Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - ASINIS. “Par aknu pamata funkciju kļūst informācijas pieņemšanas sistēma, nevis asins attīrīšana”

Šis raksts tradicionāli ir būvēts uz informāciju no smalkā plāna (no Astrusa, Kretova un Vitālija Tihoplava) un uz pierādāmiem zinātnieku apgalvojumiem.

16 12 29 01

 Jaunā 2017. gada priekšvakarā atcerēsimies, ko agrāk teica Astruss par PĀREJU: “Pāreja sāksies 2009. gadā, un jūs mīksti virzāties uz 2016. gadu, kad tā beigsies. Kā tas notiks, neviens nepamanīs. Jūs pāriesiet uz citu spirāles vijumu…

 

Zinātnieki. Akadēmiķis Kaznačejevs, pētot enerģijas ētera torsionu kosmiskās plūsmas, ir nonācis pie secinājuma, ka eksistē Kozireva pasaule, kura pēc visiem parametriem atbilst smalkajai (aizkapa) pasaulei. Viņš uzskata, ka notiek arvien lielāka Kozireva pasaules iekļūšana mūsu fiziskajā pasaulē. Mēs pārejam Kozireva pasaulē, taču pagaidām tas attiecas tikai uz mūsu apziņu.

Astruss: “Tas tā ir. Bet ir vēl viens moments: eksistē blokirators, un tas turpinās eksistēt, kamēr nesaplūdīs iekšējās identitātes. Iekšējās identitātes būtība ir informācijas uzkrāšanas ātruma specifikā. Lai informāciju saprastu un uzkrātu, vajadzīgs laiks. Jūs realizējaties laikā.”

 

Pilnīgi uzticoties Astrusam, iznāk, ka PĀREJAS periods (pacelšanās no viena spirāles vijuma uz citu) ir pabeigts. Ja mēs esam pārgājuši uz citu spirāles vijumu, uz jaunu NIŠU, tad gribētos tomēr “pamanīt” izmaiņas!

Vienīgais, ko var teikt ar pilnu pārliecību – apkārtējā vide mainās globāli, turklāt ar minimāliem cilvēku zaudējumiem! Uzdrošināmies cerēt, ka notiek viņas attīrīšanās! (Sk. rakstu http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub48.html)

 

Mainās ārējās vides apstākļi – maināmies arī mēs, neatkarīgi no tā, vai pamanām izmaiņas, vai nē!

Ir iekšējās un ārējās pasaules likumi. Ceram, ka nevienam nav jāatgādina, cik svarīgi ir zināt iekšējās telpas likumus, kuri ir tiešā veidā saistīti ar fizisko dzīvi... Sekojot šiem pamata likumiem, pieskaņojot tiem savu dzīvesveidu, var sinhronizēties ar visu uz planētas notiekošo un dzīvot bez slimībām un bailēm.

 

Parunāsim par aknām

Jaunums. “Par aknu pamata funkciju kļūst informācijas pieņemšanas sistēma, nevis asins attīrīšana.” (Vitālijs Tihoplavs)

Ko mēs zinām par aknām?

Anatomija. Barība, nonākot organismā, fermentu iedarbībā kuņģa zarnu traktā sašķeļas mikrodaļiņās, tajā skaitā nepieciešamajās barības vielās. Resnajā zarnā visas sīkākās daļiņas caur speciālām bārkstiņām iesūcas mazos asinsvados. Asinis pa kapilāriem notek lielos asinsvados, bet pēc tam portāla vēnā, pa kuru virzās uz aknām un izplūst pa orgāna milzīgo asinsvadu sistēmu.

Aknās ir vairāki miljardi specifisku šūnu – hepatocītu, katra ir aptverta ar kapilāriem, pa kuriem plūst asinis no portāla vēnas. Hepatocīti cenšas asinis attīrīt no visām kaitīgajām vielām, pārstrādājot tās žultī, kura uzkrājas žultspūslī, bet pēc tam nonāk kuņģī un palīdz sašķelt barību.

Attīrītās asinis caur aknu vēnu nonāk sirdī, pēc tam piesātinās ar skābekli asinsrites mazajā lokā un izkliedējas pa visiem orgāniem un audiem, nesot derīgās vielas un skābekli.

Aknu funkcijas

Parasta cilvēka ķermenī aknas kalpo, lai attīrītu asinis un izstrādātu žulti, kura virzās uz žultspūsli un pamazītēm tiek nomesta kuņģī.

Bez pamata attīrīšanas funkcijas aknas piedalās vielmaiņas procesos.

Tieši aknas regulē glikozes līmeni asinīs – pārvērš lieko glikozi glikogēnā, uzkrāj un glabā to. Kad organismā trūkst ogļhidrātu, aknas sašķeļ glikogēnu atpakaļ glikozē, tāpēc vesela cilvēka asinīs glikozes saturs ir pastāvīgs un tikai nedaudz izmainās bada un barības uzņemšanas gadījumā.

Aknas piedalās tauku (lipīdu) vielmaiņā. Tās izdala speciālas vielas, kuras lipīdus sašķeļ augstākajās taukskābēs, kuras nepieciešamas B grupas vitamīnu veidošanai un nervu šūnu barošanai.

Svarīga aknu funkcija ir regulēt holesterīna koncentrāciju asinīs (palīdz oksidēt lieko holesterīnu un izvadīt to no organisma).

Milzīgu lomu šis orgāns spēlē olbaltumvielu vielmaiņā. Aknu ietekmē veidojas plazmas olbaltumvielas, asins bioķīmiskie rādītāji – kreatīns, urīnviela, holīns, α-globulīni, β-globulīni un daudzas citas aminoskābes. Katra no šīm olbaltumvielām ir nepieciešama vienam vai otram orgānam – piemēram: kreatīns ir vajadzīgs muskuļu darbībai, bet urīnviela palīdz izvadīt šķidrumu no organisma.

 

Zinātnieki ir pamanījuši, ka pēdējā laikā vielmaiņas procesu apjoms aknās ir palielinājies! Ja spriež pēc konstatētajām jaunajām asinsgrupām, tad 4 reizes. Jo asinsgrupu no astoņām (ar rēzusiem) ir kļuvis 33!

Astruss tā atbildēja uz jautājumu par jaunu asinsgrupu parādīšanās cēloņiem: “Tāpēc ka uzkrājas informācijas kontinuums.”

Viņu papildina Vitālijs Tihoplavs: “aknas kalpos tikai informācijas satura formēšanai, bet asinis to visu iznēsā pa organismu.

Lieta tāda, ka asinis – tas ir aizkapa pasaules informācijas saikņu spoguļattēls. Asinis ir informācijas nesējs, kurš cilvēka organismu ar aizkapa pasauli sasaista vienotā veselā. Tieši aknās asinis apmainās ar informāciju ar aizkapa pasaules informācijas plūsmām.”

 

Šī informācija, ka aknas ir orgāns, kurš realizē informācijas saikni ar aizkapa pasauli – pārsteidza mūs! Kaut arī darbā ar pacientiem, īpaši ar bērniem, mēs sen bijām pamanījuši tādu sakaru – ja uz aknām kaut kas spiež (piemēram, zarnas) – smadzenes nedarbojas! Pietiek bērna vēderam veikt neiro-viscerālo masāžu, un viņš sāk izrādīt neparastu interesi par jebkurām mācībām. Izrādās, ka tas ir bijis saistīts ar to, ka ir noslēgta informācijas saikne ar smalko plānu, ar Akašas Hronikām! Kas tad arī traucēja izpausties bērna spējām.

 

Kā mēs saprotam šo informācijas apmaiņas mehānismu? Nevar aplūkot orgānu atsevišķi no visa organisma.

 

Sirds telpa

Zinātne jau ir atzinusi, ka mūsu sirdij ir sava sirds un smadzenes. (Gončarenko A.I. Sirds telpa kā virsapziņas pamats. Apziņa un fiziskā realitāte. 2. sēj., Nr.3, 1997., 25.-35. lpp.) (Гончаренко А.И. Пространство сердца как основа сверхсознания. Сознание и физическая реальность. Т.2, №3, 1997, с.25-35)

“Ir noskaidrots, ka sirds un asinsvadu sistēma ir atsevišķa augsti organizēta mūsu ķermeņa struktūra. Viņai piemīt savas smadzenes (sirds smadzenes), sava sirds (sirds sirds), un viņai ir sava viļņvada veida hemodinamiska saikne, kura vada eritrocītu enerģētiskās informācijas pakešu kustības trajektoriju pa asinsvadiem. Turklāt viņa materializē un sadala pa organismu visas laika formas, un kalpo kā apziņas apsteidzes sistēma.”

“Mūsu fiziskā sirds – tas ir vienīgais orgāns, kurš mijiedarbojas ar Kosmosu. Kapilāri veido iekšējās un ārējās pasaules mijiedarbības robežu. Pie tiem sirds nepielaiž nervu sistēmu, tas ir, informācija iet cauri bez cenzūras.

Taču informācijas ienākšanas kanāli fiziskajā sirdī un garīgajā sirdī (mūsu sirds sirdī) ir dažādi. Garīgajā sirdī un šīs sirds smadzenēs informācija ienāk ar baltu enerģiju. Informācija, kura pienāk no kosmosa, ātrāk kļūst skaidra sirds smadzenēm, nekā galvas smadzenēm, kuras strādā pēc ķermenisko sensoru viduvējotiem signāliem, pārvērstiem elektroķīmiskos un hologrāfiskos impulsos. Tas ir, no sirds smadzenēm informācija jau ir aizgājusi, bet līdz galvas smadzenēm tā nonāks tikai pēc 6-8 sekundēm. Taču sirds smadzenēm šī informācija ir jau pagātnē, jo pa šo laiku sirds ir paspējusi sarauties vairākas reizes un nosūtīt informāciju uz centrālo nervu sistēmu, kuras saturu galvas smadzenes vēl nezina.

Tādejādi, sirds sistēma apsteidz apziņu. Šī uztveres secība ļauj sirds sistēmai būt par informācijas patiesīguma detektoru bez galvas smadzeņu cenzūras iejaukšanās. Tāpēc nav nejaušs pirmais iespaids, un pirmais lēmums vienmēr izrādās pats pareizākais.

Krievu zinātnieki pētījumu rezultātā ir noskaidrojuši, ka jebkurai informācijai lēmuma pieņemšanas procesā ir jāiziet apstrāde sākumā cilvēka sirdī (sirds smadzenēs), pēc tam galvas smadzeņu labajā (atbildīgajā par intuitīvi radošo, tēlaino domāšanu) puslodē. Tikai pēc tam lēmumu apstrādā kreisā puslode.”

 

Pateicoties Kretova novērojumiem, ir zināms, ka sirds sirds un sirds smadzenes atrodas saules pinumā. (Smadzeņu baltā viela ir jušana (mana patiesība - ne mana), bet pelēkā – domāšana.

Sirds smadzenes informāciju saņem pirmās. Tālāk informācija nonāk aknās, kuras pašreizējā laikā no “attīrošas konstrukcijas” ir pārvērtušās “jaunu olbaltumvielu un aminoskābju fabrikā”. (Jau ir konstatēti jauni nukleotīdi, kuri maina cilvēka ģenētisko kodu.) Šīs olbaltumvielas un aminoskābes aknās strukturizējas sarežģītos klasteros ienākušās informācijas ietekmē. Atgādināsim, ka tas viss notiek BEZ galvas smadzeņu CENZŪRAS, tāpēc izmaiņas notiek visiem cilvēkiem bez izņēmuma!

Tālāk caur aknu vēnu informācija ar asinīm nonāk fiziskajā sirdī, bet pēc tam labajā un kreisajā puslodē.

Cik komfortabli jūs jūtat notiekošās izmaiņas – tās jau ir jūsu notiekošā uztveres problēmas.

Piemērs

Supermēness naktī no 13. uz 14. dec. 2016. g. es pamodos pulksten 0:27 no aukstuma un sviedru peļķē... Agrāk kas tāds mani drīzāk izbiedētu (kaut kas ar sirdi, viņa “nav tikusi galā”)...

Bet tagad es to izskaidroju tā: Aknas saņēma informāciju (šajā gadījumā no Mēness) ķermeņa šķidrumu nomešanai. Dzina asinis pa aknu vēnu uz sirdi, nometot lieko šķidrumu caur ādu. Bet sirdij ar to vispār nav sakara!

Vēl vairāk, es nosapņoju, ka man ir sākušās mēnešreizes! Veselās aknas deva signālu nomest asins plazmu.

 

To, ka informācijas uzkrāšanās ātrums aug, skaidri redz visi. Šīs informācijas kvalitāti un sarežģītību var tēlaini stādīties priekšā, griežoties pie jauniem pētījumiem par ūdens struktūru. (Par ūdens agregātstāvokļa maiņu Zemes iekšienē mēs jau rakstījām rakstā http://sanatkumara.ru/stati-2016/dnevnik-perechoda-belaya-pelena-iiun-2016g[1])

 

Cilvēks 80% sastāv no ūdens (aknas 70%, asins plazma 90%).

Zinātnieki. Atcerēsimies lieliskā krievu zinātnieka S.V. Zeniņa izrāviena pētījumus. (Ūdens kā dzīvības enerģētiskās informācijas matrica http://university.sirius-ru.net/etika/bog_i_nauka_04.htm)

“Izmantojot mūsdienu pētījumu metodes (refraktometriju, šķidrumu hromatogrāfiju, protonu magnētisko rezonansi), viņš pirmoreiz spēja uzbūvēt strukturizēta ūdens ģeometrisko modeli (1. zīm.). Mūsdienu sistēmu teorija apgalvo, ka jebkuras sistēmas evolucionāra attīstība ir saistīta ar tās sarežģītības palielināšanos.

16 12 29 02

1. zīm. Ūdens šūna, iegūta kontrasta fāzu mikroskopā

 

Zeņins apgalvo, ka “Tālāka ūdens strukturizēšanās ir saistīta ar ūdens struktūras pamata elementu – klasteru (supermolekulu) apvienošanos šūnās, no kurām katra ietver ap 40 miljoniem tādu struktūras elementu. Šajā pēdējā trešajā līmenī beidzas ūdens strukturizēšanās.”

 

“Atgādināsim, ka “klasteru veidošanās ūdenī nozīme ir izskaidrojama ar to spēju uz laiku “iegaumēt”, kā arī “izstarot” milzīgus informācijas apjomus elektromagnētisku svārstību veidā. Klasteru struktūrā ir iekodēta informācija par mijiedarbībām, kādas ir notikušas ar šīm ūdens molekulām, tas ir, par jebkurām iedarbībām uz organismu. Katrs klasteris atgādina mūsdienu datoru, kurā atrodas līdz 44000 informācijas paneļu. Katrs panelis atbild par savu mijiedarbības veidu ar apkārtējo vidi.

Katru veselu šūnu mūsu organismā ietver strukturizēts ūdens, kamēr visas slimās šūnas ietver nestrukturizēts, par ko liecina pētījumi, kuri veikti Džordžijas universitātē.”

 

Vitālijs dialogā ar Tatjanu Serafimovnu sniedz absolūti jaunu informāciju par šūnu informācijas struktūru, arī izmantojot datora tēlu.

Katrā šūnā ir kolosāla informācijas struktūra – vitonu matrica, kura atgādina datora plati. Šī vitonu matrica sastāv no miljardiem šūnu, kuras uztver vitonu plūsmas un dala tās enerģijas un informācijas plūsmās. (Par vitonu, vitonu matricu, uzkrājošajām nišām, par enerģiju X detalizēti ir aprakstīs grāmatā Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. „Pa tuksnesi ejošie[2](Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. «Идущие по пустыне». Спб ИГ «Весь», 2016))

“Kosmisko plūsmu enerģija šūnās savērpjas torsionu virpuļos. Šūnas kļūst ar enerģiju piesātinātas un lēcienveidīgi pāriet uz jaunu enerģijas veidu, kura izstrādājas tikai bioloģiskās šūnās. Tā ir enerģija X.

Enerģija X uzreiz virzās uz šūnas uzkrājošo nišu, bet liekais tiek nomests aizkapa pasaulē, kura atrodas blakus cilvēkam.

Bet informācijas plūsmas iedarbojas uz DNS spirālēm un aktivizē tās. Zemfrekvences enerģijas plūsma un informatīvais vadošais signāls var aktivizēt tikai divas DNS spirāles. (Cilvēkam, kurš uztver ļoti augstas frekvences informācijas plūsmas, aktivizējas visas 12 DNS spirāles.)

Tātad daļa enerģijas X tiek izmantota jaunu šūnu būvēšanai, daļa tiek noglābta uzkrājošajās nišās, un daļa tiek nomesta aizkapa pasaulē.

Bet cilvēkam uz Zemes šūna vēl izmanto organiskas barības enerģiju, kura izdalās katalīzes rezultātā. Tā ir zemas frekvences enerģija. Tā tiek tērēta tikai veco šūnu sagraušanai.”

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 29.11.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/krov

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/tihoplav_vu_ts/idushie_po_pustine (Tulk. piezīme)