Dmitrijs Kaļiņins - Iestājas labestības, mīlestības un laimes laiks

16 12 22

16.12.09.

Lasu atsauksmes par Sanata Kumaras skolu un klubu, sagribējās arī man dot pa spēkam esošu ieguldījumu.

Mēs, vīrieši, protams atšķiramies no sievietēm, un es droši vien nespēšu tik spilgti un skaisti aprakstīt savu stāvokli (fizisko, astrālo un mentālo) šī gada rudens periodā Sanata Kumaras klubos un Sanata Kumaras skolas pavadītajās nodarbībās. Bet pacentīšos.

1. Visas Jūsu vadītās nodarbības, vai tas būtu klubs, vai seminārs, vai skola, vai papildus nodarbība par pagājušo mācību skolā, ir vienkārši neticamas sava spēka ziņā, ne velti taču Jūs 2015. gadā nākamo skolu nosaucāt par „kosmisko klasi”.

Starp citu, papildus nodarbība par pagājušo mācību ir ļoti izdevusies forma, tāpēc ka jautājumi par pavadīto nodarbību parādās vai nu naktī, vai no rīta, vai nākamās (vienas) darbadienas gaitā. Pēc tam, diemžēl, iegūtā informācija „kūst” un pazūd mūsu materiālajā pasaulē, bet galvenais taču paliek, īpaši neaizmirstamās prakses.

2. Es pie Jums izeju otro skolu, pirmā bija 2013.-2014. gados, kad Jūs to vadījāt Jekaterinburgā. Ja salīdzina, tad, pēc manām domām (tās ir pilnīgi subjektīvas), otrā skola 2016.-2017. gados ir 100 reižu augstāka pēc sasprindzinājuma līmeņa, pēc informācijas un pēc veiktajām praksēm, kaut arī daudzas no tām atkārtojas, bet, kā man liekas, tās ir par līmeni vai pat diviem augstākas pēc enerģētiskā uzsviediena/izsviediena.

2013.-2014. gadu skolā Jūs man un citiem mācekļiem iemācījāt redzēt savus aspektus, iemācījāt taisīt pirmās praktiskās nodarbības savas astrālās un mentālās telpas apgūšanā, iepazīstinājāt ar Visuma uzbūvi (no ezotērikas skatpunkta, pēc Urantijas grāmatas) utt., bet augšupcelšanās krēslā, vismaz ar mani, bija kas tāds, kad, kā saka, „nesiet ārā visos svētos”. Šeit es izjutu savu vibrāciju līmeni. 1. pakāpe – es nosēdēju ar „ugunīgu gredzenu” uz galvas, un tikai sestajā dienā tas pazuda, un arī tad tikai par 70%. Jutu tikai enerģiju pacelšanos pa kājām no zemes-māmuļas, daļēji redzēju savus aspektus utt. 2. pakāpē – jau piedalījos augšupcelšanās krēslā, kaut arī neilgi – cik pietika laika turēt vibrāciju līmeni. Skolas 3. pakāpē – nodarbību vibrāciju līmenis izrādījās ļoti augsts, es viņu sarežģīti un smagi pārdzīvoju (ne mans vibrāciju līmenis). Braucu mājās ar „smagu” galvu, toties kāda iestrāde bija enerģētikā, cik viegli vēlāk bija dzīvot… (kam tikai netika tērēta iegūtā enerģija, kā es pašlaik nožēloju).

2016.-2017. gadu skolā man ir daudz vieglāk uztvert enerģētiskos pacēlumus un kritumus mācības gaitā, nu, vismaz pagaidām. Ja no augšas nākošo enerģiju plūsma ir spēcīga, tad es viņu sajūtu (jūtu) ļoti labi, bet, ja vajag atšķirt augstu vibrāciju plūsmas (tik tikko uztveramas) – tad pagaidām nevaru tās „noķert” (uztvert, sajust). Bet kopumā un vispārīgi es esmu ļoti apmierināts, ka esmu skolā. Tikai ieiešana vebināra istabā (kabinetā) vien jau liek tev smaidīt, kļūsti kaut kāds labestīgs it kā, netīras domas (par korumpantu darbu valstī, par CIP un FIB, par kariem un savu vēlmi visus nogalināt, lai kari beidzot beigtos utt.) kaut kur aiziet (pazūd) – kā saka, iestājas labestības, mīlestības un laimes laiks, kaut kā tā.

3. Jautājumā par informācijas sniegšanu mācībās – Natālija Nikolajevna, Jums vienkārši ir „pienākums” dot informāciju salīdzinājumā, un nav svarīgi, kā kāds to uztver šajā momentā, vēlāk nākas taisīt iegūtās informācijas analīzi, un viss nostājas savās vietās. Tu meklēsi atbildes vai nu pats, vai pārī ar savu Skolotāju caur čenelingu – bet vienalga nonāksi pie noteiktas atbildes.

Uz tikšanos mācībās un semināros, visu labu Jums!

Ar mīlestību, Dmitrijs Kaļiņins

 

Pievienots 22.12.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/nastupaet-vremya-dobra-liubvi-i-schastya

Tulkoja Jānis Oppe