Marija Komarova - Ave Marija ar smaidu

16 12 07 01

16.11.28.

Sveicināti, dārgā Natālija!

Lasu jūsu sarunas ar Diženo Dievieti, un tāds prieks ir jūtams manā sirdī, ka nolēmu jums par to pavēstīt.

Vienā no sarunām Diženā Dieviete teica, ka viņa atrodas visos savos tēlos, arī tajos, kuriem mēs skaitām lūgšanas vai dziedam dziesmas par viņiem. Un pēkšņi pār mani nāca apskaidrība, ka esmu radījusi gleznu tieši par to, par visu Māšu Māti.

Pēdējā laikā akmentiņi man ir sākuši dziedāt, un katrā gleznā parādās Eņģeļi.

Gleznas apraksts

“AVE MARIJA” – glezna, kura radīta no akmentiņiem, priedes mizas, izmērs 50cm X45cm

Skanēja melodija, un akmentiņi sāka dziedāt līdzi melodijas taktī, bet pēc tam pavisam aizrāvās un dzied līdz šim laikam. Arī debesīs uztvēra šo dziesmu “HIMNA MĀTEI, VISA, KAS IR, DIEVAM-DIEVIETEI”, tai, kura radīja visu esošo. Un mēs viņu atceramies pastāvīgi, savu vec-vec-māti. Jo viņas enerģijas daļiņa taču atrodas katrā sievietē. DIŽENAJAI DIEVIETEI vārdu ir daudz. Tie, kuri ir nonākuši līdz mūsu dienām un kurus mēs pastāvīgi atceramies – JAUNAVA MARAIJA, VALDNIECE MARIJA, DIEVMĀTE MARIJA, PASAULES MĀTE, IZĪDA, LADA, GULBIS – tās visas ir DIŽENĀS DIEVIETES būtības daļiņas.

Šoreiz akmentiņi vēlējās, lai viņiem būtu GAISMAS VALODAS simboli. Iznāca glezna, kura sastāv it kā no trim daļām, taču tās visas apvienoja MĪLESTĪBA PRET MĀTI.

Un vēl es gribēju jums pateikties, ka uzaicinājāt Tatjanu Breslavsku, arī viņai nododiet, lūdzu, lielu pateicību. Pieņemt Dzimtu Spēku – tas bija satriecoši. Ļoti priecāšos satikties ar viņu pie jums jūsu skolā.

Ar mīlestību un smaidu Marija.

16 12 07 02

Atgādina... dvēseles uzbūvi!

 

Pievienots 07.12.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/ave-mariya-s-ulibkoy

Tulkoja Jānis Oppe