Print

Aštars: ugunīgie ķermeņi iegriež planētu

13 06 11 3Dārgo Aštar! Man gribētos dzirdēt par cilvēka ietekmi uz planētu un mūsu galvenajiem šī brīža uzdevumiem. Ar ko atšķiras jauni saules ķermeņi un veci?

Aštars: Jauns ķermenis Saules sistēmā gaida savu aktivizāciju pirmo reizi. Šī dvēsele ir radīta Saules sistēmas ietvaros un sākusi attīstīties no šejienes. Veca dvēsele visu zina un visur ir bijusi. Viņai nācās aizklāt savu uguns ķermeni, kad viņa ienāca Saules robežās, taču tagad, izvēršot savu aspektu, viņai ir zināma priekšrocība šī ķermeņa veida apgūšanas un izvēršanas ātrumā.

Ugunīgais ķermenis tev nestāv uz vietas. Viņš griežas, kā griežas čakra vai Galaktika, planēta vai zvaigzne. Ja ķermeņa nesējs ir uz planētas, tad ķermenis ir spiests griezties apkārt planētai, papildinot viņai apgriezienus.

Planētai?

Jā. Jūs nestādāties priekšā, kāds spēks ir jūsu ķermeņiem šajā nozīmē. Viņi tad arī iegrieza jūsu planētu un izveda viņu uz jaunām robežām. Tā apziņa iedarbojas uz planētu.

Tas ir, paceļot savu apziņu uz ugunīgo plānu, mēs veicinām ne tikai planētas apziņas paātrināšanos, bet arī viņas griešanās ātrumu ap savu asi? Vai ap Sauli?

Ap savu asi un ap Sauli, gan vienu, gan otru. Ir arī trešā kustība – centrbēdzes. Palielinot apgriezienus, vielas daļiņas aizdegas un paplašinās. Visa planēta paplašinās un aizdegas. Iegriezt planētu nākas tiem, kas uz viņas dzīvo. Īpaši spilgti tas ir izpausts Kristu-apziņas plānā, kur ugunīgie ķermeņi ir saplūduši vienotībā un piepilda atmosfēru ar jaunām, caur sevi transformētām enerģijām. Ja jums ir daudzdimensionāli ķermeņi, tad katrā apakšplānā un plānā jūs izraisāt griešanās un aizdegšanās efektu. Ir vēl daži efekti, kurus jūs izraisāt ugunīgajā plānā, par kuriem tev ir grūti spriest.

Piemēram, ko jūs zināt par attālināto iedarbības efektu uz pārējām Saules sistēmas planētām un Sauli? Ko jūs zināt par hierarhijām, kuras pretojas planētas atklāšanai un paplašināšanai? Ko jūs zināt par vielas paplašināšanās fiziku? Visi šie aspekti un daudzi citi ir saistīti ar Pāreju un citas hierarhijas un vielas citas fizikas nodibināšanu. Drīz zemes molekulārā fizika iemantos jaunus atklājumus, kuros būs noteikti vielas jauni fiziskie likumi smalkajā plānā.

Bet, ja nesējs ir aizgājis no planētas uz astrālo pasauli vai mentālo?

Tad efekts pazeminās, tāpēc ka daudzdimensionalitāte ir nepilna. Svarīgi, ļoti svarīgi, lai ugunīgā ķermeņa nesējs strādātu uz planētas no fiziskā plāna ar uguns hierarhijām un dibinātu sakarus ugunīgajos plānos ar citām hierarhijām, ne ar zemes, bet ar galaktiskajām un virsgalaktiskajām. Kā pasaule, mēs spēsim ievest uz planētas vajadzīgās ļoti augstās cilvēka daudzdimensionalitātes enerģijas un iedarboties ar saviem ugunīgajiem ķermeņiem uz visiem zemes cilvēkiem – uz viņu apziņu un saprātu.

Ko vēl ir svarīgi zināt par ugunīgo ķermeņu nozīmi priekš planētas?

Tā ir jūsu nākotne, tas ir tur, kur jūs izrādīsieties pēc augšupcelšanās. Visi, kas tagad ir augšupcēlušies līdz saviem daudzdimensionālajiem aspektiem, sāciet vest planētu daudzdimensionalitātē. Tas ir jūsu uzdevums. Lai jūsu aspekti 7. dimensijas līmenī atbild jums, kāda ir jūsu misija uz planētas, ko jūs varat un kas jāizdara vispārējai transakcijai.

(Transakcija (informātika) – grupa no loģiski apvienotām secīgām operācijām darbā ar datiem, apstrādājama vai atceļama kopumā.)

Jūs varat to izdarīt, tikai nesaprotat, cik tas ir svarīgi tagad. Mēs nevaram jūs piespiest, mēs vienkārši mēģinām aiziet līdz jūsu apziņai, ka ir ļoti svarīgi vienkārši biežāk iet iekšā savos augstākajos aspektos, līdz kuriem jūs esat uzauguši, un enkurot viņu enerģijas uz planētu. Lieta tā, ka 9. dimensija – Viena Likums, apbrīnojami ietekmē visu cilvēci. Cik lielā mērā tur ir izteikts saprāta nesējs, tik lielā mērā cilvēce aug ne pa dienām, bet pa stundām.

Jā, man ir teikts, ka man ik dienu ir jāiziet uz šo plānu un jāaug, un jānes savas augstākās enerģijas uz planētu. Taču ne vienmēr tas iznāk.

Mēs lūdzam visus tos, kas sasnieguši Viena Likumu, ik dienu nest enerģiju uz planētu uz fizisko plānu. Jūs esat augšupcelšanās katalizatori, jūsu ugunīgās enerģijas pašas strādā, jums nevajag neko DARĪT, jūs vienkārši esiet tu apzinātā veidā un krājiet jūsu atrašanās tur praksi un apjēgšanu.

Mēs vēršamies ar lūgumu pie visiem, kas iziet uz 9. dimensijas plānu – esiet tur bieži, tik bieži, cik tas ir iespējams. Tā jūs kalpojat planētai, savā īpašā veidā.

Kas vēl ir svarīgi tagad?

Mēs gribētu nodibināt sakarus ar arvien jauniem un jauniem cilvēkiem. Mums vajag izpildīt Augšupcelšanās Plānu spīdoši. Un šis Plāns ir daudzdimensionāls tāpat kā visi mēs.

Svarīgi paust pacietību un virzīt trešās dimensijas cilvēkus, stāstot viņiem dažādus brīnumu gadījumus, par tikšanos ar citplanētu atnācējiem un planētu rasēm smalkajā plānā, par maģisku izdziedināšanos, tas ir, ieinteresējot viņus ar to, par ko viņi izrādīs interesi.

Svarīgi aiznest līdz attīstītiem cilvēkiem garīgā nozīmē pašus svaigākos jaunumus, būt ar Mums sakaros, censties darīt visu iespējamo, lai dotu cilvēkiem gan prakses, gan zināšanas, gan iemaņas. Mēs zinām, ka tu to dari, bet tu taču raksti priekš visiem.

Mūsu dārgie draugi! Viss izvēršas pilnīgi apbrīnojamā veidā! Jūs vēl nesaprotat, kas notiek īstenībā. Jūs acu priekšā kļūstat arvien tīrāki un smalkāki. Jūs kļūstat arvien apbrīnojamāki un brīnišķīgāki. Mēs gaidām no jums pašatdevi. Mēs lūdzam vienīgi to, ko jūs arī paši gribētu darīt, kādēļ jūsu dvēsele šoreiz ir atnākusi šurp. Atrodoties šeit, jūs aizmiegat, jā, jūs visi aizmiegat, pat paši ņiprākie vēl arvien nav galīgi atmodušies. Jūs it kā zināt, ko jums pienākas darīt, bet veltāt tam uzmanību tā starp citu. Bet tieši tagad iestājas periods, kad mēs ieejam ar jums tiešā un ātrā kontaktā un gaidām atdevi un prieku no jums.

Iestājas brīdis, par kuru pagaidām negribas runāt, jūsu sirds jums saka priekšā, ka drīz viss izmainīsies tik lielā mērā, cik lielā iespējams. Taču šīs iespējas vajag divkāršot, trīskāršot un pat desmitkāršot, tik lielā mērā ir atbrīvojies cilvēks.

No karmas?

Gan no karmas, gan no kontroles, gan no spiediena no zemes hierarhijas puses, kura jau ir kļuvusi retāka un mainās tagad acu priekšā. Jūs vienkārši nesaprotat, ka tik daudz kas ir atkarīgs no tā, KAS tagad ir uz planētas fiziskajā plānā – dzīvnieciska apziņa vai cilvēciska, apzinoša un brīva vai tirānu kontrolēta.

Galaktikā skatās uz jums.

Jūs varat ko tādu, ko nespējāt vakar, bet rīt jums piemitīs vēl lielāks potenciāls. Taču lieta tāda, ka jāiemanto un jāizmakšķerē tas no savas daudzdimensionalitātes ir tikai jums pašiem, iemācoties, atklājot savu varenību un sākot darboties TIKAI PLANĒTAS LABUMAM. Nedod Dievs jums izmantot velti ne labumam. Tā tiks aizvērta uz ilgu laiku, uz ļoti ilgu laiku, ja ne uz visiem laikiem.

Man gribas ienest jūsu rindās prieka un gādības, aktivitātes enerģiju un sacelt kājās guļošos. Mostieties un sāciet pildīt vispārējās lietas savas daļas. Nedomājiet, ka jums visu laiku teiks priekšā, piespiedīs vai uzliks par pienākumu. Katrs no jums – plaši atveriet savu sirdi un sāciet darboties savam un mūsu visu labumam. Iemācieties strādāt galaktikā, kļūstiet daudzdimensionāli, Tēva-Radītāja Mīlestības un Humānisma nesēji.

Jūsu rase, atšķirībā no citām, var un viņai ir jāiziet pie spēka, mīlestības, varenības un zināšanu savienojuma. Mēs esam ne tikai daudzdimensionāli, mēs esam daudzviedi (tas ir, zinām ļoti maz un no šīm zināšanām neatteiksimies, jo tās mums nav nākušas viegli un ir pārvērtušās par viedu mīlošu humānisma jušanu). Ne katra rase spēj apzināties Debesu Tēvu. Ne katrai rasei ir dots atnākt uz garu. Taču katra rase ir cienīga un mīlēta vienādi ar mums, un mums tāpat ir jāattiecas pret katru dzīvu būtni, pasargājot dzīvības failus.

Man gribas savienoties ar cilvēci ugunīgajā plānā. Man gribas kļūt par vienu no jums, daudzdimensionālajiem. Es enkuroju savas enerģijas daudzos no jums, jūs to zināt. Mūsu kopībai ir jāizaug par jaunu ugunīgu cilvēku-dievu rasi, kuri apzinās to, ko pagaidām neapzinās eksistējošās ugunīgās rases šajā plānā. Mums ar savu viedumu ir jāpiepilda visuma plašumi un jākļūst par Vienu Lielu Cilvēku – Pasaules-ēku.

Āmen.

 

Pievienots 11.06.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/ashtar-ognennie-tela-raskruchivaiut-planetu

Tulkoja Jānis Oppe