Cilvēka apziņas uzbūve

09.01.13.

13 01 14Mēs piesaucām planetāro Valdnieku. Viņš atnāca parunāties ar mums. Izrādās, ka tā ir diezgan gaiša Būtība. Vēlāk es sapratu, ka tas vienkārši bija Kristus-apziņas līmenis, tāpēc ka vēlāk mēs parunājām par tumšā Valdnieka aspektu.

…Laba plūsma nāk… Šī plūsma ir līdzīga vidēja blīvuma barojošai enerģijai… Šī enerģija baro mūsu šūniņas. Valdnieks saka, ka, lūk, tā mēs barosimies astrālajā plānā.

Es sākotnēji pārstrādāju šo enerģiju, nākošu no augšas, un dodu dažādas enerģijas – dažādā kvalitātē, jūsu šūnu apziņām. Pie kam viņas ir atkarīgas no tā, kādā apziņas līmenī cilvēks atrodas.

Ir iespaids, ka Tu baro mūsu bioloģiju, nevis apziņu.

Nē, es baroju tavu apziņu un gribu teikt, ka apziņa tāpat satur šūnas, kā tavs bioloģiskais ķermenis satur bioloģiskās šūnas, tas ir, jūsu apziņai ir uzbūve.

Ir apziņas ķermenis?

Grūti nosaukt to par ķermeni. Labāk saukt to par egregora tipa enerģētisku veidojumu. Tiesa, egregors – tā ir liela forma. Katram cilvēkam ir savs “mazs egregors” jeb apziņas forma, kura satur apziņas elementus. Un tagad rit apziņas elementu barošana.

Kādus tad elementus apziņai Tu vari nosaukt?

Kvantu apziņa ir viens no apziņas elementiem. Atrodoties tajā, mēs sakām, ka nav laika un telpas, ka ir ļoti attīstīta esamības sajūta, tas, ko jūs saucat par Dzīvi Šeit un Tagad.

Otrs apziņas elements atrodas zemāk pēc vibrācijām, tā ir cilvēka duālā apziņa, šeit ir ietvertas mūsu emocionālā ķermeņa tumšā un gaišā daļas – bailes un citas zemas un augstas jūtas. Emocionālajam ķermenim ir vibrāciju plāni, un var piebarot apakšējo daļu (mākslīgi iedarbojoties uz to) un pieaugs bailes. Var pat sākties baiļu pandēmija. Bet var sabarot augstāko daļu, kas notiek tagad konkrēti.

Kāpēc planēta pāriet uz gaismu? Tāpēc ka cilvēka emocionālā ķermeņa gaišā daļa, kura atbild par pozitīvu domāšanu un pozitīvām jūtām, saņem papildus piebarošanu ar gaismu.

Iesim tālāk. Ir apziņas dzīvnieciskā daļa. (Mēs ar Vladimiru zinām par viņu, mēs jau bijām nolaidušies uz šo daļu. Viņa ietver dzīvnieciskās sajūtas, piemēram, agresiju kā bailes no uzbrukuma, plēsoņas dabu – nogalināt, lai dzīvotu u.c.)

Ir šūnu apziņa. Tā ir īpaša apziņa, par kuru jums ir maz priekšstata. Tas ir dators, kuram ir pārvaldnieks. (Man rāda virs fiziskā ķermeņa gaišāku augstu apziņas daļu.)

Tas ir Augstākais Es?

Nē, tas ir augstākas kvalifikācijas “dators”. Var teikt, ka viņa savienojums ar bioloģiskā ķermeņa apziņu ir kāds “tehnoloģisks mehānisms”. Salīdzinājums ar datoru ir diezgan rupjš salīdzinājums, tas nav dators, tā ir mākslīgi radīta apziņa. Šī apziņa ir izaugusi no vienšūnas būtnes, pēc tam šūnu apziņa savienojās vienotībā. Pie kam vienām šūnām ir viena specifika, citām – cita, teiksim, sirds šūnas, acs šūnas utt. Tas ir ļoti līdzīgi cilvēces tālākajai dzīvei, tāpēc ka, kad cilvēce savienosies vienotībā, viņa arī sadalīsies pēc specifikām kā jūsu ķermeņa šūnas – asins, smadzeņu, ādas, elpošanas un tml. šūnas.

Vēl viena apziņa, par kuru cilvēce maz zina – tā ir planetārā apziņa, tas, ko jūs saucat par Māmuļu-Zemi, Gaiju u.c. Tā ir cilvēciskā apziņa. Tā ir tā jūsu apziņas daļa, ar kuru jūs savienojaties, kad savienojaties ar planētu, Māmuļu-Zemi.

Mēs taču zinām, ka mēs esam planētas mentālais slānis...

Absolūti precīzi. Tieši to es arī domāju. Kad cilvēks sazinās ar Māmuļu-Zemi, viņš sazinās ar sevis un savas cilvēces kopējās apziņas minerālo daļu.

Un tā, ir apziņas bioloģiskā daļa, ir apziņas minerālā daļa un ir augu daļa. Augu daļa – tie nav augi, tā ir cilvēka apziņas augu daļa.

Kā mēs mijiedarbojamies ar apziņas augu daļu?

Kad tu biji savā dārzā, tu biji laimīga, ka tu kopi augus. Tu vērsies pie šīs savas apziņas daļas. Atceries, ka tu saprati krūmus, kokus, tu ar viņiem sarunājies. Tu maz par to domāji. Pēc mūsu šīsdienas sarunas tu citādi sarunāsies ar augiem.

Nākošā lappusīte ir cilvēka elementālā apziņa. Elemetāļu apziņa. (Valdnieks pasvītro, ka tās nav stihijas, šajā gadījumā tā ir otrās dimensijas pasaule, mūsu saknes, iekšējā Zeme. Elementāļu pasaule ir ļoti daudzveidīga, mēs redzam to, kad ieejam savā otrās dimensijas apakšējā aspektā.)

Ir vēl cilvēka stihiju apziņa. Ar stihijām cilvēks ir sliktāk saistīts nekā ar elemementāļiem. Piemēram, daļa elemementāļu ir tie gari, kuri strādāja ar magiem. Bet stihiju enerģijas ir vairāk saistītas ar Māmuļas-Zemes planetāro apziņu.

Viss uzskaitītais – tās ir planētas apziņas dažādas daļas, kuras mēs aizņemam ar sevi. Tās ir daudzšķautņainas mūsu zemes apziņas daļas.

Kad jūs mijiedarbojaties ar stihijām un minerālo pasauli – ūdeni, gaisu, akmeni, jūs slikti saprotat stihiju, bet viņa jūs saprot labāk kā jūs. Stihiju elementāļu apziņa labāk saprot cilvēku, nekā viņš – stihijas, tāpēc ka jūsu apziņa ir pārāk liela, lai jūs varētu apzināties to. Apzinās tomēr cilvēka saprāts jeb prāts, viņš vēl nav tik attīstīts, lai jūs visu to ietilpinātu sevī un visu to pārvaldītu, kaut arī sākotnēji tas ir dots cilvēkam, un atsevišķi apskaidroti skolotāji kaut kādas savas apziņas daļas prata iesaistīt, izmantoja to.

Piemēram, šamaņi saistās ar Zemes gariem, ar stihijām, jūt astrālās enerģijas.

Plūsma, kuru mēs saņēmām, piesūcināja visas apziņas uzreiz, tāpēc ka tad aug apzinātība. Tagad planetārās enerģijas nāk ne tikai šūnu, ķermeņu, apziņas barošanai, bet arī apzināšanās barošanai. Cilvēks apzinošais ir nākošā pakāpe pēc cilvēka saprātīgā. Mēs nosaucām šo cilvēka pakāpi par dievišķo, bet labāk saukt to par Cilvēku apzinošos.

Cilvēks saprātīgais ir tas, kas atšķir, atbild, apzinošais – tas, kurš var savas augstākās un zemākās apziņas iesaistīt, sākot ar Augstākajiem Es un beidzot ar minerālās pasaules elementiem.

Cilvēks apzinošais ir tas, kas darbojas visās savas apziņas daļās.

Bet kas būs nākošais planetārais valdnieks pēc tevis?

Mēs paskatīsimies, pagaidām viņa šeit nav. Es gaidu Luciferu.

Mēs taču zinām, ka viņš bija Sistēmas Valdnieks, bet mūsu planētiņa ir tik maza salīdzinājumā ar Sistēmu.

Viņš vadīja eksperimentu un turpina to vadīt. Tagad planēta pāriet citā jurisdikcijā, un Viņš turpinās savu darbu.

Bet kāpēc agrāk Lucifers vadīja šo eksperimentu, bet Tu biji planetārais Valdnieks?

Te ir tāds gadījums, ka divos vārdos to neizskaidrot. Tas nepavisam nav obligāti jums jāzina... Svarīgi, kas ir tagad. Ja Lucifers atnāks manā vietā, Es labprāt viņam nodošu lietas... Planēta ir pacēlusies, un viņa patiešām nav vienkārša planēta, progresīva, neparasta. Lucifers izvēlējās vairākas planētas sev jurisdikcijā, pārraudzīs viņas. Mēs mainām hierarhiskās struktūras. Būs vietvaldis šeit, uz planētas, bet galvenais pārvaldītājs būs Lucifers.

Mēs pateicamies Tev, Planetāro Valdniek!

 

Pievienots 14.01.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/stroenie-soznaniya-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe