Alfas 5. mācība

13 02 25 724.02.13

Es klausos Tevi, Alfa.

Mēs šodien parunāsim par atbildību par mūsu radījumiem ugunīgo ķermeņu līmenī.

Tā ir karma?

Karmas līmenis beidzas mentālajā plānā, un ugunīgajā plānā sākas Radīšana. Šeit jūs pilnībā esat tas, ko esat radījuši. Šeit nav neviena, izņemot jūs. Viena-vienīgā. Viss, kas ap jums, tas jūs arī esat.

Bet šajā līmenī taču ir daudz radītāju?

Jā, daudz, taču viņiem piemīt apbrīnojama īpašība – būt jūsu iekšienē, kad jūs esat Viendimensijā. Viņi paši rada sevi, bet jūs esat atbildībā par to, kas ir jūsu iekšienē.

Nesapratu. Es esmu atbildībā arī par viņiem?

Jā.

Es nevaru atvienoties no viņiem, ja vēlēšos?

Nē, nevari. Tu ieej gatavā tava Augstākā Es pasaulē, kura jau ir vienota.

Bet ja man tur kaut kas nepatīk?

Radi sevi no jauna.

Tas ir, iziet aiz sava Augstākā Es ietvariem un atsevišķi būvēt sevi no jauna?

Tu taču šeit izvēlies gatavu ķermeni, fiziskajā plānā. Kad tu augšupcelies uz savu Augstāko ķermeni, tu saproti, ka viņš ir brīnišķīgs, jo Tu pati taču viņu radīji un ieliki viņā visas savas zināšanas un prasmes. Tu esi sajūsmā no tā, kurā ieej.

Jā, atcerējos, ka tas tā arī ir. Kad es ieraudzīju sevi augstāko, es sapratu, cik tas ir nesasniedzami man pagaidām. Un es rūpīgi izvēlējos tos, ar ko man savienoties Viendimensijā?

Tu savienojies ar visiem...

Ar visiem Saules sistēmā?

Jā, tieši tā. Visa Saules sistēma – tā esi tu.

Bet Saules Logosa līmenī?

Tas tā arī ir, Tu kļūsti par Visu Saules Logosu.

Bet vai tad Logoss nav saistīts ar citiem Logosiem?

Viņš ir saistīts, bet tikai ne pilnīgā vienotībā. Jūs paliekat šajā līmenī dažādi, jūs varat savienoties un atvienoties, radīt savienības un draudzīgas apvienības.

Mani interesē, ar ko Logosi atšķiras no Ercenģeļiem? Tā ir viena un tā pati dimensija?

Tie ir dažādi ceļi. Ercenģeļi paliek neaizskaramas Būtības. Viņi nenolaižas blīvajās pasaulēs un sakrāj pieredzi caur saiknēm ar humanoīdiem, dzīvniekiem un augiem.

Teiksim, Gabriēls?

Gabriēls jeb (kosmisks vārds bez skaņām) ir Būtība, radījusi sevi kā pilnību humanoīdu nozīmē. Tas ir paraugs humanoīdiem.

Jā, es vienmēr saku, ka priekš manis Gabriēls – tas ir augstākais ideāls. Vai nevar ieiet Viņā?

Cilvēkam ir cits uzdevums. Viņš nespēs ieiet Ercenģeļos, tāpēc ka Ercenģeļiem nav paredzēts augt tālāk. Viņi paliks tajos plānos, kuros radīti. Bet Cilvēks ar laiku var pāraugt pēc dimensijām Ercenģeļus, iziet aiz Galaktikas robežām un kļūt par visu pasaules-ēku. Viņš ir radīts pēc viņa Tēva-Radītāja tēla un līdzības.

Un cilvēks kļūst par visumu radītāju?

Protams. Viņam vairs nevar patikt vai nepatikt tas vai cits. Viņam nav tādas atšķiršanas. Viņš kļūst Vienots, un viņš rada un slīpē sevi tā, kā uzskata par vajadzīgu.

Bet ja viņa iekšienē ir kari?

Viņš sāk darīt visu, lai nomierinātu un noharmonizētu sevi. Neviens nav vainīgs. Tā ir dualitāte, kad mēs varam atrast vainīgo, izņemot sevi pašu. Un tu ārstē un lolo sevi caur tiem, kas ieiet tevī kā līdzradītāji.

Tomēr dualitāte manī vēl spēlē. Es ne uzreiz sapratu un pieņēmu tavus vārdus. Taču tagad es visu sapratu. Milzīgs paldies par šo sarunu. Tā rada iespaidu.

 

Pievienots 25.02.2013, atjaunots 02.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/urok-alfi-5

Tulkoja Jānis Oppe