Alfa par ugunīgajiem ķermeņiem. Ceturtā mācība

13 02 25 623.02.13

Dārgā Alfa, es klausos tevi.

Šodien mēs turpināsim ugunīgo ķermeņu tēmu. Vajag labi izjust to, ko mēs izpaužam objektivitātē, tas ir, aktivizējam. Ugunīgie ķermeņi piemīt katrai dvēselei, bet ne katrai ir liels, izvērsies plašumā, jauns un aktīvs augstākais ķermenis. Es ar to domāju, ka dažas dvēseles vēl nav pietiekoši nobriedušas šajā plānā, bet dažām dvēselēm ir ļoti vecs un atjaunošanu prasošs Patiesības ķermenis ugunīgajā plānā. Darba stāvoklis ir daudzām dvēselēm, un tieši viņas tad arī ievedīs mūs planētas ugunīgajā plānā, jaunajā Matricā.

Tev ir grūti spriest par šiem ķermeņiem, paļaujies uz mani, kad sekosi ķermeņiem šajā līmenī.

Man gribas uzzināt sīkāk par vecām un jaunām dvēselēm. Mums ir nesaskaņotība zināšanās, katrs saka savu.

Labi. Ko es tev varu papildināt? Pirmām kārtām, izdari savus mēģinājumus kopā ar Mani. Ļoti daudz cilvēku nav bijuši un nav apmeklējuši savus augstākos aspektus, un atkārto kāda teikto, atceras par kādreiz lasīto. Veicam eksperimentu. Paņemsim ķermeni S. un tavu ķermeni. Salīdzini viņus.

Es noliku mūsu ugunīgos ķermeņus vienā līmenī un sāku vērot. Es sāku peldēt uz augšu, bet viņa Lotoss palika lejā – viņš ļoti labi mirdz, kvēlo. Mans ķermenis ir tumšāks, viņš ne tik labi mirdz, taču daudz augstāk pēc vibrāciju plāna. Kā to saprast?

Atvēru sava ugunīgā ķermeņa lotosa blīvās lapiņas. Iekšā ugunīgs spēks, uguns viesulis. Mans ķermenis ir ugunīgs, plazmveida, bet viņa Lotoss lejā vairāk ir no “gaismas uguns”. Paskatījos “lejup” – man lejā arī ir tāds ķermenis kā viņam, viņš ir vienu pakāpienu zemāk. Bet viņam pagaidām šajā augstākajā plānā nav nekā, tumsa.

Viņš vēl nav izpaudis savu ķermeni augstākajā plānā vai šī ķermeņa nemaz nav?

Viņš vēl nav izpaudis. Tas atdzims samērā ar viņa apziņas attīstību. Visi ķermeņi cilvēkam ir ieplānoti. Viņi gaida jūsu izstrādi.

Tad atgriezīsimies pie sarunas sākuma par jauniem un veciem ugunīgajiem ķermeņiem.

Jauns ķermenis Saules sistēmā gaida savu aktivizāciju pirmo reizi. Šī dvēsele ir radīta Saules sistēmas ietvaros un sāka attīstīties no šejienes. Veca dvēsele visu zina un visur ir bijusi. Viņai nācās aizvērt savu uguns ķermeni, kad viņa ienāca Saules robežās, taču tagad, izvēršot slēpto aspektu, viņai ir neliela priekšrocība šī veida ķermeņa ātrā apgūšanā un atvīšanā.

Kā mēs atvijam ķermeni?

Viņš ir savīts, un tam, lai viņš pilnīgi atvērtos, viņš veic apļveida kustības apkārt planētai.

Ā, tagad es sapratu Gabriēla frāzi par to, ka Gabriēla jaunā Apziņa pastiprina savus apgriezienus apkārt planētai un izgriežas laukā nākotnes Zemes atmosfērā. Lūdzu, atšifrē šo frāzi.

Jā, ugunīgais ķermenis pie tevis nestāv uz vietas. Viņš griežas, kā griežas čakra vai Galaktika, planēta vai zvaigzne. Ja ķermeņa nesējs ir uz planētas, tad ķermenis ir spiests griezties apkārt planētai, papildinot viņai apgriezienus.

Planētai?

Jā. Jūs nevarat iedomāties, kāds spēks jūsu ķermeņiem ir šajā plānā. Viņi tad arī iegrieza jūsu planētu un izveda viņu uz jaunām robežām. Tā apziņa iedarbojas uz planētu.

Tātad, kad mēs atnācām šurp masā, mēs zinājām, ka tikai mūsu pamošanās dos planētai grūdienu uz ugunīgo plānu?

Protams. Taču tas nebija galvenais. Galvenais bija mūsu eksperiments, kurš paskatījās, kā apziņa iedarbojas uz blīviem ķermeņiem, kā viņa var vadīt evolucionārās attīstības stratēģiju un izvest matēriju uz augstāku plānu. Eksperiments parādīja, ka, iedarbojoties uz planetāro apziņu, jūsu augstākie ķermeņi, tajā skaitā arī ugunīgie, var tikt galā ar to uzdevumu, kuru viņi sev ir uzstādījuši, tas ir, paātrina saprāta apvalka nobriešanu apkārt planētai.

Kādēļ mēs iegriezām planētu?

Jums sagribējās paātrināt saprāta nobriešanu. Jūs strādājat ar saprātu un nevarat atrast efektīvu ceļu. Tagad eksperiments parādīja, ka iedarbojoties ar saviem ugunīgajiem ķermeņiem Ercenģeļu līmenī, jūs varat piedalīties pasaules evolūcijā kā radītāji. To mums izdevās pierādīt, un pie tā mēs piebildīsim to, ka jūs arī apakšējā plānā, fiziskajā, varat apzināti tam pieiet. Gribu teikt, ka tikai tie, kas jau aktīvi strādā ugunīgajā plānā, var izjust šo iedarbību. Ceru, ka viņi nepieslēgs tam savu zemes prātu un nesāks tur visu mainīt atbilstoši savai attīstībai uz planētas.

Tas nozīmē: palieciet pagaidām mācekļi?

Jā, protams. Mēs tik tikko sākam atklāt šo tēmu, un ceru, ka tam, kurš jau ir izaudzis, ir arī augstākie Radīšanas Principi iekšā.

Vai Tu nevari tos izteikt mums?

Lūdzu.

Pirmais: nenodari kaitējumu.

Otrais: nepiedalies masu akcijās planētas ugunīgo ķermeņu līmenī.

Trešais: vienmēr esi saprātīgs augstākajā galaktiskajā nozīmē. Vienmēr pārdomā, kā tavi radījumi ietekmēs kaut vai kaimiņu planētas, nerunājot jau par reģionu.

Tas ir, ja tu nevari to izskaitļot, tad nav ko arī radīt ugunīgajos ķermeņos, mainīt vai vākt prom kaut ko?

Tu visu pareizi saprati. Vienmēr esi saprātīga visos esamības plānos.

Un vēl kas. Nenodari kaitējumu cilvēcei. Pārāk ātra apziņas pamošanās – tā arī ir katastrofa. Visam savs laiks. Planētai un cilvēcei tagad ir jāiet vienā solī, lai atbilstu pēc vibrācijām Visam, kas ir uz planētas.

Bet kā tad tie, kas apsteidz planētas apziņu attīstības tempā?

Tas ir nepareizi. Pagaidām neviens neapsteidz, visi iet visplanetārā plūsmā, neizlecot. Te ir gan arjergards, gan avangards, taču vispārīgi cilvēce ir nokompensēta apziņas attīstības blīvuma nozīmē. Apziņas sadalīšana klanos noveda Atlantus pie kara. Nedrīkst būt pārāk vētraina kopējās apziņas attīstība.

Jūs noturat to?

Nē, nemaz nē. Jūs paši pagaidām nevarat izkustināt šo milzeni. Un vienmēr eksistē sēkļa briesmas.

Sapratu. Tēls ir pieejams sapratnei.

Pateicos, Alfa! Es mīlu Tevi!

 

Pievienots 25.02.2013, atjaunots 02.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/alfa-ob-ognennich-telach-urok-chetvertiy

Tulkoja Jānis Oppe