Alfa par ugunīgajiem ķermeņiem

 

Alfa par ugunīgajiem ķermeņiem

3. mācība

20.02.13.

13 02 25 5Šodien mēs iesim cauri galvenajiem čenelinga noteikumiem.

Mīlestība un sapratne ir svarīgas čenelinga daļas.

Čenelingam ir jābūt ar nopietnu pieeju lietai. Nevar ar čenelingu nodarboties pa ceļam, ne pašā labākajā savā dienā. Pats labākais laiks ir rīts, kad galvā vēl nav iemitinājušās domas par nākotni un pagātni. Tad jūsu kanāls ir tīrs, jūs neesat saduļķojuši ūdeni ar ikdienas domām. Kanāla tīrība var mainīties dienas laikā, galvenais noteikums – nemēģināt pieņemt enerģijas, kad tev ir ļoti slikti. Iziet no drāmas, iziet no sliktas pašsajūtas, pēc tam ieiet ugunīgajā ķermenī. Mierīgums un maigums, mīlestība un harmonija ir augsta kanāla darba pazīme.

Šodien mēs parunāsim arī par svarīgām ugunīgo ķermeņu daļām. Ugunīgie ķermeņi – tās ir nepamanāmas un acīm neredzamas mūsu formas daļas. Tām pieder puse laika no atrašanās formā, tas ir, tā ir ķermeņa daļa, kura jāaptver un jāatklāj dzīvei ikdienā. Jā, tu neesi kļūdījusies, var katru dienu atrasties ugunīgajos ķermeņos, vēl vairāk, visi mūsu materiāli būs vērsti uz to enerģijas daļu apzināšanos, kurās jūs vēl neesat bijuši, tajā skaitā arī ugunīgajos ķermeņos.

Kad cilvēks mēdz būt viņos nomoda laikā? Kad pieskaras šīm enerģijām? Nu, protams, čenelingā, ja šie ķermeņi ir jau uzbūvēti, taču ne tikai. Kad mīl. Tā ir pieskaršanās nevis mentālajam ķermenim, bet budhiālajam. Augstākais Es vienmēr ir blakus mīlestībā, un jūs jūtaties kā uz mīlestības spārniem, kad jūsu Eņģeļa spārni izplešas un nes jūs pa dzīvi. Mīlestība dzimst sirdī, un tā ir visas dzīves svētība. Kad cilvēks mīl, viņā dzimst saikne ar augstākajiem spēkiem, kuri ved viņu pa dzīvi. Kad cilvēks neieredz, šī saikne aizveras, un eņģelis atiet no cilvēka, nespējot izturēt šo smirdoņu.

Bet kā tad es redzu arī tumšas dvēseles, kuras provocē cilvēku uz tumšām jūtām un iedzen reizēm slazdos? Īpaši smagi ir tiem, kas iznāk no tumsas un kam jāapskaidro sava dvēsele. Kādu padomu tu vari man dot, lai palīdzētu tādiem cilvēkiem? Viņi arvien biežāk ir manās konsultācijās.

Šodien runa ir par citu. Nenovērs uzmanību, lūdzu. Pastrādā ar Karmisko Padomi. Iespējams, viņi var dot tev konkrētas rekomendācijas.

Mēs par galveno. Ugunīgie ķermeņi – tās ir tās ķermeņu daļas, kurp jūs augat un gandrīz neko nezināt par viņām. Vajag sākt apgūt viņas. Mēs ķeramies klāt. Nosaki, kā tu tagad izskaties savā pirmajā ugunīgajā apvalkā.

Es esmu līdzīga lielam eņģelim, ļoti gaiša. Manā iekšienē ir virpuļi, kuri veido manu ķermeni. Tās ir spirālveida enerģijas? Lai kurp es nevērstu savu uzmanību, tur veidojas virpulis. Tas ir no uzmanības, vai ugunīgā enerģija visa ir savirpuļota?

Ugunīgā enerģija visa ir savirpuļota, viņa ir ne tikai spirālveida, bet arī plūsmās, protuberancēs, viļņos un zibeņos. Viņa nes sevī kolosālu daudzumu informācijas, taču pavisam ne tās, ko izmanto cilvēki. Savs dzīves veids, savas aizraušanās, savas pašu radīšanas ugunīgajā plānā jums patiks ne mazāk, kā radīšanas veids citās pasaulēs.

Kāpēc es uzstāju uz tādām, kā liekas, jums tālām zināšanām? Nu, tāpēc ka jūs izejat uz šo Augstākā Es plānu jau dzīvei, tāpēc ka jūs esat aktivizējuši šos ķermeņus, un viņi sāk funkcionēt.

Kā izmainīsies mūsu zemes dzīve sakarā ar apskaidrošanos un aktīviem eņģeliskajiem ķermeņiem?

Tā taču ir tieša saikne ar Augstāko Es. Šeit ir arī prioritāšu, mērķu un centienu nomaiņa, tā ir aprimšana, jūsu interešu ievirze pavisam citā gultnē, neiespējamība atgriezties atpakaļ, uz cilvēcisko elli.

Jā, es jūtos tagad virs pasaules, bet drīz taču es nolaidīšos turp atpakaļ?

Ne agrāk, kā tu atstāsi šo formu. Tagad nopietni. Es redzu, ka tu ne pilnīgi nopietni uztver manu šodienas materiālu.

Lai neiedziļinātos ar galvu.

Tas ir normāli. Pieņem mūsu jaunos stāvokļus kā normālus. Tu sarunājies ar mani kā līdzīgs ar līdzīgu. Tas tev kaut ko izsaka? Tu saproti mani, bet es tevi ļoti ātri.

Ko teikt tiem, kas pagaidām neredz un neko nejūt ugunīgajā plānā, ko viņiem darīt?

Pirmām kārtām krietni iztīrīt savu kanālu visos veidos, bet pēc tam paaugstināt apziņu. Daudzdimensionalitāte – tas ir cilvēka dabisks stāvoklis, tā ir viņa daba. Nu, kā, piemēram, staigāt ar kājām. Taču smadzenes ir aizvērtas uz augšu, viņas nespēj apzināties mani, bet sirds vēl nav iemācījusies atpazīt savas augšējās struktūras. Sirdij ir jābūt atvērtai. Daļa cilvēku, kuri jau labi varētu dzirdēt savas augšējās daļas, tā arī nav attīrījuši savas sirdis no nožēlu, neuzticēšanās sev netīrumiem un citiem nevajadzīgiem piesārņotājiem.

Ļoti bieži viņi pieņem sūtījumus, no kā tad? Piemēram, mūsu semināros?

Semināros ir tāda ugunīgs stāvoklis, ka viņu sūtījumi pienāk no viņu dažādu dimensiju Augstākajiem Es. Taču bieži viņu ugunīgie ķermeņi vienkārši vēl nav aktīvi. Viņi ir spējuši pacelt savu apziņu un izstrādāt tikai astrālo apvalku sistēmu.

Vai var sīkāk?

Astrālo apvalku sistēma – tās ir vairākas astrālo ķermeņu dimensijas. Tu sāc no tā līmeņa, līdz kuram esi uzaudzis “iepriekšējo” dzīvju sistēmā, un pacelies samērā ar pieaugšanu.

Kā sekot līdzi šai augšanai, kā izvietot pazīmes, radīt tabulu, pēc kuras cilvēki sapratīs savu izaugsmi un ķermeņu aktivitāti?

Nesteidzies, viss atnāks. Tabulas – tas ir priekš cilvēkiem viņu tieksmē visu pakļaut izkārtošanai un analīzei. Es saprotu, ka jūsu domāšana tā ir iekārtota, taču nedomāju, ka mums ar tevi tas izdosies. Katrs pats sapratīs, kad viņš nobriedīs. Tāpēc ka viņam nebūs vajadzīga tava rokasgrāmata, viņam tā būs pašam. Pats galvenais ir dot viņam attīstības virzienu, izlikt zīmes ceļā un iezīmēt ar punktētu līniju to, kurp viņam iet un kur viņam apskaidrošanās rezultātā jānonāk.

Daudzi jauc psiholoģiju un ezotēriku. Ezotērika – tā ir daudzdimensionalitātes izzināšana, ceļš pa vertikāli, bet psiholoģija ir samierināšanās ar sevi šajā dzīvē. Tas visdrīzāk ir garīgās dzīves pirmais etaps.

Visi etapi ir svarīgi. Cilvēks, kurš nav samierinājies ar sevi, nespēs pieņemt sevi un savu Eņģeli augstākajos plānos. Viņš vienkārši tur nenonāks. Viņš visus vainos savās problēmās, atrodoties neziņā un tumsā. Un visbiežāk tādi cilvēki netic nekam, tāpēc ka neuztver ar sirdi. Galva nespēj mūs ieraudzīt.

Budhiālā uguns ir ietverta jūsu ķermenī. Tā ir sutratma un ugunīgā Eņģeļa apvalks. Sutratmai ir slāņi, iekšienē viņa ir ugunīgāka, no ārpuses liega un maiga. Ugunīgā eņģeļa apvalks atrodas ķermenī iekšienē, ugunīgajos plānos.

Tas ir, tā ir auras daļa? Eņģeļa aura nav olveidīga, bet liela un apaļa?

Jā, tādas auras izmēri ir ne viens vien metrs rādiusā, taču, tā kā tas ir ugunīgajā plānā, tad telpas tur nav, un jūsu metru sajūta pazūd. Jūs jūtat nevis apjomu, bet dimensiju, kad izejat uz augstiem plāniem. Jums ķermenis liekas milzīgs, bet patiesībā fiziskā telpa taču kolapsējas vismazākajā punktā un kļūst par atomu. Un daudzi tādi atomi sastāda ugunīgā ķermeņa apvalku.

Šis ķermenis tātad sastāv no daudzām fiziskām pasaulēm – atomiem?

Jā, mana saule, tu nāci pie pareiza secinājuma.

Taču šodien pietiek! Līdz nākošai reizei!

Milzīgs paldies, Alfa! Mīlu tevi!

 

Pievienots 25.02.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/alfa-ob-ognennich-telach

Tulkoja Jānis Oppe