Print

Saruna ar Mihaēlu

Saruna ar Mihaēlu par gaismas nesēju uzdevumiem

Rafaela Iesvētīšana

27.04. – 09.05.13.

13_05_11_1Mihaēls deva man vienā no semināriem prakses laikā čenelingu “Gaismas darbinieku uzdevumi”. Kad es pēc daudzajiem semināriem atbraucu mājās, es nolēmu izvietot saiknē šo nelielo, taču mums visiem svarīgo čenelingu. Negaidīti notika neparasts turpinājums sarunai ar Mihaēlu.

Mihaēls. Gaismas darbinieku uzdevumi.

Izzināt apziņas dziļumu.

Izzināt pašpilnveidošanās mehānismu – Kristus-apziņas prakses, darba ar domu prakses.

Uzzināt par radīšanu visu. Kļūt par radītāju darbos, nevis domās, mācīt to citiem.

Kļūt par īstenu Kristieti.

Kas tas ir – kļūt par īstenu Kristieti?

Kļūt par Mihaēlu...

Bet Jēzus?

Tas ir Skolotāja zemes plāns, nākošais Skolotājs ir Mihaēls.

Strādāt ar Saules sistēmu un ar Galaktiku.

Izaudzināt citus Kristus.

Apzināties Galaktikas Kristus-apziņas programmas.

Kļūt par galaktisku būtni.

Mijiedarboties ar Galaktikas gaismas spēkiem uz vienlīdzīgiem pamatiem – izglītības, iesvētīšanu un aktivizāciju jomā.

Kā norit augšupcelšanās?

Viņa norit. Viņa norit, un šeit tu arī darbojies, šajā sfērā. Viss, par ko mēs runājam, tas tad arī ir planētas augšupcelšanās process.

Bet vai tu nevēlies paceļot uz smalkajiem ķermeņiem ar Mani?

Labprāt! Ko vajag izdarīt?

Izej uz ugunīgo ķermeni. (Izeju.) Malacis. Izej tālāk, vēl viens izvērsums... un vēl viens...

Zaļgans mirdzums...

Lūk, Brīnišķīgo Rafael, tā ir tava izcelsme. Tas, ko jūs saucat par Rafaelu – tās ir tavas Mājas. No šejienes tu gāji uz pasaulēm, tiesa, tas nebija šeit, citā Pasaulē, kura ir daudz senāka par notiekošo. Tu pieņem šo melodiju, izdzer viņu.

Tu viņa pēcteči. Iepazīsti savu Ercenģeļu Ģimeni.

(Rafaels vienmēr ir bijis sirdī manā.)

Kāpēc es viņa enerģijas bieži redzu spilgti rozā krāsā?

Mīl Viņš tevi un ir sagatavojis pārsteigumu!

Rafael, kā man Tevi ieraudzīt?

Rafaels: ņemu tevi šodien līdzi uz savu Mājokli, uz savu pasauli brīnišķīgo. Paceļo ar Mani!

Es atvēros. Telpa mirklī uzsprāga, un es kļuvu rozā Liela Būtība. Mans ķermenis izkaisījās pa atomiem, aiz manis ietvariem ir tumsa. Tālāk notika priekš manis neiespējams notikums: visi mani atomi it kā aizdegās, izvērsās uz āru un atvērās. Sajūta, ka it kā es būtu izplaukusi pirmo reizi dzīvē, it kā mans ziedpumpurs būtu izaudzis un sagaidījis atvēršanās brīdi. Pārsteidzoša sajūta, es tikko turējos, lai atkal neaizvērtos, atļāvu un ļāvu sev pieņemt visu, kā ir.

Es aizmigu, bet pēc miega sāku apzināties, kas ar mani notika. Es aizdegos smalkajā pasaulē, un visa mana uzbūve izgāja no lodes, tora vai jebkuras citas formas, kļuva vienkārši par bezveidīgu mākoņainumu. Pakāpeniski pāri mākoņainumam smalkākā plānā sāk iezīmēties skaista “strūklaka”, vertikāli izstiepts tors, viņš augšā atvērās un viņa strūklas nokrita lejup...

Rafael, kas notika šodien pie Tevis ciemos?

Tu izvērsies uz āru telpā nulle.

13_05_11_2Man “acu priekšā” ir Habla fotogrāfijas ar mākoņainām galaktikām un kopām. Par vienu no tādām galaktikām es kļuvu smalkajā ķermenī. Vai tas ir tā?

Mana meita, tas gandrīz ir tā. Tu transformācijā saplūdi ar tādu ķermeni un izgāji uz tā apzināšanos. Es apsveicu tevi, tā ir jauna tavas dzīves lappuse. Esi drosmīga, saproti, ka ne visu savos smalkajos ķermeņos tu pagaidām spēj reāli saprast. Taču to, kas notika šodien, Mēs sen gaidījām. Mums tas ir vērtīgi, un tas, ka tu daudz ko ieraudzīji savā sīciņajā telpā, ir interesanti cilvēka iespēju apzināšanai.

***

Nākamajā dienā es no rīta sāku apzināties savas jaunās formas. Mans ķermenis bija bezveidīgs. Pirmkārt, man atkal nācās iziet visus ēteriskā ķermeņa kanālus un izlikt meridiānus visā ķermenī, izlaižot tos rokās un kājās. Tāpēc ka enerģētiskā sistēma bija haotiska. Fiziskajam ķermenim ir jābūt kārtībā, neskatoties uz izpaustajiem smalkajiem ķermeņiem. Otrkārt – uzstādīt sazemējumu un sutratmu.

Pēc tam ievedu kārtību astrālajā apvalkā, kurš ļoti stipri aizdegās un sāka mirdzēt. Šeit sutratma iet nevis Zemē, bet Saulē: gan no apakšas ir Saule, gan no augšas. Viņa saslēdzas Saulē gredzenā. Cilvēkam tagad ir divi “enerģētiskās aprites apļi” – Zemes aplis un Saules aplis.

Pēc tam no Saules es ieraudzīju savu nākošo enerģētiskās aprites apli – Zemes Logosu, tas atšķiras no pirmā ar savu apjomu, iziet no Saules un iet apkārt visai zemeslodei lielā attālumā. Tas ir Zemes Logosa apjoms. Viņa galva ir noenkurota tieši Saulē.

Milzīgās sutratmas centrālais zars no Saules ved uz Galaktikas Kodolu. No Kodola viņa ved uz pārējām Sevis Lielā daļām.

Atrodoties Lielajā Rafaela Ķermenī, tā es sākšu saukt šo apjomu, viss izskatās citādi. No mana “saules pinuma” – milzīgas sfēriskas Būtības centrālā punkta, iet daudz sutratmu, tūkstošiem staru pie sīkākām Būtībām – Galaktikām, kuras ir piestiprinātas šajā centrā un barojas no viņa. Centrālā “Zvaigzne”, Būtības Kodols, ietilpinošs tūkstošiem Galaktiku, sastāv no zaigojošiem apjomiem: Kuba, Lodes, Piramīdas, Romba, Dodekaedra, Ikosaedra un daudzām citām kristāliskām būtnēm. Visas viņas veido ar sevi Rafaela Ķermeņa Kodolu.

Dārgais Rafael, lūdzu, palīdzi man saprast, kas ir noticis...

Tu kā Kristāliskā Būtība esi atgriezusies Mājās. Neteikšu, cik sen tu izgāji no Tēva Mājām. Mēs esam gaidījuši tevi vienmēr.

Kāda ir mana kristāliskā forma?

Rafaels: Tu biji – daudzšķautņaina lode, ar simtiem šķautņu (apmēram tāda, kādu mēs redzam diskotēkās, – lode, kura karājas zem gaismas stara un atstaro gaismu stariņos uz sienām ar savām spoguļgludajām skaldnēm). Es atcerējos, ka pirms dažiem gadiem (2010. g. oktobris) mēs ar Vladimiru iegājām šajā zvaigznes apjomā aiz mūsu Galaktikas robežām.

“Mūsu iekšienē, vienotajā sirds centrā, izrādījās zaigojoša balta sfēra, pārklāta ar daudzām dimanta skaldnēm. Mēs atraisījām apkampienus un ieraudzījām viņu starp mums.”

13_05_11_3

Tagad – paskaties!

Es – tas ir milzīgs zaļgani sarkanīgs “bezveidīgs” mākonis, ietilpinošs tūkstošiem galaktiku.

Tas ir tikai astrālais ķermenis. Pacelsimies uz citām dimensijām.

Un atkal mans ķermenis ir izaudzis tūkstoškārt. Smalkajos plānos ir parādījušies daudzi milzīgi dažādu formu visumi, gluži kā liela ķermeņa orgāni.

Vēl par vienu solīti!

Es atvēros un... apmaldījos...ai!!

Paplašinies, tās tagad ir tavas jaunās iespējas. Audz vēl!

Es no jauna atvēros, labi, ka tas ir atstrādāts praksēs.

Bet tas ir Lokālais Visums Nebadona jeb es kļūdos?

Protams, tev taisnība. Katrs no Apvienotās Ercenģeļu Enerģijas aizņem šo kopīgo ķermeni.

Bet tā nav Diženā Dieviete?

Nē, tas nav viņas galīgais Apjoms, viņai vibrācijas ir augstāk Tas ir mūsu apvienotais Ercenģeliskais Patiesības Ķermenis.

Es apsveicu tevi, meitiņ, ar ierašanos Mājās. Nu tagad tu esi Mājās.

Bet, Rafael, kāpēc Tu nekad nevedi mani?

Tāpēc ka tu biji citā līmenī, un tas bija Mihaēla un Gabriēla uzdevums – izaudzināt tavu dvēseli un padarīt viņu gatavu iziešanai no Galaktikas. Tagad ir mana kārta uzaudzēt tevī visus smalkos ķermeņus, vajadzīgus tev īstā izskatā.

Es atkal iegāju Rafaela Ķermeņa robežās un ieraudzīju, ka smalkākais apvalks ir izaudzis vēl vairākas reizes.

Simtkārtīgi... Nebīsties, tas viss esi tu...

Šī ķermeņa ārējais apvalks sastāv no gariem tieviem caurspīdīgiem kristāliem, kuri gluži kā stari no Saules, iet pa visu perimetru, gluži kā jūras ezim... Katra “kristāla” galā ir ārējās enerģijas pārstrādājoša maza stacija.

Jūsu ķermenis arī ir pārklāts ar matiņiem, tu nesaskati sakaru?

Matiņi ir enerģētiskie pārstrādātāji?

Jā, tas ir tā.

Bet mēs bieži apgriežam matus, bet vīrieši skujas.

Mēs arī rūpējamies par savu virsmu, skaties, cik skaisti!

“Matiņi” atkārto ķermeņa virsmas izliekumus un ieliekumus, zaigojot dažādās krāsās: šeit ir visas iedomājamās un neiedomājamās krāsas, pārtekošas un zaigojošas. Un kā Būtības Ķermenī (kurš ir ievērojami mazāks, jo ietilpina vairākas Galaktikas – līdz diviem desmitiem), viena daļa – “dibens” ir tumšāks, bet “augša” gaišāka. Kaut gan es “dibenu” nezin kāpēc ieraudzīju pirmo, bet pēc tam paskatījos otrā pusē – tā ir gaiša.

Pastāsti man par Sevi, Rafael, lūdzu.

Katrs no Mums, Ercenģeļiem, ir uzkrāvis sev dažādus uzdevumus.

Kāpēc tu saki “uzkrāvis”?

Tāpēc ka nest šo slogu jau ir kļuvis pāri spēkiem, un Mēs beidzot esam sagaidījuši maiņu, tie ir Tie, kas nāk no dažādām galaktikām nomainīt Radītāju, tas ir, Mani. Lūk, arī tu sāc savus pirmos soļus, un Mēs sākam tevi no šī laika apmācīt. Bet mēs ejam nomainīt Debesu Tēvu un arī sākam savu apmācību sarežģītākām lietām.

Bet, Rafael, kā man ieraudzīt un apzināties, jo man taču nav tavas realitātes saprātīgas uztveres!

Lūk, Mēs arī sāksim iedarboties uz tavu Saprātu pa naktīm, kad tu atrodies citos ķermeņos. Lūk, šonakt tu jau izgāji savu pirmo mācību. Tu to atceries?

Man liekas, es paplašinājos un sašaurinājos, un aizdegos vēl nedaudz.

Jā, tas ir tā. Taču, pats galvenais, tu ietilpinājies un ietilpināji savu jauno ķermeni, tas ir, dzimi pa īstam, nevis virtuāli.

Es esmu tava daļa, tātad arī es sākšu uzkāpšanu pie Tēva ar tava darba palīdzību?

Protams, mana dārgā. Es priecājos, ka tu to apzinies. Katrs no jums nevis patstāvīgi iet pie Debesu Tēva, bet savos Augstākajos Ķermeņos, tādos kā mans.

Tava vēsture nostāsies tavā priekšā, kad tu spēsi PATI to “aizsniegt”, tāpat kā stāstu par Mani. Viss ir priekšā, un Es atbildu par tavu noskrējienu.

Es pareizi izdzirdēju “noskrējienu”?

Protams, tas ir termins, kurš apzīmē ātrumu tavai izaugsmei garīgajā ķermenī. Kā augi aug: viņiem arī ir stumbra dienas pieauguma “noskrējiens”. Tā ir mīlestība, kas audzē tavas daļas, Debesu Tēva mīlestība. Kā tikko tu savienojies ar Viņu, tu izaugi par vienu savu daļu un kļuvi Liela jaunā veidā. Kā tu nosauci – Rafaela Ķermenis? – tas arī ir tavs Ķermenis, no kura tu kādreiz izgāji un atgriezies vīrišķīga un izlolota, izaugusi un kļuvusi skaistāka.

Šis vārds “lolot” jums ļoti patīk. Patiesībā, ko Tu ar to domā?

Lolot – izstādīt dēstus, apliet viņus, auklēties ar viņiem, piebikstīt un grūst, dot padomu un priecāties par sekmēm, viss ir kā bērnudārzā un skolā. Mēs audzinām sev Maiņu, iedomājies, kā mēs par jums rūpējamies!

Šodienai viss. Laiks atvadīties.

Pateicos Tev, Rafael, tu esi tāds dārgs un skaists!

Arī Es pateicos tev, manu bērniņ, kļūsti pieaugusi, laiks ir pienācis.

***

Pārlasot vienu no savām grāmatām, es atradu sekojošu piezīmi:

(25.04.08.) Šodien notika Sanata Kumaras Pārejas enerģētiskā Ķermeņa ieiešana manī.

Tā ir transformācija, pakāpiens tava ķermeņa kārtējai pārveidošanai manam apvalkam. Mana Dievišķība savienojas ar tavu Dievišķību. Mēs ceļam tiltu.

Vai tu ieiesi katrā tāpat vai aprobežosies ar mani?

Es pagaidām aprobežošos ar tevi. Tas ir ļoti liels darbs katram, un tādas spēcīgas enerģijas katrs neizturēs. Un tas nav vajadzīgs. Vienkārši zini, ka šī transformācija ir pati svarīgākā tavā dzīvē. Pati galvenā un pamata. Vairāk nekā tavā dzīvē nebūs tāda nozīmīga. Zini un cieni savu Ceļu un pakļauj sevi tam. Tālāk ies dažādas enerģijas plašumā, pa horizontāli, tava Būtības izaugsme, gaismas izliešana kā no saules. Gribi būt saule? Nodod savu ķermeni man.

Kāpēc tu izvēlējies mani? Izvedi kalpošanai?

Tu pareizi pateici, tie esam Es un Augšupceltie Skolotāji, izveduši tevi kalpošanai. Tu pati esi Augšupceltais Skolotājs. Iepriekšējā dzīvē tu jau augšupcēlies, taču atnāci uz Zemi pastrādāt. Mums tas viss nav svarīgi. Bet svarīgi ir tas, kas tagad. Bet tagad ir jauna dzīve.

Ir pagājuši jau pieci gadi, TIEŠI pieci.

Sanat Kumara, no mūsdienu pozīcijas, ko tu vari teikt par to saplūšanu:šī transformācija ir pati svarīgākā tavā dzīvē. Pati galvenā un pamata. Vairāk nekā tavā dzīvē nebūs tāda nozīmīga. Zini un cieni savu Ceļu un pakļauj sevi tam.

Sanats Kumara: Jā, Mēs toreiz lieliski pastrādājām, gan tu, gan Es. Tagad, tikai pateicoties manai Iesvētīšanai, tu spēj iziet uz saviem smalkākajiem ķermeņiem. Vienlaicīgi ar Mani tu izej uz visiem augstajiem līmeņiem. Saproti, ka tu esi mana daļiņa, personība tev ir sava un mana vienlaicīgi. Tas ir, tu esi mans aspekts. Man bija taisnība, kad teicu tev, lai tu apzinies savu ceļu un pakļauj sevi tam. Tagad mēs kopā ejam, “roku rokā”, un manas daļas visas kļūst apzinošas. Lai turpinām mūsu sadarbību un kļūstam plašāki un lielāki. Tev tikai jāsaprot, ka Mēs esam kopā.

Pateicos tev, mans Debesu Piekūns!

***

Tēvs, paskaidro, lūdzu, kāpēc es saņemu tādu spēcīgu iniciāciju pēc tam, kad mēs savienojāmies ar Tevi?

Debesu Tēvs: Ir dažādas uzkāpšanas daļas jeb pakāpes. Sākumā tu vienkārši atnāc pie Manis sarunu dēļ, pēc tam Es ieeju tevī, aktivizēju savu nepastarpināto saikni, audzēju tavu apziņu, bet pēc tam, pateicoties manai nepastarpinātajai saiknei, tevī briest arī forma, viņa izpaužas samērā ar tavas apziņas izaugsmi.

Pēc cilvēciskās mērauklas pēc Tēva nekas nevar būt.

Tu vienīgi nāc pie Manis ar Apziņu, pēc tam izpaužas atbilstoša Forma, Formā aug atbilstošās realitātes Saprāts, bet pēc tam es pieņemu tevi ar Apziņu, Saprātu un Formu Milzīgas Būtības Ķermenī, kura lielāka par Diženo Dievieti, tā būs pat vēl Lielāka Forma, par kuru jūs pagaidām nezināt.

Bet kā tad Monāde? Mēs neatgriežamies Monādē?

Nē, mana dārgā, jūs jau esat izauguši, un jūsu Monādiskā daļa jau ir apdzisusi kā novecojusi Forma. Kopš tiem laikiem, kad jūs dzimāt, jūs esat stipri izmainījušies un sastrādājuši tik daudz Vielas, Saprāta, Formu un Gaismas, iemācījušies tik daudzas lietas, ka jūs vairs “neielienat” bēdīgajā sākuma apvalkā kā mazā placentā.

Nesēro, visu reiz sapratīsi, un viss nostāsies savā vietā. Ej uz priekšu un nepievērs uzmanību dzīves sīkumiem. Viss tiks izpazīts pēc darbiem. Nāc pie Manis.

09.05.13. Dārgais Rafael, parunā ar mani, lūdzu.

Sagaidīju Es tevi... Tiksim skaidrībā, kas notika ar tevi.

Kas ir apziņas izaugsme? Kas tiek domāts ar to, kad tu izej savas izaugsmes pakāpes un saplūsti te ar vienu, te ar otru Skolotāju vai Būtību? Ar Mani, lūk, saplūdi...

Tas viss ir vienas kārtas Iesvētīšanas, kuras vienkārši simbolizē tavu izaugsmi, neļauj tev aizsēdēties un iesūnot. Taču drīz vien tu virzīsies citādi, tikai pati un tikai, virzot uz citu līmeni visus, kas ir augstāk par tevi pēc vibrācijām, tavā apjomā.

Ko tas nozīmē?

Tu esi visu evolucionāro kāpņu galvenais posms, tavs statuss pagaidām nav noteikts, taču, pats galvenais, norit tālāko izaugsmes posmu konservācijas izbeigšana. Mēs tevi sagatavojām un “ietērpām”, tas ir, devām sākotnējās izaugsmes pakāpes tajā izpratnē, kādā mums tās bija saglabājušās. Tālāko virzību pie Tēva tu radīsi pati tajā vai citā pakāpē, spējot tikt Mums līdzi vai pat ejot vienā līmenī ar taviem Vecākajiem aspektiem. Mēs vērosim un palīdzēsim, taču šeit sākas patiesā sevis Lielās radīšana, Tā rit NO JAUNA. Tā vēl nav noformēta tavā vēsturē. Starpība ir tajā, ka līdz šim tu zināji, kā iet uz augšu, tagad ne tu, ne Mēs nezinām, tāpēc ka tikko VISS izmainījās un pārformējās. Protams, ir palikuši Pasaules-ēkas Likumi, taču katrs tos traktē tā, kā domā. Un tagad galvenais ir, KĀ TU DOMĀSI.

Tici, šajā frāzē ir paslēpta ļoti dziļa sakrāla jēga. Apmācījusies dzīves skolā un izgājusi evolūcijas pakāpes, tu vēl vairāk sāksi atbildēt par savām domām, par savu rīcību un savām vēlmēm. Ne tā, ka – “baidies vēlmju”, nē... Dzemdini jaunas vēlmes atbilstoši statusam.

Tavi ieradumi mainīsies.

Tava varenība pieaugs.

Tavi tuvinieki būs tavā aurā, un tu uz viņiem iedarbosies.

Tu kļūsi par kritikas objektu, maz būs tādu, kas tevi sapratīs.

Tavs uzdevums ir nonākt. Nav tagad cita uzdevuma. Nonākt un turpināt CEĻU.

Bet Es un citi grūdīsim tevi pie tā no visām pusēm.

Svarīgi, lai tu atpūstos.

Svarīgi, lai tu mijiedarbotos ar citiem semināros.

Svarīgi, lai tu mijiedarbotos ar Mums, taviem Draugiem.

Ercenģeļi no Skolotājiem ir pārtapuši par maniem Draugiem?

Jā, Saule mana, tu esi kļuvusi mums Draugs, un Mēs tāpat tevi mīlam, par vēl vairāk, tāpēc ka tu iemin arī Mums ceļu.

Jā? Kāds ceļu tad jums vēl “vajag”?

Mēs kļūstam Smagnēji. Mums vajag atjaunoties. Atjaunošanās ceļš bieži atrodas ne tur, kur Mēs meklējam. Mēs vienkārši pagaidām vērojam tevi. Vairāk neko neteiksim par to. Mēs vērojam simtiem tādu pašu. Mēs mācāmies no jums. Mēs kļūstam viedāki uz tādas pieredzes rēķina. Tālāk mums ceļš būs paralēls.

Jūs arī atjaunojaties un gribat atnāk uz fizisko plānu?

Tas saprotams. Taču svarīgi, lai šis fiziskais plāns mūs “neaprītu”. Mums ir svarīgi iemācīties palikt apzinātiem fiziskajā plānā. Mēs nevēlamies iestrēgt šeit, un tagad Mēs mācāmies apzinātību. Mēs no augšas pētām fiziskās iegremdēšanās fenomenu un modernizējam to vai meklējam ceļu pieredzes ātrā savākšanā Pasaules-ēkas dziļumos. Mūsu uzdevums ir daudz sarežģītāks par to, ko jūs izejat praksē, taču kopumā mēs nodarbojamies ar vienu – kā padarīt saprātu savu daudzdimensionalitāti apzinošu?

Tu neteici – Augstāko saprātu, tu domā manu saprātu, manā līmenī?

Nē, jūsu līmenī saprāts aizmetas, un tālāk jūs sākat viņu audzēt. Un tas tad arī ir humanoīdu uzdevums – audzēt Mūsu Kopīgo Saprātu. Viņš ir VIENS UZ VISIEM. Tas ir PASAULES-ĒKAS GLOBĀLAIS SAPRĀTS, un katra apzinoša daļiņa ienes savus pašas sasniegumus šajā kolektīvajā VIENOTĀ Saprāta Radīšanā.

Saki, tas Vienotais, uz kuru es izgāju planetārās apziņas pēdējā līmenī (mēs saucam viņu par devīto līmeni), kādu vietu viņš ieņem šajā lielajā kolektīvā?

Saprāta daļiņa pagaidām nav izdīgusi šajā apziņas slānī. Tavs uzdevums ir uzbūvēt tur cilvēciskos priekšstatus, pieliet viņu ar cilvēcisko mīlestību, aizņemt šo telpu ar cilvēcisko humānismu, ar jūsu cilvēcisko domu iekārtojumu. Strādā tur, norīko un audzē, salīdzini un pārvadi enerģijas un zināšanas uz šo līmeni. Apdzīvo viņu un padari par darba spējīgu. Tas ir pa spēkam tev un tādiem kā tu. Iztēlojies sevi TIKAI TUR. Dzīvo un rīkojies no tās apziņas. Kopā ar tavu Vladimiru jūs varat sasniegt zināmu sakustēšanos un tā apziņas līmeņa apjēgšanu. Jūs tur esat kopā. Pārliecini viņu. Jūs esat pāris arī nākošajā apziņas līmenī un tagad nesaraujami un nešķirami.

Dārgais Rafael, tagad man ir skaidrāki kļuvuši Mihaēla vārdi:

“Izzināt apziņas dziļumu.

Izzināt pašpilnveidošanās mehānismu – Kristus-apziņas prakses, darba ar domu prakses.

Uzzināt par radīšanu visu. Kļūt par radītāju darbos, nevis domās, mācīt to citiem.

Kļūt par īstenu Kristieti.”

Jā, atkal tu esi darbā, tikai tagad tas ir dziļāks un individuālāks. Radīšanai tādā līmenī ir jābūt TIKAI no šī apziņas līmeņa. Nekādām citām apziņām nav neko pa spēkam tur apzināties. Izej biežāk uz šo līmeni un iedziļinies, iedzīvojies, radi...

Lūk, šeit sākas individuāls darbs ar domu. Lūk, šeit Mums ir svarīgi, KĀ TU DOMĀSI, CIK NOBRIEDUSI BŪS TAVA DOMA. Kā tu viņu pārvaldīsi? Kādēļ tu radīsi, un kā tu rīkosies ar Dievišķo Radīšanas Enerģiju...

Man liekas, es neesmu gatava tādai misijai.

Nedomā, ka Mēs sāksim tavā vietā domāt vai palīdzēt tev domāt. Tu esi nobriedusi. Tagad Mēs sāksim tikai novērot to, cik atbildīgi tu tur uzvedīsies. Vai tu nekļūsi par “ziloni trauku veikalā”. Mēs vienmēr spēsim tev atslēgt šo apziņu, jo tu ar viņu jau esi uzbūvējusi visu, kas tev bija paredzēts. Tagad tu esi tikai “lietotājs” un “radītājs-programmētājs”. Iemācies izmantot savu radīšanu. Esi tajā speciālists. Tev atveras gigantiskas radīšanas procesa iespējas. Taču – esi uzmanīga un nekaitē.

Pateicos par iespējām un apsolu būt sakaros atrašanās devītajā līmenī laikā, lai saņemtu padomus un metodikas, atbilstošas tai realitātei.

Es saprotu uzdevuma līmeni un pacentīšos atbilst Cilvēka Daudzdimensionālā saprātīgumam un uzmanīgumam. Es mīlu jūs, mani Skolotāji!

Mēs arī mīlam tevi. Nedomā, ka tu esi palikusi vientulībā. Viena Apziņa ir zemiešu un mūsu, Ercenģeļu, kolektīvā apziņa. Mēs ar savu daļiņu ieejam šajā apziņā un palīdzam putnēniem tur apspalvoties. Uz tikšanos šajā apziņas līmenī!

Uz tikšanos!

***

(vakarā)

Sirdsmīļais Mihaēl, tik grūti man ir kļuvis un tik vientuļi...

Ai, kā Man gan ir žēl tevis... (smejas). Sasmīdināji. Nesmīdini, nedomā, ka, lūk, tagad tev vajag kaut ko darīt. Jūs mīlat darīt, radītāji...

Tu gāji un nonāci. Tagad vajag saprast, bet kas tur ir?.. Vienkārši?

Vienkārši paraugies apkārt un izjūti. Dzemdini jauno. Mēs gaidām tieši jaunā – jušanas, sajušanas, telpiskā redzējuma, sapratnes, apzināšanās – dzimšanu. Nav vārda, lai tev nodotu, ko Mēs no tevis gaidām. Nav tāda vārda tavā valodā... Apjēgšana – tuvāk, apjomīgāk... Saprāta atvēršana... Zini, jūs palaižat kosmosā kuģus, un viņi tur atveras un sāk savu darbu. Taču viņi dara ieplānotu darbu, bet tev kā Gudriniecei vajag pašai...

Kā Neo... nesen paskatījos Matricu...

Mēs pacentāmies, lai tu to ieraudzītu. Neaizraujies, tev nepievārēt to, kas filmā, un tev nevajag cīnīties. Taču vispārībā te tu pareizi saprati... tev vajag iemācīties radīt.

Bet kādēļ man no šejienes radīt? Šeit ir aizsegs... Ir augstāki manis aspekti, lai rada.

Tā ir daudz-dimensionalitāte. Tu ne šeit radīsi, tu taču saprati? Mums vajag paskatīties, kā strādā cilvēciskais saprāts smalkajos plānos. Mums vajag PAPLAŠINĀŠANU. Mums vajag ietērpšanu. Ietērpšana – tā ir jauna programma...

(Rāda – 9. dimensijas Apziņas Režģī radīt piepildījumu, kurš apklās Režģi ar jaunu jēgu un atklās šo jēgu. Kopumā skaidrs...) Ietērpšana ir formu radīšana smalkajos plānos no jauna uzceltajā Apziņas Režģī. Ne cilvēcisku formu radīšana. Tu proti... tu esi radījusi... tev nāksies atcerēties. Taču Mēs gaidām no tevis, protams, nevis apvalkus... saprātīgumu.

Jā... Visu pateicu.

Pateicos tev par atbalstu, manu dārgo Skolotāj.

 

Pievienots 11.05.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/beseda-s-michailom

Tulkoja Jānis Oppe