No jūsu sirdīm nedrīkst aiziet mīlestība. Alfa, 10. mācība

13 03 0202.03.13.

Alfa, labrīt!

Sveicu tevi, mans jaunais draugs! Šodien mēs turpināsim mūsu mācību. Tā atkal būs par daudzdimensionalitāti. Šodien mēs parunāsim par mīlestību un viņas nozīmi daudzdimensionālajiem ķermeņiem. Kāda ir šīs dievišķās enerģijas loma, un kāpēc viņa ir vajadzīga spožajā Gaismā?

Kā tu vakar redzēji, Gaisma ne vienmēr ir blīvi saistīta ar Mīlestību. Šī aizslīdošā sajūta-plāns – Mīlestība ir svarīgākā mūsu darbā ar apziņu. Apziņa kļūst tilpumiska, hologrāfiska, telpiska, ja viņa ir savienota ar Mīlestību kā Debesu Tēva daļiņu.

Saki, vai tad Viņš nav ielicis savas daļiņas tajās daļās, kur mēs nejūtam Mīlestību?

Šī Tēva Mīlestība daļiņa veido ap sevi apvalkus, kuri humanizē Tēva Gaismu. Viņi mīkstina to, uzirdina un veldzē, tas ir, transformē par kaut ko dzīvīgu. Sēkla, iedēstīta augsnē, apaug ar vajadzīgajām vielām, pievelk valgmi un gaismu, pirms izdīgs no augsnes. Sēkla, iedēstīta bez ūdens, nav dzīvotspējīga.

Vai tad viņi ir “izslaucījuši” visu ūdeni no sevis ap Tēva daļiņu?

Jā, tēls ir ļoti piemērots. Ūdens – tā ir dzīvība, ne tikai bioloģijai. Kā mēs zinām, ūdens – tas ir saprāta apvalks, visi pārvadošie ceļi apziņai un saprātam iet ūdenī, ūdens mikromolekulās.

Viņi uzskatīja par nevajadzīgām šīs jūtas – maigumu, prieku, žēlastību, līdzcietību, piedošanu utt. Izdedzināja tās no sirds.

Nu taisni Sniega Karaliene.

Šis Sniega Karalienes tēls ir ņemts no to paaudžu atmiņas, kuras atnāca uz Zemi no tādiem augstumiem pēc zināšanām, ko vajag izdarīt, lai attīstītos tālāk.

Viņi to saprata vai uzspieda savas zināšanas mums?

Kā tu zini, Zeme ir gribas brīvības planēta. Daļa no viņiem kļuva par skolotājiem, tie ir tie, kas sludina tīrību bez mīlestības, seksu bez mīlestības, naudu bez mīlestības utt.

Tā ir Baznīca, Pornogrāfija un Finanses?

Kaut kas tamlīdzīgs. Kaut gan starp šiem cilvēkiem ir daudz parastu, mīlošu un progresējošu savā cilvēciskajā attīstībā. Mēs runājam par egregoriem, kuriem pieder cilvēku prāti un kuri cenšas savākt pēc iespējas vairāk pielūdzēju savā potenciālā. Jo dažādi egrgori plosa jūsu enerģijas. Kalpojot viņiem, jūs kļūstat atkarīgi no viņiem.

Tagad par daudzdimensionalitāti un Dievišķo Mīlestību. Daudzdimensionalitāte...

Man nobīdās redzējums, un es tagad redzu Daudzdimensionalitāti nevis kā “stāvošas Jēkaba kāpnes”, bet kā guļošas.

Tas ir tas pats, bet tavs skats redz tevi pašu gan no labās, gan kreisās puses. Tu esi Lielā uz visām pusēm, daudzdimensionāla un daudzplāniska. Tu ietilpini arī Mani. Tu esi Viss, Kas Ir. Un šis Viss, Kas Ir, ar ko ir piepildīts?

Ar smalkumu, gaisīgumu, maigumu... mums nav tādu smalku sajūtu un nosaukumu...

Tas ir TAS, kas piemīt Monāžu Radītājam. Tas ir Tēvs radīšanas momentā. Viņš ieliek Sevis daļiņas katrā Būtībā. Viņš ieliek Sevis atkārtojumu, kā cilvēks dzemdina Bērnu. Taču šie atkārtojumi mazliet atšķiras cits no cita, kā bērni atšķiras cilvēkam. Varbūt ne tik stipri kā bērni, tāpēc ka šajā plānā tas nav tik jūtami.

Lūk, šo “gaisīgumu” viņš ielika Savos Bērnos. Ielika izaugsmes un attīstības potenciālus, kā bērnā mēs redzam tikai potenciālus, kuri vai nu attīstās, vai izdziest. Ne visi bērni ir izmantojuši savus talantus, daži tos ir norakuši. Daži ir attīstījušies bez mēra, pievilkuši gaismu vairāk, nekā viņiem bija nepieciešams harmoniskai attīstībai. Tās ir viņu tiesības – darīt to, ko viņi ir nolēmuši. Un tā Tēva Mīlestības daļiņa nogrima viņu milzīgajā gaismā (enerģijā, matērijā, naudā...). Un šī Lielā Gaisma nolēma izliet sevi pa visām Tēva pasaulēm, lai vadītu un virzītu.

Šķiet, ka tā ir Tā Būtība, kuru mēs saucam par Dēlu no Svētās Trīsvienības.

...
Un šī Gaisma tagad ir atnākusi arī uz Zemi?

Viņa ir visur, tas nav ne slikti, ne labi. Mēs runājam par to, lai no jūsu sirdīm...

(Šķiet, ka mēs esam paslēpušies tumsā no Viņas?)

Mēs runājam par to, lai no jūsu sirdīm neaizietu tā Mīlestība, kuru jūs iemantojāt uz Zemes, kad jūs iesiet uz Gaismu. Vienmēr atcerieties, ka Mīlestība – tas ir jūsu galvenais uzdevums. Jūs esat viņas nesēji, izstarotāji un avoti. Lai cik gaismas nebūtu jūsu ķermeņos, humanizējiet viņu ar Tēva Lielo Mīlestību. Tas ir mans novēlējums visiem zemiešiem.

Pateicos Tev, dārgā Alfa!

 

Pievienots 02.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/iz-vashich-serdets-ne-dolzhna-uyti-liubov-alfa-urok-10

Tulkoja Jānis Oppe