Būtības ķermenis

03.03.13.

13 03 09Dārgā Alfa, es klausos Tevi!

Šodien mēs atkal ieiesim augstākajās apziņās, lai izskatītu pasaules, radījumus, civilizācijas šajā līmenī. Sākumā mēs ieiesim ugunīgajā plānā, lai nonāktu pie vienota kopsaucēja, tas ir, atietu no astrāla un mentāla. Izietu ārpus tavas domas robežām un ieietu manos un tavos ķermeņos.

Uz kā man jāatbalstās, iztēle ir atslēgta, redze un dzirde arī...

Tev ir jāpamostas augstākajam saprātam.

Pirmajā reizē man neizdevās pavirzīties tālāk. Taču tā ir tikai pazīme, ka “bez darba...”

05.03.13.

Mēs apmeklēsim pasaules, tev pazīstamas, jau izmainījušās un nemainīgas. Skaties pirmo pasauli.

Iegāju telpā kā stars, piecēlos un atvēros kā zvaigžņots ikosaedrs, atvēru viņu, kļuvu par šo pasauli...

Es pūlējos apskatīties kaut ko ap sevi, beidzot atcerējos, ka telpa – tā esmu es, un sāku skatīties sevi. Esmu milzīga mirdzoša zvaigzne, šis ķermenis man ir pazīstams, mēs ar Vladimiru atnācām šurp, ieplūdām šajā zvaigznē pirms dažiem gadiem. Aukstums krūtīs, spēcīgs mirdzošs ķermenis, mans apskates punkts (Būtības Acs) atrodas uz virsmas un ir lokalizēts.

Šeit apziņas līmeņa centrs (Būtības centrālā čakra) ir cilvēka trešās acs čakras līmenī. Uguns, kura man izlikās auksta, patiesībā ir silta. Viņa ir iegājusi sirdī un sasildījusi to... Ar mīlestību? Iespējams, tas ir tas, kas ir mīlestības vietā šai Būtībai. Uguns iekšienē ir ļoti viegla, tas ir labvēlīgums, nodomu tīrība, pilnīgs mierīgums, atklāsmju maigums, pilnīga savu daļu solidaritāte, dziļas labsirdības jūtas.

Es atvēros arvien vairāk sev pašai. Mana iekšējā uzbūve sastāv no daudzām lodēm, savienotām savā starpā. Viņas visas ir baltas, nespīd, es apgaismoju viņas ar savu uzmanību it kā ar lukturi. Es iegāju vienā no viņām un šeit atradu civilizāciju, “pilsētiņu”, kura karājās “gaisā”, it kā manas daļas šeit kaut ko būtu uzbūvējušas. Tas atgādina ligzdu-skudru pūzni, tikai skudru vietā ir lidojošas baltas fejiņas-eņģeļi. Es saplūdu ar vienu no šīm būtnēm, taču saprast viņu nav manos spēkos, esmu nospiedusi viņu ar savu varenumu, spēku un saprātu. Tikai tagad, uz šī salīdzinājuma pamata, es sapratu, cik es esmu milzīga. Tas ir apmēram tā, it kā es būtu iegājusi bioloģiskās šūnas apziņā ar savu apziņu.

Šīs sfēras ir dvēseļu koloniju kopa, dvēseļu, kuras nav nolaidušās blīvumā, bet dzīvo savā līmenī lielās Būtības iekšienē. Šīs sfēras manā iekšienē – tas ir viens no maniem ļoti smalku un vismaigāko “Jūtu ķermeņiem”. Bet kur tad rodas Doma radošā?

Es turpinu ceļojumu sava lielā Būtības Ķermeņa dziļumā.

07.03.13.

Es turpināju ceļojumu sava lielā Būtības Ķermeņa dziļumā, uz nākošajām pasaulēm. Manā ceļā pēkšņi parādījās liela tumša sfēra. Iekļuvu no augšas viņā un atvēru lielās daiviņās kā apelsīnu. Iekšienē šī būtne vairāk atgādina granātābolu – gaišiņus mirdzošus burbulīšus. Neko nevarēju saprast, beidzot palūdzu nokomentēt Alfu. “Tas ir līdzīgs tavam žultspūslim” Tas ir, šī būtne izpilda visiem vajadzīgas noteiktas enerģijas ražotāja funkciju. Šeit nav saprāta nesēju – humanoīdu.

Šeit nav kaut kādu kanālu, strūklu vai upju, izejošu no “granātābola”. No apakšas ir neliela gaiša ienākošā plūsma. Enerģiju apmaiņa notiek būtības iekšienē, pa iekšējo kontūru. Redzams, viņa strādā kā iekšējs transformators? Redzamā enerģija ienāk, taču neiziet.

Vai šeit ir civilizācija, līdzīga cilvēka sirdij?

Šī daļa atrodas ārpusē pa ķermeņa kontūru.

Pārvaldnieks – tā ir apzinošā daļa, saprāts, tā esmu “Es”. “Es” esmu Būtības vienotās apziņas nesējs, taču uzbūve man ir savienotā, tas ir, vairākas man līdzīgas Būtības ir savienojušas sevi kā Būtības ķermeņa apvalku. Es arī agrāk esmu zīmējusi sevi šajā ķermenī ar vairākām actiņām pa kontūru (acs ir Būtības Acs). Es varu ieiet šajās savienotās ugunīgās apziņas daļās pēc kārtas, bet es nevaru aptvert ar sevi Veselo fiziski. Taču šeit man nav vienotības apziņas, tas ir, dažādu apziņu savienotības. Es esmu Viens.

Uz virsmas Būtība guļ un sapņo. Sevis iekšienē viņa ir nomodā. Tas ir, šīs Būtības eksistēšana visa ir iekšienē, bet sapņi – tā ir dusa – savienojums ar savu Augstāko Es. Līdzīgi cilvēkam viņa dziļā meditācijā. Ja pats Būtības Ķermenis ir blīvs, tad sapņu apvalks ir diezgan liels un smalks kā mirdzoša tīkama labsirdīga migla.

Sāku ieiet šajās savās – Būtības ar Aci – daļās – pēc kārtas, lai saprastu katras vispārīgo uzbūvi. Pēc uzbūves katra atgādina lielu medūzu: no ārpuses, no augšas kopējā apvalkā ir acs un blīva āda, iekšienē ir visi pārējie orgāni – smalki apvalki, taustekļi, kanāli, membrānas u.c. Nedaudz atšķiras viņu iekšējā uzbūve, dažas daļas vairāk atgādina astoņkāji, tas ir, uz iekšieni iet lieli kanāli – “rokas” (kā septiņroku Dievietei). Mums uz Zemes medūzas arī ir dažādas pēc uzbūves. Šīs Būtības – medūzas ir savienojušas savus pārsegus un no ārpuses ir viena liela iegarena būtne, aptverta no visām pusēm ar blīvu ādu ar pauguriņiem, uz kuriem atrodas “acs”.

Būtības Ķermeņa centrā ir liela mirdzoša telpa, kura atgādina kurtuvi, tikai uguns ir ļoti vienmērīga un gaiša. Tā ir iekšējā pasaule. Atcerējos geodas[1] uzbūvi, ļoti līdzīgi.

Kāda funkcija ir iekšējai ugunīgajai daļai?

Atbilde ir nesaprotama.

Tā ir radošā daļa? – nē.

Tā apzinošā daļa līdzīgi mentālam? – nē.

Tas ir enerģijas avots? – nē.

Tā ir dievišķā daļa? – nē.

Atrašanās šajā telpā atgādina atrašanos ārējā sapņojošajā telpā, tikai iekšējā ugunīgā daļa ir blīvāka. Iespējams, tas ir Augstākais Es priekš iekšējām daļām? – jā.

Alfa, es varu salīdzinājumam paskatīties tavu uzbūvi?

Protams!

Es mazā izgāju no mana Būtības Ķermeņa un aiztraucos uz Alfu Kosmosā. Tā ir Kosmosā peldoša Būtība, kura atgādina Karaliskās Viktorijas[2] lapas. Tas ir, tā ir balta mirdzoša apaļa bieza pankūka, un pie viņas pa kontūru ir piestiprināti apaļi spilventiņi. Es skatos uz Alfu “no apakšas”. Pamēģināšu uzlidot augstāk. No augšas ir tas pats. Atgādina milzīgu mirdzošu kosmisku staciju ar pietauvotiem kuģiem (?)

Ielidoju iekšienē un uzreiz izšķīdu pa atomiem. Aizmigu, neko nespēju apzināties.

Kāpēc?

Vēl ir mazliet par agru. Šodienai pietiks. Lieta virzās pa drusciņai, taču tava neatlaidība ir uzslavas cienīga.

Paldies, mana Saulīte! Esmu jau sākusi vismaz kaut ko saprast un redzēt.

Tagad meditācijās atkal iešu uz Alfu. Šeit vajag dziļi ieiet iekšienē, jo tagad Alfa ir manā iekšienē.

 

Pievienots 09.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/telo-suschnosti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Geoda – minerāls; Geode (engl.) (Tulk. piezīme)

[2] Victoria regia (lat.) – ūdensroze (Tulk. piezīme)