Rīdzinieku neparastie piedzīvojumi

Rīdzinieku neparastie piedzīvojumi “Zelta Rozes” ugunīgajā visumā

03.03.13. Rīga

Piesaucam visas Galaktiskā Kodola Būtības, visus, kas grib pastrādāt ar mums.

Sākumā mēs piesaucam Arheiraru... Diezgan blīvas, starveidīgas enerģijas.

Es sveicu jūs, mani draugi, pieņemiet manu mīlestību, pateicību un svētību. Es ļoti priecājos, ka jūs piesaucāt mani. Es lūdzu nepārtraukt jūsu darbu ar mani, tāpēc ka jūs atrodaties manā aizbildniecībā. Es augstu vērtēju katru no jums un palīdzēšu jums jūsu darbā ar Latviju, ar planētu un ar sevi. Mijiedarbība ar Galaktiskā Kodola Būtībām veicina jūsu ugunīgo ķermeņu pamošanos, jaunu DNS slāņu atvēršanos, jūsu kristālisko gaismas ķermeņu uzplaukumu un daudz ko tādu, par ko jūs nenojaušat, tas notiek jūsu smalkajos ķermeņos, ir saistīts ar jūsu apziņas attīstību, ar pāreju uz apskaidrību.

Visas manas enerģijas veicina jūsu kā daudzdimensionālas būtības uzplaukumu. Tagad es ar saviem palīgiem-eņģeļiem aptveru jūs.

Norit purināšana, vibrācijas, tas ir attīrīšanās brīdis, no mums tiek nomestas liekās negatīvās enerģijas, kuras mēs vienalga piekarinām sev, mēs taču esam sabiedrībā, ģimenē... Norit attīrīšanās...

Mūsu apakša ceļas uz augšu. Sajūta, ka pirmā čakra iet uz augšu, kolapsējas, un augša atveras kā milzīgs lotoss. Mēs ar jums atrodamies ugunīgo ķermeņu pirmajā slānī. Milzīgajā lotosā mēs esam pacēlušies kā milzīga ugunīga figūra...

Arheirars it kā papildina savu enerģiju mūsu ķermeņos. Viņš pievieno daļu sevis un ienes kaut kādas programmas, kodus vai vienkārši enerģijas svētībai katram no mums uz garīgo ceļu. Tādā veidā viņš parāda, demonstrē savu palīdzību, lai mēs skaidri zinātu, ka notiek viņa ar mums mijiedarbība. Tāpēc ka ir grūti smalkajos ķermeņos sajust, kā šī mijiedarbība norit.

Viņš saka, ka, kad jūs piesauksiet citas būtības, tad jūs labāk jutīsiet, atšķirsiet smalkās enerģijas, bet atšķiršanas sajūta ir svarīga katram no jums, tāpēc ka jūs patiešām pārejat uz dzīvi ugunīgajos ķermeņos, jūs viņus atverat, aktivizējat, attīstāt, apgūstat, un jums ir svarīgi, lai jūs iemācītos visu atšķirt šajos plānos.

Es jūtu, ka es paplašinos un atveros. Stars ielīst mūsos no augšas. Paceļamies pa šo staru un pacenšamies ieiet tieši Arheirara ķermenī. Es jūtu pretestību, it kā es nevaru ieiet šajā ķermenī, varbūt tur ir pārāk lielas enerģijas, bet, iespējams, cēlonis ir cits. Mēs nemeklēsim cēloņus, bet vienkārši atgriežamies savā vietā, un lai viņš dod mums tos starus, kuri mums tagad ir vajadzīgi.

Viņš savieno mūsu mirdzošās zelta auras-balonus kopā, vienā kaudzītē, un apklāj ar sevi, it kā vista apklāj olas. Viņš caur savu starveidīgo ķermeni izgrūž katru olu uz augšu, caur sevi.

Ejot cauri īpašam punktam, viņa tora serdenim, mēs zaudējam kaut kādus savus apvalkus, atstājam tos šeit, lejā. Mēs ieejam smalkākos ķermeņos. Viņš ievieto mūs vienā no Galaktikas kodola centriem. Mēs smalkajos ķermeņos atrodamies mirdzošā telpā. Šeit ir ļoti daudz gaismas un enerģijas. Neko nevar redzēt, ir pārāk gaišs. Parasti mēs uzliekam tumšas brilles-filtrus, lai orientētos šeit.

(Mēs peldam gaismā un neko nevaram atšķirt.) Mēs lūdzam Arheiraru nokomentēt, kas ar mums notiek.

Notiek jūsu iniciācija. Jūs inicējaties ar Galaktikas Kodola enerģijām. Jūsu ugunīgie ķermeņi tagad iesūc jaunus kodus, aktivizējošus viņus, un jūs sākat tos izpaust.

Es paskaidroju, ka mums jau ir aktivizēti ugunīgie ķermeņi, un mēs tos izmantojam, bet viņš saka: viņu ir daudz, dažādu apvalku ir daudz. Jūs varbūt vienu, divus apvalkus esat apguvuši, sākam apgūt tālāk. Cilvēks ir daudzdimensionāls, tajā skaitā arī ugunīgajā telpā viņam ir daudz ķermeņu. Pat vairāki ķermeņi var būt vienā līmenī, ne tā, ka viens ķermenis ir vienā līmenī, otrs otrā, trešais trešajā. Vairāki ķermeņi var būt vienā līmenī. Mēs esam vairāku ķermeņu vienotība, mums ir viena kopēja apziņa, bet ķermeņi ir vairāki.

Vienam ķermenim ir vieni uzskati, citam – citi: viens ķermenis ir mākslinieks, otrs ir celtnieks, bet trešais, piemēram, specializējas darbā ar apziņu. Mēs savienojamies tā, lai mēs papildinātu cits citu, taču tai pat laikā mēs esam pilnīgi dažādi. Es piedāvāju jums izjust jums kaimiņos esošos ķermeņus, kuriem ar jums ir viena apziņa. Jūs ieejat centrā, un no centra jūs varat ieiet citā ķermenī.

...

Mēs tagad izzinām, kā mēs savienosimies kopējā apziņā. Jūs varat tagad ieiet katrā no mums un atšķirt viņa enerģijas. Tagad vismaz vajag saprast, ka visas enerģijas ir atšķirīgas.

Es saprotu, ka tas ir saistīts ar galaktisko kodu pieņemšanu un iziešanu uz galaktisko apziņu, uz to līmeni, kurš bija mums slēpts.

...

Sajūtiet, kāda jums ir mīlestība pret tām būtībām, kuras ir jums blakus, vienā līmenī. Kāda mīlestība izplūst no sirds. Šeit ir vēršanās pie cita bez kritikas un vērtējuma. Jā, visi cilvēki ir dažādi, bet nav sliktāku vai labāku, vienkārši dažādi. Man nāk izsaukums saprast un pieņemt katru. Ir tāda iekšēja prasība, liela vēlēšanās katru pieņemt savā lielajā sirdī, saprast un pieņemt.. Tu esi daļa no manis, bet es esmu daļa no tevis...

Beidzas Arheirara darbs, mēs pateicamies viņam un vēl piesaucam Emanuēlu. Mums tagad ir jāatšķir viņa enerģijas.

Svaigums, aromāti, skaistums, harmonija. Arheirars ir liela smagsvara būtne, bet Emanuēls ir smalkāks, gleznāks, vērstāks pēc enerģijām, un vibrācijas ir augstākas. Mēs ejam augšup.

Emanuēls uzliek pāri Arheirara darbam vēl savas enerģijas, tas ir, jaunu slāni smalkākā plānā. Mēs iznirstam ķermeņa virsotnē, lai apskatītu viņu no augšas. Viņš ir kļuvis tik caurspīdīgs... it kā no smalkākajām lapiņām, un vidū ir ugunīgs spēcīgākas uguns zieds. Ja jūs paskatīsieties lejup uz savu pirmo ķermeni, tad tur ir “gaismas-ugunīgs” ķermenis, tā es viņu nosaucu, tagad mēs esam pacēlušies uz ugunīgo ķermeņu augstāku līmeni. Mums ir iespēja vēl pacelties, tas ir vidējais līmenis, kurš jau ir apgūts. Mēs varam tagad atvērt šīs rozes ziedlapiņas, viņa pat izplūst nedaudz, lai pieņemtu sevī visus Emanuēla kodus. Es redzu punktveida, pārtraukumainus starus. Es pieņemu viņus visā manā lielajā ķermenī.

...

Es skatos, ka visi ķermeņi ir ietīti plīvuros. Tur ir citi ķermeņi, bet mēs esam šeit, vienā balonā, un Emanuēls ir uzstādījis mūs pašā Galaktikas centrā.

...

Jūs esat mājās. Paskaidro, ka katrs no mums ir dzimis šajā enerģijā vai līdzīgā enerģijā. Un mēs varam pacelties vēl augstāk, nav mums šeit obligāti jāpaliek savā izaugsmē. Vajag vēl strādāt, lai paceltos vēl augstāk. Visas šīs iniciācijas ir palīdzība mūsu izaugsmei.

Apzināmies.

Ja reiz mēs šeit esam dzimuši, tad tā arī ir Matrica, šūpulis...

Šeit norit ugunīgo ķermeņu atjaunošanās.

(...)

Nāk milzīga Būtība, pat salīdzinājumā ar Emanuēlu viņa ir milzīga un tumšāka. Emanuēls salīdzinājumā ar Viņu ir vienkārši futbola bumbiņa salīdzinājumā ar cilvēku.

A: Ne velti mūs izpeldināja, notika mūsu Kristīšana, priekš tā, lai tagad notiktu tā darbība, kurai mūs gatavoja.

Vārds šai Būtībai ir milzīgs, pavisam ne cilvēcisks... (Noskaidrojam, ka viņu var saukt – KAM.) Viņa ievelk mūs sevī. Viņa ir tik milzīga, ka viņu nav iespējams aptvert ar savu apziņu. Un Viņa nemirdz... Visa mana būtība ir pārsteigta un sajūsmināta...

Viņa aicina uz savu sirds telpu. Mēs visi metamies uz turieni. Ir tik priecīgi, it kā mums ir atvēries kaut kas apbrīnojams, neparasts, it kā nevienam nav atvēries, un tikai mums tagad ir atvēries. Ir tāda kaut kādas neparastas svarīgas minūtes sajūta...

B: It kā būtu atvērusies jauna telpa, jaunas pasaules...

A: Visur zib daudz, daudz mazu zvaigznīšu, visa telpa ir piepildīta ar dzirksteļu mirdzumu...

C: Es viņai jautāju – bet kurp tu vedīsi mūs? Pie sevis mājās...

Bet man viņa saka: uz jaunu visumu, kurš ir radīts priekš cilvēka. Droši vien tas ir tās telpas Valdnieks, kura ir radīta... un šeit mani atrada Saule, es saplūdu ar spožu zvaigzni... tāds prieks...

Es it kā esmu ļoti droša, es zinu, kurp eju un ko daru... Tas nāk brīvi, skaisti, viegli, priecīgi...

Atkal mēs atveramies kā zieds, visas ziedlapiņas atdalās un atveras kaut kādai lielai maigai gaismai – liegai, smalkai.

Mēs arvien dziļāk strauji ejam uz centru, mums vajag ļaut sev veikt kvantu lēcienu, un mēs esam tur. Mēs esam viducī, kur putekšņlapas aug.

Mums saka: kļūsiet par šo ziedu. Tagad paskaties atpakaļ, turp, kur tu esi maza un kur tu esi tagad. Mēs atrodamies dažādos visumos. Tas visums atrodas 90 grādu leņķī attiecībā pret šo.

B: Un mēs uzcēlām tiltu uz turieni, portālu. Parādījām gaismas pēdas.

Un šeit mēs nodarbosimies ar citu saprātu, uz cita pamata, nesaistīta ar bioloģisko ķermeni. Kvarca ķermenis (?)

Pat tie, kas tagad neredz, nejūt, jūs arī ieminat ceļu visiem pārējiem. Jūsu Augstākie Es tagad strādā. Varbūt jums nav tādas redzēšanas-jušanas, taču arī jūs aktīvi piedalāties šajā darbā ar saviem augstākajiem ķermeņiem.

Šis visums ir uzbūvēts uz cita pamata. Protams, arī uz skaņas, tāpat kā visi mūsu Pasaules-ēkas visumi, taču viņš izmanto citus ķermeņus un citas enerģijas. Paskatāmies, kādi mums te ir ķermeņi.

A: Kristāliskie...

Kā zvaigznītes... (mēģinām transformēt formas)... Gribas radīt ģeometriskas formas. Saprotu, ka tā pagaidām ir cilvēciskā iztēle, kas strādā, taču mums tur ir masa iespēju, kuras mēs pagaidām neapzināmies.

C: Grūti aprakstīt cilvēku valodā...

Jaunā visuma bērni – tā mūs tagad nosauca...

A: Pamperi visiem ir? (Smiekli)

Viņi arī smejas, paklausieties!

Nekas, nebīstieties, mēs taču esam ar jums! Mēs – tie esat jūs. Mēs veicam mēģinājumus – cik universāls ir cilvēciskais saprāts, ko viņš var apzināties, kā var rīkoties, kā viņš var strādāt dažādās iespējās – fiziskajā bioloģiskajā ķermenī, astrālajā ķermenī un ugunīgajos ķermeņos. Tie arī ir ugunīgie ķermeņi, taču pagaidām ne jūsu, tāpēc ka viņiem ir cita forma, jūs pagaidām viņus neapzināties, tāpēc ka viņi vēl faktiski nav izpausti, tikai jūsu graudiņi ir tur tagad iesēti. Jūs sākat tur augt. Mēs paņēmām no jums daļiņas un iesējām jaunajā visumā, lai jūs sāktu tur augt un lēnītēm apzinātos to, kas tur ir. Jūs jau tagad zināt, ka ienākt, un vienmēr varat tur pabūt.

Uzreiz piesaucam Kamu un lūdzam ievietot mūs šajā jaunajā Zelta Rozes visumā. Par šo visumu jau ir rakstījuši.

C: Šeit doma stādā momentāni, ķermeņus šeit var radīt jebkurus, brīnišķīgā pilnībā kristālus var savienot jebkurus, radot formas, kādas tu gribi – ziedu, dzīvnieku, augu...

B: Mūsu enerģijas ir kā vējš, kā enerģētiski šļaksti – tur, tur, tur...

Mēs izgaistam. Tagad tur rit zvaigžņu sēšana. Droši vien mūs šeit tāpat iesēja...

Mēs pateicamies Kodola būtībām par burvīgo ceļojumu un jaunajām enerģijām.

 

Pievienots 09.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/neobiknovennie-prikliucheniya-rizhan

Tulkoja Jānis Oppe