Sanata Kumaras Skola: apmācīšana Saprātam

10.03.13.

13 03 11 5Sanats Kumara: Šodien mēs parunāsim par to, ko mēs varam izdarīt priekš tā, lai attīrītu planētu no destruktīvām Būtībām, kuras vēl arvien tur daudz cilvēcisko spēku bailēs un šķietamas bezspēcības stāvoklī, un dažu no mums enerģijas vērš sevis piebarošanai.

Kas tās ir par Būtībām, kā viņas labāk nosaukt?

Traucējošie spēki, projām vedošie spēki...

Bet vārds viņiem ir?

(Saka vārdu, es nesaprotu... Pārcilāju vārdus: Lucifers, Sātans, Gagtungrs, Volands... ne tas...)

Velns – tas ir kopējs apzīmējošs vārds Tiem, ko cilvēce nesauc vārdos. Kopumā tās ir pelēkas būtības, kuras no seniem laikiem apmācījušās un līdz šim laikam mēģina iemantot mūsu spēku, pakļaut sev un piespiest kalpot – ar viltu, aizstāšanu, viltību utt.

Mūsu uzdevums ir saprast, kad spēki un enerģijas aiziet “ne uz turieni”.

Kā likums, pirms darba mēs piesaucam mūsu Skolotājus un lūdzam viņus vest mēs uz gaismu un mīlestību, palīdzēt cilvēkiem un planētai. Kas notiek pēc tam? Kā mūsu gaišie nodomi var būt izkropļoti?

Ir daži viltīgi paņēmieni, kuri palīdz novirzīt jūsu spēkus sāņus. Piemēram, jums tiek piedāvāts strādāt pēc simboliem, bildītēm, ikonām, attēliem, shēmām. Caur šiem attēliem enerģijas var tikt novirzītas sāņus...

Bet spēki taču tiek vērsti nevis uz shēmām, bet uz reālo pasauli?

Uz reālo pasauli jūs vēršat spēkus tiešā veidā: uz planētu, uz noteiktu cilvēku (ārstējot, piemēram: jūs skatāties uz cilvēku un nosakāt jūsu šodienas darba plānu, izejot no viņa pašreizējā stāvokļa), uz sava kanāla atvēršanu ar Augstāko Es, piesaucot Augstāko Es un NOSKAŅOJOTIES uz viņa enerģijām...

Pie tam jūsu PRĀTS nav noslogots, viņš netranslē šīs gatavās shēmas un “neuzvelk” tās jūsu realitātei, bet sajūt, jūt, redz vai zina – pilnā spēkā strādā tieši Sirds kvantu apziņa, izstarojot mīlestību un savas pašas enerģijas, kuras jūs varat savienot ar mūsējām un vērst uz konkrētiem darbiem: uz attīrīšanu, uz izdziedināšanu, uz radīšanu, uz transformāciju. Jūs saucat to par “darbs ar vietu”. Tas vienmēr ir dažāds darbs, šeit un tagad.

Jūs neskatāties uz plāniem vai ikonām, jūs nosūtāt enerģijas tieši Jēzum, tieši Marijai, tieši Mihaēlam, tieši uz Zemi-Māmuļu, skatoties uz zemeslodi un nosakot, ko šodien vajag izdarīt, kā iztīrīt, ar ko vēl palīdzēt, kas ir uzradies, kā novākt. Jūs vienmēr varat apspriesties ar Mums, Skolotājiem, ar to, kam jūs jau uzticaties un ar ko jums ir labs kanāls.

Kā cilvēkiem uzzināt, vai tā Būtība, kuru viņi piesauca, patiešām ir atnākusi, jeb atkal ir kāds no “pelēcīgajiem” pieķēries?

Jums ir jābūt jau labai praksei ATŠĶIRŠANĀ, kas ir atnācis un kādi spēki tagad strādā.

Ja cilvēks nevar atšķirt suņu sēnes no baravikām, viņam iesaka nevis lasīt sēnes mežā, bet pirkt pie zinošiem cilvēkiem, veikalā un tml. Pēc analoģijas: nelien ūdenī, nezinot braslu...

Kā tad tādiem cilvēkiem augt? Kā paust savu garīgo aktivitāti, savas vēlmes palīdzēt planētai?

Sākt pārzināt to jautājumu, kurā jūs gribat strādāt. Nezin kāpēc profesijā jum neuztic ne naudu, ne mašīnu, ne preces, ne mehānismu, ja jūs nezināt, KĀ AR TO RĪKOTIES, JA JŪS NEESAT KOMPETENTI. Pēc analoģijas: sāciet domāt un tikt skaidrībā jebkurā jautājumā, kurā jūs darbojaties, kas, kādēļ un kā. Ja jums tomēr gribas piedalīties kopējos darbos, tad vienkārši paziņojiet savu labo gribu palīdzēt – maniem draugiem, mūsu grupai, kurā ir kaut vai viens, kas saprot, kurp ir vērstas jūsu enerģijas. (Tikai ne Būtībai, kura ir izplatījusi uz grupu savas saknes. Esmu redzējusi tādas grupas. N.K..)

Mēs varam aizbaidīt visus cilvēkus ar tādiem paziņojumiem. Kas vēl ir raksturīgs cilvēku darbam pelēkajos kanālos?

Kad cilvēku pašu domas un jūtas ir tālu no tā, ko viņi lasa “no papīriņa”. Pašu dzīvē viņi konfliktē, nosoda, nepiedod, karo, cīnās, apsūdz, nostājas pret, nemīl un neciena sevi, bet tāda “darba” laikā viņi “lasa” par gaišu un beznosacījuma mīlestību pret visiem cilvēkiem un beznosacījuma palīdzību planētai. Bet planēta – vai tad viņa nav tu un tie cilvēki, kurus tu vaino vai nepieņem?

Tādā īstā darbā vienmēr ir iesaistīta tikai sirds enerģija. Cilvēki strādā pie tam NE ar savā gaišajām domām, jo ne ar galvu strādā cilvēks, bet ar sirdi, ar savu no pārdzīvojumiem piegružoto un smago sirdi. Tāda pelēkā enerģija arī nevar aiziet, kur paredzēts. Viņu tad arī “ēd” tie, kam viņa patīk. Izeja – piedod sev un citiem un pieņem sevi un citus, mīli Sevi un Citus.

TĀ IR SĀKUMA STADIJA PALĪDZĪBĀ PLANĒTAI, NO KURAS NEVAJAG AIZIET LĪDZ TAM BRĪDIM, KAMĒR VIŅA NAV IZIETA.

Mūsu pirmais jautājums, ar kuru sākās saruna: ko mēs varam izdarīt priekš tā, lai attīrītu planētu no destruktīvām būtībām?

Mīlēt un augstu vērtēt sevi. Palīdzēt sev mīlestībā un pieņemšanā. Domāt par to, ko un kā jums liek priekšā izdarīt ar sevi un planētu.

Jā, esmu saskārusies ar to, ka daži cilvēki nav pieraduši tieši domāt, viņi uztic savas enerģijas tiem cilvēkiem un to gatavām shēmām, kas sevi pozicionē kā “cīnītājus par gaišo nākotni”, un reizēm vienkārši kā papagaiļi visu truli atkārto. No vienas puses, kad tu visu esi sapratis, ieraudzījis un pārdomājis un sāc strādāt, galva atslēdzas (ne pilnībā, protams, bet vienkārši palīdz apjēgt to, ko redzi).

No otras puses, cilvēkiem ir raksturīgi redzēt to, ko viņi jau kaut kur ir izlasījuši vai viņiem ir pateikts par to. Ko lai dara ar šo?

Cilvēks attīsta savu Saprātu sākumā ar apmācību. Sākuma stadijā viņš vēl nav pametis savu “pelēko” vidi, kurā ir drāma un traģēdija, vaina un depresija, taču jau ir CENTIENI. Lūk, šie centieni tad arī ir piebarošana no Vedošajiem Spēkiem, jūsu vēršana no pelēkuma uz gaismu. Kad jums tiek piedāvāta konkrēta mācīšanās ar praksēm un iezīmē apskaidrošanās stadijas, reizēm negribas nodarboties ar sevi “profesionāli”, tas ir, regulāri. Šķiet, ka būšu starp cilvēkiem, un man pietiek. Kāds vēlas saziņu, “tusiņus”, bet kāds patiešām vēlas savu apskaidrību. Godīgi tieciet skaidrībā ar šo. Padomājiet, kurp un kā jūs vēršat savas enerģijas, kurp viņas spēj aiziet? Ja viņas ir pelēcīgas, kurp viņas ies labākajā gadījumā?

Cilvēkam ir jāzina enerģiju sūtīšanas mehānika tajā vai citā akcijā.

Ja es piesaucu Mihaēlu Ercenģeli, tad kāpēc Viņš Pats nevar izdarīt to, ko es lūdzu? Ja es piesaucu savu Augstāko Es, tad ko viņš man saka, kurp un kā virza? Jeb arī tā vienkārši ir viņa enerģiju izmantošana akcijā tā, kā man ir likts?

Kāpēc es “katram gadījumam” atkal lūdzu piedošanu par “tīši vai netīši”? Kam to vajag? Kas apsūdz? Kas kuram nepiedod? Kas soda, ja nepalūgsi piedošanu?

Es ne par to, ka jūs mēģināt mehāniski “nogrūst” “savu vainu”, bet par to, ka vajag pielietot savu galvu, saprast, kas stāv aiz šī “katram gadījumam” – bailes: bet ja nu pēkšņi...?

Nesen man uzdeva jautājumu: “Es devu “zvērestu”, bet kā man to tagad paņemt atpakaļ?”

Es sāku smieties: “Kam jūs devāt “zvērestu”?”

“Dievam Kungam...”

“Un gribat to atpakaļ no Dieva Kunga paņemt? Jūs taču nosūtījāt savas gaišās domas uz pašu augšu...”

Bet patiešām, kurp aizgāja šīs “zvērests”?

Jā, cilvēki ir pieraduši uzticēt savus spēkus, enerģijas un domas tiem, kas viņu vietā domā, mīl, nemīl utt. Vada viņus, bet viņi tad arī ir priecīgi atdot savu SPĒKU, tāpēc ka nedomā...

Neprot?

Tā tad arī ir apmācīšana SAPRĀTAM. Cilvēku neviens nespēs iemācīt būt saprātīgam, kamēr viņš tīši vai netīši nesāks domāt saprātīgi, nevis mehāniski.

Ko tu vēl gribi mums teikt?

Kas tas ir – mīlestība pret sevi. Cilvēki vienkārši to slikti stādās priekšā, viņiem tas ir abstrakts jēdziens. Iedomājieties, ka jūs mīlat planētu, tā ir jūsu Dzimtene... Iedomājieties, ka jūs to atstājat uz visiem laikiem...

Tagad saprotiet, ka jūs tad arī esat šī planēta, kuru jūs mīlat, un atstāt viņu uz visiem laikiem nozīmē atstāt sevi uz visiem laikiem. Jūs tad arī esat tas, ko mīlat... Un jūs ejat uz darbu, audzināt bērnus, lasāt un apskaidrojaties, un viss tas tad arī ir tā planēta, kurai jūs tā gribat palīdzēt – ar katru savu domu, pūlēm, priekiem un bēdām. Ar to, ka jūs izvēlaties domāt, ar to, kā rīkojaties, ar to, kā uzvedaties no bēdu sajūtas līdz prieka sajūtai, kā jūs “jau glāze pusē” vietā izvēlaties “vēl glāze pusē”. Jūs esat tas, ko mīlat, tad mīliet sevi saprātīgo un silto, griezieties pret Sauli, un lai viņa silda un mīl visu, kas apkārt. No sevis uz āru iet tas, kas ir iekšienē jums. Lai iekšienē jums būtu silti no jūsu mīlestības.

Paldies, mūsu mīļotā Saule!!!

Un tā, apkoposim mūsu sarunas rezultātus.

a) Iemācies mīlēt sevi un citus un piedot sev un citiem – tā ir pirmā klase, tevi nepārcels uz otro, kamēr šī stadija nav izieta.

b) Priekš tā, lai sāktu strādāt planetārajā līmenī, izej uz to.

c) Iemācies domāt, esi saprātīgs.

d) Pārzini to, ar ko tu nodarbojies, kurp un kā iet tavas enerģijas.

e) Jūs tad arī esat tas, ko mīlat, jūs tad arī esat planēta.

Es pateicos Tev, mans Dārgais, par atbildēm uz tādiem visus satraucošiem jautājumiem.

 

Pievienots 11.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/shkola-sanata-kumari-obuchenie-razumu

Tulkoja Jānis Oppe