Pelēkie kanāli

09.03.13.

13 03 11 3Šodien man gribas parunāt par pelēkajiem kanāliem un egregoriem. Šī tēma tikai vienu reizi tika viegli skarta manos čenelingu materiālos. Es nolēmu nointervēt dažādas Būtības un tikt skaidrībā šajā jautājumā.

Pirmā Būtība ir mana dārgā Skolotāja Alfa, ar kuru es rakstu jau otro grāmatu un kura ved mani pa ugunīgo pasauli.

Dārgā Alfa, ar ko atšķiras pelēkā informācija no gaišās? Kādas ir zemas apziņas raksturīgās iezīmes?

Alfa: Mēs ar tevi atkal uzrakstīsim tabulu, kā mēs salīdzinājām laiku “Šeit un Tagad” un laiku “Es Esmu”. Tie taču arī ir dažādi vibrāciju plāni. Mūsu uzdevums ir aplūkot informācijas atšķirību dažādos vibrāciju plānos, lai palīdzētu citiem un tev pašai tikt skaidrībā šajā svarīgajā jautājumā. Gribu atzīmēt, ka ne visi astrālie kanāli ir pelēki. Ir ļoti gaiši astrālie kanāli, kuri dod svarīgu un vajadzīgu informāciju un gaišu enerģiju un mīlestību.

 

Ugunīgais kanāls

Pelēks astrālais kanāls

Uztveršana no ugunīgajiem ķermeņiem, cilvēkam ļoti tīriem

Uztveršana no ne visai tīriem astrālajiem ķermeņiem

Informācija tiek dota izglītošanai un apziņas pacelšanai

Informācija tiek dota enerģiju un apziņu vadīšanai, dažreiz maskējoties ar kaut kādu akciju vai līgumu

Dod Skolotāji no Ercenģeliskā slāņa un augstāka

Dod astrālas Būtības un mentālas Būtības, pašas vēl ne pārāk attīstītas

Informācija palīdz paaugstināt apziņu, piedot un pieņemt, nevērtēt cilvēkus, mīlēt visus bez nosacījuma

Informācija dažreiz pazemo vai nolaiž cilvēkus, spiež viņus lūgt piedošanu, zvērēt uzticību, nožēlot grēkus, uzveļ vainu, pārmet atpalicību vai aprobežotību utt.

Vēstījumi nekad neliela to, kurš pieņem, vērtējuma vai nu nav, vai arī tas ir ļoti atturīgs priekš tā, lai nedotu iemeslu ambīcijām vai patībai

Informācija bieži vērtē un cildina to, kurš pieņem viņu, dažreiz ļoti izsmalcināti, slēpti, priekš tā, lai izsauktu pieņemošajā patības sajūtu

Mierīgs un savaldīgs vēstījumu emocionālais fons, nav izsaucienu (ja tie nenāk no paša cilvēka)

Raibinās izsaukuma zīmes, reizēm pa divām, trijām, tā ir neharmonisku emociju pazīme, raksturīga astrālam kanālam un ne visai augstai apziņai

Nekad netiek dota ar pesimistisku noskaņu

Var runāt par akciju izgāšanos, nepiepildītām cerībām u.c.

Nekad ne ar vienu necīnās un nekaro, tāpēc ka atrodas Vienotībā

Var runāt par kaujām, cīņu, astrāliem kariem, tāpēc ka atrodas dualitātē

Informācija tiek dota universālā stilā, tas ir, nekad nepretendē uz sevišķumu un ļauj arī citiem vēstnešiem strādāt kopīgi

Informācija pretendē uz sevišķumu un kritizē visus citus avotus, sakot, ka visi pārējie ir netīri, tikai pie mums jūs atradīsiet patiesību

Gaiša informācija aicina savienoties vienotībā, cienīt un pieņemt citus gaišus informācijas avotus, skaidri atšķirot citu vēstītāju apziņas līmeni

Pelēka informācija aicina nelasīt un neiepazīties ar citiem informācijas avotiem, uzspiežot savu kanālu un savu mācību kā vienīgo pareizo

Gaišie kanāli deva pareizu informāciju par 21.12.12.

Pelēkie kanāli deva nepareizu informāciju par 21.12.12.

 

Paldies, dārgā Alfa!

***

Piesaucu Mihaēlu, mums visiem dārgu Skolotāju, apgaismot mūs šajā jautājumā.

Mihaēls: Izglītošana ir visu vēstījumu svarīga daļa. Visus vēstījumus var sadalīt izglītojošos un informatīvos. Izglītošana – tās ir gan kanālu, gan vispār visu smalko ķermeņu attīrīšanas prakses, tās ir arī zināšanas no ugunīgā slāņa, tas ir arī apziņas un saprāta apskaidrošanas un attīstības paņēmiens. Informācija – tie ir vēstījumi par planētas un cilvēces attīstības etapiem, pār pārmaiņām un kvantu lēcieniem u.c.

Pelēkā informācija ved pie spriedzes, iebiedēšanas, attīstības bremzēšanas vai pat pie cilvēka pakļaušanas jauniem spēkiem, kuri pretendē uz kundzību. Pelēko izglītošana dod nepareizas prakses, kuras ļauj “pelēkajām būtībām” pieslēgties un izpildīt savām vajadzībām cilvēku enerģijas un psihiskos spēkus. Pieslēgtie cilvēki ir vadāmi, akli un pārliecināti par savu spēku un vienreizīgumu. Bieži viņu kanāli dod izkropļotu informāciju, kura izmanto vārdus “gaisma un mīlestība”, vērstus uz “vajadzīgo” pusi. Viņu prakses var noņemt enerģijas, graut imūnsistēmu, čiekurveida dziedzeri, nolaist cilvēku uz dzīvniecisko enerģiju un čakru attīstību, stimulēt seksuālo enerģiju otrās un pirmās čakras līmenī, celt Kundalini barbariskā veidā, noslēgt cilvēku no dievišķajiem enerģijas avotiem u.c. Dažreiz tādās praksēs vispār netiek izmantota augšējā dievišķā enerģija, notiek tikai Zemes enerģiju pacelšana. Taču gan atrautība no Zemes, gan bailes no Zemes enerģijām arī ir raksturīgas dažām pelēkajām būtībām, kuras grib aizvest cilvēciskās enerģijas no planētas.

Ar ko ir saistīta pelēko kanālu attīstība pēdējā laikā?

Viņi vienmēr ir bijuši un paliek uz planētas. Cilvēce tā attīstās. Tā ir normāla parādība, ka līdz galam neattīstītas apziņas tiek izmantotas kā “piebarošana” attīstītākām. Jūs izmantojat dzīvnieku un augu pasaules svešu enerģiju sev barībai, bet dažas būtnes barojas no līdz galam neattīstītām apziņām, vācot pieejamos cilvēku “putekšņus” un vadot šīs plūsmas. Jo vairāk cilvēku izdodas savākt kādās grupās, astrālas Būtības vadītās, jo spēcīgāka un attīstītāka viņa kļūst. Tā ir viņas izaugsme un attīstība. Tas nav ne slikti, ne labi. Jūsu uzdevums ir iemācīties atšķirt tādus “skolotājus” un atkāpties no viņu vadības, noņem no sevis valgus un iztaisnot jūsu spārnus. Piesauciet Mani palīdzībai un aizsardzībai.

Pateicos Tev, dārgais Skolotāj!

Piesaucu Sanatu Kumaru. Ko darīt tiem, kas ir izrādījušies zemā astrāla skolotāju, pesteļu, magu u.c. ietekmē?

Pirmām kārtām iemācīties pareizi noskaņoties uz gaišajām Būtībām. Iemācīties tīrīt savus kanālus ar Augstāko Es vai sekot to tīrībai ikdienu. Iemācīties atšķirt informācijas līmeni, vēstījuma izteiksmes veidu, vēstījuma vibrāciju fonu, čenelera apziņas līmeni, iemācīties sekot būtības, ar kuru runā, formu vai enerģijas. Iemācīties aizvākt nevēlamas būtības no sava astrālā ķermeņa. Uz jautājumu “Kā un kur to iemācīties?” atbildu: manā “Sanata Kumaras Skolā”. Mēs visu laiku veltām šiem jautājumiem pienācīgu uzmanību.

Tagad uz planētas norit visu informācijas kanālu noskaņošana, tāpēc ka sākas planetārās telepātiskās sistēmas būvēšana. Tas pagaidām vēl ir sava ceļa sākumā, taču informācijas kanālu atdzīvošanos var sajust skaidri. Nebīstieties, ja jūs esat atraduši apstiprinājumu savām bažām šajā rakstā. Savu smalko ķermeņu attīrīšana no emocionālajiem un, īpaši, mentālajiem netīrumiem dos jums vajadzīgo virzienu jūsu informācijas kanāla attīrīšanai un jūsu izdziedināšanai. Uzturiet sakarus ar dažādiem Skolotājiem, un Viņi izvedīs jūs uz tīrām un skaidrām informācijas pieņemšanām.

Kā cilvēki var radīt egregoru, piemēram, “pelēko Krajonu”, kuru es atradu nesen un kuru “dzēšu” tagad katru dienu?

Tāpat, kā arī vienmēr tika radīti reliģiju, valstu, uzņēmumu un citu savienību egregori. Ne visai augsti kanāli, kuri nerūpējas par savu tīrību un ir apžilbināti ar panākumiem sabiedrībā, ļauj sev nolaisties informācijas zemās vibrācijās, kur tos pārķer tie, kas ir gatavi “sniegt izglītotāja pakalpojumus” apmaiņā pret enerģiju. Viņi pievieno mentālo enerģiju, bieži sarežģītu un juceklīgu, lai cilvēks pēc iespējas ilgāk meklētu skaidrību, iedziļinātos, vingrinātu galvu un atdotu enerģijas šai Būtībai. Gaišā informācija visbiežāk ir vai nu vienkārša, vai arī to dod vienkāršā interpretācijā cilvēks. Cik bieži tu dzirdi – “Pati, domā un izvērs tēmu pati, ej un raksti no sevis”, tāpēc ka mūsu vēstījumi par tādām tēmām būs ne pārāk saprotami. Tādā gadījumā tu nemēģini izdot savu informāciju kā mūsējo, tu raksti rakstu no sevis. Tas ir ne mazāk vērtīgs, taču pēc vibrācijām neatbilst čenelingam, kas jāsaprot arī tiem, kas raksta no sevis, parakstoties ar Skolotāja Vārdu. Šie raksti jeb informācijas padošana no sevis pēc vibrācijām ir zemāk, un to mierīgi atšķir tie, kas ir iemācīti atšķirt vēstījumu enerģijas.

No N. Koteļņikovas: paņemiet gadsimta sākuma Lī Kerola grāmatas un sāciet lasīt Krajona vēstījumu tekstu. Tas atsauksies jūsu sirds čakrā. Atgrūžoties no šī marķiera, lasiet čenelingus (nevis rakstus, bet tieši čenelingus, parakstītus ar Būtību Vārdiem) un nosakiet rezonansi tajā vai citā čakrā kā apziņas līmeņu marķierī. Čenelings sākas no sirds čakras un augstāk, pārējie (cilvēciskie) vēstījumi vibrē zemākās čakrās. Atcerieties, ka raksti mēdz būt ne mazāk vērtīgi kā čenelingi, tāpēc ka balstās uz zināšanām, Skolotāju atklātām.

Ko Tu vēl gribētu mums teikt tā visa sakarā?

Nekrītiet izmisumā un mīliet sevi. Pats galvenais ir kanāla pamodināšanā – tiekšanās kalpot sev un mīlestība pret sevi. Jā, Mēs, Skolotāji, atbildam pirmām kārtām jūsu personīgajām interesēm. Cita lieta, ka jūs pamazām kļūstat pamodušies citos, smalkākos ķermeņos, un planetārā informācija arī kļūst par jūsu PERSONĪGO informāciju. Jūs mēģināt tik skaidrībā priekš sevis, bet nevis priekš tā, lai gūtu panākumus sabiedrībā un vadītu citus. Padomājiet par to.

Es mīlu visus jūs, jebkādus un dažādus. Jums nav jābūt visiem vienādiem. Jūs veicat milzīgu savas apziņas lēcienu ļoti īsā periodā, un šajā “ārprātīgajā” ritmā ne katrs var noturēties straumē. Nebēdājieties un ejiet paši savā tempā. Atcerieties: nesalīdziniet sevi ar kādu un neskrieniet pakaļ kādam. Augstu vērtējiet sevi un savas intereses, savu dabas ritmu un tempu. Nav cilvēcei uzdevums visiem pienākt pie augšupcelšanās un apskaidrības. Taču katrs no jums, kurš lasa šīs rindas, tādu uzdevumu ir sev uzstādījis. Es mīlu katru no jums un visus Zemes cilvēkus. Katrs no jums tagad kļūst par “mazu Krajonu, Sanatu Kumaru, Mihaēlu vai Gabriēlu un tml.”. Klausieties savu sirdi. Augstu vērtējiet arī savu ceļu. Biežāk apstājieties pārdomām un sava ceļa patiesuma pārbaudei. Biežāk apspriedieties ar mums, jūsu Skolotājiem. Jūs neesat vieni, Mēs vienmēr esam blakus, mīlestībā un jūsu grūtību un prieku cieņā.

 

Pievienots 11.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/serie-kanali

Tulkoja Jānis Oppe