Noslēdzošais čenelings ar Debesu Tēvu

03.03.13. Rīga, Kristus-apziņas seminārs

13 03 11 1Mēs piesaucam Debesu Tēvu. Attīrām savas galvas no tā, kas tajās ir... Pacentīsimies pieņemt to, ko Viņš saka, nepaliekot apakšā savas domas vai gaidas.

Nedomā, ka jūs esat veikuši kaut kādu varoņdarbu, izrāvienu, tas ir tikai maziņš solītis uz to pasauli, uz kuru jūs ejat, tas ir tikai pakāpiens, un Es apsveicu jūs ar jauno pakāpienu! Man tas sagādā lielu prieku!

Viņš raizējas, lai mūsos nedzimtu ambīcijas, Viņš saka, ka arī līdz jums Zelta Rozē ir bijuši cilvēki, citādi nebūtu šo zināšanu, un, lūk, arī jūs esat izauguši līdz tam, un Mēs jūs apsveicam ar šo soli.

Mēs mīlam jūs jebkādus, gan šajā realitātē, gan tajā, Mēs nesakām: jūs esat tādi malači, Mēs jūs par to mīlam. Nē, mēs mīlam jūs jebkādus, un Mēs mīlam visus, visus cilvēkus, kuri nav iegājuši it nekādā realitātē un pat nedomā par to, ka vajag iet uz kaut kurieni, kaut kādus savus ķermeņus aktivizēt.

Katram ir savas rotaļlietas. Kāds uz naudiņu spēlē, bet kāds uz Zelta Rozēm. Tas nav ne slikti, ne labi. Es pieņemu jūs, mani mīļotie Bērni, es mīlu katru no jums, neatkarīgi no jūsu ieguldījuma garīgajā un sabiedriskajā dzīvē.

Es tagad atkal gribu pielīdzināt jūs visiem pārējiem cilvēkiem, lai jūs sajustos kā parasti cilvēki, parasti Sava Tēva Dēli-Meitas, kurš mīl jūs nevis par TO, KA JŪS... bet vienkārši jūs esat – mani bērni. Šie bērni spēlē ļoti skaistas, nozīmīgas, lielas spēles. Saprāta radīšanas spēles. Visumu radīšanas spēles. Un šajās spēlēs jūs spēlējat SEVIS ATNEŠANAS MAN lomas.

Jā, jūs katrs atnesat sevi Man un uz plaukstiņām padodat: ņem, lūdzu, visu, kas man ir, visu, kas esmu es. Ņem mani, lūdzu. Es pateicos katram no jums un ņemu šo velti. Es ļoti priecājos, ka jūs nākat pie Manis apzināti, ka nevis vienkārši kāds jums liek to darīt, ka tā vajag, bet jūs zināt Mani, tiecaties pie Manis ar visu dvēseli, un jūs jūtat, ka tas ir jūsu personīgais ceļš. Ne visu pēc kārtas ceļš, bet tas ir jūsu personīgais ceļš pie Manis.

Katrs no jums ir nonācis pie tā pa dažādiem ceļiem. Jūs esat nodzīvojuši dažādas dzīves. Jūs esat ieguvuši dažādu pieredzi. Taču tagad jūs visi esat sanākuši kopā kalna virsotnē, uz kuru kāpāt pa savām takām. Un šeit jūs savienojaties Vienotā Apziņā. Es apaugļoju šo Vienoto Apziņu, Es to audzēju, loloju, sargāju, tāpēc ka tā ir jauna īpašība, kuru jūs nesat visai Pasaules-ēkai. Jūs paši radāt jūs jaunos, nevienam nezināmos.

Tas, ka jūs tagad ieveda jaunā vibrācijā, jaunā realitātē, nepadara jūs vērtīgākus vai nevērtīgākus, tāpēc ka jūs piederat tai rasei, kura pati par sevi ir ļoti interesanta, radoši noskaņota, aktīva, attīstās uz saprātīgumu un nes pasaulei kaut ko īpaši vērtīgu, savu, kuru vēl vajag apjēgt, saprast.

Pats galvenais, vajag izmērīt jūsu iespējas, tāpēc ka jūs esat Globālo Radītāju radīti. Tas vēl ir tikai potenciāls. Jūs stāvat pie šī potenciāla atklāšanas, jūs jūtat sevi uz milzīgas jaunas dzīves sliekšņa, kura var paiet ne tikai šajā realitātē un tajā, bet trešajā, ceturtajā, desmitajā. Un tas viss būs tas, ko jūs esat radījuši jūsu Augstākajos Ķermeņos.

Kā jūs domājat: šis Kams[1] – kas viņš ir? Tas ir viens no jūsu Augstākajiem Ķermeņiem! Pats interesantākais, ka šo Kamu ir radījusi Cilvēce kā Būtību. Tas nav mans Dēls. Tas ir Cilvēces radījums. Tā ir tā visuma Būtība, kuru radīja cilvēce augstākajos plānos, ne uz Zemes. Un Viņš ir šī jaunā visuma Būtība, tāpat, kā jums ir Planetārais vai Saules Logoss.

Vēlreiz gribu teikt jums, lai kādi jūs nebūtu – mazi vai lieli, gudri vai dumji, Es mīlu katru no jums un cenšos laistīt jūs ar Mīlestību, lai jūs nestu šo Mīlestību cauri gadsimtiem, cauri ķermeņiem, cauri apziņām, lai jūs saglabātu manas Mīlestības Daļas un attīstītu viņas daudzkārtīgi. Lai jūs kļūtu par tādiem Valdniekiem kā Es, un radītu uz Mīlestības pamata, nevis uz saprāta vai apziņas pamata, bet uz Mīlestības pamata. Saprāts un apziņa vajadzīgi priekš tā, lai apzinātos Mīlestības un visu pārējo enerģiju vērtību, lai jūs saprastu, kas un kā attīstās, lai palīdzētu būt apzinātām jebkurām apziņām, lai saprastu, ko vajag izdarīt, lai viņas ātri attīstītos.

13 03 11 2

Saprāta reakciju un nobriešanas paātrināšana – tas tad arī ir viens no mūsu Pasaules-ēkas mērķiem. Mēs radījām saprātu, Mēs viņu attīstām un cenšamies izdarīt tā, lai viņš būtu piemītošs katrai daļiņai, kura nes saprātu, un viņš ātri attīstītos. Mēs meklējam tādus ceļus, izdarot eksperimentu pēc eksperimenta blīvās realitātēs un smalkās realitātēs, trešajās, piektajās un desmitajās. Realitāšu ir ļoti daudz, un visur norit eksperimenti ar dažādiem Saprāta formu veidojumiem. Un šis Saprāts apzinās Mani visās daļās.

Es apzinos caur šīm daļām Sevi. Es kļūstu apzinātāks un gudrāks caur jums. Un Es pateicos jums par to, ka jūs cenšaties, par to, ka jūs saprotat, par to, ka jūs strādājat, par to, ka jūs tiecaties. Ka jūs esat apzinājušies, ka jūs gribat pacelties, kļūt vēl attīstītāki. Ka jūs gribat apgūt jaunus visumus un gribat būt radītāji, gribat būt... visumu un jaunu saprātu radītāji. Tas viss ir jūsu perspektīva.

Es vienmēr būšu ar jums šajā ceļā. Es uzraugu jūs, mani Bērni. Es tā jūs mīlu un augsti vērtēju jūs. Es saprotu, ka tas ir abpusēji. Es jūtu no jums tādu mīlestības plūsmu... Es arī piesātinos ar to. Nedomājiet, ka Es to nejūtu. Mūsu degšana ir abpusēja.

Protams, es saprotu, ka jūs jūtaties kā milzīgas Pasaules-ēkas sīciņa daļiņa. Bet, ja jūs sapratīsiet, ka šī daļiņa – tas esmu Es? Bet Es esmu milzīgs... Tad jūs vairs nebūsiet apjukuši šajā Pasaules-ēkā... bet sapratīsiet, ka jūs esat pareizajās rokās.

Es novēlu, lai šī Zelta Roze, kura uzplauka jums šodien, būtu vienkārši daļa no jūsu buķetes, kuru jūs salasīsiet savā ceļā. Es svētu jūs, mīlu jūs un pavadu jūs tālā ceļā, Mani Bērni!

Mēs pateicamies Tev, Tēvs, par taviem Vārdiem un Mīlestību!

 

Pievienots 11.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/zakliuchitelniy-chenneling-s-ottsom-nebesnim

Tulkoja Jānis Oppe