Mīlestība cilvēciskā un dievišķā

Sanats Kumara

Mīlestība cilvēciskā un dievišķā

12.03.13.

Mēs sen neesam runājuši tieši par cilvēcisko mīlestību.

Cilvēciskā mīlestība ir ļoti izkropļots jēdziens pašreizējā laikā. Mēs varam salīdzināt viņu ar dievišķo mīlestību, un sapratīsim, cik lielā mērā cilvēciskā mīlestība atšķiras no dievišķās.

***

Cilvēciskā mīlestība ir egoistiska. Es mīlu, un man vajag, lai es būtu mīlama un atalgojama. Ja es neesmu atalgojama, tad neesmu mīlama. Ja es nemīlu, tad neatalgoju.

***

Es atdodu enerģijas cilvēkiem, un, jo vairāk atdodu, jo vairāk saņemu no Radītāja.

Svēta vieta nestāv tukša.

Visi mēs esam viens, cilvēciskais, nepilnīgais, nemīlošais, cietējs no savām domām un nepilnībām. Mūsu prāts ir audzināts tā, lai pēc iespējas vairāk ciestu, lai dotu pelēko enerģiju tiem, kam viņa ir vajadzīga un barojoša – pelēkajiem vadītājiem. Pazemība tiek audzināta ar pazemojumu un ciešanām. Mīlestība ir tas, kas tam pretojas.

Mēs varam pāraudzināt savu prātu, ja kļūsim par Cilvēku Saprātīgo.

***

Man nav spēka mīlēt un dot tik daudz enerģijas savam mīļotajam (saviem bērniem), lai viņi saprastu, lai viņi justu, lai viņi novērtētu... Es bezspēcībā kliedzu un lamāju viņus... Esmu kā lamatās iedzīta...

***

Man nav vēlēšanās audzināt un uzturēt savus bērnus un mīlēt to sievieti, kam es atstāju savus bērnus, kura aiz nespēka nespēj mani mīlēt... Es nemīlu savus bērnus... Es spēju veltīt viņiem nedaudz laika, taču, lai mani ne pārāk traucētu... Es meklēju tās mājas, kur mani aprūpēs...

***

Ja es sevi nemīlēšu, tad arī mani bērni būs tādi paši. Ciešanas ir no manām domām, no manas bezspēcības, nevis no mana stāvokļa...

Es gribu iemācīties mīlēt sevi un iemācīt to citiem. Es gribu atgriezt savus spēkus sev pašai. Es aizvākšu visas domas, kuras balstās uz negatīvu pieredzi, tāpēc ka tad viņas atņem manu enerģiju, manu spēku, manu mīlestību, un sākšu būt šeit un tagad, savas dievišķās pilnības stāvoklī.

Radītājs ir manī, es Viņā. Mēs nevaram būt atsevišķi. Viņš ir mans spēks un mīlestība.

Viņš Pats negrib būt nelaimīgs un neradīja mani nelaimīgu. Viņš ļāva man audzināt savas domas saskaņā ar planētas tumšo paradigmu, tā bija mana izvēle. Tagad man vajag vienīgi padomāt par to un saprast, ka tieši tāpat es varu sākt domāt pozitīvi, izmainīt savu izvēli saskaņā ar saviem uzskatiem, kuri ir izmainījušies.

Es izvēlēšos laimi un mīlestību katru dienu, tikai mainot manas domas par sevi un citiem, no mīnusa uz plusu.

***

Kā iemācīt cilvēkiem mīlēt citam citu? Viņi ir tik nepilnīgi...

Iemācies mīlēt un augstu novērtēt sevi.

Iemācies būt saprātīgam.

Iemācies skatīties uz cilvēkiem ar mīlestību.

Kā iemācīties? Visi tik to vien saka – mīli, mīli, bet man sapratnes nav, (naudas nav), (spēka nav), (vēlēšanās nav), (laika nav), (veselības nav), (nezinu kā).

It kā tu būtu Es, Sanats Kumara.

It kā tu būtu Radītājs.

Ko vajag izmanīt domās, lai pagriezu cilvēku pret sevi?

Apziņas līmeni vajag paaugstināt. Iziet no dzīvnieciskā stāvokļa. Iet uz darbu un gatavot barību – tas vēl nav Cilvēciskais apziņas līmenis.

Tikai, kad cilvēks spēs saprast, ka visas savas domas un jūtas producē viņš pats, ka neviens nav vainīgs, ka viņā ir agresija, bailes un ienaids, slēpti zem upura maskas, ka tās ir viņa paša domas un jūtas, kuras atsedz tie vai citi apstākļi...

Tikai, kad cilvēks spēs iepazīt sevi un citus kā vienu komandu, atkarīgu citam no cita, iesprostotu uz maza spēļu galda, tad viņš sāks domāt ne par sevi un savu dzīvi, bet par mums.

***

Es varu izmanīt sevi (priekš visiem mums). Es mainos tikai manās domās. Es apzinos, kas stāv aiz manām domām un jūtām, un tas palīdz man apzināties sevi...

Te nevajag ne naudas, ne laika, ne spēku...

Ja par to domās katrs un izdarīs to, ko vēlēsies?

Un, ja tā būs mana galvenā doma tuvākajā laikā?

Un tā es varēšu atnest sevi visai kopienai?

Un katrs tā izmainīs savas domas?

***

Katrs neizmainīs...

***

Atceries simtā pērtiķa efektu[1]. Jūs visi esat kopā uz viena spēļu galda. Ja spēles noteikumi sāks mainīties?

***

Kaut ātrāk noteikumi izmanītos! Varbūt arī es spēšu mīlēt kā Tu?

***

Kas izmanīs tavas domas? Es???

Kas izmanīs tavas dzīves noteikumus? Radītājs???

Kas traucē tev mīlēt? Tu???

Mīli, it kā tu būtu Es.

Neviens netraucē tev mīlēt. Mīli...

 

Pievienots 14.03.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/liubov-chelovecheskaya-i-bozhestvennaya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Simtā pērtiķa efekts – tā saucas fenomens, kas apraksta iegaumētas uzvedības izplatīšanos uz visu populāciju, sasniedzot indivīdu kritisku skaitu, kam piemīt šī prasme. Apkopoti tas nozīmē paranormāli ātru idejas vai spējas izplatīšanos visos iedzīvotājos no grupas, kura ir dzirdējusi par jaunu ideju vai kurai piemīt jauna spēja. Skat. “Hundredth monkey effect”, “Эффект сотой обезьяны”. (Tulk. piezīme)