Kas ir svarīgi pašreizējā laikā?

Kā vienmēr, jautājums joprojām ir aktuāls mums visiem. Laiki ir izmainījušies. Ko tagad?

Zinu dažus savus paziņas, kuri ir vīlušies laikmetu maiņā 12.12.21. datumā. Viņi pretēji mūsu prognozēm gaidīja kaut ko neparastu, un daļa ezotēriķu uzkurināja viņu interesi ar saviem minējumiem un pat čenelingiem. Un tagad dažiem ir notikusi “atvelšanās” – pievēršoties senatnei un vecajām zināšanām un enerģijām, citi vispār ir vīlušies ceļā, vēl citi meklē atbildes teorētiskajās zināšanās.

Es vēršos pie dažiem Skolotājiem, lai viņi izteiktu savu viedokli par to, kas ir svarīgi, ko mēs nenojaušam: cik lielā mērā mēs esam izmainījušies un kas mūs gaida priekšā. Kā ir izmainījušās prakses un kā palīdzēt tiem, kas grib piedalīties kopīgos pasākumos, taču “neredz un nedzird”.

Protams, kā pie pirmā es gribu vērsties pie Maitreijas: viņa atnākšana notika tieši uz astrālo pasauli – turp, kurp mēs pēc vibrācijām jau gandrīz esam “aizgājuši”. Maitreijas atnākšana pie cilvēces ir acīmredzama. Viņš ved Kristus-apziņu un palīdz mums apjēgt un pieņemt jaunās zināšanas un attīstīt jauno apziņu.

Dārgais Maitreija, es lūdzu atbildēt uz manu jautājumu:

“Laiki ir izmainījušies. Ko tagad?”

KUNGS MAITREIJA

Mani dārgie bērni! Svarīgā tagad ir daudz. Faktiski viss tik ātri izmainās, ka sekot līdzi visam jums ar jūsu lēno domāšanu pagaidām nav pa spēkam. Es jūs nebaru, es zinu jūsu iespējas, pats esmu piedalījies jūsu apzināšanās instrumenta radīšanā un saprotu, ka mūsu palīdzība jums ir nepieciešama un aktuāla.

Pašreiz jūsu pasaules ezoteriskajā komandā ir domstarpības. Jūs gribat turpināt to pašu, ko darījāt arī agrāk, taču diemžēl visi procesi pāriet uz pavisam citu vidi, un jūsu iespējas pagaidām netiek galā ar strauji mainošos Zemes vidi. Spriedze aug, un mūsu kopējais uzdevums ir izdarīt tā, lai tā nepāraugtu par kaut ko negatīvu.

Par ko es runāju? Par gaismas pieņemšanas intensitātes pieaugumu un darbu ar šo gaismu. Naktīs katrs gaismas nesējs nenogurstoši strādā, bet dienā liekas, ka “viss ir uzkāries”. Tas ir tāpēc, ka dienas saprātam ir grūti tikt skaidrībā ar to, ar ko jūs nodarbojaties miegā – izmaināt laiku un telpu, būvējat jaunus cilvēces attīstības vektorus, rīkojat forumus par tēmu “Cilvēces attīstība tuvākajās desmitgadēs” un “Kā pasargāt planētu no cilvēka graujošās darbības?”, “Jaunās enerģijas un jaunās finanses” un “Jaunie bērni – problēmas viņu pasargāšanā un aizsardzībā no vecākiem”.

Šīs tēmas jūs savā dienas dzīvē neattīstāt, un velti. Tā ir jūsu nākotne, šie spēki un šie cilvēki – ir jūsu jaunais tēls, uz kuru jūs visi tiecaties. Nebūs pārspīlēts sakot, ka vēl pāris gadu – un katru no jums skars tieši tas – jūsu nākotne un jūsu izvēle. Mainās ne tikai planētas hierarhija, bet arī visi spēki, kuri iesaistīti viņas pārvaldīšanā. Mainās vadošā posma sastāvs, ir atnākuši Jauni Skolotāji un Jauni Bērni. Ir atnākušas jaunas enerģijas un jauni uzdevumi.

Tad ko gan es jums ieteiktu? Kas ir visaktuālākais pašreizējā periodā (čenelings pieņemts 2013.10.21)? Ir pienākušas ļoti stipras dienas, jūs skaidri un intuitīvi saprotat, ka norit veco enerģiju laušana. Ko es domāju ar šiem jēdzieniem? Tā ir tā pasaules ekonomikas, prakses un priekšstatu daļa, kura bija VECĀS KOMANDAS iedarbināta. Tie ir jūsu visu tipu Vecāki un Skolotāji. Viņu vietā ir atnākusi jauna komanda, kur galveno lomu ir sākuši spēlēt Sīriusa pārstāvji. Tā ir perspektīvāka un jaunāka komanda. Tai ir plāni un uzdevumi attiecībā uz planētu, viņi pārved Zemi uz jaunu kontroli un uz jaunām enerģijām. Viņiem ir nedaudz citādas enerģijas un prakses, viņi ir elastīgāki, humānāki. Viņi ir ar augstākām vibrācijām un nes progresīvāku pasaules iekārtojuma modeli. Tādejādi, mainās pats pasaules iekārtojuma modelis. Esiet uzmanīgi savos čenelingos, lai ātrāk aiznestu līdz zemiešiem viņu izaugsmes un apziņas evolūcijas modeli. Nepretojieties un nepadodieties, neļaujieties miegam un grūtsirdībai. Jaunie laiki patiešām iestājas, un tie ir daudz grūtāki apgūšanai un iemiesošanai, un jūsu uzdevums ir, pirmkārt, pieņemt, otrkārt, saprast, kas ir atnācis uz planētu kopā ar viņiem, treškārt – izaugt līdz viņiem, līdz viņu augstajām miera un saskaņas prasībām, pat reliģiju un ezotēriķu iekšienē, un īpaši valstu līmenī.

Jūsu ceļš – aktivitātes un sabiedrības būvēšanas ceļš. Visu dzīvi jūs izjutāt riebumu un vairījāties no politikas, tagad ir pienācis laiks izteikt savu redzes viedokli par izglītību, medicīnu un zinātni. Savienot sevī zinātni un reliģiju, sākt aktīvi izmantot zinātnes sasniegumus praksē. Vēl viens svarīgs virziens – ceļš pie sevis. Kādu jūs stādāties priekšā Jaunās tūkstošgades Cilvēka paraugu? Jūsu jaunā “Es” meklējumi nesīs jums negaidītas “dividendes” tajā pasaulē, kurp jūs dodaties uz augšupcelšanos. Jūsu ieguldījums tiks godam novērtēts, nedomājiet, ka jūs cīnāties ar vējdzirnavām, jūs būvējat Jauno Cilvēku sava “Es” iekšienē. Kāds ir viņa vibrāciju līmenis? Kādas ir viņa domas? Kā viņš kontaktējas ar augstākām Apziņām? Cik viņš vispār ir attīstīts? Vai viņš ir zinošs mākslā, zinātnē un audzināšanā? Kāds ir viņa intelekta attīstības līmenis? Kādas jūtas viņā dominē? Cik viegls viņš ir saziņā un priecīgs? Uz ko viņš ir koncentrējies? Kādas ir viņa vājās vietas? Kam viņš dod priekšroku savā apkārtnē – kā atpūšas, ko dara atpūtā, ar ko nodarbojas ar labpatiku? Ko nemīl?

Jūs kļūstat par modeli Cilvēkam Jaunajam – pēc kura, ja ne pēc jums mēs būvējam paraugu, un kuram pirmajam jāiet uz nezināmo? Laikmets ir pabeigts, jaunais etaps sāk darboties, un jūsu sabiedriskā aktivitāte kļūst par pašu aktuālāko jūsu attīstības perioda nodarbošanos.

Cik svarīgi ir kopīgi pasākumi svaigā gaisā – jauno enerģiju aktivizācija?

Tas joprojām ir viens no svarīgiem virzieniem jūsu kā ezotēriķu darbā. Ne tik svarīga ir jauno enerģiju aktivizācija, cik jaunu apziņas līmeņu aktivizācija, jūsu apziņu iedarbība uz planētas kolektīvo apziņu. Katru reizi, kad sapulcējas grupa, jūsu enerģijas pieaug daudzkārtīgi, un jūsu kolektīvais čenelings kļūst par kanālu jaunajām enerģijām un apziņai, atbilstošai enerģiju līmenim.

Es nespēju katru dienu noenkurot savā iecirknī jaunu apziņas līmeni, pietrūka organizētības un laika. Cik aktuāli tas ir tagad?

Tava apziņa aug, un ar katru dienu tu izlauzies pie jaunas vides iedarbībai uz planētu. Nav svarīgi, vai tu enkuro jaunās enerģijas un apziņas līmeni apzināti vai nē, bet, atrodoties augstā apziņā, tu jau iedarbojies ar to uz visiem, tāpat kā visi pārējie cilvēki. Kā vienmēr, jūsu apziņa ir jaunu enerģiju un uztveres kanāls. Lai jūsu kanāls kalpo visiem, un konkrēti jūsu pilsētai, jūsu valstij un jūsu planētai.

Paceļoties pa vibrācijām, jūs jau ar to kalpojat savai planētai.

Katrs zemietis ar katru savu soli – uz priekšu vai atpakaļ – formē rases vajadzības, vēlmes un iespējas. Jūs esat kolektīvs, kurš sastāv no daudziem indivīdiem, un katrs no jums ir vienādi svarīgs uz planētas, viņš ar savu enerģiju iekrāso cilvēkus un apziņu. Nedomājiet, ka tie no jums, kuri ir ar zemām vibrācijām vai ir negatīvi noskaņoti, neietekmē planētu. Katra negatīva filma gandrīz neitralizē visas jūsu praktiskās darbības. Mierina tas, kā tādu gaismas nesēju kā tu, ar katru dienu kļūst arvien vairāk un vairāk. Ticiet, ka cilvēce tomēr ir uzvarējusi savā mačā!

Pateicos, dārgais Kungs Maitreija! Ļoti priecājos ar tevi tikties!

*********

SANATS KUMARA

Sanat Kumara, dārgais Skolotāj, atbildi man, lūdzu, uz manu jautājumu. Kādas prakses tagad nostājas pirmajā plānā? Ar ko mums nodarboties? Vai pulcēties uz aktivizācijām un kolektīvām meditācijām?

Jautājums ir pastāvīgs un atgādina jautājumu: ir pienākuši jauni laiku, ar ko mums baroties un ko dzert?

Protams, viss, kas skan mūsu Skolā, mūsu draugu čenelingos, joprojām ir aktuāls. Tu un planēta esat nedalāmi, mācies strādāt ar planētu, paust viņas intereses, rēķinies ar sabiedrību un esi no viņas neatkarīga.

Ļoti svarīgs ir jaunās personības, jaunā cilvēka nobriešanas process – viņa vēlmes, viņa sapņi un ideāli, viņa patiesība un zināšanas. Bet, kā tu saproti, bez mīlestības tas nenesīs augļus nevienam.

Mīlestība – neaptverams jēdziens daudziem un ne mazāk nepieciešams kā jebkuros citos laikos. Esot klāt nodarbībās Skolā, var tikai pabrīnīties, cik koncentrēts ir cilvēks uz citiem, uz attiecībām, uz apkārtni un uz paškritiku – sabiedrības reakcijas pārnešanu uz savu personību. Nekas, izņemot mīlestību, nav galvenais visos laikos. Mīlestība padara jūs mūsdienīgus un atbilstošus Jaunajiem laikiem, Jaunajai apziņai un Jaunajām enerģijām. Sāc ar mīlestību un beidz savu audzināšanu ar mīlestību. Tas ir svarīgāk nekā aktivizācijas un meditācijas, vērstas uz visām debess pusēm.

Es dzirdēju viedokli, ka mīlestība un gaisma, nosūtīta uz vietām, kuras nonākušas briesmās, padara likumīgas tumšo pretējas darbības. Kā teikt, ja gaismas nesēji sūta savas enerģijas uz tumšām vietām, tad tumšajai brālībai uz atbildes reakcijas likumīgiem pamatiem ir tiesības nosūtīt tumšās enerģijas uz jebkuru vietu “līdzsvaram”. Cik tas atbilst īstenībai?

Patiešām, tumšās enerģijas var sūtīt uz jebkurām vietām. Taču apgaismotas ar mīlestību, šīs vietas nepieņem tumsu. Lūk, kāpēc mīlestība izglābs pasauli. Ne tik daudz gaisma izkliedē tumsu, cik mīlestība pārveido, transmutē zemu apziņu, padara to maigāku, mierīgāku un rimtāku.

Citu viedokli izteica Artemīda un Hēra. Viņas teica, ka meditācijas ar telpu – tas bija vīrišķais ceļš, pajājušā laikmeta ceļš, ka tas beidzas, un pats galvenais pašreizējā laikā ir savu “Es” pārveidošanas sākums, iekšējie darbi, savu enerģiju un apziņas transformēšanas ceļš. No darba ar telpu ārpusē jaunais laikmets nes pāreju uz darbu ar telpu iekšienē.

Es dāmām pilnībā piekrītu. Patiešām, mainās laikmets, izmainās arī garīguma darba ceļi uz planētas. Jūs sākat apzināties, ka visi smalkie ķermeņi, ar kuriem jūs strādājat, atrodas jūsu iekšienē. Tajā skaitā arī planēta – ir cilvēka iekšienē. Cilvēks kā rase, kā kolektīva būtne, savas apziņas nākošajā līmenī ir planētas kolektīvā būtība. Es priecājos, ka tu esi izaugusi līdz šai sapratnei. Mēs ar tevi no pašas pirmās grāmatas to skandinājām, taču tu to pietiekamā pakāpē nesaprati, par cik šī sapratne vēl nebija pietiekamā pakāpē izaugusi uz planētas kolektīvajā apziņā. Tagad tā liekas pilnīgi ticama pārliecība. Es priecājos, ka cilvēce ir aizsoļojusi tālu uz priekšu personības un Logosa, iekšējā un ārējā, savienošanas procesu sapratnē.

Kā izpaužas šī savienošana?

Ārējā telpa – jūsu iekšējā izpaudums ne pārnestā nozīmē, bet īstā. Jūs esat radījuši tieši tādu civilizāciju, cik lielā mērā jūs esat attīstījušies. Jūs pašreizējā laikā atstrādājat savu iekšējo potenciālu, izpaustu kā tehnikā, tā arī mākslā, kā tumšajā, tā arī gaišajā, kā dvēselē, tā arī civilizācijā. Skaidrs, ka cita rase, ar citiem dotumiem, pašrealizējas pavisam citādāk. Jūsu pasaule ir tavs portrets, vai tas patīk, vai nē: gan Černobiļa, gan Kosmiskie kuģi, gan bēdas, gan prieki, gan neģēlības, gan mīlestība, viss tas esi tu – pilnā mērā... Jūsu ticība un zināšanas, un kosmiskais potenciāls ir tikai jūsu sākums, kurš jūs tuvina pie grandioziem sava Lielā “Es” atklājumiem. Drīzumā cilvēce nobriedīs tiktāl, ka sapratīs: pasaule iekšienē un ārienē – viena. Tāpēc eksistē vienlīdzīgi izzināšanas paņēmieni un spēles ar pasauli – iekšienē un ārienē. Nav vairāk vai mazāk pareiza ceļa, visi ceļi ir labi, un visi ceļi pie sevis ir apsveicami.

Cik mēs esam gatavi jaunajam laikmetam? Vai netiks sasniegta robeža, strupceļš jaunā sapratnē vairumam, ja tas nepieņems mūsu zināšanas?

Cilvēcei nedraud “pazust pa vienam vien[1]”. Mēs esam sardzē, mēs vedam un atbalstām, konsultējam un iesakām, mēs esam šeit. Un mūsu klātbūtne nesamazinās, bet palielinās, pateicoties čeneleriem un personīgiem sakaru kanāliem. Jo augstāka ir mūsu klātbūtne, jo augstāka ir planētas apziņa, tas ir likumsakarīgi.

Man pastāvīgi ir sajūta, ka es kaut kam “netieku līdzi”. Intuitīvi es to zinu, naktīs es ar to strādāju, bet šeit, šajā plānā, joprojām ir neapmierinātība un apjukums – kaut kas svarīgs nav iegājis apziņā...

Jā, un ar to neko nepadarīsi. Patiešām, smalkajā pasaulē tu daudz vairāk vari un zini, un strādā, un apmācies, un raksti, un radi... Tur ir notikumiem un radīšanām bagāta dzīve. Taču šeit tu vēl pagaidām esi nepieciešama. Vajag noskaņot vispārīgo apziņu, vajag iedarboties gan enerģētiski, gan informatīvi, ieliekot savas “5 kapeikas” vispasaules zināšanu krājkasītē. Tu tagad vienkārši nomierinies un dari visu, kas atkarīgs no tava “Es”. Tu taču zini savu uzdevumu...

Jūs visi, kas lasāt vēstījumu, dariet visu, ko varat. Vairāk neko īpašu nevajag. Viss ir paredzēts, lai jūs apzinātos savu “Es” kā radītāju. Jums tam ir doti spēki un enerģija. Jūs taču varat ļoti daudz. Jūs kļūstat viedāki un atbildīgāki. Nav nelaime, ka katrs pa savam saprot kaut ko ārkārtīgi svarīgu. Lūk, tad arī pildiet katrs savu. Tā jūs sākat dzīvot, kā dzīvo augstās apziņas mentālajā pasaulē. Tur nav vispārpieņemta viedokļa, nav vispasaules kursa, nav “pareizā ceļa”. Ir tas, kas tiek uzskatīts par galveno – Dzīve pilnā apmērā, Saprāta regulēta, katras kopienas aizsargājama un attīstāma. Apvienojumu ir daudz mazāk, nekā jūs domājat, līdz apvienojumiem pilnā mērā vēl vajag attīstīties. Lūk, mēs arī radām rases, spējīgas to izdarīt: savienot saprātu un matēriju, dvēseli un garu.

Katrs no jums spēj izpildīt savu uzdevumu. Kad jūs jautājat par savu uzdevumu, reizi pēc reizes, tā arī nepieņemot manu frāzi – “mīlēt un mirdzēt”, tad varu konkretizēt: tumšās būtnes rada šķēršļus attīstībai, palēnina kustību, lai labā un ļaunā pieredze tiktu iegūta pilnā apmērā, gaišās būtnes virza attīstību uz priekšu, pamatā attīstītās dvēseles, un mācās radīt mīlestībā.

Konsultējot cilvēkus, es ar šausmām redzu, cik daudzus no mums nav gribējuši vēcāki! Kādos apstākļos daži no mums ir iznēsāti! Nav nekāds brīnums, ka pilnvērtīgas mīlestības un pieņemšanas tādos apstākļos dzimušiem cilvēkiem nav. Tādi cilvēki mūžīgi no visa kā baidās un nav gatavi dzīvei. Lūk, ko nozīmē radīt vai veidot bez mīlestības!

Citu reizi bērns ticis ieņemts mīlestībā, bet pēc tam ir bijuši greizi notikumi, un viss izmainījies. Domā, tā ir tikai cilvēces problēma? Bet mīlestības pietrūkst daudzām pasaulēm...

Priekšstatu par mīlestību daudzās pasaulēs nav dažādu iemeslu dēļ – kaut kur apziņa paliek zemā dzīvnieciskā līmenī, kaut mīlestības jēdziens ir noplicināts, kaut kur jau aizmirsts... Jūs atceraties to, kas bija pie jūsu izcelšanās, jūs esat spiesti mīlēt, tāda ir jūsu programma. Bez mīlestības jūs vienkārši neizdzīvosiet. Mīlestība izglābs jūs un jūsu pasauli... Cilvēces loma – “cilvēciskot”, humanizēt pasauli caur mīlestības, tīras vai tumšas, kaislīgas vai rimtas, dodošas pasaulei eksistēšanas jēgu un mērķi – izzināšanu.

Pasaule ir mūžīga, un tikai mīlestība ir mūžīga, izņemot pašu pasauli...

Pateicos, dārgais Sanat Kumara! Mīlestība izglābs arī mūs.

*********

VALDNIECE MARIJA

Valdniece Marija, mūsu dārgā pestītāja, vēršos ar jautājumu. Kas tagad mums ir pats svarīgākais un prioritārais mūsu praksēs?

Redzu jūsu domstarpības. Nav nekā prioritārāka par mieru jūsu sirdīs. Nosakiet sev par likumu, ka nav līdzības un nav noteikumu zināšanās par pasauli. Katrs pieņem zināšanas savā frekvenču diapazonā, un nav nekā nosodāma, ja jūsu zināšanas par kaut ko atšķiras. Lai laiks visu noliek savās vietās. Atlaidiet jūsu domstarpības un sekojiet Man. Es ierādīšu jūsu priekšstatiem vajadzīgo vietu domas telpā. Katrs sapratīs savu taisnību.

Vajag tikai būt maksimāli tīram un godīgam savos vēstījumos, netiecoties piespēlēt konjunktūrai, neejot publikas pavadā un necenšoties būt “svētākam par pašu Pāvestu”. Svarīgi saprast, ka vēstījumi ir atkarīgi pirmkārt no kanāla augstuma līmeņa. Zemi astrālie kanāli var nest destruktīvas prakses. Jums vajag vienkārši sākt atšķirt enerģiju līmeņus un censties labāk nepielaist, nekā ielaist kaut ko, kas nes bojājumus jūsu struktūrām – un tiem cilvēkiem, kuri izmantos jūsu prakses.

Es daudz cilvēku tagad tīru no pelēko būtņu klātbūtnes un caursitumiem. Man negribas cīnīties, taču nākas burtiski ar spēku raut ārā no taustekļiem cilvēkus, kuri cieš no pelēkajām būtībām. Un vēl mani satriec uz pasaulēm neaizgājušo cilvēku dvēseļu daudzums. Es nebiju domājusi, ka pasaule ir pilna ar tādiem klaidoņiem...

Nē, īstenībā norit attīrīšana no tādā būtnēm. Tagad norit visu dvēseļu rezumēšana, sava veida inventarizācija, un katrai dvēselei ir jāstājas Padomes priekšā. Tāpēc Būtību brigādes uzņem daudzas un aiznes turp, kurp dvēselei pienākas aiziet.

Kas attiecas uz pelēkajām būtībām, tad jā, cilvēku ciešanas bieži pavada enerģiju atņemšana. Parazitēšana pasaulē ir attīstīta, uz katru cilvēku parazītu pietiek. Izeja no izveidojušās situācijas – savu enerģiju pārvēršana gaišās, iztīrītās un attīrītās, harmonizēšana un pārbaude, profilakse. Neviens nevar izbēgt no kopējā likteņa – būt ēdamam un pat garšīgam. Cita lieta, kas tavu personu apmeklēs – tumšas būtības, kuras paņem enerģiju, vai gaišas, kuras baro un attīsta tavu “Es”.

Nesen es uzzināju, ka tomēr eksistē apakšējās pasaules, kur paši zemākie cilvēki pavada laiku starp dzīvēm. Līdz tam es biju redzējusi tikai augstākās pasaules, taču pēkšņi atradu kādu sievieti, kura dzēra un turpināja dzert pēc nāves, zem zemes, apakšējā pasaulē. Tā ir otrā dimensija?

Cilvēka dzīvnieciskajai apziņai, kura aktivizējusies, alkoholiķim nēsājot astrālos parazītus, ir ļoti zemas vibrācijas un atbilstošas pasaules. Lieki runāt par zemo. Tas nav mūsu laika vērts!

Cilvēkam par sevi jāzina viss. Citādi viņš būs informēts nepareizi un var sataisīt kļūdas.

Patiešām, labāk nodarboties ar miermīlīgu un gaišu lietu – jaunradi, bērnu audzināšanu, mākslu un mīlestību. Bet nu “mirušos”, precīzāk – atstājušus fiziskos ķermeņus – mēs ar jums nokopsim!

Nezinu, diezgan bieži nākas viņus no dzīvajiem plēst nost...

Zinu, zinu un pateicos – par dzīvajiem. Taču tomēr koncentrējies labāk uz sevi, dod čenelingus, biežāk sarunājies ar mani. Ilgi mēs ar tevi neesam sazinājušās!

Mani interesē tavs viedoklis. Es nesen iepazinos ar Hēru un Afrodīti. Tās ir sengrieķu dievietes. Ko tu par viņām vari teikt?

Ka pazīstu viņas no seniem laikiem, un labāku draudzenīšu tev neatrast. Kaut viņas ir sengrieķu, taču pilnīgi mūsdienīgas dievietes. Viņas ir sasniegušas lielas zināšanas un vada pienācīgu dzīves veidu. Iemācīs daudzas dziļas gudrības un izvadās pa visu Pasauli. Šodien gatavojies uz jaunu tikšanos ar viņām – gatavojies!

Mēs šodien ar dažiem Skolotājiem runājām par mūsu praksēm, un joprojām ir jautājums: kā palīdzēt tiem, kuri grib piedalīties kopējos pasākumos, taču “neredz-nedzird”.

Tu iedomājies, ka kāds grib “palīdzēt” nospēlēt simfoniskajam orķestrim, neprotot ne spēlēt, ne diriģēt. Ko viņš var? Tikai klausīties. Daži uzskata, ka ezotēriskais darbs ir līdzīgi kā skatīties filmu vai lasīt grāmatu – jebkurš ir spējīgs un jebkurš tiks galā. Ne tā. Zemas apziņas spēj sabojāt darbu gaišām un augstām, ar savām būtībām vai savu pelēcīgumu pievelkot kopējā apjomā pavisam nevajadzīgas enerģijas. Katram, kurš piedalās orķestra (kolektīva) kopējā darbā, pēc savas kultūras un meistarības ir jāatbilst visiem pārējiem. Tikai tad jūs nospēlēsiet simfoniju, un tā būs nospēlēta nevis kā pagadās, bet kā iecerējis komponists. Pretējā gadījumā – kā jūs varat atbildēt par visiem?

Cita lieta, ka eksistē mācību pasākumi, tādi kā mēģinājums, kā skolas nodarbības, kur mācās spēlēt, iztirzājot notis un pārrunājot visas skaņdarba detaļas. Šeit ir piemēroti visi, kuri grib attīstīties un kuri vēlas virzīties uz priekšu apziņā. Taču tādi pasākumi ne tik daudz virza kopējo apziņu, cik trenē gaismas nesējus citam cita pieņemšanā un saskaņā.

Bet meditācijas, individuālās un kopīgās, vairāk virza informatīvi un enerģētiski, audzējot apziņu un bagātinot katru pēc savas individuālas specifikas. Savienojums ar Augstākajām Būtībām katram dod skaidru individuālu izaugsmi, kuru pavada smalko plānu un to enerģētikas sapratnes un sajušanas izaugsme. Iepazīšanās ar jauniem draugiem smalkajā pasaulē ļauj apgriezties redzeslokam un labāk saprast mijiedarbību un daudzdimensionalitāti.

Radīšana starp cilvēkiem augstākajā nozīmē pagaidām nav paredzēta. Notiek tikai praktiskas nodarbības, kuras pagaidām neiziet aiz zemes enerģijas robežām. Taču tās ir ļoti svarīgas, pieradinot cilvēkus pie atbildības, audzējot viņu prasmes un apmācot darba noteikumiem.

Ko tu, kā Dievmāte, vari caur mani nodot cilvēkiem?

Jā, mēs diezgan bieži sazināmies ar katru, tā taču ir, mani draugi? Neskatoties uz manu amatu un augsto apziņu, uz atbildību, es joprojām esmu Vispārējā Māmiņa, mīlot katru no jums un virzot uz gaismu savus mīļos bērniņus. Mēs visi kopā uzbūvēsim jauno pasauli, derīgu mīlestībai un uzplaukumam. Mēs noskaņosim apziņu uz citu toņkārtu un sāksim radīt visi kopā, vairs ne nodarbībās, bet galā-koncertos. Viss kaut kad ir sācies, un mums ar jums viss ir priekšā.

Vēlu jums mīlestību un mieru jūsu ģimenēs! Garīgajās un zemes plānā.

Jūsu vispārējā Māmiņa.

2013.10.21

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 6. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe


[1] “Возьмемся за руки, друзья, / Чтоб не пропасть поодиночке.” No Bulata Okudžavas dziesmas. Skat. http://www.bibliotekar.ru/encSlov/3/133.htm (Tulk. piezīme)