Noticēsim

“Enerģētiskā attīstība” http://www.liveinternet.ru/users/verchitel22/post302792253/

“Enerģētiskās problēmas. Būtības” http://srclick.ru/click/c09LRu1yKJF2xCI[1]

“Enerģētiskās problēmas. 2. daļa” http://srclick.ru/click/c09LRu1yKJF2xCK[2]

“Būtības – tā ir dzīves patiesība, tāda, kāda tā ir. Var, protams, izlikties to neredzam, neticēt viņu eksistencei, bet tas taču neko nepalīdzēs un neatbrīvos no problēmām tos cilvēkus, kuriem viņas ir.” Metta (Galina Vetrova)

Precīzi pateikts. Pēdējā laikā divi cilvēki ir atsūtījuši man šos lieliskos materiālus. Es iesaku visiem izlasīt tos, vai jūs tam ticat, vai nē. Viena mana draudzene, līdz ausīm apaugusi ar būtībām, neticēja, ka viņas ir un var sēdēt uz cilvēkiem. Tas ļāva būtībām tā izplesties viņas organismā un dzīvoklī, ka viņa saslima. Šajos rakstos ir parādīti aplipšanas cēloņi un paņēmieni, kā no viņām atbrīvoties. Gribu paplašināt šo tēmu, par cik tā ir daudz nozīmīgāka, nekā liekas pirmajā acu uzmetienā.

Būtību veidi

 

http://www.liveinternet.ru/tags/%EC%E5%F2%EE%E4+%EA%E8%F0%EB%E8%E0%ED/

Būtībām, kuras mitinās astrālajā un mentālajā apgabalos ap mums, ir dažādas vibrācijas. Mēs viņas saucam par gaišām, pelēkām un tumšām. Viņas dzīvo šeit, tieši fiziskā plāna iekšienē, un Zemes astrālie un mentālie apgabali ir viņu mitināšanās vieta. Katra būtība barojas ar enerģijām, atbilstošām savai vibrācijai. Gaišās būtības atlido uz pateicību un mīlestību, tumšās – uz negatīvām domām un jūtām. Eksistē slimību būtības un tādu noturīgu īpašību kā nepiedošana, ļauna acs, izbīlis, depresija u.c. būtības. Negatīvās būtības atbilstoši izsauc cilvēkos negatīvas domas, bet pozitīvās atnes harmoniju un mieru.

Parazīti fiziskajā plānā

Nedrīkst aizmirst, ka parazīti eksistē arī fiziskajā plānā. Man ir zināmas vismaz 5 parazītu klases fiziskajā plānā, tie ir vīrusi, baktērijas, protozoji, sēnītes un cērmes. Viņiem ir kopīgs apvienots lauks. Viņi atbalsta cits citu cīņā par savu dzīvi cilvēka iekšienē. Lai izārstētos, no sākuma vajag aizvākt pašus lielākos parazītus, pēc tam sēnītes un protozojus, bet pēc tam jau var savaldīt bakteriālo sērgu un vīrusus. Tagad ir izplatīta datordiagnostika uz parazītiem, un nenāk par ļaunu katram periodiski pārbaudīties pie diagnostiem. Tā ir ķermeņa lauka diagnostika, parazītu klases noteikšana pēc vibrācijām, kuras izlaiž konkrētā veida parazīts.

Kā zināms, šiem fiziskajiem parazītiem arī ir astrālie apziņas lauki, un neprasīs daudz darba ar vienkāršu loģiku pierādīt, ka arī astrālos parazītus atbalsta cilvēku fizisko iemītnieku – cērmju, lambliju u.c. – apvienoti lauki.

Parazīti astrālajā plānā

13 12 27 01

Lielākā daļa parazītu dzīvo astrālajā plānā. Mēs kļūstam viņu viegls ieguvums vienkārši tāpēc, ka izjūtam negatīvas emocijas. Daži parazīti ir tik labi attīstījušies, ka pārvalda cilvēku grupas un visu laiku piesaista šajās grupās jaunus dalībniekus. Tās ir reliģijas, sektas, pulciņi, firmas u.c. Vairākas reizes man ir nācies burtiski skrāpēt ārā tādus cilvēkus no viņu kopīgās pelēkās būtības, arī pašai ir nācies būt par uzbrukuma upuri – tieši Augšupcelšanās Krēslā un otru reizi – mēģinot no planētas aizvākt agresīvu pelēku būtību.

13 12 27 02

Astrālās cērmes

Tumšie astrālie parazīti biežāk aug zem kājām. Ja aurai ir caursitums zem kājām, tad naktīs tādas būtības izlien trešajā dimensijā un sūc donora enerģijas, noēnojot viņu ar saviem laukiem un atstājot netīrumus zem kājām. Cik daudz netīrumu savas dzīves laikā esmu sadedzinājusi tieši zem kājām, tur netīrumi krājas desmitgadēm... Tie nenovācas paši, kamēr tos nesāk vākt nost. Labāk, ja jūs to izdarīsiet paši.

Bieži tumšās būtības slēpjas aiz muguras kā pašā tumšākajā daļā cilvēka augšpusē, gar mugurkaulu, uz kakla, mēdz būt arī uz vēdera, īpaši vēdera lejasdaļā. Un pat sahasrarā viņas iemitinās, tieši kanālā. Lūk, kāpēc pat pēdējos semināros attīstītiem klausītājiem mēs veltām uzmanību kanāla un auras astrālajā apgabalā uzturēšanas tīrībā praksei.

Parazīti mentālajā plānā

13 12 27 03

Arī mentālajā plānā eksistē negatīvs un pozitīvs, var būt dvēseles gaišās vai tumšās mentālās daļas. Tas labi redzams diagnostikā.

Man parādīja, ka mēs atnācām (nolaidāmies blīvumā) kā būtne no dvēseles plāna – uz mentālo plānu, kur mums uzreiz uzbruka daudz būtību-parazītu. Visa mūsu tālākā nolaišanās blīvumā veicināja mūsu mācības – kā atdalīties un kļūt neēdamiem, kā iemācīties pretoties parazītiem un konstatēt aplipšanas iemeslus.

Viss, ko dvēsele ir sastrādājusi visu iemiesojumu laikā, ir simbiozes ar vienām būtībām (gaišajiem eņģeļiem un kalpojošajiem elementāļiem) un aizsargāšanās un attīrīšanās no tumšajām būtībām un parazītiem – pieredze. Mēs esam sastrādājuši burvīgu dievišķu īpašību – imunitāti. Tā ir atkarīga no mīlestības un prieka pakāpes cilvēka dzīvē, no saskaņas ar Dievišķību un ticības uz labāku. Imunitāte pretojas aplipšanai kā fiziskajā, tā arī citos plānos. Tā netiek sastrādāta uzreiz, zūd un atjaunojas kā viss pasaulē.

Daudz kas ir atkarīgs no vietas tīrības

Daudz kas ir atkarīgs no vietas, kurā jūs mītat, tīrības. Kur ir bijis daudz negatīva, kur ir bijuši konflikti un ķildas, cīņa par varu un noklusēšanas, tiekšanās gūt uzvaru un būt ar savu taisnībā, kaprīzes un draudi u.c., tur enerģētika ir zema pati par sevi un pievelk daudz zemu vibrāciju būtību. Pati vieta piesūcas ar negatīvu un kalpo par patvērumu būtībām, kuras parazitē dzīvoklī uz netīrumiem, vecām lietām, stūros, pieliekamajos u.c. Krājot putekļus un netīrumus, jūs radāt depo negatīva glabāšanai un piebarošanai. Lūk, kāpēc vajag veikt dzīvokļa attīrīšanu no vecām lietām un enerģijām. Kā mēs zinām, lietas var ilgi glabāt informāciju par īpašnieku.

Negatīvas antispēka vietas

Eksistē spēka vietas un antispēka vietas. Es konsultācijās saduros ar “nelabu māju” sekām. Kā raksta zinoši cilvēki, pat pašam gaišākajam cilvēkam cīnīties ar šīm vietām nevajag. Tās izvelk visu spēku un pilnībā deaktivizē cilvēkus. Vajag braukt prom, pārcelties no šīm vietām, lai paliktu dzīvi.

Bijušie tumšie magi

Kā likums, tagad viņi ir spiesti saņemt atgriezenisko saiti, tas ir, viņi bieži kļūst par maģiskas iedarbības – maitāšanas un ļaunās acs – objektiem. Viņiem pievelkas mošķi, un viņi ir spiesti “novākt aiz sevis” no planētas tās enerģijas, kuras paši tad arī bija radījuši citās dzīvēs. Atceros, kā uz semināru atnāca sieviete un teica, ka viņas kanāls ar Augstāko Es strādā, bet nezin kāpēc rupji lamājas... Noskaidrojās, ka uz viņas sēdēja drakoniņš, kurš bija palicis ar viņu no iepriekšējās dzīves kā maga palīgs. Drakoniņš tika nosūtīts, un sieviete pēc dažām dienām apstiprināja, ka vairāk neviens nesarunājas ar viņu.

Tiesa, mēdz būt citi, nopietnāki gadījumi, kurus es nepieminēšu.

Apziņas enerģētiskos laukus satur visa apgarotā un neapgarotā matērija

Kirliana fotogrāfijas efekts atklāj mums cilvēku, dzīvnieku un lietu dvēseles. Šajos foto mēs redzam, ka pat neapgarotām lietām arī ir auras lauks, molekulu un formas, uzdevuma un dzīvības enerģijas kopīga apziņa. Apziņa atbild, iedarbojas un sūta psihisko enerģiju uz labiem vai ļauniem darbiem. Lietu apziņa spēj nodot kā pozitīvu, tā arī negatīvu noskaņu, īpaši kristāliskas lietas – metāls un akmeņi. Kā mēs zinām, pēc lietām gaišreģi var uzzināt par to saimnieku diezgan daudz.

13 12 27 04

1. Operatora izstarojums pirms seansa. 2. Vijolītes lapiņas izstarojums pēc domas “Es tevi nogriezīšu!” nosūtīšanas. 3. Operatora izstarojums pēc vijolītes atbildes “sitiena”.

Es priekš sava nākošā dārza nesen atvedu dažus klājeniskās ciedrupriedes krūmiņus un iestādīju pie mājas. Skujeņi vispār grūti iedzīvojas. Un pats lielākais ciedriņš pēkšņi nokāra galvu. Es paņēmu viņu laukus savā sirdī un ietinu mīlestībā. Nākošajā dienā ciedriņš paskatījās uz mani pavisam citādāk, viņš atžirga un sāka augt tālāk.

Atbraukuši uz Anapu, mēs sasveicinājāmies ar kadiķa koku, bet viņš pēkšņi atpazina mani no iepriekšējiem braucieniem caur kadiķu birzs kopējo lauku.

Seminskas pārejā Altajā ciedri pieņēma mani savā ģimenē. Es arī kļuvu par ciedru kopējā ģimenes egregorā.

13 12 27 05  13 12 27 06

13 12 27 07  13 12 27 08

Dzīvība Kirliana fotogrāfiju kadrā izskatās nedaudz citādāk

Šajā attēlā (zemāk) ir viena cilvēka divu pirkstu auras foto četrās epizodēs dažādā laikā, savietoti uz vienas fotogrāfijas. Katra epizode ir sanumurēta ar romiešu skaitļiem.

Pirmajā gadījumā Maikla lauks satur himēras, kuras atrodas uzņēmuma apakšā. Otrajā gadījumā laukā ir parādījušās baltas un pūkainas gaismas būtnes, sīki gaismas elemetāļi. Lūgšana un pat un pateicības lūgšanu stāvoklis bez vārdiem palīdz mums saglabāt gaismu iekšā un ap mūsu ķermeni.

“Maikls, 33 gadi, alkoholiķis, ikmēneša dzeršanas tūres pa 7-10 dienām. I – sākotnējais stāvoklis. Aura ir pārrauta, fragmentāra, nevienmērīga. Zem auras – himēriski veidojumi: II – Maikls 7 reizes ir noskaitījis “Mūsu Tēvs debesīs!”. Aura ir palikusi atvērta, taču stari (strīmeri) ir pagarinājušies un sablīvējušies:”

13 12 27 09

“I – Maikla biolauka uzņēmums nākošajā dienā, viņš mājas ir skaitījis lūgšanas. II – par Maikla labklājību un veselību lūgšanas ir noskaitījuši viņa māte un Sofija Blanka. Aura ir kļuvusi mazliet platāka... III – Maikls ir iedzēris svētītu ūdeni. Aura ir sablīvējusies...”

Secinājums: Ar lūgšanu cilvēks noskaņo savu Psihisko Enerģiju uz augstākajiem toņiem, kas automātiski pievelk viņam augstākās kvalitātes Psihisko Enerģiju – tādā veidā cilvēks “barojas” ar augstākajām enerģijām, palielinot paša izstarojumus, kuri pasargā ķermeni no saslimšanām un dažādiem netikumiem, piemēram, alkoholisma:

13 12 27 10

 

Avots: http://lebendige-ethik.net/4-7punkten_PE-kirlian.html

13 12 27 11

Eņģeļi putniņu veidā uz foto pēc Kirliana metodes. Gaisma reaģē uz cilvēka lūgšanām un pozitīvajām emocijām.

Lauka aplipināšana caur auru

Lauka aplipināšana var notikt ģimenē – caur negatīvu, kā arī darbā, caur netīriem masieriem un dziedniekiem, tuviniekiem, ģimeni kā dzimtu. Dziednieki reizēm nomet negatīvu istabā, un būtības var pārlēkt uz dziednieku (masieri) vai uz viņa tuviniekiem.

Jūs varat saķert programmas un būtības caur svešiem seksa kontaktiem un pārnest viņas uz savu ģimeni. Bērni, kuri nav iesaistīti ģimenes nesaskaņās, neuzticību dēļ var saslimt.

13 12 27 12

http://earth-chronicles.ru/news/2012-04-16-20999

(fragments no raksta)

Keiptaunas Universitātes, Dienvidāfrika, zinātniskais kolektīvs, kura sastāvā ir pazīstami zinātnieki ar ilggadēju pieredzi paranormālu parādību izpētē, tai skaitā arī auras fiksācijas metodēs, un kuru vada filozofijas doktors Ngunga Tobago, zinātniskajā pasaulē pazīstams ar saviem pētījumiem, ir veicis apvērsumu šo lauku nozīmīguma cilvēka dzīvē apzināšanā.

Zinātnieku izstrādātās pētījumu metodes un viņu izgudrotā ierīce (ASV Patents, Nr. US 5,253,984 B1), ir ļāvuši ne tikai reģistrēt bioloģisku objektu auras dinamiku, bet, balstoties uz veiktajiem eksperimentiem, izdarīt arī atklājumu, kurš diezin vai paliks nepamanīts plašai pasaules sabiedrībai. Iegūtie rezultāti liecina, ka pastāv tā saucamo astrālo būtību tiešs sakars ar cilvēku.

Detalizētāki šo objektu dinamikas un to mijiedarbības pētījumi ir ļāvušu konstatēt noteiktas likumsakarības to uzvedībā un to sakaros ar cilvēkiem. Tā, piemēram, tika iegūtas fotogrāfijas, kuras ļāva ieraudzīt astrālo būtību “iekļūšanu” cilvēka aurā. Laukiem, kuri iezīmē astrālo būtību, ir mainīga intensitāte. Detalizēti pētījumi parādīja, ka šīs fluktuācijas korelē (kļūst savstarpēji saistītas ar kaut ko pēc atsevišķām pazīmēm, parametriem) ar modulēta signāla harmoniskajām komponentēm. Šo fluktuāciju analīze ar spēcīga datora palīdzību pēc speciāli izstrādāta algoritma deva pilnīgi negaidītus rezultātus. Izrādījās, ka šīs fluktuācijas korelē ar cilvēka, ar kuru šīs būtības mijiedarbojas, smadzeņu bioelektromagnētisko aktivitāti.

Izskaidrojot šīs korelācijas, zinātnieki apgalvo, ka viņiem ir izdevies nofiksēt astrāla “iekļūšanas” cilvēka aurā etapus. No viņu pētījumu rezultātiem seko, ka “iekļūšanas“ pirmajos etapos astrāls sinhronizē savus iekšējos ritmus ar “upura” ritmiem un tādā veidā iegūst pieeju “upura” aurai. Pēc iekļūšanas “upurī” notiek “upura” iekšējo ritmu pārskaņošanās astrāla iedarbībā. (citāta beigas)

Kādām tad īpašībām pievelkas būtības? Uz lepnību un dusmām, uz bailēm un vainu, uz greizsirdību un nepilnvērtības sajūtu u.c. Atbrīvojot sevi no negatīvām īpašībām, ietverot sevī mīlestību, pateicību, piedošanu, pašcieņu un normālu pašnovērtējumu, jūs varat attīrīt sevi no daudzām nepatikšanām.

Atbalsts no astrālo un mentālo parazītu laukiem

Kā tā izpaužas? Jūsu domas ir piepildītas ar bailēm, satraukumiem, negatīvām gaidām, jūs visu laiku domājat negatīvi. Jūs pat varat to neapzināties. Jūs varat ZINĀT, ka vajag domāt pozitīvi, taču neuztvert savas bažas un uztraukumus, neapzināties savu depresiju, nevēlēšanos dzīvot, kritiku un nepiekrišanu, bailes vai satraukumus. Jūs gribat smēķēt vai dzert, daudz ēst vai vienkārši kļūstat nespēcīgi un vispār neko negribat.

Klaidoņi vai spoki

13 12 27 13

Cilvēki, neaizgājuši uz vietām, kuras paredzētas dvēselēm, tiek sauktas par klaidoņiem vai spokiem. Viņu ir daudz vairāk, nekā varētu sagaidīt ateisma vai pat tiešas kalpošanas tumsai dēļ. Viņi arī parazitē uz cilvēkiem, saviem radiniekiem, kuri viņu mīl, nožēlo viņu nāvi un tādā veidā dod spokiem piebarošanu. Tādi klaidoņi bieži atnāk sapņos, izraisa enerģijas atplūšanu, biedē vai izsauc nepārtrauktas domas par aizgājušajiem. Bieži cilvēks, aizgājis pēkšņi, kā uzņēmumā, neapzinās, ka viņš ir miris.

Eksistē pat suņi un kaķi, kuri neaiziet pieķeršanās saimniekiem dēļ, viņi arī izsauc nepārtrauktas žēluma, nožēlas vai atmiņu, saistītu ar šiem dzīvniekiem jūtas. Jūs atrodaties viņu laukā, un jūsu astrālais un mentālais ķermeņi lieliski jūs šīs ietekmes.

Pārrāvumi aurā

13 12 27 14

 13 12 27 15

Vairumam cilvēku aura, kā likums, ir nevienmērīga. Ir izkritumi un pārrāvumi.

13 12 27 16

Pārrāvumi aurā tiek aizvērti un attīrīti ar lūgšanām, piepildīšanas un attīrīšanas ar gaismu un meditāciju praksēm. Prakses, kuras mēs izejam dažādās Skolas pakāpēs un īpaši pirmajā pakāpē, veicina auras piesārņotības iemeslu un tās novākšanas paņēmienu konstatēšanu kā astrālajā, tā arī mentālajā plānā.

Astrālās un mentālās attīrīšanās prakses.

Būtības ir mūsu skolotāji. Viņas apmāca tīrību, domu un jūtu higiēnu, mīlestību gala rezultātā.

Visas astrālās un mentālās attīrīšanās prakses rada tīru un veselīgu auru, palīdz viņu uzturēt un veicina pakāpenisku attīrīšanos no būtībām-parazītiem. Nodarbības un prakses veicina arī čakru kanāla, kurš ir cilvēka saikne ar Augstāko Es un Zemi (Debesu Tēvu un Māmuliņu-matēriju), attīrīšanos, enerģiju redzēšanas un jušanas atklāšanos. Jums tikai liekas, ka tas ir grūti. Patiesībā vairums audzēkņu sāk just un identificēt enerģijas uzreiz pirmajā seminārā, tāpēc ka enerģētiskā jutība ir dota katram cilvēkam sākotnēji. Tāda ir mūsu daba – rīkoties ar enerģijām un vadīt viņas.

Atgādināšu, ka “pelēkās” prakses, kuru pašreizējā laikā ir pietiekami daudz, radītas gaišo paskatā, aizved jūsu enerģijas nevajadzīgā gultnē. Pēc pašsajūtas un sajūtām, pēc emocijām un stāvokļa pēc praksēm jūs varat noteikt, no kāda avota tās ir atnākušas. Esiet uzmanīgi, sargiet sevi. Uzticieties sev, savai intuīcijai. Bet, ja jums ir saikne ar Augstākajiem aspektiem, tad interesējieties, vai jums šīs prakses nāk par labu. Labāk mazāk, toties labāk.

Mentālās ietekmes – programmas, kuras tiek nodotas caur mūsu DNS laukiem

Avots http://luandra.ru/archives/1532

(fragments no raksta)

 

1983. gadā amerikāniete Barbara Makklintoka saņēma Nobela prēmiju fizioloģijā un medicīnā par genoma kustīgu elementu (transponējošu ģenētisku sistēmu) atklāšanu.

Vēl trīsdesmit gadus pirms prēmijas pasniegšanas, 1951. gadā, viņa spēja skaidri noformulēt ģenētiskās sistēmas modeli. Ja jūs interesē šī atklājuma apraksts zinātniskā valodā, jūs varat par to palasīt šeit. Bet es jums aprakstīšu šo atklājumu vienkāršā valodā.

Līdz Barbaras Makklintokas atklājumam par genomu pastāvēja priekšstats kā par STATISKU likumu komplektu, kurš tiek nodots no paaudzes uz paaudzi.

Genoms ir iedzimtības materiāla, iekļauta organisma šūnā, kopums. Genoms satur bioloģisko informāciju, nepieciešamu organisma uzbūvēšanai un uzturēšanai. (Vikipēdija).

Makklintoka pierādīja, ka iekš DNS ir migrējoši gēni, kuri stresa ietekmē var mainīt savu atrašanās vietu un tādā veidā regulēt sugas izdzīvošanu.

Nobela lekcijā Makklintoka paziņoja, ka “šoka iedarbības” uz ģenētisko materiālu (jebkādas – no iedarbības šūnu līmenī un vīrusu infekcijām līdz izmaiņām apkārtējā vidē) “lika genomam pārkārtoties”, lai tiktu galā ar draudiem.

Mūsu pašu emocijas un pārliecības, kā arī tas, ko mēs esam mantojuši no saviem senčiem, ietekmē mūsu DNS...

Runājot visvienkāršākajā valodā, mūsu gēni reaģē uz emocijām un no tā mutē, nododot informāciju par mutācijām nākošajām paaudzēm, lai tās varētu izdzīvot.

Lai jūs varētu pārlikt šo zināšanu uz savu dzīvi, sniegšu vienkāršu piemēru, kurš uzskatāmi demonstrē, kāpēc daudzas sievietes nevar radīt attiecības ar vīrieti.

1943. gads. Sieviete saņem paziņojuma par mīļotā vīra nāvi. Viņa pārdzīvo bēdas, visu savu sievietes cerību par laimi ģimenē sabrukšanu. Dzīvot negribas, sāpes dvēselē nospiež kā akmens, un nav nekādas izejas: ir palikuši bērni, kurus, neskatoties ne uz ko, vajag audzināt un pacelt.

Sievietes organisms pārdzīvo kolosālu stresu, viņas šūnas mutē, iegaumējot informāciju: kad zaudē vīrieti, kļūst neizturami sāpīgi.

Pazaudējot barotāju un cerību būt laimīgai sievietei, viņa pati kļūst par galveno apgādnieku ģimenē, strādā, strādā, strādā. Tā vieglāk ir pārdzīvot vientulību, aizmirsties un nedomāt par sevi.

Gadi iet, un viņas meita izaug un atrod sev pavadoni dzīvē, apprecas, dzimst bērni. Varētu likties, ka viss sliktais ir aizmirsts kopā ar karu. Bērni aug, priecējot acis vecākiem un mūsu stāsta varonei, kura jau ir kļuvusi vecmāmiņa. Vecmāmiņa tāpat kā agrāk sevi visu atdod bērniem, mazbērniem. Viņa nav apprecējusies, uzskatot, ka sievietei vajag veltīt laiku ģimenei, nevis pielūdzējiem. Un viņu arī īpaši nebija, ja jau runājam godīgi.

Pienācis laiks mazmeitiņai iziet pie vīra, un it kā viņa ir laba un izskatīga, taču nekādi neiznāk viņai attiecības ar izredzētajiem. Šis viņai nav piemērots, otrs pats bēg projām, bet trešais jau pavisam ir ne šis, ne tas. Un, lūk, viņai jau ir 36. Dvēselē bailes, negribas viņai pavadīt dzīvi bez ģimenes. Visvairāk viņa sapņo, kā uzdāvinās savu mīlestību vienīgajam un ilgotajam, bet...

Katru reizi, rodoties attiecībām, viņa... kļūst trula. Gluži kā somnambula ieiet samulsumā un sastingst, starp citu, pašai to nepamanot. Un kad vīrietis saka viņai, ka viņa ir vienaldzīga, sāk viņam pārmest, ka viņš pats ir tāds. Sak’, nevar pieņemt viņu tādu, kāda viņa ir, un arvien kaut ko pieprasa no viņas. “Vīrieši ir iznīkuši, kļuvuši par nīkuļiem”, – viņa žēlojas savai sirmajai vecmāmiņai.

Ja viņas abas zinātu, ka vecmāmiņas lēmums: “kad zaudē vīrieti, kļūst neizturami sāpīgi” tagad pārvalda mazmeitiņas likteni, viņas momentāni visu izlabotu. Taču lēmums bija pieņemts tiks sen, ka ir aizmirsts zemapziņas un ... DNS ķēdīšu dziļumos.

Ārpusē ir tas, kas ir dziļi iekšienē. Šo patiesību ir dzirdējuši daudzi, taču nezina, ko slēpj sevī gēni.

Atkal un atkal, vēloties spilgtu laimīgu dzīvi, aizdomājoties pa savu sapni, mēs it kā iedegamies entuziasmā, bet jau pēc sekundes, divām kaut kas neskaidrs un nesaprotams ieved mūs stuporā, un mēs sākam pārslēgties uz ikdienas lietām, it kā tās būtu svarīgākas par mūsu sapni.

Tā mēs uzticīgi kalpojam tam, kurš kādreiz pirms mums, pirmais mūsu ģimenē aizliedza sev tādu pašu sapni. Viņa pārliecības kļuva par mūsējām, viņa DNS mēs nesam sevī (citāta beigas).

Read more: http://luandra.ru/archives/1532#ixzz2oUE1UpRc

Par cik mēs tagad runājam par parazītiem, tad tādu pašu mentālo programmu ietekmes uz cilvēku veidu izmanto mūsu mentālie parazīti. Viņi parazitē uz cilvēka mentālā aspekta (ķermeņa).

Programmas kā pārliecības un scenāriji var strādāt arī no pagājušajām dzīvēm, piesaistot mums atbilstošas enerģijas šajā dzīvē.

Iziešana no cēloņiem

Bez iziešanas no cēloņiem jūs nespēsiet attīrīties līdz galam un visu laiku pievilksiet jaunas būtības. Vecāku skandāli, pat neesot klāt bērniem, negatīvi ietekmē bērnus caur kopējiem mātes-tēva un bērna laukiem.

13 12 27 17

Neuzticība, nodevība, krāpšanas piesaista laukiem kopīgus ģimenes “draugus”, kuri jau ganās pa visu ģimeni un var vairoties un aplipināt arvien jaunus un jaunus cilvēkus.

Piedodiet visiem, pat tiem, kurus jau esat aizmirsuši.

Atsvaidziniet bērnības un jaunības atmiņas. Viss, sākot ar pašu piedzimšanu, pat sākot ar māmiņas grūtniecību, sēž jūsu čakrās. Tas nekur nav pazudis, vienkārši ir “nosūbējis”, paslēpies un strādā kā mentāli netīrumi.

Egregori – parazīti

13 12 27 18

Egregors (sengrieķu ἐγρήγοροι – sargi) – okultajā un jaunajās (netradicionālajās) reliģiskajās kustībās – lietas dvēsele, “mentālais kondensāts”, cilvēku domu un emociju radīts un ieguvis patstāvīgu esamību.

13 12 27 19

Eksistē tādi egregori kā militārais, finansu, varas, valstiskais, kriminālais, lielas firmas vai mācības, sektas, reliģijas u.c. egregors. Tādi egregori izsūc no cilvēka enerģiju un pat piebaro viņu tajos gadījumos, kad jūs strādājat šī egregora labā. Cilvēks var būt aizgājis no armijas vai kriminālās pasaules jau pirms daudziem gadiem, bet enerģētiskie sakari paliek un neļauj sevi aizmirst. Notiek enerģiju atplūšana, veselības pasliktināšanās.

Secinājums – apzināti šķirties no šīm ietekmēm, enerģētiski novākt sakarus, kuri atsūc enerģiju, pacelt savas vibrācijas ar visām praksēm, kuras jūs zināt, tīrīt savas spalviņas ikdienu. Bet – prakses no praksēm atšķiras.

Negatīva nomešanas prakses (tāda kā Ošo dinamiskā prakse – “ču!”) veicina krustenisku aplipšanu (pati pēc tādas prakses atradu sev drakoniņu, sēdošu uz kakla. Pie tam negatīvu es pati nebiju nometusi). Domājiet, ko un kur jūs darāt.

Enerģētiskie vampīri

Paši cilvēki arī var būt būtības-parazīti, kurus mēs saucam par vampīriem. Viņi atslēdz cilvēku no barošanās ar enerģētisku auklu palīdzību. Mēs mācāmies noteikt auklas nodarbībās un novākt tās. Šīs auklas var dzīvot desmitgadēm. Jūs esat šķīrušies no cilvēka, bet aizmirst viņu nevarat – tas norāda uz to, ka jūs saista ne tikai kopīgas atmiņas. Uz savas meitas un viņas drauga, kuri dejo uz skatuves, pēc uzstāšanās es atrodu desmitiem auklu. Skatītāji nepazināti pieslēdzas priekam un enerģijai, kuras bango uzstāšanās laikā.

Lauka ietekme uz cilvēka saprātu

Būtības tieši ietekmē cilvēka saprātu. Dažas būtības tā pārvalda cilvēku, ka kustina viņa kājas un rokas un spiež darīt to, ko viņām gribas. Viņas nelaidīs cilvēku uz turieni, kur viņas var konstatēt un aizvākt.

Smagos gadījumos cilvēks vienkārši kļūst slims. Un būtībai ir vienalga, ka viņa izsūc pēdējās sulas un noved cilvēku līdz nāvei, viņa vispār nerūpējas par nesēja saglabāšanu. Jo viņa taču tūlīt pat atradīs citu.

Reizēm būtība var slēpties, aizklājot cilvēkam saprātu (piemēram, konsultācijās), lai viņš nenoticētu vai nesaprastu izrunāto vārdu jēgu. Kā saka, visi vārdi bija pazīstami, bet es neko neatceros, neapzinājos. Kādā konsultācijā es ne uzreiz ieraudzīju lielu būtību, kura sēdēja uz kājām. Sieviete nesaprata, ka lūdzu izmainīt viņas dzīvi – nomainīt darbu, kurš nenes ienākumus, aiziet no viņai smagām attiecībām, nomest daļu no saviem pienākumiem, kurus viņa uzņēmusies brīvprātīgi, u.c. Un tikai kad es konstatēju būtību un novācu viņu, sieviete atzinās, ka, lūk, tagad viņa visu ir sapratusi.

Citā gadījumā uz konsultāciju atnākusī sieviete atzinās, ka viņa redz it kā caur caurspīdīgu ekrānu, kurš aizklāj viņas saprašanu. Atnākot mājās, viņa sāka kliegt un sašust par tiem piedāvājumiem, kurus viņa laipni uzklausīja konsultācijā, pastiprinot savu būtību, pie kuras es pat vēl nebiju ķērusies klientes zemās apziņas dēļ. Kurš šajā gadījumā guva uzvaru?

Uz kurieni var aizvākt būtības

Uz kurieni var nomest būtības? To mēs nezinām, tāpēc kā viņas var būt dažādas – mentālas, astrālas, dzīvas vai neapgarotas. Uz Zemi noteikti nevar, tā kā dimensijas ir noslēgtas, tas ir, ir atjaunota membrāna, kura tāpat kā agrāk atdala astrālās un fiziskās pasaules. Daži atkritumus, netīrumus vai būtības nomet gaisā, ūdenī, klozetā, sadedzina. Jāsaka, ka ne visas viņas deg un nemaz negrib nonākt klozetā vai aizskaloties ar ūdeni. Viņas tā vai citādi ir jāaizvāc Spēkiem, tam paredzētiem.

Parasti es lūdzu savus Spēkus un savus Palīgus, kā arī Ercenģeli Mihaēlu (viņa palīgus) palīdzēt man utilizēt tos netīrumus un tās būtības, kurus es viņiem pasniedzu ugunīgā enerģētiskā kapsulā, pēc saviem ieskatiem, tas ir, viņi var novietot būtību tajā plānā, kur viņai būs komfortabli, kā arī sadedzināt, ja tie ir tikai netīrumi, astrālie vai mentālie (bailes, atriebīgums, greizsirdība, iekāre u.c.).

Ne visas būtības drīkst aizvākt. Daži cilvēki nav tam nobrieduši – nav apzinājušies cēloņus un tālākajā nevarēs pretoties jaunām. Dažos gadījumos var atnākt tādas pašas, bet stiprākas, lai pastiprinātu neizietās mācības.

Kas notiek pēc būtību aizvākšanas?

Kas notiek pēc būtību aizvākšanas? Parasti es viņas noņemu tad, kad cilvēks jau ir gatavs uztvert jauno, strādāt ar sevi un savām domām, piedot visiem, kas viņa priekšā ir vainīgi, un, pats galvenais, piedot sev un iemīlēt sevi. Ja cēloņi nav konstatēti un vecā negatīvā domāšana paliek, tad visbiežāk būtības var atnākt atkal, jau jaunas, jo viņu ir papilnam astrālajā pasaulē, kura mūs aptver. Viņas arī ir skolotāji, un katra māca mūs ceļam uz gaismu un mīlestību, piedošanu un pastāvīgu atrašanos augstās vibrācijās, kuras nav pieejamas parazītiem.

Pelēkie

13 12 27 01

Pelēkās būtības ir ne mazāk bīstamas, tāpēc ka viņas ir stiprākas par tumšajām. Viņas var daudz vieglāk mīmikrizēties, tas ir, izlikties par gaišām. Dažām no viņām ir milzīgs spēks, un tikai paši spēcīgākie dziednieki var tikt ar viņām galā. Domāju, ka visi maniaki un slepkavas ir apsēsti.

Kā vēsta žurnāls “SA Scientific Journal”, zinātnieku grupa no Keiptaunas Universitātes ir izdarījusi sensacionālu atklājumu. Tika iegūti apstiprinājumi, ka mūsu apziņu pārvalda astrālas būtības! Šī atklājuma nozīme ir tik liela, ka visi pētījumu, saistīti ar šīs iedarbības pētīšanu, ne tikai tika padarīti slepeni, bet tika veikti arī mēģinājumi izņemt visas agrāk parādījušās publikācijas par šiem pētījumiem! Avots: http://earth-chronicles.ru/news/2012-04-16-20999

Pelēkie var arī būt ne tik pamanāmi kā tumšie – konsultācijās reizēm redzu cilvēkus, ietītus dzeloņstieplē vai ar aptītu sirdi, ar aizsērējušām čakrām, ar galvu, aptītu ar kaut ko. Mēdz pat būt Saimnieki, kuri stāv uz pleciem un pat uz galvas. Tas ir pelēko būtību, kuras pārvalda cilvēku, iedarbības rezultāts. Dažas būtības sekmīgi aprij veselas “garīgas” grupas, izaugot kā astoņkāji un barojoties no arvien jauniem tādu grupu adeptiem. Aiz dažiem skolotājiem stāv pelēkie un inficē ar savām “sēklām” tos, kuri vēl nevar apzināties un konstatēt iemītniekus. Par to es esmu rakstījusi vairākkārt.

Gaišie parazīti

Jaunums pie mūsu apvāršņa – gaišie parazīti. Esmu redzējusi viņus vairākas reizes. Ir tādi gaišie, kuri ir līdzīgi pelēkajiem – bez mīlestības, prieka un maiguma. Tikai tīrība un gaisma. Viņi pieķeras aurai aizmugurē un arī sagādā nepatīkamas sajūtas nesējam.

Visas mūsu mācības un prakses veicina atšķiršanu un vispārēju atveseļošanu, līdz pat “Pilnīgas veselības praksei”, kuru man nesen deva Skolotājs Ireks.

Katru dienu es tagad vadu “apmācību” miegā, dažādos veidos rādot klausītājiem, ka tikai tiem, kuri ir sasnieguši augstu apziņu un vibrācijas, kuri ieiet savā mentālajā plānā, piemīt zināmi spēki un spējas, vajadzīgi konkrētās šīs apmācības situācijās. Šie Spēki palīdz, aizsargā, dziedina un glābj. Augstai apziņai piemīt īpašības un pazīmes, nepieejamas zemai. Un katru dienu es nožēloju, ka nevaru to izstāstīt fiziskajā plānā tā, kā stāstu tur. Domāju, ka “tur” es risinu sarunas, līdzīgas šai šodienas sarunai. Patiešām, esot ar augstu apziņu, mēs pievelkam Spēkus, Sidhus un Palīgus, kuri veicina gan mūsu apzināšanos, gan apskaidrošanos, gan atveseļošanos.

Mēs kļūstam jauni – veselīgāki un apzinātāki, daudzdimensionāli un bezbailīgi, izvēlīgi un atšķiroši. Tas arī ir astrālais plāns, tikai gaišs un priecīgs.

13 12 27 20

 

Pievienots 27.12.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/davayte-poverim

Tulkoja Jānis Oppe