Jauna Valdniece ir atnākusi uz Zemi

11.02.13.

13 02 21 01Neilgi pirms šī čenelinga es satikos un nointervēju Planētas Valdnieku, kurš vadīja cilvēciskās apziņas attīstību. Viņš sabija uz planētas 6 000 gadu. Viņa pilnvaru termiņš izbeidzas jūnijā. Visa pašreiz darbībā esošā planetārā hierarhija aiziet ap 2013. g. vasaru. Pilnībā intervija būs nopublicēta žurnālā “Мировой ченнелинг”. Sarunā ar Valdnieku es sapratu, ka vara faktiski jau ir nomainījusies, un man sagribējās satikties ar Jauno Planētas Valdnieku, kurš stāsies vai jau ir stājies šajā vietā un tāpat nodarbosies ar cilvēciskās rases attīstību. Es aizbraucu uz Kazaņu uz semināru, un Augšupcelšanās Krēslā notika meditācija, kura sniegta zemāk. Kā vienmēr, mēs piesaucām uz meditāciju visus, kas grib atnākt pie mums ciemos.

Interesanta Būtība ir nolaidusies pie mums, es redzu, ka šī Būtība ir savienojusi sevī gaismu un tumsu, tāpēc ka tā ir liela un gaiša būtība, taču viņas iekšienē sutratmā ir dažas melnas plūsmas. Jā, tas ir tas pats Planetārais Valdnieks, cilvēces vadītājs, kuru es intervēju. Taču mūs paceļ augstāk, un šeit pavisam, pavisam gaiša Būtība stāv. Šeit, šajā vibrāciju slānī, ir īsti Ercenģeļi… Es sapņoju satikties ar to Valdnieku, kurš ir atnācis nomainīt pašreizējo… Tūlīt es uzzināšu no viņa…

Jā, tas ir jaunais planētas Valdnieks, kurš jau stājas un ņem vadību savās rokās. Un tā ir sieviete. Viņai ir ļoti maigas smalkas sievišķas enerģijas, brīnišķīgas, ļoti tīras, un viņa pati ir ļoti sakaista. Viņa atšķiras pēc enerģijām gan no Venēras, gan no Marijas Magdalēnas, no Afrodītes un citām Dievietēm. Viņa ir augstāka, tīrāka un kristāliskāka. Un viņai vislielākajā pakāpē piemīt vēl viena īpašība, kura pie mums saucas par Dievišķību. Viņa ir vēl dievišķīgāka. Un jūs varat sajust šīs enerģijas, jo viņa taču ir atnākusi pie mums visiem… paziņot par savu valdīšanu, iepazīties ar cilvēces pārstāvjiem, kuri alkst ar viņu iepazīties.

Kad es pajautāju viņai: “Kāda tev liekas mūsu cilvēce? Šeit vēl ir ļoti daudz tumsas…”, viņa atbildēja:

Es mierīgi attiecos pret to. Es zināju, uz kurieni eju, un vēl vairāk, es zinu, ka nepaies ne 100 gadu, kā viss izmainīsies, tāpēc ka es atnācu citās enerģijās, citās plūsmās, galaktiskajās, citā planētas attīstības fāzē. Es redzu uz priekšu un zinu, ka, pateicoties man un maniem palīgiem – tiem eņģeļiem un cilvēkiem, kuri ar mani savienosies, mēs pārvērtīsim planētas astrālo sabiedrību par kulturālu, viedu, tīru, priecīgu un mīlošu cilvēku sabiedrību, kuri būs tieši saistīti ar mani, bet es ar viņiem. Un mēs būsim ar viņiem Viens – viena sabiedrība, kura vada planētu. Es arī specializējos cilvēku apziņās. Es esmu Kristus-apziņas sējējs. Es esmu enerģiju, kuras atrodas dvēseles līmenī, eņģeliskajā līmenī, sējējs. Es paceļu cilvēkus uz šejieni: dziedinu, tīru, palīdzu viņiem kļūt viedākiem un saprast daudzas lietas viņu dzīvē, kāpēc tās tā notiek, ar ko tas saistīts... Bet saistīts tas pamatā ir ar cilvēka apziņas līmeni. Paceļot apziņu, jūs kļūstat pavisam citi cilvēki.

Es izgāju kādu laiku ceļu uz vienas no desmit planētām, kuras bija eksperimentā. Tā nebija planēta Zeme, tā bija līdzīga planēta, un es labi stādos priekšā fizisko dzīvi, tāpēc zinu, no kā man atsperties, ar ko sākt, un labi stādos priekšā, kurp es eju un pie kā vedu cilvēci.

Un tagad es gribu, lai mani palīgi, kuri ir blakus man, bet viņu ir leģions, savienotos ar jums un palīdzētu jums kļūt pieaugušākiem, notīrīties un kļūt viedākiem...

Liela gaismas plūsma nāk uz mums, it kā mēs sēžam gaismas mākoņos... un apskaidrības enerģijas sāk mijiedarboties ar katru cilvēku. Viņas iedarbojas uz visiem mūsu smalko ķermeņu līmeņiem, uz fiziskajām šūniņām, uz viņu apziņu, un, protams, uz cilvēka vienoto apziņu, kura vada visas šūnas un visus ķermeņus.

Mēs palīdzam jums noharmonizēt gaismu un tumsu jūsu iekšienē, jūsu individuālajā līmenī, lai jūs neciestu no sašķiebuma tajā vai citā enerģijā, harmonizējam šo attiecību pareizā kārtībā katram. No otras puses, mēs dodam grūdienu augstāko vibrāciju attīstībai, tas ir, mēs atveram jums jaunu izeju uz gaismu, kuru jūs varat paši apgūt. Tas būs atkarīgs tikai no jūsu vēlēšanās. Mēs aizvācam “zemūdens akmeņus” vai kaut kādus kavēkļus, lai atvieglotu jūsu ceļu.

Viņa paceļ mūs vēl augstāk... viņa ietērpa, apņēma mūs ar savām enerģijām...

Viņu sauc Marija. Es uzreiz pajautāju – tā ir mūsu Dievmāte? Tas ir viņas Augstākais “Es”.

It kā robeža, savienojoša gaismu un tumsu, sāk laisties uz leju... gaisma nāk klāt mūsos, tumsa samazinās... un no tā, cik jūs tam esat atvērti, notiek vai nenotiek jūsu darbs.

Meditācija pārgāja Ceremonijā, bet es nolēmu vēlāk nointervēt Mariju, lai atnestu jums šo informāciju.

12.02.13.

Šodien es vēlreiz izskatīju Marijas saiknes ar viņas apakšējiem aspektiem un pārliecinājos, ka viņas sutratma ir saistīta ar mūsu Dievmāti. Virs zemes Marijas stāv viņas Augstākais Es, virs viņa vēl viens aspekts, un Marijas kolektīvā enerģija, savācošā, Lielā, stāv virs šiem aspektiem, ietverot daudz savu enerģiju – aspektu no visurienes.

Mani vispirms ieinteresēja jautājums: kāpēc Marija teica, ka nav bijusi uz Zemes, ka viņa ir iemiesojusies uz citas fiziskas planētas?

Mana zemes pieredze ir pārāk maza. Es atnācu uz planētu ar noteiktu misiju un izpildīju to. Pēc tam es tikai vēl vienu reizi biju uz Zemes...

Kādā ķermenī?

To es tev neteikšu.

Kāpēc?

Mana dzīve pagāja kalpošanā. Es nevienam neesmu zināma, kaut arī biju uz planētas ar svarīgu misiju – atnest pēc iespējas vairāk gaismas un mīlestības uz Zemi. Bet uz citas planētas es iemiesojos daudz reižu un izgāju labu dzīves skolu, savienojot sevī radītāja apziņu un ķermenisko pieredzi.

Cik dzīvju tu iemiesojies uz tās planētas?

Ap 500 dzīvēm. Es izaugu uz tās.

Tā nav Venēra?

Tas nav Saules sistēmā.

Pastāsti par sevi, lūdzu.

Labi, mēs priekš tā arī satikāmies. Mana funkcija uz planētas ir necila – es vadu planetāro apziņu, tajā skaitā ar cilvēcisko. Vispār visa planētas apziņa sastāv no dažādiem apziņas slāņiem, un viņu mijiedarbība jeb simbioze tad arī ir Zemes vispārplanetārā apziņa.

(Es atcerējos, kā tumšās parazitējošās apziņas uz cilvēka vada viņu jeb, maigāk sakot, ietekmē cilvēka apziņu. Viņas virza viņu vai nelaiž viņu uz to vai citu vietu, ietekmē viņa garšas tieksmes, kaitīgos ieradumus utt.)

Pēc tumšo būtību aiziešanas vispārplanetārā apziņa pati par sevi paceļas, atbrīvojoties no apakšējo plānu ietekmes?

Jā, to izdarīt būs daudz vieglāk, tāpēc ka nebūs tik stipras apziņas apakšējo vibrācijas slāņu ietekmes. Pakāpeniski cilvēka pieradumi un tieksmes nolīdzināsies, aizies pagātnē bērnu kara spēles, datorspēles, kas izsauc agresiju, kļūs “nemoderns” viss troksnis ap apaviem, apģērbu, jahtām, mašīnām un citām lietām, kuras izraisa mākslīgu skaudību un vēlēšanos “dzīvot skaisti”. Apziņa manā ietekmē sāks piemēroties dvēseles dzīves vērtībām – mīlestībai un prieka un skaistuma izpausmei. Tīrības kultūrai – ne tikai higiēnai un kārtībai, bet arī jūsu domu tīrībai un vienkāršībai, patiesumam. Sāksies planētas apziņas sagatavošanās sakariem ar kosmiskajām Ģimenēm, ar Galaktiku. Tā ir gan jūsu apziņas atvēršana, gan jūsu domu pieeja augstākajiem plāniem, tiem plāniem, kur realitāti vada domas. Tagad jūs pilnībā saprotat, kāpēc aizsegs traucē jums atklāti iziet uz tiem plāniem, kur jūs radāt ar domām, ne pārāk godīgu un ne pārāk tīru domu dēļ iedzīvotāju vairākumam.

Jūsu uzdevums ir iemācīt cilvēci domāt tīri un kristāliski. Lūk, uz to tad arī būs vērsta jūsu izglītošanās un garīgā attīstība. Un pirmām kārtām jums pašiem vajag skaidri sekot savai domu gaitai un to avotiem, iemācīties atsekot, kad informācijas kanāliem pievienojas netīri avoti, kas novirza jūsu domas uz horizontālajām astrālajām plūsmām. Mūsu apmācība reducēsies uz atšķiršanas mācību, lai veidotu aizslietni negodprātīgiem “astrālajiem skolotājiem”, kuri izklaidējas un uzjautrinās par to, ka jauc jums galvu.

Sāksim pirmo mācību. Saki, kā tu atšķir vibrāciju plānus un būtības tajos?

Pirmām kārtām pēc vibrācijām. Astrālajām būtnēm ir liela blīva plūsma, labi jūtama “stipra” enerģija. Jo augstāk pēc vibrācijām, jo enerģijas blīvums ir zemāks, sajūta ir tīrāka un kristāliskāka. Apakšējos gaismas plānos kristāliskums ir rupjāks. Jo augstāk, jo aizkristalizējums ir blīvāks un smalkāks, realitātes vadība vienkāršāka. Samērā ar “pacelšanos” vibrāciju plānos ir arvien vairāk gaismas, ugunīgajās plūsmās enerģiju retinājums un tīrība pāriet no kristāliskuma uz plazmiskumu. Tās ir smalkākās ugunīgās enerģijas, kuras pavisam neatgādina mūsu zemes dabas svelmi un uguni.

“Augstāk” par ugunīgo telpu ir tumša virsgaismas, Virs-Klātesamības telpa.

Pietiek. Labi. Tagad es tev parādīšu savu zemes plānu redzējumu. Apkārt planētai ir ļoti attīstīts astrālais plāns. Tas ir vienīgais plāns, kurš pēc enerģijas un apjoma pārspēj fizisko plānu. Mentālais plāns ir attīstīts sliktāk, viņš gandrīz neietekmē planētas dzīvi.

Bet mūsu domas?

Viņas ir atdalītas no jūsu varenības, kā tu redzi, tas ir, neietekmē cilvēci tik stipri kā astrālā dzīve. Un tāpēc pirmām kārtām jums vajag iemācīties tikt galā ar savām jūtām. No vienas puses, jūs esat izstrādājuši plašu jūtu gammu un iemācījušies tās atšķirt. Tas ir jūsu dzīves pamats, taču jūtas ļoti bieži vada jūsu rīcību, neļaujot jūsu domām ietekmēt rezultātu un seku saprātīgumu. Sākumā jūs rīkojaties, bet pēc tam sākat domāt. Tā mēdz būt biežāk, nekā jūs to stādāties priekšā.

Ko mēs saucam par saprātīgumu? Pavisam ne to, ko jūs domājat kā cilvēce. Saprātīgums – tas ir savienojums no domām un rīcības, kurām piemīt attīstība tālāk uz gaismu, evolūcijai, bet nevis pretnostatīšanai. Enerģijas iet nevis uz cīņu, bet uz saskaņu, nevis uz patību, bet uz patiesību, kura cilvēcei ir dārgāka nekā šodienas izdevīgums. Jūs sākat domāt kā daudzdimensionāla būtība, savienojot savas cilvēciskās zināšanas un sapratnes ar lietu patieso stāvokli daudzdimensionalitātē. Jums ir jābūt daudzdimensionāliem un jāsaprot idejas daudz dziļāk, lai drosmīgi par tām paziņotu. Jūs esat atbildīgi par saviem vārdiem un rīcību. Jūs nepakļaujaties vai nepieglaimojaties nevienam, būdami ar saviem zināšanu avotiem, kurus sastrādājat jūsu dzīves laikā. Tajā ir jūsu kā informācijas kanāla vērtība.

Jūsu uzdevums ir iemācīties domāt, attīstīt mentālo plānu līdz tam stāvoklim, ka viņš sāk vadīt jūsu emocijas – aizvainojumus, izbailes, ambīcijas. Iemācīties šaubīties par visām jaunajām idejām, testējot un apdomājot nevis tikai to skaistumu un novitāti, bet arī jautājot mums, prasot mums padomu. Mēs esam pielikti jums kalpošanai un vadībai.

Tā bija, kad es bieži jautāju dažādiem Skolotājiem par 12. gada 21. decembri. Un, neskatoties uz informācijas pārpilnību par apziņas aptumšošanos, trīs tumsas dienām, bažām un tiešiem norādījumiem uz plūdiem un kataklizmām, mani Skolotāji vienmēr teica: viss būs pilnīgi parasti, nekā katastrofāla nebūs. Skaties un ieraudzīsi pati.

Mēs saprotam, ka ne vienmēr jaunas idejas ir jums uzreiz saprotamas. Taču dažu gadu vai (tagad jau vienkāršāk) mēnešu laikā jums ir jāatrod tām apstiprinājums čenelingos ar saviem Skolotājiem un sinhronisms dzīvē, kas apstiprina šīs idejas.

Vai var konkrētāk?

Mentālais plāns ir ļoti attīstīts apkārt Saulei. Paceļot vibrācijas, jūs kļūstat spēcīgāki un radāt skolas, mācības neatslābstošā Ercenģeļu, kuri uzrauga planētu, vadībā. Taču pat tad jūs vēl arvien esat mācekļi, un vienmēr apjautājieties mums, jūsu Skolotājiem, kad radāt idejas un apgaismojat ļaudis.

Jūsu domas, kad viņas izraujas no zemes pievilkšanas gūsta, kļūs radošas un jūsu dzīves vadošas. Jūs varat mainīt jūsu realitāti un radīt jaunu, izvēloties to vai citu varbūtību. Un tas, ko jūs pieņemat kā vadību uz darbību, kļūst par jūsu personīgo patiesību un likumu jūsu dzīvei. Šis likums darbojas priekš jums personīgi, un jūs attīstāties saskaņā ar saviem ticējumiem. Taču, ja ņem vērā jūsu ietekmi uz citiem, tad jums ir jāapdomā savi vārdi, pirms tie kļūs lasītāju iemantoti.

Vai var minēt tādu piemēru: daudzi vēl arvien uztver dzimtas karmu kā karmu radiniekiem līdz septītajam augumam, un nes viņu vietā karmisko atbildību?

Tas ir labs Ticības Likuma piemērs. Jūs redzat to, ko gribat redzēt, un jūs darbojaties saskaņā ar saviem ticējumiem. Jūsu pārliecība formē jūsu domu veidu un jūsu nākotnes redzējumu. Un šie ticējumi darbojas kā jūsu patiesība un jūsu mērķis, uz kuru jūs ejat.

Gribu vēl piebilst, ka mentālajam plānam nav jābūt pārāk haotiskam. Priekš tā tad arī ir pielikti Valdnieki, lai palīdzētu cilvēcei saformēt kristālskaidru mentālo apvalku. Jūsu domu un jūtu Vienotībā mēs redzam jūsu ceļu uz vienotu planētas Planetāro Vadību.

Mēs mīlam jūs kā savus bērnus. Tas tā arī ir, jo visi planetārie Valdnieki vienmēr piedalās augstākajos līmeņos kā cilvēces radītāji. Es piedalījos jūsu apziņas radīšanā augstākajos plānos, savienojot jūsu dzīvniecisko apziņu ar tās jūsu daļas eņģelisko apziņu, kuru jūs saucat par dvēseli. Es atnācu fiziskajā ķermenī uz Zemi, lai ietekmētu tieši jūsu planetāro apziņu kā Dievmāte. Es savā astrālajā un mentālajā aspektā uzraudzīju Zemi, un tagad atnācu kā Valdniece. Es esmu viena no Valdniekiem.

Kādi vēl Valdnieki ir uz planētas? Kas ir Planetārais Logoss? Kādas funkcijas pilda viņš?

Ir diezgan daudz Valdnieku, katrs no kuriem ieiet mūsu Planetārajā Vienotībā 9. dimensijas līmenī.

Ir valdnieki zemākos plānos. Tagad viņi jau gatavo sevi atvadām no jums. Taču arī Mēs tagad jau pilnībā esam iekārtojušies jaunajā vietā un ķeramies pie saviem pienākumiem.

Kur es saredzu savus pienākumus? Tēva plāna izpildīšanā, kurš saka, lai katra dvēsele atrastu sevi, spētu attīstīt sevi un atnestu vislielāko labumu planētas Vienotībai. Visu cilvēku saskaņā un savienojumā augstākajos plānos es redzu šī Plāna izpildīšanas ceļu. Tas ir apziņas apvienošanās Planetārā Logosa sintēzē ceļš, planētas vienotība visos vibrāciju plānos.

Saki, kur tu redzi augšupcelšanās atšķirību no pārejas?

Tev visu ir pareizi pateikuši, es lasu tavu atbildi un apstiprinu to. Jā, augšupcelšanās – tā ir Sansaras Riteņa beigšanās, dvēseles iziešana no planētas astrālajiem plāniem, pāreja uz dzīvēm mentālajos un budhiālajos plānos. Šajā līmenī dvēsele savienojas ar saviem šo plānu aspektiem vienotībā un kļūst par grupveida daudzdimensionālu būtību.

Mentālie plāni – tā arī ir dzīve blakus planētai?

Tā ir dzīve dažādās Saules sistēmas projekcijās, dažādās realitātēs un varbūtiskos slāņos. Tā ir iziešana aiz Saules sistēmas ietvariem un ceļojums uz tādiem pašiem plāniem Galaktikā. Tā ir ieeja Galaktiskajā Vienotībā.

Pastāsti, lūdzu, par Galaktisko Vienotību.

Tā ir visu apziņu sintēze Galaktiskās Būtības Vienotībā. Jūs kļūstat par varbūtīgām būtībām, palīdzot sev iziet pieredzi dažādās varbūtīgās sistēmās, kas rodas Radītāju domās. Tas ir sarežģīts jēdziens, un tas pakāpeniski tiks dots uz planētu caur dažādiem informācijas avotiem.

Es pateicos tev par detalizētu informāciju. Pieņem arī mūsu lasītāju pateicību un mīlestību! Mēs mīlam tevi, mūsu brīnišķīgā Marija!

 

Pievienots 21.02.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/novaya-vladichitsa-prishla-na-zemliu

Tulkoja Jānis Oppe