Spēki un Varenība

Un Spēks brīnumains visos pamodies

01.12.13.

13 12 03

Благие времена теперь настали,

Когда все световые коды повскрывались,

И Сила дивная во всех проснулась

Заложенная на века в Храненье,

Оставленная до скончанья века.

Labi laiki tagad pienākuši.

Kad visi gaismas kodi pavērušies,

Un Spēks brīnumains visos pamodies,

Uz gadsimtiem Glabāšanā nolikts,

Atstāts līdz laikmeta galam.

Lucifers.

 

Pēdējā laikā mēs ar Vladimiru dažādās praktiskās nodarbībās – aktivizācijās un semināros, esam pieņēmuši daudz Spēku no aizejošajiem Dieviem, Būtībām un Ģimenes. Viņi, pārejot uz citām realitātēm, atstāj mums savus Spēkus, elementālos un eņģeliskos. Kā tos izlietot. Ko ar to darīt?

No otras puses, mēs atjaunojam savus paša Spēkus, kuru mēs atstājām Glabāšanā, ieejot blīvumā. Tagad, kļūstot daudzdimensionāli, mēs atgriežam savus paša Spēkus arī no saviem smalkajiem plāniem.

Ko ar to darīt? Mēs pagaidām nevaram izlietot savu varenību, tāpēc ka nezinām to... Mēs tajā dzīvojam, taču nesaprotam varenības vērtību. Tieši tāpat mēs Ercenģeļu vidē nesapratām mīlestības vērtību. Mēs dzīvojām tajā, bet nenovērtējām. Un mēs atnācām turp, kur nav mīlestības, kā uz tuksnesi bez ūdens, lai paši saprastu un citiem parādītu, cik tas ir vērtīgi.

Es pamēģināju izdibināt no Lucifera, ko darīt un kā iemantot tos Spēkus, jo viņš taču deva tiešu norādījumu uz šo procesu savā aicinājumā pirms dažiem gadiem.

Lucifer, es piesaucu tevi, lai tu atšifrētu savas slepenās rindiņas. Lūdzu, atklāj Galaktiskā Rīta noslēpumu.

Nopurinies un izskani pretim Rītam, gluži kā rīta putns, nopurini spārniņus un paskaties savas iespējas uz šodienu. Tu pārvaldi Spēkus, tev pazīstamus. Tu piesauci mani, un es ierados. Vai tad tā nav varenība? Vai tad mēs ar tevi nesarunājamies tiešā veidā? Vai tad Ercenģeļi uz pirmo saucienu neierodas pie tevis? Vai tad viņi tev nepalīdz? Vai tad tu neej Pie Debesu Tēva? Vai tad tu nesaņem atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu? Vai tad tā nav varenība?

Tas ir tik pierasti...

Nepierodi, novērtē un tīries. Daudziem gribas tādu pašu varenību, bet nav viņi attīrīti, un domas viņiem ir tādas, kādām pielīp ne tas, kas vajadzīgs varenībai. Varenība atklājas tam, kurš ir izzinājis savu daudzdimensionalitāti un vērsis savus soļus Visa, Kas Ir nostiprināšanai tajā diapazonā, kurā ir spējīgs. Lai tu ienes savu iespējamo ieguldījumu kopējā lietā klusi, nepamanāmi, taču rādi pasaules laimīgu un nomierinātu prātu, saimnieciski vāc prom no planētas visu novecojušo, palīdzi citiem apzināties un izdarīt to pašu.

Bet, vai tu runāji par to, vai ar to domāji vēl kaut ko?

Katrs sasniedz savu varenību pats, tici, neviens to tev nepasniegs, tā iznāk no tavām paša domām un attīstās samērā ar vajadzību.

Ko es šodien aizvācu no planētas?

Agrākās greznības atliekas. Visu izdarīji pareizi – arī tehniski pēc tiesībām.

Uz planētas vēl daudz darba?

Un kā tu domā?

Domāju, ka tā vienmēr būs daudz, tā nekļūst mazāk...

Visu pareizi domā. Uzkopšanu nomainīt nāks apgaismošana un planētiešu iepazīstināšana ar jaunajām zināšanām. Jaunā laika Planētas Attīstības Paradigmas radīšana – uz kādiem pamatiem un kurp jūs attīstāties, savdabīga Ideja tālākajai attīstībai.

Стань вновь Единством Мира гармоничным

Основанным на Новом Сотворенье,

На Новой Истине и на Моей Любви.

Kļūsti atkal Pasaules Vienotība harmoniska

Balstīta uz Jauno Radīšanu,

Uz Jauno Patiesību un Manu Mīlestību.

Tu atnāksi pie mums atkal?

Vēl ne tik drīz. Vēl ne tik drīz, mana dārgā. Tu neskumsti...

Vairums vadītāju no planētas ir aizgājuši. Sanats Kumara vada Saules sistēmu, ir nostājies jaunās hierarhijas priekšgalā. Bet es esmu aizgājis savai tālākai izaugsmei, savas paša varenības un jaunu spēku attīstībai.

Pastāsti, kādus spēkus mums ir atstājuši tie, kuri aizgāja no planētas?

Tie ir Eņģeļi un pat Ercenģeļi, kuri palīdz jums un pārrauga planētu. Viņi visi kalpo jums jūsu attīstībai. Tie nav kalpi, bet audzinātāji, palīgi un kuratori. Jums ir radies nepareizs priekšstats par tiem, kuri uz planētu ir atnākuši tagad un nāca agrāk. Jūs saistāt viņu vārdus ar varu, pārvaldi un vardarbību. Tas tā nav, jeb, ar dažiem izņēmumiem, tā nav. Katra vara atbilst planētas vibrācijām. Mainās vibrācijas, notiek varas maiņa. Tagad notiek tas pats. Viss ir priekšā un atnāks gaiši un priecīgi, ja jūs ļausiet.

Kā gribētos, lai tas tā būtu!

Bet jūs ļaujiet, radiet uz planētas prieka un gaismas, mīlestības un piedošanas, visu kā sevis, bet sevis kā visu pieņemšanas vibrācijas. Tas ir Vienotības pamats. Nedaliet planētu gabalos, nedaliet viņu pēc rasu vai teritoriālām pazīmēm. Mīliet visu sevi, nevis atsevišķus kontinentus kā atsevišķus orgānus – kājas nemīlu, toties rokas – jā!

Vēl viens jautājums. Kaut kur izlasīju viedokli, ka, ja sūta smagiem katastrofu un traģēdiju punktiem gaismu un mīlestību, aizsedzot un ārstējot ar šīm enerģijām šīs vietas, tad tumšajiem spēkiem no savas puses ir tiesības atbildēt ar to pašu jebkurā vietā, bet ar mīnus zīmi, it kā līdzsvarojot planētas balansu.

Droši varu teikt, ka tie ir tumšo triki, lai apturētu jūsu darbības kaut vai uz to laiku, kamēr jūs netiksiet skaidrībā. Gaisma aprij un izkliedē tumsu, neatstājot tai izredzes.

Pastāsti par pozitīvo sistēmu un negatīvo sistēmu uz planētas.

Tu gribi iemācīties atšķirt, lūdzu. Negatīvā sistēma it nemaz nav sliktāka par pozitīvo, vienkārši tā ir pavisam citāda, strādā pēc principiem “skaldi un valdi”. Tā nespēj pati iegūt enerģijas, tāpēc atsūknē to no cilvēkiem un planētas, atgriežot to tādā vai citādā veidā – ar palīdzību vai veiksmi...

Mefistofeļa ideja – tas ir tas?

Ne gluži, šeit ir dvēseles un ķermeņa pilnīgas aprīšanas idejas. Negatīvajai sistēmai, lai eksistētu pasaulē, ir ar kaut ko jāaizpilda. Pozitīvā sistēma strādā pēc principiem – atdod un saņemsi simtkārtīgi. Negatīvā sistēma sākuma aprij, bet pēc tam maksā. Pozitīvā sistēma sākumā atdod, bet pēc tam saņem no sistēmas pavairoto un palielināto, tā ir ierīkotas sistēmas.

No kādas sistēmas esi tu?

Un kā tu domā?

Domāju, no pozitīvās.

Viss ir pareizi. Jo tu taču zini, ka es atdevu gandrīz visu, kas man bija, lai pabeigtu mūsu eksperimentu tajā veidā, kādu es iecerēju. Bet tagad saņēmu simtkārtīgi.

Vai uz planētas ir uz cilvēku parazitējošas sistēmas?

Protams. Viņas uzpērk planētu un atdod jums zāles, pakalpojumus vai karus...

Tie ir egregori vai cilvēki?

Gan viens, gan otrs. Egregori bez cilvēkiem nevar dzīvot, viņi barojas ar to enerģijām. Viņi tā attīstās.

Vai egregori jebkādā veidā spēj kaitēt cilvēkiem?

Protams, pretoties militārajam egregoram ir ļoti sarežģīti.

Bet kādi Spēki ir pamodušies cilvēkos, uz gadsimtiem Glabāšanā nolikti?

Gara Spēks. Daudzdimensionalitātes Spēks. Dzimtas un Kosmiskās ģimenes atbalsta Spēks.

Ar ko šie Spēki tiek galā, kā tos var izmantot?

Kā tu izmantosi savu bagātību? To tikai tu vari pateikt. Viens var to notriekt, bet otrs vairot. Viss atkarīgs no tā, kā un kādiem mērķiem tu viņu izmantosi.

Kā izmantot tos paša izaugsmei un attīstībai?

Tava izaugsme tad arī būs uz apgūšanas un izmantošanas rēķina, tu iemācīsies pēc paša pieredzes. Mēģini, meklē, uzdrīksties. Mācies un māci citus. Tā būs pilnīgi jauna pieredze visās nozīmēs, tāpēc tikai tu pati tad arī vari to apgūt.

Bet vai ir Skolotāji, kuri varēs apspriest ar mani manas pieredzes, pavērst un palabot?

Katrā līmenī tie būs savi Skolotāji: zemes līmenī – vieni, astrālajā citi utt. Atšķir un izmanto, konstatē, eksperimentējot un praktizējot, un atceries karmiskos pienākumus un atbildības.

Paldies par sarunu, dārgais Lucifer!

 

Jaunā apziņas līmeņa karmiskās atbildības

(no Karmiskās Padomes)

Ja tu zini, ko vajag darīt, un nedari to, tu esi par to atbildīgs.

Tu esi arī atbildīgs,

– Ja tu esi apzinājies savu vadošo lomu un nevadi citus.

– Ja tu esi aicināts atvienot veco, iegūstot pieredzi jaunajā, un velc šo veco uz savu nākotni.

– Ja tu tiecies būvēt savas attiecības NE uz vispārējās mīlestības pamata.

– Ja tu baidies no nākotnes un lādi pagātni.

– Ja tu izvairies vai baidies no atbildēm.

– Ja tu neesi godīgs pret sevi pašu.

– Ja tu nenovērtē Dzīvi un grauj to.

– Ja tu neesi izpildījis misiju.

– Ja tu pārkāp pilnvaras.

 

Gaišie un tumšie Spēki

(pēc Rīgas semināra materiāliem)

02.12.13.

Patiešām, es paretam savā praksē pielietoju arī tumšo spēku darbu. Ja uz cilvēku ir tumšo spēku maģiska iedarbība, tad gaišie spēki to novākt nevar. Es piesaucu gan gaišos, gan tumšos spēkus. Tumšie apēd, viņiem tā ir barība, bet gaišie apklāj ar gaismu. Viņi strādā vienlaicīgi, ļoti draudzīgi un saskanīgi. Viņi nenaidojas, un katrs dara savu darbu.

Ir arī cilvēku (ne elementālās) tumšās pasaules.

Pats interesantākais, ka cilvēks patiešām pēc nāves var nonākt tumšā aizkapa pasaulē. Bija tāds gadījums vienā konsultācijā, kad mēs meklējām alkoholiķes dvēseli pēc viņas nāves un atradām viņu zem zemes. Apakšējā pasaulē divi palīgi pēc mūsu pieaicinājuma vilktin atvilka absolūtu piedzērušos sievieti, kura arī pēc nāves nebija nenomierinājusies un turpināja savu postošo ieradumu. Viņa ar kaulainu roku bija ieķērusies savā dzīvajā meitā kā pie glābjoša zariņa. Ir šīs pasaules, gan tumšās, gan gaišās, kuras mēs jau redzam un varam šos spēkus izmantot un vadīt.

Mēs augam un evolucionējam ne tikai uz augšu, bet arī uz leju, jo iziešanu uz mentāla līmeni pavada augšana uz visām pusēm, no 1. līdz 7. dimensijai. Tas ir mūsu Kristus-apziņas ķermenis. Mums ir jābūt attīrītām apakšām tāpēc, ka mēs augam un paplašināmies uz leju. Mēs sākam redzēt šīs pasaules un strādāt tajās. Mēs esam paaugstinājuši savu apziņu, bet mums taču viņa jāizmanto radoši! Savi potenciāli mums ir jārealizē. Potenciāli var attīstīties vai tā arī palikt potenciāli.

Kādreiz mēs semināros veicām praksi, izvietojot cilvēka tumšās un gaišās jūtas, emocijas un īpašības pa vibrāciju pakāpēm. Pašas zemākās jūtas – dažādas šausmas un bailes bija pašā apakšā, pēc tam pa pakāpītēm īpašības paaugstinājās un pašā augšā atradās cildenās jūtas – beznosacījuma mīlestība, sajūsma, radošums, iedvesma, prieks, savienošanās un tml. Mēs teicām, ka cilvēki, kuri atrodas apakšējos vibrāciju plānos, iesūc un paņem enerģiju no sabiedrības un no citiem cilvēkiem, vampirē, bet cilvēki, kuri atrodas augšējās jūtās, atdod, izstaro, spīd, tāpēc ka viņi ir dievišķajā piebarošanā: jo vairāk atdod, jo vairāk saņem. Pastāvīgi atrodas visaugstākajās jūtās – tas arī nozīmē: spīdēt un mīlēt uz planētas. Tas arī ir – pildīt savu misiju.

Sakarā ar to, mēs nevaram teikt, ka sazemējoties, mēs izvelkam no zemes, pievelkam vai ņemam kaut ko pie sevis u.c., mēs atdodam savus starus ar mīlestību un pateicību, un simtkārtīgi saņemam atbildi no Māmuļas-Zemes. Tieši tādu pašu mīlestības un pateicības sūtījumu mēs veicam augšup, visiem saviem augstākajiem aspektiem. Un ar cilvēkiem mums ir jāstrādā tieši tāpat. Mums arī ir jāatdod... Tāpat arī dzīvniekiem, ar augiem...

Mūsu sistēma satur gan gaismu, gan tumsu. Mēs vienmēr atradīsimies uz gaismas un tumsas robežas. Ja mēs būsim sestajā dimensijā, mums dimensijas no pirmās līdz piektajai būs tumsa, bet tas, kas augstāk – būs gaisma. 10-tajā dimensijā viss, kas zemāk par mums, būs tumsa, bet augstākās pasaules – gaisma.

Ir arī gaišas sistēmas – negatīvas. Tie nav tumšie. Ir negatīvā gaismas sistēma, kura iesūc, parazitē uz mums, bet ir spiesta kaut kā kompensēt planētai, lai paliktu karmiski nesodāma. Ir zināmi gadījumi, kad enerģiju šai sistēmai vāc īpaši cilvēki lielās sapulcēs un lielā cilvēku drūzmā.

Mēs ar jums, tāpat kā Mihaēls, Sanats Kumara, Augšupceltie Valdnieki, Lucifers, visi Ercenģeļi – atrodamies pozitīvajā sistēmā. Un pēdējā laikā pie mums ir parādījušies ne tikai tumšie un pelēkie, bet arī gaišie parazīti, un ar dažiem tādiem gadījumiem esmu jau saskārusies. Viņi uzsēžas, ierobežo, noskaņo uz sevi nesēja domas un apziņu, tādā veidā vadot un pārvaldot viņu. Šīs būtības ir no sistēmas, kura ir apgaismojusies tik tālu, ka visu mīlestību no sevis ir izdedzinājusi. Mīlestība taču ne vienmēr ir gaišas jūtas, viņa mēdz būt dažāda. Viņa nes reizēm arī negatīvas vibrācijas – bēdas, dusmas, vēlēšanos atriebties u.c. Skaidrs, ka dzenoties pēc tīrības, šīs civilizācijas ir izvākušas no sevis visu, kas saistīts ar tumsu, un pazaudējušas jūtas.

Mēs ar jums atnācām šurp no gaismas tieši pēc tumsas, pēc savām 1-2-3 dimensiju saknēm. Un, kad mēs tagad ieejam savās otrās un pirmās dimensijas saknēs – tur ir miers un svētlaime, nav ne karu, ne cīņas, ne bēdu. Un kļūst skaidrs, ka viss, ko mēs esam sastrādājuši neglītu un tumšu – tas viss ir cilvēciskais. Visās dimensijās dzīvo mierīgie iedzīvotāji. Bet tie paši otrās dimensijas elementāļi, nonākot šeit, pasaulē, kur viņi nevar patstāvīgi baroties, ir spiesti kļūt par parazītiem. Tagad dimensijas ir noslēgtas, un mēs pamazītēm ņemam būtības nost no cilvēkiem un nosūtām uz mājām.

Gaisma bez mīlestības – asa, auksta, necilvēcīga gaisma. Šī sistēma ir atnākuši šurp atcerēties, kas ir mīlestība. Taču mēs nekādā gadījumā nedrīkstam iet turp, kurp viņi var mūs aizvest sev līdzi. Jūs spēsiet kontaktā ar jaunām būtībām tikt skaidrībā, no kurienes viņas ir, ja salīdzināsiet viņu enerģijas ar Mihaēla enerģijām. Mihaēls vienmēr atdod, piepilda, piesātina ar gaismu un mīlestību. Negatīvās sistēmas būtības kaut arī spīd, taču nemīl, viņas ir mehāniskas un sausas. Un plūsma būs no jums...

Mēs palūgsim, lai Mihaēls pateiktu mums šajā sakarā.

 

Pieņem visus Spēkus vienādi neitrāli

Mihaēls: Es noklausījos tavu runu un biju ļoti apbēdināts. Tu līdz šim brīdim turpini nosodīt tumšās enerģijas. Redzams, tevī tas ir neiznīcināmi: tu sevi pozicionē kā gaišo eņģeli, un, lai kā tu necenstos, vienalga tevī stāv tumsas nosodījums,

(Patiešām, tas nāk neviļus, no zemapziņas...)

Tu uzskati, ka apakšējās pasaules nav tik pilnīgas kā augstākās pasaules, ka ir labākas un ir sliktākas. Es gribētu, lai tu samierinātos ar savām saknēm un varētu viņas izmantot savam labumam, nevis pret sevi. Ja tu ar viņām karosi vai nosodīsi viņas, kaut kādā veidā pretnostatīsi sevi viņām, tu neiegūsi sadarbību. Un šie Spēki tevi palīdzēs ļoti nelabprāt.

Tagad mūs māca pieņemt visus Spēkus vienādi neitrāli – gaišos un tumšos eņģeļus.

Visus tos, kuri ir tumšāki par tevi, pārveido savā prātā. Padari viņus nevis par slazdiem, nevis par kārdinājumu, bet palīgiem tavā planētas kopšanas un apziņas pacelšanas darbā. Šie Spēki var tev palīdzēt tavā darbā, iemācies viņus izmantot. Nedrīkst ar viņiem karot, nosodīt vai mazināt viņu nozīmi. Saproti, ka savā līmenī viņi ir pietiekami godājami, pārtikuši un sēž tajā vietā, kur viņus novietojis Radītājs. Un, ja tu esi iegājusi šajā dimensijā, esi tik laipna, pieņem to, kas tur ir.

Atšķirībā no jūsu trešās dimensijas un pat mūsu Ercenģeliskās dimensijas, tur ir miers un svētlaime.

Arī mēs, Ercenģeļi, sākam caur jums pieņemt šīs apakšējās dimensijas. Taču mēs esam bijuši sekmīgāki – mums ir mazāk problēmu un rūpju nekā jums fiziskajā plānā. Mēs veltījām tam uzmanību vienu reizi, un ar to pietika. Bet jums vajag atkārtot simts reižu, lai jūs to saprastu un pieņemtu.

Es pateicos tev, dārgais Skolotāj!

Es tagad piesaucu Sanatu Kumaru.

Sanats Kumara: Mēs tagad runājām par lietas ārējo pusi. Mēs parādījām jums, kā jūs karojat ar tumšajiem, neatzīstat, konkurējat utt. Bet, ja paskatās tev iekšienē? Kas tur ir? Bet tur bailes tumšo priekšā stāv, jūs baidāties no tumšās puses.

(Bet cik šausmu filmu pie mums ir pa TV... Kā priekš mums tiek izkropļota tumšā puse? Tie ir cilvēciskie izkropļojumi.)

Tumšā maģija mācījās šos spēkus vadīt, lai dotu cilvēcei paņēmienu tikt galā ar tumšajiem spēkiem. Maģiju izkropļoja un palaida to cilvēku maitāšanai. Ir Ercenģeliskie Spēki, kuri vada eņģeļus, bet ir tumšās hierarhijas, kuras vada tumšos spēkus. Tie visi pakļaujas cilvēkam. Katra puse – gan gaišā, gan tumšā, mācījās vadīt savus spēkus. Ne tikai Ercenģeļi nāk uz pirmo saucienu, arī tumšā puse ir gatava mums palīdzēt. Vajag iemācīties nebaidīties no viņas, nenoliegt viņu, bet sadarboties.

Es pateicos tev, Sanat Kumara!

 

Varenība – tā ir jūsu iekšējā daļa

Ir spēks, un ir varenība. Spēks vienmēr ir vērsts uz āru. Varenība – tas vienmēr ir darbs uz iekšieni. Kad tu kļūsti par planētu, planēta atrodas tavā iekšienē. Kad tu kļūsti par saules hierarhu, Saules sistēma ir tavā iekšienē. Un visu, kas tev piemīt, visus Spēkus, visu varenību tu pieliec sev pašam – savai attīstībai un barošanai. Tu nemēģini kādu izmainīt. Tu nemēģini ar kādu strādāt, tu izmaini pats sevi.

Pēc 12. gada mēs pārgājām uz mentālo plānu. Arī mentālajā plānā viss tavs atrodas iekšienē. Fiziskajā plānā realitāte atrodas apkārt, astrālajā plānā ir divas iespējas – ieraudzīt sevi no ārienes un iekšienes, bet mentālajā plānā realitāte saspiežas un satinas, un viss atrodas iekšienē. Mēs no darba ar realitāti tagad pārejam pie iekšējā darba. Tas ir pats galvenais ceļa virziens. Tas ir ceļš pie sevis. Ja agrāk mēs strādājām ar planētas grupu, grupveida apziņā, tad tagad jūs izejat uz Vienotības – planētas Logosa – līmeni un strādājat no šejienes ar sevi iekšienē.

Ja iziet uz 9. dimensijas līmeni, tad planētas tur nav nemaz, viņa saiet punktā. Tas ir aiz planētas fiziskā, astrālā un mentālā ķermeņu robežām. Vienotība beidzas mentālā. Tu kļūsti Būtība, Cilvēks-Viens. Viņš ir viens uz visiem planētas iedzīvotājiem. Un mēs katrs kļūstam VIŅŠ.

 

Pievienots 03.12.2013

http://www.sanatkumara.ru/poslaniya/sili-i-moguschestvo

Tulkoja Jānis Oppe