Ierobežotā telpa

14.04.13.

13 04 18Pēc tam, kad mēs saplūdām ar Tēvu, mans kanāls ir kļuvis pavisam citāds pēc enerģijām. Ugunīga vietā tas ir kļuvis caurspīdīgs un tikko saredzams. Šī vēstījuma teksts var likties jums dīvains. Tomēr riskēšu parādīt jums to, bet pēc tam – kā būs, tā būs.

Tēvs: Nav telpas vispār, to vajag vienkārši iegaumēt. Jūs eksistējat sevis iekšienē, nevis telpā. Sevis iekšienē jūs radāt telpu, kurā eksistējat. (Lotosa uzbūve ir sfēriska, un visa telpa eksistē viņa sfēriskā ķermeņa iekšienē.)

Tas ir augstākajos plānos, bet dualitātē?

Dualitātē jūs radāt Zemes Logosa kolektīvo telpu un eksistējat sevis Lielā iekšienē. Katram no jums sevis Lielā iekšienē ir miljardi sevis mazo.

Tas ir līdzīgi mūsu fiziskā ķermeņa uzbūvei? Visi cilvēki ir Viena Planetārā Logosa aspekti?

Jā, tās ir dvēseles, kuras ierakstītas Zemes telpā. Tie ir dzīvnieki, augi un gari Zemes telpā.

Tātad Zemes telpa eksistē?

Tas ir ķermenis, Logosa vienotais ķermenis. Jūs esat viņa šūnas. Katrai Logosa šūnai bija ļauts attīstīties patstāvīgi kā vienībai. Taču kopumā jūs sastādāt Planētas Zeme vienotu formu un vienotu apziņu.

Jūs visu laiku teicāt, ka cilvēks ir radīts par radītāju. Ja tas ir radītājs ķermeņa iekšienē, šūniņa, iekš kā tad ir mūsu brīvā griba?

Jūsu griba kļūt par radītāju ir ienest kopējā lietā savas daļas, kļūt par noti kopējā akordā un izmainīt ar sevi visu akordu. Ja visas notis izmainīsies (teiksim, pārnesīs sevi par oktāvu, divām augstāk), tad arī mūzika izmainīsies.

Ja cilvēks augšupceļas, tad uz kurieni viņš iziet?

Viņš iziet uz sevis Lielā nākošo apvalku...

Tas ir, Tevis?

Nē, pagaidām vēl ne Manis. Uz savas dvēseles nākošo apvalku...

Saki, kā attiecas viens pret otru dvēseles un Logosa apvalki?

Lūk, tā ir svarīga zināšana, kura mums šodien ir jānoskaidro.

Cilvēks eksistē vienlaicīgi divās formās: Logosa apvalkā un dvēseles apvalkā. Pirmā telpa, Logoiskā, eksistē formu attīstībai. Šeit formas sevi pilnveido, attīstoties viņām piedāvātajos apstākļos: tā ir piemērošanās videi un jaunu formu, videi vairāk atbilstošu, veidu izaudzēšana. Tajā skaitā arī jūsu bioloģiskā forma ir pārdzīvojusi ievērojamas izmaiņas salīdzinājumā ar Lemūriju un Atlantīdu.

Bet viņi bija citos blīvumos?

Jā, viņu ķermeņi bija pakļauti citām apstarošanām, un viņi bija iekļauti citās formās. Katrai formai atbilst apziņa. Jūsu un lemūriešu, atlantu apziņas ir dažādas, tu piekrīti?

Droši vien... tas pat ir acīmredzams.

Ko tu gribi pajautāt Man?

Nezinu.

Tu gribi uzzināt, kā izmainās formas, no kā tas ir atkarīgs. Tas ir atkarīgs no šo formu radītāja.

Tas ir, no planētas Logosa?

Jā, acīmredzot. Kas rada visas formas? Apziņa? Apstākļi uz planētas? Jūs paši, tas ir, planetārais Logoss. Planetārais Logoss – tā ir Domas kolektīvā sistēma. Planetārajā Logosā ieiet Dvēseles un atstāj sevis daļiņas inkarnācijām tieši šajos apstākļos.

Ko nozīmē – ieiet? Kā kuģi? Tad kur viņas eksistē, ja telpas nav?

Viņas eksistē Vienotajā Dvēselē. Vienotā Dvēsele ietver daudz sevis daļu dažādos apstākļos. Vienas dvēseles ir līdzīgas asins šūnām, otras limfai, trešās ir kā sirds šūnas utt. Dažādām dvēselēm ir dažāds uzdevums burtiski.

Mēs uz planētas līdzināmies viena orgāna šūnām, kurām dota gribas brīvība?

Piemēram, asins šūnām jums arī ir dota gribas brīvība. Un jūs varat saprast to, kad mēdz būt asins pārliešana no donora uz recipientu. Viņam mainās visas sistēmas Cilvēks kopējā apziņa. Viņš kļūst nedaudz citāds – mainās viņa raksturs un ieradumi, priekšrokas un gaumes. Tās ir otra cilvēka šūnas, kuras ienes savas korekcijas cilvēka kolektīvajā apziņā fiziskajā līmenī.

Vai mainās tāda cilvēka smalkais plāns, tas ir, viņa augstākā apziņa?

Neapšaubāmi, taču mums nav vienalga, kā mainās mūsu raksturs, tiesa? Tāpēc neiesaku jums nevietā lietot tādu procedūru, tāpēc ka asins šūnas var nākt no zemu vibrāciju cilvēka.

Neviens arī nevietā nelieto.

Un tā, mēs noskaidrojām, ka ķermeņa forma ir atkarīga no apziņas un vides. Kā tad attīstās apziņa, no kā tas ir atkarīgs?

No vides un saprāta?

Ne līdz galam. Ir vides pārvaldīšana un planētas likteņa pārvaldīšana, kā jūs varat to nosaukt, tas ir, ir izstrādāts apziņas un formu attīstības uz planētas stratēģiskais plāns, un visi apstākļi tiek padoti tā, lai tas pildītos.

Kādu lomu tajā spēlē kari? Kā tie rodas?

Nenovirzies. Mēs noskaidrojām, ka forma jums ir viena, telpa ir ietverta šīs formas iekšienē, bet Kosmoss – tas ir atspulgs Logosa skatienam uz sevi pašu.

Mūsu kuģi tuvojas citām planētām. Tie fotografē arī tālo kosmosu. Ko Tu teiksi par to? Tie taču sasniedz lielu tālumu. Vai tad tā nav telpa?

Planetārais Logoss eksistē Saules un citu sistēmu iekšienē. Viss tas ir iekšpusē, nevis ārpusē.

Taču Logosa iekšienē ir telpa.

Nav.

Bet kā tad kuģi lido gadiem un visu laiku nes jaunas fotogrāfijas?

Lūk, šeit tad arī rodas telpas ilūzija. Kā pie jums uz planētas rodas laiks, tā rodas arī telpa. Taču patiesībā nav telpas un laika tajā, ko jūs saucat par Es Esmu.

Viss eksistē Es Esmu iekšienē?

Nē, ne gluži.

Telpa (rāda): sfēras (lēcas) divas pusītes, saliktas kopā ar izliektajām pusēm. Saprāts eksistē šo sfēru saskares punktā.

Bet lēcas – kas tas ir?

Tā ir īstenības forma. Tā rada telpas ilūziju. Ilūzijas iekšienē eksistē tas, kas ir objektivitāte. Tas ir saprāts, viņš ir Dieva punkts. Viņš raugās uz ilūziju un mācās redzēt sevi atspulgā, it kā jūs ieskatītos spogulī.

Bet spogulis ir izliekts...

Ne viss ir tik vienkārši. Es saprotu tavas grūtības, saproti arī tu Mani. Ar laiku, kad mēs no jauna aprakstīsim visu telpu, tu sapratīsi arvien labāk. Bet pagaidām vienkārši raksti.

Bet ievietot vietnē vajag?

Vajag. Vienkārši tavi lasītāji zina tevi sen, un viņi arī pagaidīs, kad sāks saprast Mani.

Klau, vēl pateiksim par dvēselēm, mēs maz viņās esam tikuši skaidrībā.

To nākošajā reizē.

(Zvana modinātājs, un man ir laiks uz semināru. Cik maz mums laika sarunai! Kaut gan nē, laika nav nemaz!)

 

Pievienots 18.04.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/ogranichennoe-prostranstvo

Tulkoja Jānis Oppe