Aizejošā gada rezultāti

Sanat Kumara, es klausos tevi.

Mēs apkopojam aizejošā gada rezultātus. It kā viss norit normā. Ko jūs esat paspējuši šī 13. gada laikā? Planēta ir pabeigusi pārejas periodu uz jauno realitāti. Ir sākusies noregulēšana un inventarizācija visam, kas uz planētas ir noticis pēdējo gadu laikā. Tas ir svarīgi, lai saprastu planētas resursus, viņas iespējas un jūsu nākotni. Ar patiku teikšu, ka viss norit tā, kā arī bija iecerēts, ar nelielām korekcijām tajā ziņā, ka ļoti lēni cilvēkiem aug apziņa.

Notiek apspriešana, kā ātrāk pacelt planētas apziņu.

Ja planēta ir atvērta apmeklējumiem, tad atklāti kontakti ar citām civilizācijām, draudzīgi noskaņotām, aizvedīs mūs pie vispārējās apziņas pacelšanās. Visi sāks interesēties par kosmosa tēmu...

13 11 22 01

Mīļā meitenīt, tas nav tik vienkārši. Mēs nevaram dabūt no valstu valdībām atļauju tiešiem atklātiem kontaktiem. Tad visi resursi būs nepieprasīti, jo jaunās tehnoloģijas visu apgriezīs ar kājām gaisā (vai otrādi). Un vairums manipulatoru pazaudēs varu un naudu.

Bet kāpēc vispār viņām prasīt? Paprasiet mums!

Ir kaut kādas robežas un likumi, kuri kavē mūsu parādīšanos plašā apskatē.

Ja valdības sazinās ar atnācējiem, tad pats galvenais, karus viņas neizraisīs... Jo viņas taču pārstās baidīties...

Mēs varam sakustināt stropu un kalpot par ēsmu kara izraisīšanai, tā, kā kalpoja 11. septembra notikumi Amerikā. Tas ir, valdības var izbazūnēt par citplanētu draudiem un ar šo ieganstu sākt karu. Tuvākajā laikā viss izstūrēsies, domāju, ka drīz jūs ar mums varēsiet sazināties atklāti. Tagad mūsu saruna arī ir diezgan atklāta.

Kāpēc mēs nepamanām pārmaiņas sevī? Kaut kam taču ir jāmainās? No otras puses, tagad lasu vecās prakses, caur kurām mēs visi izgājām, un saprotu, ka viņu laiks ir notecējis. Kas ir izmainījies?

Iespējams, cilvēku vairākumam maz kas ir izmanījies, bet tev ir izmanījies viss. Tu gan dzīvo, gan strādā citādi. Un vairumam no tiem, kas savā laikā praktizēja šīs “prakses”, viss ir izmanījies apziņā un dzīves izpratnē, un tas ir pats galvenais. Jūs esat iemācījušies uztvert dabas enerģijas, sākat saplūšanu ar citām apziņām – augiem un dzīvniekiem. Drīz jūs sapratīsiet, ka viņi jūs labi saprot un reaģē uz jums. Daudz burvīga stāv priekšā. Vajag pacietību priekš jaunām radīšanām.

Vai planētai pastāv draudi? Vai vēl būs tādas kataklizmas kā tikko notikusī Filipīnās?

Neviens iepriekš nepateiks, tas taču nav ieplānots. Mēs tikai novērojam, bet pārvaldīt kataklizmas pagaidām nevaram. Kopumā situācija pagaidām nav kļuvusi labāka, kaut arī tika prognozēta pakāpeniska klimata uzlabošanās un kataklizmu apstāšanās. Pārejas periods vienmēr ir nemierīgs. Neaizmirsti, ka dažas dabas parādības ir cilvēku (militāristu) izsauktas.

Mani satrauc dvēseles izaugsme un mūsu augošā saikne ar dvēseli. Ko var pateikt, kādas perspektīvas atklājas un vai būs dvēseļu Inventarizācija (TIESA?)

13 11 22 02

Kas attiecas uz Tiesu, tad jā, pakāpeniski būs visu dvēseļu pārskatīšana, samērā ar aiziešanu no planētas visas izies Šķīstītavu un aizies atpūtā. Visām dvēselēm tiks piešķirts atbilstošs rangs, tas ir, viņas izies zināmu ranžēšanu, dvēseles statusa un spēju noteikšanu. Atbilstoši viņu vēlmēm viņām tiks dota iespēja izvēlēties turpmāko attīstības ceļu.

Vai daudz dvēseļu ir sakropļotas? Vai ir dvēseles-invalīdi zemes darbības rezultātā?

Jā, tās, kuras ir gājušas bojā no nāvessodiem, kodol- un citiem sprādzieniem, jāatveseļo īpašās vietās. Smalkie ķermeņi arī sabrūk no sprādzieniem vai citām katastrofām.

Sev par izbrīnu es konstatēju, ka daudz cilvēku pēc nāves tiek uzskatīti par neatradušiem mieru. Kāpēc viņi neaiziet? Vai tad nav Spēku un Dienesta, kurš viņus savāktu un aizvestu uz aizkapa pasaulēm? Es jau daudz dvēseļu esmu pavadījusi pie miera. Kāpēc viņu ir tik daudz?

Astrālā pasaule ir ne tikai aizkapa pasaulē, bet arī šeit, kur esi tu. Viņas atrodas nekvalificētās enerģijās, kuras nekalpo viņām par miera un tālākas izaugsmes vietām. Taču, tā kā laika “tur” nav, tad priekš mums nav briesmīgi, ka dvēsele beidz savas lietas vietā, kur viņa dzīvoja, lai cik daudz laika tas nebūtu. Tā arī ir pieredze, īpaša un diezgan nopietna pieredze, kad dvēseles sāk saprast savu stāvokli un meklē izeju.

Kāpēc dažas no viņām iestrēgst starp pasaulēm?

Tāpēc ka kaut kas nav veicies tā, kā iecerēts, dvēsele vai nu nav vēlējusies, vai arī nav spējusi aiziet.

Nē, es ne par to. Dažas dvēseles karājas starp dimensijām, galva tajā pasaulē, bet ķermenis šeit.

Tas pats, dvēsele nav spējusi tikt līdz vietai kaut kādu iemeslu dēļ. Vienmēr vajag tikt skaidrībā.

Vai vienmēr vajag viņām palīdzēt aiziet uz savu pasauli?

Vienmēr, šeit nav jāpaliek nevienai inkarnāciju pabeigušai dvēselei. Visām dvēselēm ir jābūt darbībā.

Bet cik daudz kareivju no 2. Pasaules Kara vēl klīst? Kāpēc eņģeļu brigādes viņus neaizved? Kāpēc viņi staigā?

Kādēļ mēs tagad par to runājam?

Tāpēc ka es taču ar to nodarbojos.

Un es kopā ar tevi. Nodarbojies samērā ar spēkiem. Palīdzi dvēselēm aiziet turp, kur viņas mīl, redz un zina.

Vēl viens jautājums ir parādījies pēdējā laikā. Daži mūsu skolu dalībnieki ir augšāmcēluši dvēseles pēc Grabovoja metodes. Es vienmēr esmu sašutusi par tamlīdzīgu mežonīgu praksi. Ko tu vari teikt par to?

Tagad ir pieļauts daudz tumšo prakšu, tā ir tumšā maģija, un tādā veidā tā nestrādā. Vienkārši nav iespējams nolaist dvēseles ķermeņos, kuri trūd kapā. Bet citos ķermeņos viņas neiemitina. Visām ir vai nu jādzimst, vai arī jāiemitinās jau dzīvojošos ķermeņos.

Augšāmcelšana pagaidām neiznāk, priekš tā vajag vēl būt arī augsti garīgam cilvēkam. Dvēselei ir potenciāls dzīvot daudz dzīvju vienā ķermenī, taču šajā gadījumā dzīve ir pabeigta, programma priekš dvēseles nestrādā, un dvēsele iet atpūtā.

Viena dvēsele, kura nebija aizgājusi un tika pakļauta augšāmcelšanas praksei, uz jautājumu, cik lielā mērā ir izdevusies augšāmcelšana, atbildēja ar baigu žvadzoņu. Viņai sāpēja no tādas prakses, jeb viņa ļoti gribēja atgriezties?

Viņa raudāja aiz nespējas palikt un dzīvot tā, kā dzīvojusi. Viņai bija smagi. No otras puses, viņa nezaudēja cerības atkal atnāk uz Zemi, par cik viņai bija paziņots, ka viņa augšāmcelsies. Tās vienkārši bija bēdas. Tagad viņai ir labi, viņa ir nomierināta.

Kas tas ir – Tiesa? Kā dvēsele to iziet? Vai tas atšķiras no tā, kas parasti mēdz būt pēc nāves?

13 11 22 03

Jā, atšķiras. Ir beidzies liels periods cilvēces dzīvē, ļoti svarīgs un pats grūtākais. Un mums nav vienalga, kas kopumā ir dvēseles kā rase, kā “izstrādājums”, kā individualitāte un individuāla spēja augt. Mēs arī mācāmies – radīt Dzīvos. Tas nav tik vienkārši. Un dvēseles vajag saglabāt, apmācīt, attīstīt, dot saprātu un uzstādījumu, vēlmi dzīvot un tieksmi uz attīstību. Citādi rase ies bojā. Mums ir izdevies, tu redzi, kas ir izdevies? Tas ir arī mūsu ar tevi nopelns, ieraudzīt gaismu pasaules-ēkas logā. Daudz reižu neizdevās, daudz reižu nācās rasi no planētas aizvākt vai viņa pati neizdzīvoja. Taču tagad mēs bijām izmanījuši kritērijus un neprasījām no jums varenību, vēl vairāk, mēs aizvērām jūsu spējas pārvaldīt enerģijas tiešā veidā. Tāpēc ka gribējām, lai jūs izdzīvotu.

Tēvs, kurš vēl bērnam ražīgu dzīvi, nedos viņam visu un uzreiz, bet ierobežos viņa līdzekļus, lai viņš pats iemācītos pelnīt un zinātu cenu darbam, lai viņš pats sasniegtu savu realizāciju.

Tagad runa ir par to, lai visu dvēseļu pārskatīšana vestu pie kaut kāda pirmā rezultāta. Mums likās neslikti tas, cik jūs esat attīstīti. Protams, ne visi. Taču kopumā tas ir pat vairāk, nekā mēs gaidījām. Neslikti rezultāti.

Mēs nerunājam par vecajām dvēselēm, ar viņām viss ir skaidrs. Runa ir paaudzēm, kuras uz Zemes ir nesen un jau kļuvušas gandrīz tādas pašas kā jūs, vecīši.

Mēs esam nolēmuši pilnveidot dažas smadzeņu daļas, kuras ir atbildīgas par izdzīvošanas spēju un spēju pretoties saslimšanām (rāda pakausi). Otrs liels verdikts – attiecībā uz jūsu figūrām un fiziskajiem ķermeņiem. Mēs redzam fizioloģijas traucējumus nepareizas barošanās un pārēšanās dēļ. Lieta ir ieradumā, kurš stipri kaitē cilvēkiem. Tas vienkārši ir ārstējams – ar tīras un ekoloģiskas barošanās programmām. Tas ir labojams. Iespējams, kad nauda nespēlēs tik lielu lomu valsts pārvaldīšanā un manipulācijās ar cilvēkiem, jūs iemācīsieties mierīgāk attiekties pret ēdienu. Vienkārši mazāk ēst.

Par Tiesu vēl kaut ko var uzzināt?

Tā vienkārši ir pārskaitīšana un inventarizācija. Sadale, profesionālā orientācija, iecelšana jaunos amatos un jaunu apmācību un profesiju izvēle.

Kad mēs bijām Cilvēka matricā, tur ir slepeni “plaukti”, kurp dvēsele atpūšas pēc inkarnāciju Cikla. Mēs arī tur tagad nonāksim?

Tas ir atkarīgs no dvēseles stāvokļa. Dažas “raujas uz cīņu”, bet dažām labi būtu pagulēt kādus gadus... Viss ir individuāli, tiek izlemts uz vietas.

Ko tu gribētu mums pateikt?

13 11 22 04

Mēs esam kopā, mēs esam viens. Jūs esat mūsu daļas, mēs – jūsu aspekti, mūsu kopatkarība padara mūs par pilnīgiem cilvēkiem jeb būtībām. Cilvēciskais gars un dvēsele aug un nostājas uz pakāpiena maliņas – Galaktikas starta laukuma.

Iztēlojieties, ka jūs palaižat pieaugušo dzīvē tos, ko esat “radījuši” un izmācījuši, ko esat radījuši SĀKOTNĒJI, no olas. Cik gan jums viņi ir dārgi un cik daudz mīlestības jūs esat ielikuši viņu izaugsmē un uzplaukšanā, katra laimē, dzīvē un esamībā. Beidzas bērnība un sākas dumpīgā jaunība. Visu jums pašu vislabāko jūsu pirmajos soļos jaunajā realitātē!

Pateicos tev, mans dārgais Skolotāj!

 

Gabriēls

Gabriēl, varbūt tu pateiksi kaut ko svarīgu?

Zemes magnitūdas un tuvējā kosmosa satricinājumi norit jau vairākus gadus. Tagad pārveidojumu viļņi ir pārgājuši Zemei un atstājuši uz viņas dažas rētas – tie ir cunami un zemestrīces. Šajā laikā notika planētas pāriešana uz jaunu orbītu un polu pārbīde. Tas nav vienreizīgs notikums, bet daudzreizīgs, tas ir, pakāpenisks.

Runā par planētas atvēršanu citplanētu klātbūtnei un par to, ka notiek pārpolēšanās, tas ir, pilna inversija.

Inversija – tā nav pilnīga pārbīde, bet apmainīšanās ar funkcijām. Taču tagad uz planētas ir vairāki poli (?) un pēc tam būs palikšana pie viena ziemeļu un viena dienvidu pola.

Kā to labāk saprast?

Neuztraucies, viss pats svarīgākais jau ir noticis un tagad vienkārši notiek izvēle... enerģiju papildināšana un pats galvenais lēciens jau ir noticis.

Bet mūsu realitātē tas jau ir bijis vai nāks?

Viss ir procesā.

Pateicos tev, sirdsmīļais Gabriēl!

 

***

Maitreija

Es intuitīvi jūtu, ka kaut kas notiek. Maitreija, kā tu vari mums palīdzēt?

Cilvēce ir “izskrējusi cauri”, izdzīvojusi, un uz planētas ir iestājies Jauns Laiks – Ūdensvīra Laikmets. Kādēļ tev zināt par magnitūdu, ja pat zinātnieki pagaidām nevar ar to tikt skaidrībā? Jums pietiek zināt, ka laiks ir noticis.

Grūdiens vēl būs?

Jā, tas nedaudz uz priekšu.

Kā tas būs? Vai būs plūdi vai zemestrīces?

Nē, tas nebūs, Zeme ir stabilizēta, un uz viņas saglabājas dzīvība. Viņa pāriet uz smalkāku realitāti.

Saki, Vispasaules Plūdi – tā bija planētas nolaišana blīvumā?

Jā, atmosfēras ūdeņi nokrita uz Zemes virsmas, astrāls sablīvējās. Tā notika planētas pāreja uz fizisko blīvumu. Tagad norit atgriešanās.

Ūdeņi aizies atmosfērā?

Nevaru pateikt, kā tas būs. Katastrofas nebūs.

Kas tagad šajā momentā notiek? Es jūtu...

Tev grūti to izskaidrot. Planētas fiziskie procesi rit pilnā sparā, un ar viņu notiek intensīvs darbs.

Kā aug cilvēku apziņa? Ko jaunu tu mums vari pateikt?

Tagad mēs esam pienākuši pie momenta, kad apziņa ir atlaista un viņai ir strauji jāpaceļas uz augšu. Tu taču jūti, kā pieaug mīlestība, sarunas par mīlestību...

Tikai ne masu informācijas līdzekļos. Šeit ir viss tas pats – slepkavības, izmeklēšanas un karš. It kā visa pasaule sastāvētu no upuriem un varmākām. Iespējams, mīlestības pieplūdums apziņā dod tādu tumsas reakciju līdzsvaram? Man liekas, ka mēs 70-jos gados bijām daudz maigāki un bija vairāk mīlestības, bet noziegumu bija mazāk.

Tagad pēc analoģijas var salīdzināt laiku ar pārejas periodu pēc revolūcijas.

Bet tad bija posts un bads, bet tagad?

Tagad pāreja ir apziņā, kas ir svarīgāk. Un zināms posts arī ir klātesošs – te tur, te šeit.

Pateicos tev, mans sirdsmīļais Maitreija!

 

***

(Čenelings augšupcelšanās Krēslā Maskavā)

Pienāk kuģis mums tuvu. Mēs paskatīsimies, ko viņi grib.

Mēs – tie esat jūs. Mēs – tie neesam nākošie jūs, bet pagājušie jūs, jūsu Ģimene, kura atnāca no (...pasaulēm) uz Zemi.

Daļa no jums (bet varbūt visi) bija šajos kuģos. Jūs esat mūsu pēcteči. Daļa no mums palika uz Zemes. Mēs atnācām jūs apciemot uz Zemes, tāpēc ka ir atvēries Zemes portāls un tagad brīvāk var ceļot. Mēs atceramies jūs! Mēs neesam jūs aizmirsuši!

Tas tiek teikts ar tādu cieņu un sapratni, it kā mēs būtu frontinieki.

Bet mēs šeit... ne gluži “zaļi” dzīvojam, bet neslikti. Nevajag mūs ierakstīt upuros. Mēs apzināmies, kādēļ atnācām un ko varam izdarīt. Un mēs vēlamies to, ko varam.

Mēs esam jums pateicīgi par to, ka jūs neuzskatāt sevi par upuriem, bet dzīvojat to dzīvi, kuru dzīvojat. Protams, jūs sevi esat stipri ierobežojuši, atnākot šurp uz Zemi kā skolotāji. Un jūs atņēmāt sev milzīgas perspektīvas.

Dabiski, jūs atnācāt šurp ar augstiem mērķiem, un tā dēļ it kā “ieķīlājāt” savu brīvību, bezgalību, ierobežojāt sevi, samazinājāt sevi tā vārdā, ko jūs gribējāt – Ercenģeļu jaunu ideālu, jaunu plaukstošu Ercenģeļu valstību vārdā. Viņas vajag izaudzināt no šejienes, pilnīgi jaunas apziņas, ar jauniem ideāliem, ar jaunu sabiedrības uzbūvi, ar jaunām brīvībām, plašu un attīstītu dvēseli.

Tagad mēs gribētu vienkārši paskatīties uz jums, izjust jūs, kādi jūs esat kļuvuši.

Protams, jūs esat ļoti blīvi. Jums bija ļoti gaiša, eņģeliska apziņa, tīra, nesaduļķota. Tagad mēs šeit redzam veterānus, var teikt, zemes dzīves ģenerāļus, kuri ir nogājuši lielu ceļu, un viņi iznāk atpakaļ ar liela darba, uz Zemes izdarīta, apziņu.

Kāds darbs tika izdarīts?

Jūs ļoti dziļi nolaidāties ciešanās un atradāt tur apskaidrību, katarsi.

Nu ko, mēs atvadāmies no jums, draugi!

Arī Mēs pateicamies jums par atnākšanu!

 

Pievienots 22.11.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/itogi-proshedshego-goda

Tulkoja Jānis Oppe