Un ja to izdarīs visi pasaulē?

Es aicinu uz interviju Valdnieci Mariju un lūdzu pastāstīt, kā pašreizējā laikā norit planētas transformācija.

Es gaidīju šo sarunu. Pateicos tev par iespēju nodot cilvēkiem jaunu informāciju. Šodien runa būs par to, ko mēs esam pārdzīvojuši pēdējo divu gadu laikā. Un tieši šis periods mums bija pats sarežģītākais – periods, kad nodibinājās jauna kārtība, jauna hierarhija, planētas attīstības veco tendenču apturēšana. Par ko es runāju? Par to, ka Zeme ir pamatīgi patīrījusies un uzņem ātrumu, sekojot kursam, kuru ir norādījis Radītājs.

Par kuru Radītāju Tu tagad runā? Kurš pārvalda mūsu lietas?

Es runāju par Tēvu-Radītāju, Vidusceļa Debesu Hierarhijas pārvaldītāju.

Tas ir, tā nav ne Gaisma, ne Tumsa, bet neitrāla valdīšana. Ar ko tā raksturojas, kā mums to labāk saprast?

Planēta ir iznirusi no tumsas telpas un pārgājusi uz nulles līmeni, starp gaismu un tumsu, tas ir, balansē uz vietas starp iespējām pārvaldīt visus spēkus vienlaicīgi.

Jā, man tas jau ir pazīstams.

Jūs tagad atveraties varenībai: nevis pretnostatījumam, bet Visa savienošanai Vienotībā. Jūs velti saprotat savu Vienotību kā gaismas hierarhiju Vienotību. Jūs neatrodaties ne gaismā un ne tumsā, bet Neitrālā Dievišķā Uzstādījumā. Tas tad arī ir tas mērķis, kādu jūs sev uzstādījāt pirms iemiesošanās uz Zemes: lēni, bet pareizi pāriet pie Dzīvības Dievišķības uz planētas un sākt cienīt visu dzīvību, vienkārši veltot viņai uzmanību un harmonizējot visu telpu uz Zemes un ap planētu ar sevi un “pēc” saviem “Es”.

Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka JŪS IZEJAT UZ PLANĒTAS STRUKTŪRU VADĪŠANU, kāds iziet uz astrālā, kāds uz mentālā plāna vadīšanu, bet visi cilvēki gatavojas un apmācās Kosmosa Telpu Likumiem.

Apkārt planētai ir tā telpa, kuru radīja Dievišķās hierarhijas, kur dvēselēm pāriet Zemes plānus, sākot ar astrālo plānu, caur fizisko uz mentālo.

Cilvēka dvēsele kā fragments radās astrālajā plānā un figurē starp astrālo un mentālo plānu. Samērā ar cilvēku un planētas kopumā apziņas izaugsmi jūs izmainījāt astrālo plānu, tagad sākat apgūt un izmanīt mentālo plānu atbilstoši tām funkcijām un tām īpašībām, kuras dvēseles ir sasniegušas pēdējos iemiesojumos.

Pirmo iemiesojumu laikā dvēseles nebija gatavas hierarhijai, pakļautībai, varai un atkarībai, verdzībai. Viņas dzīvoja kā dzīvnieciski cilvēki, kad dvēselei bija sastrādātas tikai mīlestība un maigums, tikai tieksme palikt tādai pašai, saglabāties smagajos apstākļos. Mēs nevarējām izkustināt planetāro dzīvi uz dvēseles izmaiņām un apmācībām, uz kļūdām un pieredzi. Mēs piesaucām tumšākas dvēseles, lai iešūpotu dvēseles gaismu, sāktu viņu apmācīt materiālismam, pieredzes produktivitātei un cilvēces izmaiņai līdz pat sava “Es” kā tagadnes Radītāja apzināšanai. Viss tas jūsu vēsturē ir nedaudz izkropļots, un mēģinājums izkustināt rasi no izdzīvošanas spējas uz apmācīšanos tika pasniegts kā negatīva krišana netīrumos un tumsā. Patiesībā “pieredze, grūtu kļūdu meita”[1], bija vajadzīga mums visiem, lai izpaustu dvēseles apmācīšanās spēju, lai viņa izaugtu un sāktu ražot, nevis izmantot, tas ir, sāktu radīt.

Eksistē divas galvenās smadzeņu brieduma fāzes – kad viņas apmācās, un pēc tam, kad viņas kļūst par citu skolotāju. Tagad uz planētas jau ir daudz skolotāju, bet jūs visu laiku mēģināt pakļaut jūsu pieredzi kritikai, nosodījumam un inicējat rases izmiršanas bailes.

Protams, jūsu pieredze jums rāda, ka jūs ne gluži turp ejat savā attīstībā, ļaujot pakļaut savu garīgo daļu mehāniskam, zemes spēkam. Jūsu zinātne līdz šim laikam nesaprot daudzdimensionalitāti un nepiedalās pieredzes pavadīšanā no Augstāko Spēku puses. Bet darbs Garīgajā daudzdimensionālajā kanālā būtu daudz pastiprinājis jūsu saikni ar daudzdimensionalitāti.

Mēs nevaram atļauties nomainīt jūsu darbības izvēles brīvību ar kaut kādām savām darbībām. Piemēram, daudzi no jums gaida citu rasu atnākšanu uz planētu. Tas, protams, pacels planētiešu apziņu, taču izsauks daudzu spēku pagrimumu, rases intereses kritumu par zinātni un tehniku, par savu neatkārtojamo attīstību. Jūs varat pārvērsties par citas sistēmas vergiem, atkarīgiem no citām tehnoloģijām un citas cilvēku apziņas. Mēs negribam starpplanētu verdzību un nelaižam atklātā telpā kontaktus ar citām planētas rasēm. Audziet paši un neceriet uz “Tēvoci Semu” jaunā redakcijā.

Kā uz planētas aug gaisma, kas notiek vai ir noticis pēdējos divos gados attiecībā uz mums?

Gaisma aug plānveidīgi, mēs periodiski testējam jūs ticības un vardarbības jautājumos – kas ir pārsvarā. Protams, “vardarbību” mēs uztveram kā pretēju vārdu (antonīmu) vārdam “ticība”. Jūs pagaidām esat tāli no patiesas zināšanas, un tāpēc par “zināšanu” runas nav. Runa ir par ticības garīgumu un par ticības neesamību varas, piespiešanas, manipulēšanas un vardarbības veidā. Tas, kas ir apstiprināts bez labas gribas, pēc definīcijas ir vardarbība.

Tad, lūk, ir krities procents cilvēkiem, kuri ir bijuši pakļauti vardarbībai tajā vai citā lomā, brīvprātība ir ieguvusi ļoti ievērojamus mērogus.

Man liekas, ka vardarbība plaukst, tikai citā formā, nevis verdzības vai okultisma un reliģijas formā, bet armijas, varas, policijas, cietumu u.c. formā, tas tikai ir izaudzis uz planētas un zied kupliem ziediem.

Cilvēku vairākums ir izgājis no tiešas atkarības no saimniekiem – muižniekiem, ģenerāļiem, kardināliem, cariem un inkvizitoriem. Cits vardarbības veids kā apmuļķošana un apvešana ap stūri paliek masveidīga. Tā pagaidām ir apziņas tumšās puses izpausme, kad gribas būt labākam uz citu rēķina. Tumšā puse dzīvo no materiālā izdevīguma, ļaujot sev apmānīt, uzsūtīt lāstus un maģiju uz citiem cilvēkiem. Cilvēces gaišā puse paliek mīlestībā un skumjās, redzot savus nelielos panākumus tumsas pārveidošanā gaismā cilvēku apziņā.

Mēs neuzliekam par pienākumu cilvēces apskaidrotajai pusei aplaimot visu planētu, ņemot sev līdzi augšupcelšanā visus cilvēkus. Tādi aicinājumi un uzdevumi reizēm izskan pie jums sociālajos tīklos un apziņas režģī. Mēs saprotam, ka katram cilvēkam, vai tas būtu slepkava vai bērns, ir jābūt tiesībām attīstīties tā, kā grib un var viņa dvēsele. Un nav iespējams tādos apstākļos pārstiept virvi, apskaidrojot ar varu vai nedodot izpausties tumšajai praksei un tumšajai apziņai. Mēs pret visu attiecamies neitrāli, kaut arī jūs gaidāt no mums kaut kādus pūliņus gaismas atstarošanā uz planētu.

Mēs vērojam cilvēces apziņas pieaugumu. Jums – tiem, kas jau ir pavirzījušies šajā jomā, ļoti gribas, lai visi nostātos vienā apskaidroto rindā un paceltu planētu uzreiz pie Ercenģeļiem. Tam nebūs notikt, tāpēc ka ne tikai jūs dzīvojat uz planētas, bet katrs trešais uz Zemes tagad pagaidām atrodas zemā apziņā, būdams uz to vienādās tiesībās ar jums. Un jūsu uzdevums ir palīdzēt apskaidrošanai, taču neizvarot ar to cilvēkus. Mēs redzam jūsu panākumus un visādi atbalstām jūsu degsmi.

Neizdariet pārsteidzīgus secinājumus.

Nelemiet visu vietā planētas likteni.

Nebaidiet ar citplanētiešu uzbrukumu.

Nebaidieties paši, jūs novēro. Jums palīdz.

Pirms gada mums paziņoja, ka tumsa aiziet no planētas un tās vietā ir atnākuši pelēkie. Ko Tu par to vari teikt tagad?

Planētas apskaidrošanās norit pilnā sparā. Katrs, kurš spēj pieņemt gaismas plūsmas savos laukos, pieņem tās pietiekamā daudzumā. Katrs nespējīgais pieņemt gaismu, atrodas vecajā tumsas paradigmā un pārvalda vecās enerģijas savos laukos.

Tas ir, sabiedrībā vienlaicīgi ir klātesošas jaunā un vecā enerģija. Un viņas cīnās?

Jā, vēl arvien turpinās kari pret vardarbību un verdzību. Ar vardarbību mēģina salauzt vecos pamatus un nostiprināt jaunus, ne mazāk stingrus dzīves apstākļus.

Kā iešūpot tādus cilvēkus, kā padarīt viņus pieejamus apskaidrošanai un attīrīšanai?

Mēs nevaram noņemt vainu vai piedot cilvēka vietā, ja viņš apsūdz savu “Es” vai nepiedod. Un kā to izdarīt mākslīgi?

Un kā tu redzi tādus cilvēkus, kā viņi izskatās no jūsu redzes viedokļa?

Skaties.

Mēs saplūdām ar Valdnieci. Es redzu absolūti gaišu, mirdzošu planētu. Saule atstarojas no okeānu virsmas. Mākoņu gandrīz nav...

Paraudzījos uz Zemi tuvāk. Vienīgais, kas uz Zemes izskatās melns, tās ir pilsētas. Liekas, ka tās ir ugunskura ogles.

Es piepildīju visas pilsētas ar gaismas lavīnu no sava lauka, izpeldināju planētu savā sirdī.

Tā vajag rīkoties biežāk, mana meita. Tu esi sākusi reti strādāt ar cilvēci tiešā veidā. Visas metodes ir labas, un enerģētiskā arī. Jāsaka, ka gaismas grupas kaut kā ir pārtraukušas vērst gaismu uz savām apdzīvotajām vietām pēc 2013. gada sākuma. Retāk strādā ar planētu, kaut gan viņai vēl vairāk ir vajadzīgs jūsu darbs jūsu pilsētu piepildīšanā ar gaismu un mīlestību, tāpēc ka planētas potenciāls ir pacēlies. Viņa strauji sāk paust gaismas un mīlestības trūkumu, tāpēc ka jūs esat pārstājuši strādāt. Turiet gaismu uz planētas, citādi viņas līmenis var nokrist.

Bet mēs uzskatām, ka gaisma uz planētu nāk no Galaktikas un Saules sistēmas.

Ne tikai, viņa nāk arī no jūsu radošajām sirdīm. Mēs jau runājām, ka īpašs enerģijas veids, derīgs planētai, tiek izstrādāts caur cilvēka sirdi. Īpaša bionerģija (psihiskais spēks) var novest līdz sabrukumam vai pacēlumam visu planētu. Un vēl – īpaši augsti enerģētiskus viļņus uz planētu spēj atnest tikai cilvēki, kuriem piemīt augsta apziņa.

Saki, enerģija, kura nāk uz planētu, pati par sevi satur mīlestību, jeb tās avots tomēr ir dzīvas būtnes?

Protams, enerģijai ir mīlestības potenciāls, taču viņu nespēj sajust neapgaroti priekšmeti. Un tad var teikt, ka mīlestības kā jūtu un sajūtas avots ir tas, kuram ir atvērta sirds, kurš ar jauno enerģiju palīdzību ir atvēris mīlestības portālu uz Radošo Avotu caur savu sakrālo sirdi. Man vēlreiz gribas pasvītrot, ka mīlestība uzvar tumsu un neziņu: pat, ja jūs ne visu zināt, bet tas arī ir saprotams, jūs mīlat Visu un ar to atrisināt daudzas problēmas savā liktenī un planētas liktenī. Mīlestība kā sajūta piešķir planētai dievišķības statusu un paceļ cilvēku vienotību uz rasu palīdzības un atbalsta cienīgo pjedestāla.

JŪS VARAT PAĀTRINĀT PLANĒTAS NOBRIEŠANU CAUR PLANETĀRĀ LOGOSA PRAKSĒM. IZEJIET UZ ŠO PLANĒTAS VIENOTĪBAS LĪMENI UN SĀCIET DARBU NEVIS NO CILVĒCISKĀS ŠAURĀS APZIŅAS, KURA SLIECAS UZ CĪŅU UN UZSPIEŠANU, BET NO VIENOTĪBAS LOGOSA APZIŅAS.

Bet kad mēs apsedzam planētu ar mīlestību un gaismu, mēs taču nejautājam, kam tas vajadzīgs, bet aplejam ar vilni visus uz Zemes. Cik tas ir piemēroti?

Tas ir piemēroti, jo iespiežas cilvēku sirdīs, neaicinot viņus mainīties, bet tikai nedaudz pavirzot viņus pa vibrācijām uz harmonisku gaismas un tumsas savienojumu. Katram cilvēkam no bērnības ir vajadzīga mīlestība. Dodot mīlestību katram, jūs nepārkāpjat Dievišķos Likumus, tāpēc ka katrs cilvēks, viņa dvēsele un ķermenis, ir radīti no Radītāja Mīlestības, šī bezgalīgā Vieduma un Skaistuma. Jūs vienkārši uz mirkli remdējat cilvēciskās slāpes, un, ja tā rīkosies vairākums cilvēku, kuri iet garīgo ceļu, tad cilvēce ir spējīga izmanīties tikai no šīm vienkāršajām darbībām. Kā lūgšanas un meditācija iedarbojas uz apkārtējiem cilvēkiem, maina telpu, tā arī darba prakses ar gaismas un mīlestības enerģijām piepilda cilvēku izžuvušās sirdis, palīdzot viņiem dzīvot.

Kāpēc cilvēkiem ir tik grūti mīlēt?

Tu jautā par tiem, kas ir iestiguši “purvā”. Viņi pagaidām nedomā par mīlestību, ka tik viņi izķepurotos no “purva” un izglābtu savu dzīvību. Bet pēc tam var ķerties pie saiknes ar dvēseli.

Kā veicas darbā jaunajai hierarhijai, kādas ir grūtības? Iespējams, cilvēku rasei ir arī krietnas iezīmes? Ar ko negaidītu jūs sadūrāties?

Mēs gaidījām ātrāku apziņas pacelšanos, iespējams, viņa kaut kur ceļā ir aizkavējusies... (joks). Protams, pārsteigumu nebija, jo es taču uzturēju ciešus sakarus ar planētu visus pēdējos gadsimtus. Un tikai tā es varēju atbilst Planetārā Valdnieka statusam. No otras puses, ir atnācis daudz novērotāju no malas, kuri atnesa starpgalaktisku pieredzi, citu apziņu, nesaistītu ar cilvēku, rases pilnveidošanai un viņas virzībai tajā virzienā, kam viņa tika radīta, tas ir, Dieva un Radītāja apzināšanai un radīšanas matērijā un sociumā sākšanai.

Cik lielā mērā rase ir novirzījusies no mums paredzētā ceļa?

Jūs apspriedāt (radot spēļu laukumu) un izmantojāt matērijas iespējas diezgan pilnīgi. Bet kādēļ bija jāatstāj garīgums? Tas aizvērās jūsu dvēselēm, un tagad ir ļoti sarežģīti salauzt to, kas ir nostabilizējies daudzu cilvēku prātos – šo uzstādījumu par smalkās pasaules “pasakainumu”. Jums bija pietiekami daudz Skolotāju, taču viņi nespēja salauzt to, kā liekas, acīmredzamo. Skaties, tagad maz kas var teikt, ka “tas pats tāds sarežģīts ir iznācis” – cilvēce, ķermenis, saprāts, apziņa zemapziņa, sabiedrība u.c. Mēs nenosodām, bet esam pārsteigti, kā līdz ar dažādu konfesiju baznīcu stipro ietekmi jums kopumā sanāca bezdievīga sabiedrība.

Pārāk dažādas ticības un dažādas zināšanas noveda pie to pašu baušļu pretrunīguma un pārkāpšanas, kuriem tika uzticēts nest ticību masās. Cik daudz reliģisku karu ir risinājušies uz Zemes, vai tad tie neprofanēja ticību? Tie, kuri paši saucās Dievi, arī dzīvoja ne pašu dievišķīgāko dzīvi. Palikuši mīti un teiksmas par kariem, pasauļu un Dievu cīņu, par viņu negatīvajām iezīmēm...

Kāda pašreizējā laikā ir tumšo ietekme uz planētu? Vai pašreizējā laikā ir sagaidāmi kari vai kataklizmas?

Kā vienmēr es varēšu atbildēt tikai tā: tas daudzējādā ziņā ir atkarīgs no negatīva līmeņa uz Zemes. Un daudzējādā ziņā ir atkarīgs no tās gaismas, kuru jūs lejat uz planētu.

Mēs spīdam un sildām jūs, mēs cenšamies dot visu, kas mūsu spēkos, lai pamodinātu jūsos interesi un mīlestību pret savu sabiedrību. Dziest interese par planetāru darbu. It kā jūs būtu paņēmuši atvaļinājumu uz laiku “pēc vēlēšanām”. Mēs zinām, ka jums ir vajadzīga enerģiju un mīlestības piebarošana no mums.

Tad, lūk, ņemiet! (Marija sūta jums savus sveicienus un svētību, enerģētiski un informatīvi). Lai top gaisma jūsu dvēselē, lai pieņemat jūs visi no Tēva Mīlestību un Pateicību! Raidiet augšup arī jūs pateicību Visam Esošajam!

26.08.13.

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 5. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Krieviski “опыт, сын ошибок трудных”. (Tulk. piezīme)