Uzkāpšanas pakāpes

Un atkal Maskavas seminārs...

13 04 20 1

Laika gaitā arvien vairāk un vairāk atnāk apzināšanās. Informācijas plūsma nomierinās, iekļūst iekšienē, caurauž, piesātina. Paceļas prieka, iemantošanas atbildes vilnis. Tu it kā palielinies izmēros, parādās kaut kāda harmonija, un problēmas kaut kā pēkšņi atrisinās, it kā netīši atnāk atrisinājumi, aiziet vieni cilvēki, parādās citi.

Dzīves plūdums kļūst nemanāms, un tu ar smaidu uztver visu, kas tik dāsni nāk pie tevis. Atpazīšanas un atcerēšanās sajūta padara tavu realitāti brīnišķīgu un piesātinātu. Tev pakļaujas viss. Kaut kāda iekšēja zināšana, ka viss būs tā, kā vajag, ka tu pats esi visa radītājs.

Gaļina

***

Seminārs patika. Pēc tā palika daudz iespaidu. Katru dienu, atgriežoties mājās, es nevis gāju, bet – lidoju! Liekas, visu dienu sēdēju, klausījos, man jānogurst, bet man enerģija plūst pāri malām, sirds ir prieka, cerības, mīlestības pārpildīta.

Seminārs deva man zināšanas, sapratni par to, ka vajag citādi skatīties uz dzīvi, mīlēt sevi, cilvēkus, savu dzimto zemi, savus tuviniekus, būt harmonijā un mīlestībā ar dabu, ar cilvēkiem, ar kosmosu!!!

Tatjana.

***

Mani iespaidi par Natālijas Koteļņikovas semināru.

Gaiši un priecīgi. Ieguvu daudz jaunas informācijas, jau esošās zināšanas bagātināju ar detaļām un izvērstām atbildēm.

13 04 20 2

Daudz prakses (meditatīvas), taču, kad vienā dienā notiek vairāk par 3-jām, – ir pasmagi. Droši vien to ietekmē mans attīstības, enerģiju pieņemšanas līmenis.

Materiāls ir saprotams, viegli iegaumējams, taču esot ar noteiktu zināšanu bagāžu par pamatiem...

Ļoti patika “Augšupcelšanās Krēsls”!

Pateicos!

Dmitrijs.

***

Man bija liela bauda, tas ir, daudz noderīgas informācijas, prakses, liels enerģētisks lādiņš. Pazuda daudzas bailes, tā kā agrāk ļoti baidījos iziet ar apziņu “kosmiskajos plašumos”. Sapratu, ka viegli var nodibināt kontaktu ar Gaismas būtnēm, Ercenģeļiem utt. Pēc semināra norit kaut kādi procesi, jūtu vieglumu un enerģētisku pacēlumu. Bet naktīs, sapņos, zinu, ka rit gan manis ārstēšana, gan kaut kāds darbs, taču no rīta viss aizmirstas.

Milzīga pateicība par “Augšupcelšanās Krēslu”! Ļoti dziļš spēcīgs darbs un apzināšanās!

Pateicos!

Olga

***

Manas domas sakarā ar Natālijas Koteļņikovas semināru.

1. Ārkārtīgi augsts iekļūšanas aiz “robežām” līmenis. Sajūtas, ka Natālija jau arī ir ne gluži cilvēks (vārda labā nozīmē), bet būtība ne zemāk par Ercenģeli.

2. Milzīga pateicības sajūta, ka viņa ir un dod mums ļoti daudz iespēju iet Ceļu.

13 04 20 3

3. Darba process bija līdzīgs ātrgaitas ekspreša kustībai. Es diemžēl reizēm nepaspēju, reizēm kritu ārā.

4. Konsultācijā bez burvīgas darbības čakru attīrīšanā un tml. saņēmu brāzienu par savām idejām “kopīgās cilvēku masas iesvētīšanas procesu paātrināšanā”. Man tas nāca par labu. Es to visu pārdomāju, apzinājos un pieņēmu priekš sevis. Saprotu, ka nedrīkst aizsteigties priekšā. Taču tai pat laikā man iekšienē ir liels jautājums: man bija sajūta, ka novembrī es pamodos (Mana X stunda ir pienākusi) un izrādījos iesaistīts ļoti plaša mēroga Augšupcelšanās procesā. Taču pagaidām nevaru tikt skaidrībā ar savu lielo un tikai manējo Darbu šajā procesā. Turpinu domāt, tas ir, jautājumu man ir kļuvis vairāk. Īpaši par praksēm.

Ar pateicību.

Ireks.

***

Saprašana sāka izpausties pēc kādām trīs dienām. Daudz jauna, interesanta, priecīga. Pati izjutu lidojumus – ļoti priecīgus, skaistus. Darbā ar Ercenģeļiem ar grūtībām, taču sāku ticēt, ka es redzu pareizi, īpaši jūtu.

Man ļoti pietrūkst prakses, tieši ar Skolotājiem (kad es viena sāku darīt, – nekur nenonāku vai nesaprotu).

Labi jūtu palīdzību, kad lūdzu. Paiet sāpes, uzlabojas garastāvoklis. Taču vienalga spēki ātri aiziet. Pēc tam papildinās, taču es atkal tos ātri zaudēju. Vienīgais, patiešām ir kļuvis – viss ir kļuvis kaut kā vieglāk: gan darbā, gan saziņā ar cilvēkiem, – priecīgāk.

Tatjana.

***

Seminārā es jutu ļoti spēcīgu enerģiju meditāciju laikā, kuras bija spilgtas, saprotamas, telpiskas, krāsainas. Īpaši palika atmiņā tikšanās ar Skolotājiem, un katrs Skolotājs man kaut ko parādīja. Es sapratu galveno, ar ko man vajag stādāt dzīvē – ar mīlestību. Es pie tā tagad cieši strādāju.

13 04 20 4

Patika arī meditācija, kad es savienojos ar Sauli un izšķīdu viņā. Es pati kļuvu par Sauli.

Palika atmiņā arī ceļojums uz Akašas Hronikām, īpaši, – mana pati labākā dzīve, kur es biju princese Antrita (Henrieta). Tai laikā es biju pati Mīlestība, es izstaroju viņu ap sevi un izdalīju, dalījos ar citiem. Visu to es gribu iemiesot arī šajā dzīvē: atcerēties un kļūt par Mīlestību.

Fiziskajā plānā man līdz šim brīdim norit aptveršanas, semināra pārdzīvojumi; virspusē ir sākušas iznākt tās situācijas, kur vajag kaut ko palabot, izstrādāt. Es pielietoju savā dzīvē tās prakses no semināra, kuras deva Natālija: attīru telpas, kur atrodos, attīru sevi un cilvēkus manā dzīvē. Esmu iemācījusies sūtīt mīlestību uz mani aptverošo pasauli, savienošanos mīlestībā ar zemi – planētu, savienošanos ar Tēvu un ar sevi – vienotībā.

Helēna.

13 04 20 5

 

Pievienots 20.04.2013

http://sanatkumara.ru/stati/stupeni-voschozhdeniya

Tulkoja Jānis Oppe