Print

Atsauksmes no semināriem

Nesen es mūsu semināros vērsos pie klausītājiem ar lūgumu, izdalīju viņiem lapiņas atgriezeniskajai saitei, aptauju:

1. Kādi Jums ir iespaidi par semināru?

2. Vai Jūs jutāt kaut kādas izmaiņas? Vai seminārs Jums palīdzēja? Kādā veidā? Vai jūs guvāt atbildes uz saviem jautājumiem?

3. Kas patika?

4. Kas nepatika?

5. Kas īpaši palika prātā?

6. Vai Jums ir kaut kādi novēlējumi? Ko varētu izmainīt? Ko ienest?

7. Ko vēl gribētos uzzināt?

Semināru klausītāji pēc vēlēšanās aizpildīja šīs anketas semināru beigās. Piedāvāju jūsu uzmanībai viņu atklāsmes, kuras palīdzēs jums saprast, kādus savus jautājumus viņi atrisināja semināros, vai viņi ir apmierināti. Uzvārdus es nerakstīju, sargājot autoru viedokļus.

 

Atsauksmes no semināriem (13. gada rudens, Anapa un Novočerkaska)

1. Es guvu lielu gandarījumu no semināra: daudz jaunu zināšanu, atbildes uz maniem jautājumiem.

2. Seminārs dod man garīgu pacēlumu un sevis tālākas attīstības ceļu, notiek iekšējas un ārējas izmaiņas. Dod enerģiju un stimulu strādāt ar sevi un raudzīties citādām acīm uz savu apkārtni.

3. Patīk viss: kā tiek vadīts seminārs – ļoti vienkārši, bez saspringuma, pieejami, saziņas vienkāršums. Visa informācija tiek viegli apgūta uz prakses rēķina.

4. Tas, ka reti notiek tādi semināri.

5. Augšupcelšanās Krēsls un prakses. Tie nosēžas dvēseles-sirds dziļumos.

Raisa L.

 

1. Brīnišķīgi.

2. Pirmkārt es ieraudzīju starpību starp pirmo un trešo Krēslu. Ieraudzīju sava darba rezultātus. Gada laikā es notīrīju savas čakras, sāku rakstīt čenelingus. Čenelingus pamatā izmantoju savai attīstībai un pacientu konsultēšanai ārstēšanas laikā.

Pēc pirmā semināra es saņēmu atbalstu un apstiprinājumu tam, ka esmu gatavs pasniegt. Es pēc tam izgāju papildus apmācību un sāku pasniegt. Man ir parādījušies pirmie skolnieki, lai viņu ir nedaudz, taču pirmie soļi ir veikti!

3. Liels daudzums mehānismu ārstēšanai.

Andrejs Č.

 

1.      Seminārs dod zināšanu par cilvēka Visumu. Notiek apziņas paplašināšanās, un atveras ceļš uz patiesību.

2.      Parādījās vibrācijas. Ieguvu zināšanas, kuras palīdzēs man izzināt sevi un fizisko un garīgo pasauli. Ieguvu prakses zināšanu, apziņas paplašināšanai.

3.      Viss, gan lekcijas, gan prakses. Taktiskā un cienošā attieksme pret audzēkņiem.

4.     

5.      Darbs ar plāniem, tehnikas, meditācijas.

6.      Jaunu tikšanos ļoti gaidīšu!

7.      Visu, ko nezinu un neizjutu, sazināšanos ar A. Es.

Galina K.

 

1.      Svētlaime. Milzīgs paldies Natālijai un Vladimiram par enerģijām un meditācijām.

2.      Izmaiņas personīgi priekš manis ir milzīgas, it kā būtu atvērts logs uz lielu pilsētu un lielāku. Es ilgi meklēju un lūdzu Skolotājus atvērt aizsegu: ko izdarīt, kā nodarboties, tāpēc ka stāvēja liels “sastrēgums”, bet Natālija un Vladimirs atklāja jeb, drīzāk, noņēma “griestus”, lai būtu gaišāk un priecīgāk. Tagad tikai praktizēties.

3.      Pirmās dienas pēc atbraukšanas biju gan “raudule”, gan “ezītis”, bet, pateicoties pacietībai, individuālai sarunai, praksēm, saņemtām no Natālijas, man kļuva labāk, labāk un priecīgāk.

4.      Viss patika.

5.      Augšupcelšanās Krēsls un prakses.

6.      Novēlēt veselību, prieku.

7.      Zināt gribas vairāk un vairāk, bet es domāju, ka nākošajā reizē uzzināšu. Mēs neatvadāmies, gribas jaunas tikšanās. Visu labu!

Valentīna G., Ukraina, Odesa.

 

1.      Daudz prakšu, meditāciju.

2.      Izmaiņas visdrīzāk parādīsies vēlāk. Sapratu, ka vajag vairāk praktizēt meditācijas pa tēmām, lai ieraudzītu rezultātu. Sajutos pārliecinātāka tieši meditācijā.

3.      Patika kopīgais darbs, palīdzība cits citam. Mūzika ir ļoti patīkama.

4.      Iespējams, ka uz tādiem semināriem vajag nākt ar labu bāzes praksi. Man, kā iesācējai, viss bija pārāk ātri (visi jau pacēlušies, bet es vēl tikai iezemējos utt.)

5.      Palika prātā meditācija – iziešana uz Augstākā Es līmeni. Pilnīgi cita apziņa.

6.      Ne gluži saprotams mēdz būt sakars starp teoriju un praksi. Gribētos spilgtāk parādīt sakaru – konkrētāk, kādēļ mēs izpildām praksi?

Tatjana.

 

1.      Semināru izgāju mājīgos, mierīgos apstākļos. Zināšanas tika dotas ar mīlestību.

2.      Tagad uzreiz pēc semināra izmaiņas fiziskajā plānā es nesajutu. Taču saprotu, ka norit darbs smalkajā plānā, un šīs darbs norit arī miegā. Informācijas apjoms bija milzīgs! Pie tā arī vajag pastrādāt un apzināties. Man ļoti gribējās saprast, kā norit čenelings. Un seminārā es pieņēmu vēstījumu no Valdnieces Marijas. Tikai dažus vārdus, bet es esmu laimīga no tā! Man bija jautājumi par manu uzdevumu, nedrošība par savu ceļa izvēli. Seminārā es saņēmu atbildi par savu misiju, un ceļš priekšā ir gluds. Un satiku ceļabiedrus, domubiedrus!

3.      Patika meditācijas, tādas stipras enerģijas nāca! Pēc meditācijām gribējās dziedāt un dejot!

4.      Tāda nav!

5.      a) Prakse “mīlestības elpa”, b) Savas Kosmiskās Dzimtas spēka pieņemšana, c) Čenelings ar Valdnieci Mariju, d) ceļojums uz Akašas Hronikām, e) visas meditācijas.

6.     

7.     

8.      13. gada martā es piedalījos Sanata Kumaras skolas darbā. Mūs mācīja ieiet Akašas Hronikās, mūsu labākajos iemiesojumos. Tur es biju vecs vīrs skrandās, akls, ar kokli pār plecu. Es izbrīnījos, ka tas ir mans pats veiksmīgākais iemiesojums. Nav radinieku, tuvinieku, nav ģimenes. Ne šis, ne tas. Bet viņš ir laimīgs ar caurām kabatām un bez graša. Jā, laimīgs!

Esmu brīvs kā vējš. Mani nekas un neviens netur. Mani vienmēr sagaida ar prieku, pabaros un gulēt noliks. Bet es viņiem dziedu dziesmas, izdomāju pasakas, priecēju ar savu jaunradi. Man ir viss, kas man vajadzīgs.

Un bija uzdevums – pieņemt labākās īpašības no šī iemiesojuma. Es pieņēmu prasmi radīt un radīt ar mīlestību. Apzinājos to jau vēlāk, mājās, apmēram pēc diviem mēnešiem. Mani ieinteresēja filcēšana. Sākumā es mācījos taisīt rotaļlietas no vilnas, pēc tam pārgāju uz sieviešu rotu izgatavošanu. Un man patīk izdomāt jaunus izstrādājumus un redzēt, ka arī citiem tas patīk.

Un es esmu pateicīga Sanata Kumaras Skolai un Natālijai Koteļņikovai par palīdzību jaunu īpašību, šķautņu atklāšanā, par sevis pašas izzināšanu.

Olga Z.

 

1.      Labi! Man ir tāda sajūta, ka šis seminārs bija ieplānos personīgi priekš manis!

2.      Seminārs (tā tematika), cilvēki, kuri piedalījās nodarbībās, palīdzēja man sakārtot sevī visu. Man dvēselē radās nebijis vieglums, tāda klusa skaidrība visā. Dzīve pagriezās pret mani ar jaunu, pagaidām neskaidru šķautni. Tagad ir iestājusies it kā “noskaidrošanās smadzenēs”! Es daudz ko ieraudzīju, bet vēl vairāk izjutu citā līmenī.

3.      Patika grupas vispārīgais stāvoklis, bet īpaši patika pati Natālija. Tu esi kļuvusi pārliecinātāka un daudz pārliecinošāka. Tavas dvēseles tīrība ir jūtama jau pa gabalu, un blakus tev gribas arī pašai kļūt tīrākai.

4.      Tāda nav vispār!

5.      Tavs labvēlīgums. Novēlu asināt šo īpašību līdz pilnībai, un tātad, nekad neiekrist “pelēcīgumā”.

6.     

7.      Domāju, ka uz šo jautājumu atbildēšu pēc tam, kad sagremošu to, ko jau uzzināju.

Ludmila K.

 

1.      Lieliski! Katrs jūsu seminārs dod man kaut ko jaunu.

2.      Es sajutu izmaiņas fiziskajā ķermenī uz labo pusi. Seminārā apzinājos, ka man stāv priekšā liels darbs ar astrālo ķermeni – ar negatīvajām emocijām. Es saņēmu atbildes uz daudziem saviem jautājumiem – attiecībā uz savu tālāko ceļu, pie kā ar sevi vajadzētu strādāt vispirms.

3.      Viss.

4.     

5.      Īpaši palika prātā augšupcelšanās Krēsls: prasmīgais darbs ar dalībniekiem. Daudz kas uzreiz izmainījās uz pozitīvo pusi.

6.      Biežāk vadīt seminārus ar mūsu grupu.

Klaudija V.

 

1.      Lieliski, pozitīvi, izsauc interesi un mudina darboties.

2.      Seminārs radīja interesi izzināt sevi, strādāt ar sevi pašu un izzināt nezināmo. Palīdzēja paraudzīties uz cilvēkiem, starp kuriem tu tagad dzīvo. Visi ir dažādi – dažādi domā, jūt, redz. Visi atrodas dažādos ceļa etapos, un tas ir interesanti. Kļuva saprotams, kam pievērst uzmanību, ar ko padarboties.

3.      Viss!

4.      Viss patika.

5.      Augšupcelšanās Krēsls, pirmā saruna ar savu Augstāko Es, mūzika meditācijai.

6.      Domāju, ka dažādi semināri notiek dažādi. Brauciet biežāk!

7.      Sevis ārstēšana, kā atbloķēt pirmo čakru...

Zoja, Rostova.

 

1.      Viss saprotams, tiek pasniegts pieejamā valodā, patīkamā balsī.

2.      Izmaiņas ir, ļoti pamanāmas. Daudz kas pēc meditācijām man ienāca apziņā intuitīvi, bet jūsu seminārā viss tas apstiprinājās, lieku reizi pārliecinājos, ka tas viss strādā. Patika ceļojums uz saknēm un uz Ercenģeļu līmeni, es ieraudzīju un sajutu šīs stiprās plūsmas, kuras tur ir.

3.      Vēl patika, kā mēs no mentālā līmeņa skatījāmies uz cilvēkiem lejā, analīze. Un daudz kas cits.

4.     

5.     

6.      Tikt uz augšupcelšanās Krēslu.

7.      Jebkuru informāciju, kuru jūs mums nesat.

(bez paraksta)

 

1.      Iespaids ir lielisks.

2.      Daļēji, tā kā uz visiem maniem jautājumiem momentāni nav iespējams saņemt atbildes. Tas nāk samērā ar manu attīstību sinhroni.

3.      Ļoti patīk sazināties ar domubiedriem.

4.     

5.     

6.      Gribētos, lai visa programma tiktu izpildīta pēc plāna, iepriekš noteikta.

7.      Pagaidām uzreiz pēc semināra negribas neko, kamēr viss nepārstrādāsies daudzas reizes un netiks apgūts.

Nora P.

 

1.      Brīnišķīgi. Tikšanās ar domubiedriem vienmēr ir prieks, savu iespēju realizācija, spēju aktivizācija.

2.      Jā. Seminārs palīdzēja atrisināt ļoti svarīgu manu un manas ģimenes problēmu. Ir novākta mana dzimtas karma. Tas automātiski ietekmēs mana mazdēla veselību. Milzīga pateicība Natašai un Volodjam par šo velti – zemes skolotājiem, caur kuriem notika Debesu Skolotāju darbs. Pateikšanās visiem, ar atzinību un mīlestību.

3.      Labvēlīguma atmosfēra, uzmanība, vēlēšanās palīdzēt katram, vienkāršība apmācībā praksēm, dāsna pieredzes nodošana.

4.      Godīgi? Man sākumā likās, ka ļoti dārgi. Taču, kad pabiju nodarbībā, sapratu, ka ne ar kādu naudu nevar izmērīt to, kas iegūts meditācijās.

5.      21. septembra nodarbība. Meistarīga!

6.      Ja var, lai seminārs būtu bijis pilsētā. Būtu bijis vairāk cilvēku.

7.      Jaunas prakses, vienkārši lai būtu, jo viss ģeniālais ir ļoti vienkāršs.

Galina M.

 

1.      Liekas, ka vairs nav ar ko pārsteigt, bet katrā seminārā nepārtrauktas atklāsmes, augstas enerģijas.

2.      Visu prakšu vienkāršība un vieglums dod apbrīnojamus rezultātus. Vienkāršas atbildes uz daudziem jautājumiem un viegls situāciju atrisinājums.

3.      Ļoti augstas vibrācijas. Sarežģītas tēmas tiek dotas pieejamā valodā. Uzmanība un mīlestība pret katru semināristu.

4.      Iniciācija augšupcelšanās Krēslā.

5.      Lūdzu, neko nemainiet, jūsu semināri ir brīnišķīgi! Paldies par Jūsu pastāvīgo attīstību, par Jūsu personisko izaugsmi, par Jūsu pašatdevi.

6.      Uz šodienu es esmu saņēmusi visas atbildes uz saviem jautājumiem.

Olga M.

 

1.      Pateicos jums par jūsu darbu. Man ir paši labākie pozitīvākie iespaidi un iekšēju prieka sajūta.

2.      Saņēmusi atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu, sajutu iekšēju atbrīvošanos, unikālu pieredzi darbā ar sevi, sajutu vienotību ar visiem dalībniekiem un Audzinātājiem. Daudzas atbildes uz “savu” izdzirdēju ar sirdi no dalībniekiem, apmainoties ar pieredzi. Seminārs palīdzēja tikt skaidrībā ar sevi, iezīmēt “sevis jaunās” atklāšanas ceļu.

3.      Man patika viss un visi... un lietus arī!

4.      Jautājums ir cits: vairāk laika saziņai. Vienkārši negribas šķirties.

5.      Tiecos saprast un noenkurot visu doto. Iegaumēju visu, neizdzēsīsi. Prieka, mīlestības, lidojuma – brīvības stāvoklis. Pateicos jums!

Larisa K.

 

1.      Ļoti jūsmīgi. Dzīvi. Pastāvīga atgriezeniskā saite ar Skolotāju.

2.      Jā. Dziedniecība caur sakrālo sirds telpu – palīdz!

3.      Ieiešana nulles punktā un tā izjušana. Darbs ar matricu.

4.      Palaikam laika apstākļi, taču mēs tos neietekmējam.

5.      Saplūšana ar dabu relikta mežā!

6.      Gribētos, lai vietnē būtu sadaļa par ikdienas darbu. Ieiešanas jaunajā pasaulē instrumenti.

7.      Jaunā ķermeņa uzbūvēšanas tehnoloģiju. Darbu ar stumbra šūnām.

Asja un Vladimirs K.

 

1.      Seminārs norit mierīgos, mīlošos apstākļos.

2.      Katrs seminārs papildina manas zināšanas, apstiprinās tas, par ko šaubījos. Jaunās zināšanas dod iespēju attīstīties. Pastiprinās enerģiju jušana un atšķiršana.

3.      Mācāmies klausīties cits citu? piedot, pieņemt.

4.      Ne vienmēr seminārā atklājas cilvēki, viņu šaubas.

5.      Kolektīva apziņas sinhronizācija un vienotība.

6.      Kad sapulcējas augsti garīgi pārstāvji, dalīties pieredzē.

7.      Pateicos par visu jauno, ar ko vari dalīties ar visiem.

Zoja R.

 

1.      Augsta lidojuma sajūta uz tām pasaulēm, kur es dzīvoju, radīju apziņas vienotībā ar visiem maniem draugiem – augstas apziņas pasauļu un dvēseļu radītājiem.

2.      Pateicos jums, Natālija un Vladimir, par to ceļu, kuru mēs ejam. Tas ir sarežģīts, neparasts visiem tiem, kas meklē un atrod sevi šajos lauku, telpu labirintos. Un tavas dvēseles gaisma, Natālija, ved mūs uz mūsu kopējo mērķi: ieiet Tēva Mājās, mirdzot savas dvēseles tīrībā, kā velti atnest Tēvam visas zināšanas, sakrātas uz Zemes.

3.      Patika smalko ķermeņu atklāšanas prakses. Es pastāvīgi tās lietoju pēc darba dienas.

4.      Viss patika, draugi. Radiet mūs, mēs – jūs, un visa ģimene savienosies Kristus Apziņā. Mēs kļūsim gaismas būtnes Lielā Radītāja ķermeņos.

5.      Ir palikusi prātā mūsu pirmā tikšanās seminārā Sočos. Tas bija sākums manai iziešanai no dvēseles aizmirstības tumsas.

6.      Es jums novēlu tīrību apziņai, radīšanām mierīgai un laimīgai dzīvei uz Zemes. Ieiešanu pasaulēs, kur jūs esat Lielie Radītāji.

7.      Zināt to, kas es esmu citās pasaulēs, kur mans augstākais aspekts rada apziņu pasaulēs.

Nadežda K.

 

1.      Labi iespaidi.

2.      Sajutu izmaiņas, atnāca daudz apzināšanos. Daudz kas noskaidrojās, īpaši, kas es esmu un kādi man ir Augstākie Es. Paaugstināju savu nozīmīgumu, bija sevis nenovērtēšana, pazemināts pašnovērtējums. Pateicoties pirmajam semināram, kuru izgāju šajā gadā, man bija daudz atklāsmju caur saikni ar A. Es. Šis otrais seminārs arī deva savus rezultātus.

3.      Dvēsele rāvās uz Sočiem 2010. gadā, nezināju, kā braukt, no darba nav iespējams atprasīties uz semināru. Vērsos pie eņģeļiem. Drīzumā es salauzu kreisās kājas pirkstu un ar draugu un dievišķo spēku atbalstu ģipsī braucu uz semināru uz Sočiem, bezbailīgi, nedomāju, ka var būt kaut kādas sekas. Bija daudz atklāsmju. Esmu ļoti pateicīga, mana dvēsele atveda mani pie jums.

4.      Seminārā nepatīk tikai tas, ka ir neērti mežā sēdēt uz krēsliņiem, uz nelīdzenumiem, traucē atslābināties.

5.     

6.      Ļoti patika, kad seminārā, kad mūsu bija 5 cilvēki, aplūkojām A. Es katram, kas bija klāt. Mums tas bija ļoti svarīgi, īpaši man. Tā priekš manis bija atklāsme.

7.      Un gribētos turpināt šīs prakses. Patika Akašas Hronikas. Pirmo reizi ieraudzīju daudz ko, daudz kas noskaidrojās. Es jums par to esmu ļoti pateicīga.

Diskus atskaņoju cilvēkiem darbā sanatorijā. Bija cilvēki, kuri ļoti reaģēja uz šīm zināšanām, viņiem ļoti patika. Pat bērni. Bērns noklausījās visu disku kopā ar 24 veciem cilvēkiem, un viņa māmiņa katru reizi jautāja: bet ko jūs šodien ieslēgsiet? Kaut arī man nebija tiesību ieslēgt kaut ko, izņemot dabas skaņas. Bet bija cilvēki, kuru nesaprata, ko ir noklausījušies. Bet, kad kaut vien cilvēks izdzird un sāk starot, bija ļoti patīkami.

Nadežda.

 

Pievienots 16.10.2013

http://sanatkumara.ru/stati/otzivi-s-seminarov

Tulkoja Jānis Oppe