Sanats Kumara: Saules Dievi – tie esat jūs

 

13 07Dārgais Sanat Kumara, izstāsti, lūdzu, kā dzīvo Saules Dievi un kas notiek uz Saules.

Mēs esam tādas pašas apziņas kā jūs, ietvertas citos ķermeņos. Daudzi no mums ir jūsu augstākās daļas. Jūs esat atdalīti no mums pēc apziņas, tā kā atrodaties miegainā stāvoklī un nevarat just savus augšējos aspektus tā, lai saņemtu informāciju un mijiedarbotos kopīgās programmās. Labi vēl, ka daudzi no jums kļūst par informācijas pārvadītājiem un dalībniekiem dažās dzīves uz planētas attīstības un pilnveidošanas akcijās – konkrēti, dzīvnieku un putnu glābšanai, zinātnes un kultūras attīstībai utt.

Mēs izgājām no Saules ietvariem un izsējāmies pa galaktiku, attīstoties dažādās daļās un piedaloties dažādās programmās visā galaktikā. Mums tagad nav ierobežojumu un robežu. Galaktikas apziņa mūsu līmenī arvien vairāk saplūst un kļūst viendabīga, tuvojoties Vienotībai. Apziņa rada no galaktiskās Vienotības jaunu organismu, kādu Lielāku Būtību, pārtekošu un viendabīgu, gatavu iet attīstībā tālāk.

Ko tagad vajag nodot cilvēkiem?

Nodod, ka mēs neesam ārpusē, mēs esam jūsu iekšienē. Mēs, kā Saules Personība, jau esam sakoordinējušies un mijiedarbojamies ar Augstāko Apziņu, kurām ir Saules kolektīvā apziņa, tiesībām. Mēs jūtam un vēršam jūs tā, kā jums būtu gribējies, savienojoties ar planētas kolektīvo apziņu.

Kas pēc tavas pārveidošanās ir izmainījies tavā apziņā?

Esmu izgājis aiz planetārās atkarības ietvariem un dzīvoju augstākajos plānos. Mana darbība tagad nav atkarīga tikai no planētas, kaut arī es monitorēju viņas stāvokli, lai nepalaistu garām svarīgas izmaiņas. Bieži es palaboju dažas enerģijas, kuras draud viņas neatkarībai un veselībai. Mēs atsekojam debess ķermeņu tuvošanos, gādājam par drošību. Mēs ņemam vērā planētas dažas apziņas īpatnības un cenšamies nepiedalīties planētas ierobežošanā vai vēršanā pa mums zināmo ceļu. Mums ir svarīgi savdabīgums un novitāte, sākusies tiekšanās saglabāt dzīvību un nepiedalīšanās karos. To mēs uzsveram apziņās un vēršam uz attīstību.

Daudzi no jums piedalās planetārajās skolās naktīs. Jūs mācāties būt daudzdimensionāli un tīri, sākat apzināti sekot domām un rīkoties viņu vēršanā un attīrīšanā. Jūs bieži uzdodat mums jautājumus, uz kuriem saņemat atbildes tieši naktīs, miegā. Mēs vēršam jūsu domas uz daudzvariantumu un mierinām jūs jūsu ciešanās.

Jā, patiešām, nezin kāpēc daudzi no mums neredz savas iespējas mainīties, tā nu ir iekārtotas mūsu smadzenes. Pārāk daudz ierobežojumu. Rodas iespaids, ka tā ir kaut kāda domāšanas procesa apstrāde no ne pašu labāko spēku puses. Reizēm, kā saka datoriķi, “stāvoklis ir draudošs” un ir nepieciešama “programmas atjaunināšana”!

Kāpēc jums tā gribas novelt vainu uz kādu? Kāpēc jums neņemt rokās jūsu apziņas stāvokli un nesākt tās vadīšanu uz planētas?

Vai tad tas ir iespējams?

Cilvēkam viss ir iespējams.

Taču, kā iedarboties uz apziņu? Es pārvadu tagad, iespēju robežās, jauno apziņu uz planētu tā, kā man ir teikts, taču pagaidām neredzu izmaiņas.

Tava “atjaunināšana” norit lēni, tāpēc ka tu neizmanto savu varenību.

Kā to izmantot? Un vai es varu kaut ko izdarīt ar varu, un ja kādam tas nav vajadzīgs?

Tu to nedari ar varu, tu piedāvā izmantot. Mans lūgums visiem gaismas nesējiem – mācieties izmantot jaunās atklājušās iespējas, sāciet pārveidot apziņu no iekšienes.

Dod padomu, kā to var izdarīt?

Sākt “apstrādāt” astrālās apziņas. Iemācīties strādāt astrālā, iemācīt to darīt citiem. Astrālā apziņa ir pagājusī apziņa daudziem no jums, tāpēc ka jūs esat izgājuši astrālo skolu un esat gatavi strādāt ar mums citādā veidā, uzreiz aptverot ar skatienu daudz ko no tā, kas bija jums nepieejams agrāk. Mācieties jaunā veidā uztvert informāciju, momentāni un kompleksi. Jūsu prāts ir uzstādīts uztvert lineāru informāciju, un jums liekas, ka vajag strādāt ilgi un pēc kārtas radīt domas, kas ir iecerēts vai tiek mēģināts. Jūs tagad varat strādāt momentāni, domas ātrumā, tādā veidā paaugstinot savas iespējas un nodibinot jaunus dzīves apstākļus daudz ātrāk. Tas ir, visa jūsu dzīve sāk paātrināties vairākas reizes nevis tāpēc, ka aiztek lineārais laiks, bet tāpēc, ka jūs varat spriest un radīt ātrāk.

Kā zemiešu apziņa iedarbojas uz Saules sistēmu, un kā Saules Dievi iedarbojas uz planetāro apziņu?

Saules Dievi – tās ir jūsu augstākās daļas, tā ir jūsu apziņa. Planetārā vienotība piedalās visās Saules sistēmas un daudzu citu sistēmu, kuras jūs pagaidām nezināt, programmās. Šīs sistēmas eksistē tikai astrālajā plānā un nav redzamas fiziskajā.

Kādas programmas tagad ir aktuālas?

Mēs ievedam tikko radītu rasi uz planētām, kuras ir tuvas bojāejai, un organizējam planētu apziņas virzīšanos uz virsmas atjaunošanu un planētiešu apziņas nostiprināšanu. Pie tam mēs izmantojam zināšanas, kuras ir kļuvušas mums pieejamas ne tikai uz visām Saules sistēmas planētām, bet arī uz citām planētām.

Ar ko atšķiras jaunās rases apziņa?

Ar to, ka viņa sastāv no jau nobriedušām apziņām, jūsu aspekti arī tur atrodas. Viņas rada jaunu, apzinošāku sabiedrību, balstītu uz savstarpējo palīdzību un mieru, uz attīstītāku apziņu, uz tiešu mijiedarbību ar planētas spēkiem un visuma apziņām.

Bet mēs to jau mēģinājām radīt uz Zemes. Ar ko atšķiras šī apziņa?

Viņa ir uzreiz daudzdimensionāla, tas ir, apziņa uz planētas neizdziest, bet sāk nākošo soli savā attīstībā. Viņa darbojas astrāla līmenī uzreiz kā galaktiskā apziņa.

Bet kādas tur ir formas?

Formas ir pietuvinātas humanoīdām, taču krasi atšķiras no jums. Jūsu ķermeņi neizceļas ar izturību un veselību, tāpēc mēs sākām aktīvi radīt jaunas rases uz jūsu un citu DNS pamata, lai iemācītu ķermeņiem būt izturīgiem un ne tik stipri ļauties emocijām un domām.

Esmu pieradusi, ka mana apziņa ir apzināta, bet, kad mums saka, ka mums ir augstākās apziņas, taču viņas nav mūsu apzinātas, tad es vienkārši piekrītu, taču nevaru izmantot. Kā sākt izmantot, kā aktivizēt, izpaust jauno apziņu mūsu cilvēciskajā līmenī?

Pirmkārt, jūs jau daudz izmantojat. Tu bieži mēdz būt pie mums, un ne tikai sapnī, tagad, piemēram, tavs aspekts atrodas saules apziņas līmenī un smeļ šo informāciju.

Man gribas konkrētuma. Visu vispārīgo mēs sen zinām un esam jau runājuši par to daudz reižu. Kā iedarboties uz dzīvi – savu un daudziem no mums – ar apziņas citu dimensiju palīdzību? Kādi spēki un priekšrocības mums ir? Ko mēs varam?

Apziņu nevar implantēt. Viņa attīstās, un tas, kurš strādā ar šo apziņu, attīsta viņu patstāvīgi. Jūsu uzdevums – patstāvīgi meditēt, katru reizi piesaucot to vai citu pavadošo, un sākt izmantot savus jaunos spēkus planētas un sava “Es” labumam. Kā tu vari palīdzēt konkrētiem cilvēkiem? Ko tu vari izdarīt grupā? Kā tu vari strādāt ar sevi?

Jā, es atklāju, ka dvēseles mentālajā nodaļā var dziedināties samērā veiksmīgi. Es arī citus tā varu dziedināt. No augšas daudz kas ir redzams, spēki un iespējas ir pavisam citi. Es pat izdevu tādu disku, lai citi varētu sākt dziedināties šajā aspektā.

Tas ir piliens jūrā, kā tu saproti. Mēs nevaram jūs tālāk vest pa soļiem, tāpēc ka ir svarīgi, lai jūsu rase dzimtu patstāvīgi. Taču mēs sekojam un palīdzam jums augt, kā saprātīgi vecāki palīdz, taču neaizstāj ar sevi savus bērnus.

Kas ir izmainījies uz planētas pēc 2012. gada?

Daudz kas ir kļuvis citādāk. Jūs pagaidām tas nav pamanāms, taču mūsu pētījumos ir parādījušās tai skaitā ar iepriecinošas pārmaiņas.

Mēs runājām par to, ka vasarā aiziet vairums pašu tumšāko spēku. Viņi, šķiet, kavējas?

Daudzi “ešeloni” jau ir atstājuši planētu, un ir kļuvis daudz augstāk pēc vibrācijām uz to rēķina, kas aizgāja. Taču jūs neuzķerat jaunās iespējas, kuras pateicoties tam ir parādījušās, nejūtat pārmaiņas un nesteidzaties sākt jaunu darbošanos, turpināt dzīvot, kā dzīvojāt. Maz ar to, zināma stagnācija prātos turpinās. Nevajag censties strādāt ar varu, bet katrs no jums kaut kā dēļ tomēr ir atnācis? Kā pildās jūsu misija, jūs esat interesējušies? Vai jūs kārtējo reizi nebūsiet vīlušies tāpēc, ka atkal esat to nogulējuši? Jums nezin kāpēc liekas, ka jūs visu esat izdarījuši – izglābuši planētu no nopostīšanas, un tagad var atslābt. Jūs man atgādināt to, kurš ir izstāvējis milzīgu rindu un tagad negrib nobaudīt to, kā dēļ ir stāvējis. Tikai tagad viss tad arī sākas.

Šī frāze pie mums jau ir kļuvusi amizanta, lai neteiktu, nodrāzta. Mēs pie kaut kā esam atnākuši, jeb mēs esam iznākuši no kaut kā?

Gan viens, gan otrs. Tu neapzināti atradi stagnācijas iemeslu. Jūs esat izgājuši no pārvaldošo struktūru ietekmes un tagad nevarat izmantot to, ko esat “iekarojuši”. Visas vadības programmas ir atgājušas kopā ar tiem, kas augšupcēlās no planētas. Jūs esat atnākuši pie savas brīvības, bet, tāpat kā cietumā ilgi sēdošs cilvēks nezina, ko viņam darīt brīvībā, tā arī jūs nevarat sākt radošu dzīvi. Pārāk lēni rit apziņas atjaunošanās, jūsu spēki un tiesības to tik vien gaida, lai jūs sāktu tos izmantot. Taču tam vajadzīgs iekšējs darbs. Sabiedrība nevar ar varu piespiest cilvēku strādāt, un mēs nesāksim uzspiest mums zināmos darba paņēmienus, tāpēc ka mums ir svarīgi, lai jūs paši atrastu, izgudrotu, radītu savu. Tas tiek iepazīts iekšējā darbā.

Jūs arvien vairāk ieejat iekšienē, aizgriežoties no ārējās pasaules. Jūs sākat bagātīgu dzīvi savu “Es” iekšienē. Pagriezieties pret sevi pašu, stājieties gaismas nesēju rindās, kuru iekšējā pasaule ietekmē ārējo uz planētas. Un sāciet pārveidot apziņu, – nevis realitāti, nevis ārējo, bet iekšējo. Mācieties būt iekšienē, just un pārdzīvot dzīvi. Dzīve rada, slīpē no jums apziņas briljantu. Lai viņš tiek radīts jaunā veidā un kvalitatīvi, nevis uz ātru roku, nevis it kā, bet skaidri un saprātīgi.

Mūsu apziņa iziet aiz zemes kopienas ietvariem?

Protams, jūs tad arī esat Saules Dievi, tāpēc ka jūsu apziņa ir izaugusi tādā mērā, ka jūs paši radāt jaunas rases savos augstākajos aspektos, jūs ielencat jaunas realitātes uz planētām un zvaigznēm, jūs piedalāties grandiozos radīšanas svētkos, kuri notiek galaktikā. Apzināties to ir jūsu uzdevums. Jums patstāvīgi ir jānonāk pie jūsu jaunās dzīves radīšanas spēku un varenības sapratnes. Bērnība ir beigusies, iestājas jaunība. Lidojiet, mani putnēni!

Pateicos, mans mīļais Sanat Kumara, par mūsu iespēju kārtējo aktivizāciju.

Sākam dzīvot jaunu dzīvi!

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 4. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe