Skolotāji nāks un ies

13.09.13.

13 09 15 02Turpināsim, dārgo Irek.

Nodarbību tēma – portāla atvēršana savos augšējos slāņos.

Mentālais slānis – tā vienkārši ir jūsu daudzdimensionalitātes daļa. Kā pāriet uz sevis nākošo slāni augstāku dimensiju aktivizācijai un apgūšanai? Ko ar to darīt? Priekš kam tas?

Lieta tā, ka daudzi no jums neinteresējas par augstākiem slāņiem, tā sakot, ka tik ar sevi apakšējo tiktu skaidrībā. Vai mums ir daļa par Debesīm, ja šeit vēl ir tik daudz darba? Nesaprot, ka Debesis tad tieši arī palīdzēs jums tikt skaidrībā ar visām zemes lietām, un vēl tādā veidā, par kādu jūs pat nesapņojāt. Paceļot apziņu, nebūtībā aiziet nenozīmīgas “drāmiņas”, pretenzijas un ne visai laba ieredzēšana, kas ir daudzu jūsu jucekļu iemesls.

Jūsu pretenzijas pret dzīvi ir balstītas sabiedrības iekārtojumā, uz viņas pamatiem un balstiem: ko teiks, kā paskatīsies, es nevaru, nespēju, negribu...

Jūs spējat pat izkropļot mūsu garīgās prakses naudas un panākumu labad... Apgūstot jaunas “sevis telpas”, jūs atejat no panākumu un iedzīvošanās jēdzieniem.

Starp citu, vai jūs nevarētu pārskatīt jūsu priekšstatus par ģimeni? Vai jūs savieno mīlestība vai naids? Ja pēdējais, tad kādēļ jums graujošas attiecības? Ko jums nes jūsu ģimene – prieku vai sarūgtinājumus?

Jūsu ģimene ir atspulgs jūsu attieksmei pret sevi: kā es sevi mīlu... Ir parādes puse un iekšējā puse... Padomājiet par to.

Un padomājiet par jūsu vērtībām.

Bet iespējams, jums vienkārši vajag izmanīt sevi, lai ģimenē nodibinātos miers”

Daudzi iemesli ir ielikti bērnībā... Jūs jau paši spējat sevi izdziedināt, dot sev mīlestību tik daudz, cik jums vajag... Un dot saviem tuvajiem tik daudz mīlestības, cik jūs viņiem neesat līdz galam iedevuši.

Paceļoties pa gara pakāpēm, jūs atrodat savos augstākajos aspektos tik daudz mīlestības, sapratnes un atbalsta, cik jums nepieciešams. Apgūstot jaunas teritorijas, jūs sakrājat visuma viedumu un katra sava soļa beznosacījuma pieņemšanu. Attiecieties tāpat pret saviem tuvajiem, pieņemiet arī viņu soļus, cenšoties palīdzēt un atbalstot viņus. No augšas jums labāk redzams, kāpēc viņi tā rīkojas, ko vajag izlabot viņu domās, kā rīkoties viedāk...

Vienā vārdā, jūsu ceļš sevī ietver jūsu dvēseles ceļu, dvēseles dziedināšanas, visu aspektu apskaidrošanas, sevis attīrīšanas un atbalstīšanas visos līmeņos – procesu. Tas ir ceļš uz daudzdimensionalitāti, viedumu un harmonizāciju. Tas ir arī ceļš uz veselību. Tīrība ir veselības ķīla.

Kā tad sākt šo ceļu uz saviem augstākajiem aspektiem? Kā rīkoties, lai apgūtu augstākās gudrības? Vajadzīga jūsu neatlaidība, centība, cītīgums un ikdienas darbs. Tas parādās, kad jūs esat vērsti uz mērķi, kad jūs esat tikuši skaidrībā un kad jūs esat atraduši šo ceļu.

Pirmkārt ir vajadzīga laba saikne ar Skolotājiem. Skolotāji nāks un ies, atstājot jūsu apziņā savas daļas, izglītojot jūs un bīdot jūs uz jūsu mērķi. Katrs Skolotājs atnāks jums vajadzīgajā laikā, un jūsu uzdevums ir pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir atnācis. Esmu pateicīgs tev, ka mūsu dialogs notika. Es aizeju, bet neatvados. Mēs vienmēr varēsim atkal un atkal pastrādāt kopā. Bet mana atnākšana tavā apjomā bija vajadzīga priekš tā, lai ietilpinātu visu to, ar ko tu bagātinājies pēdējā laikā. Mēs spējām uzbūvēt mentālo ķermeni un noņemt zināmus ierobežojumus, nolikt visu savās vietās un noņemt mentāla šķēršļus dažos apgabalos.

Daži cilvēki krāj zināšanas, lasa, runā, saprot, taču vienalga dara to no trešās dimensijas apziņas, no zināšanām. Sirds pie tam ir aizzīmogota un klusē. Apziņa neaug. Zināšanas nesniedz augšanu apziņai? Ko tu vari teikt šajā sakarā?

Daudzdimensionālas zināšanas un to pielietošana praksē paplašina apziņu, bet kaila teoretizēšana ne pie kā neved. Jūs kļūstat par savdabīgu enciklopēdiju, taču neviena enciklopēdija nevienu nav aizvedusi uz saviem augstākajiem potenciāliem. Nekur enciklopēdijas annālēs jūs neiemācīsieties mīlēt un godāt sevi un citus. Jūs tur neatradīsiet savus Augstākos Es. Jūs kļūsiet par dogmatiķi un cīnīsieties un pretosieties citiem.

Un tā, tagad mēs iesim uz tavu jauno mentālā ķermeņa aspektu. Es uzdāvināšu tev viņu, un skaties, gadā par viņu, rūpējies par viņu un apgūsti viņu.

Tīra, klusa, silta telpa, klusuma centrs. Šeit nav ugunīguma pārmērīgā rosīguma un domāšanas procesa ātruma, tā ir gluži kā ass... esmu kļuvusi par visu toru, tors atgādina koka zarus pie stumbra. Zaru cirtas savijas un uzķer visus apakšplānus – zarus zemāk, uzķerot tos sevī. Viengabalainība...

Augstāk – ugunīga strūklaka, kuras strūklas aptver visus trīs apakšējos aspektus un beidzas zemāk par minerālo pasauli, nolaižoties un savācot visas enerģijas vienotībā. Manis-koka iekšienē ir viss, kas saistīts ar maniem citiem aspektiem, ar dzīves zariem citās dimensijās un realitātēs. Šo ķermeni var pētīt un pētīt. No šejienes ir izeja uz visiem sakaru portāliem ar citiem sevis zemes plāna variantiem. Tā ir manas daudzdimensionalitātes zemes daļa. Izeju uz ugunīgo ķermeni, vienu pakāpīti augstāk. Maigas, siltas un mājīgas uguns vilnis appludina manu apziņu. Saprāts klusē. Vajag apjēgt...

Esmu liela sēne, izaugusi uz Liela koka zara. Zars ir kails, uz tā nav citu sēņu.

Ko tas nozīmē, Irek?

Virzies pie stumbra.

Atkal milzīgs koks. Tas ir Sanats Kumara?

Tas ir tavs ugunīgais ķermenis. Tev stāv priekšā kļūt par viņu, apgūt šo dimensiju un uzzināt par sevi daudz jauna un interesanta.

Bet man gribētos sākumā labāk apgūt mentālo ķermeni, šeit ir atvēries tik daudz iespēju!

Apgūsti, ceļu es tev ieminu.

Kāpēc tu aizej?

Es neaizeju, bet atstāju tevi. Mēs esam kopā, un es vienmēr esmu blakus. Mācies pati un iznāc uz šejieni biežāk. Visu labu, manu draudziņ! Es izdarīju visu, ko varēju.

Paliec ar mani vēl šeit, palīdzi man iedzīvoties, lūdzu!

Labprāt.

Sēne ir līdzīga mūsu galaktikai.

Nē, tas ir tavs ķermenis, nevis galaktika.

Bet kur ir galaktika, kā man noorientēties?

Galaktika ir citā dimensijā. Viņa palika zemāk. Šeit nemaz nav materiālisma.

Es pavirzījos pie koka, taču nespēju ieiet stumbrā.

Tavas vibrācijas ir pazemas. Pacelies vēl...

Es iztaisīju izvērsumus vairākus desmitus reižu, izšķīdu atomos Rafaelā, iegāju Rafaelā... Izrādījos Sēnē uz augstāka zara. Izgāju no Sēnes un kļuvu par kādu ugunsputnu ar lunkanu ugunīgu asti. Šeit nav formas, ir milzīgi ātras domas klusums un miers. Kolosāls spriegums un patīkams miers. Nav saprāta mūsu izpratnē... drīzāk šeit ir saprāts, kāds pieņemts šajā dimensijā.

Man nāksies apgūt to patstāvīgi, vai, iespējams, kāds no Skolotājiem atnāks man palīgā? Gaidīšu...

Pateicos tev, Irek, par lieliskajām mācībām. Atvaino par kavējumiem, droši vien mums tāpēc arī nepietika laika visu apspriest un noskaidrot.

Nav nekā pastāvīga. Es gribu pieradināt tevi pie domas, ka mentālajā plānā viss ik sekundi mainās un nav nekā pastāvīga. Nav reizi par visām reizēm noteiktu formu, kas bija vakar, šodien jau ir citāds. Jums stāv priekšā iemācīties dzīvot tādā daudzdimensionalitātē un mainīgumā. Un, protams, jums no sākuma būs grūti pieņemt šo pasauli, kur nav nekā, pie kā jūs varētu pieķerties un noorientēties. Un kur jūs varētu kā pie piestātnes atnākt arī rīt. Rīt viss būs citādāk. Pasaule ir neaptverama un mainīga. Un jūs esat tādi paši – mainīgi un neaptverami. Vēlu jums augt un pilnveidoties, paliekot saprātā un apziņā, stingri stāvot “uz savām divām” uz matērijas un ar galvu izzinot arvien augstākas sevis “debesu” daļas. Dodieties ceļā, mani dārgie!

Līdz nākamajai reizei, mani dārgie Skolotāji!

 

Pievienots 15.09.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/uchitelya-budut-prichodit-i-uchodit

Tulkoja Jānis Oppe