Kosmisko Dzimtu Spēki

11.08.13.

13 08 13Esmu atnākusi un klausos tevi, Irek!

Turpināsim mūsu nodarbības.

Man ir jautājums.

Lieliski. Tas ir par Dzimtas Spēku. Tad mēs tagad apspriedīsim šo tēmu.

Patiešām, visas Dzimtas augšupceļas un atgriežas uz tām planētām vai tiem areāliem, kur viņas ir izcēlušās. Norit savdabīga inventarizācija: ko atnesušas, kur bijušas un kā pagājis zināšanu un pieredzes krāšanas periods. Teiksim, visas sīriusiešu Dzimtas atgriežas caur Sīriusu. Tas nenozīmē, ka viņas tur uz ilgāku laiku aizkavēsies, bet Dzimteni apmeklē visas ar lielu labpatiku, un Dzimtene viņas sagaida ar godu.

 

Kas ir gods priekš jums, tas pats, kas priekš mums – cieņa un slava?

Tev ir daudz Dzimtu, kosmisko Dzimtu, un tava vēsture ir liela. Ir cilvēki, kuriem ir tikai viena dzimta, ir vēl ar Dzimtām bagātākas būtnes. Tas ir, viņu virzības pa visumu vēsture ir bagāta ar klātbūtni uz dažādām planētām un sistēmām. Un katrs no jums ir spējis saglabāt visas klātbūtnes pazīmes, visas bagātības un panākumus sevī, DNS līmenī. Taču tagad vairums Dzimtu pāriet uz citu pasauli un atstāj jums savus sakrātos spēkus, kuri viņām nav vajadzīgi tālākajai dzīvei, tā kā uz Zemes ir īpašas pazīmes, kurām vajag sekot un kuras vajag iegrožot. Citās vietās vajadzīgi citi spēki un iespējas.

Kādus tad spēkus mums atstāj?

Pretošanās pretiniekam spēks, nelokāmība un izturība, mierīga spēka izpaušana, pacietība un pieņemšana. Pēdējie spēki visur (kosmosā) ir paši par sevi saprotami, gandrīz visur, tā kā sistēma pāriet uz nākošo mijiedarbības vijumu un miers tagad ir prioritāte planētu attiecībās.

Es jūtu iekšējo spēku ļoti labi. Ir vēl vecās domas, bailes, sabiedrības uzspiestas, bet tās netraucē izvēlēties pasauli tādu, kādu es viņu gribu radīt – mierīgu un laimīgu, mīlošu un apmierinātu.

Tev vajag atstrādāt līdz galam dažas lietas, un mēs ar tevi vēlāk nodarbosimies ar to. Bet tagad galvenā šodienas tēma – datu iekrāšana un spēku pieņemšana no citām Dzimtām. Kā es saprotu, tad tu esi iekļāvusi Dzimtas vai Dzimtu Spēku pieņemšanas Ceremoniju programmā semināros. Tad apspriežam šīs Ceremonijas praksi.

To var iziet jebkurš?

Jā, tagad vairums Dzimtu jau ir aizgājušas vai aiziet. Viņas atstāja savus spēkus tiem, kas var tos izmantot. Domāju, ka visi tavi aizbilstamie spēs to pieņemt. Spēks netiek dots tiem, kas var to izmantot par sliktu citiem vai sev.

Bet iesvētīt tajā arī var jebkurš?

Ne gluži. Šeit vajag tikt skaidrībā. Kas ir pieņēmis spēku pats caur savu Augstāko Es, tas var iniciēt arī citus.

Lūk, galvenais jautājums, kādā līmenī šie spēki tiek pieņemti?

Tie tiek pieņemti tajā līmenī, kurā eksistē. Ir fiziskie spēki, kuri palīdz pretoties un pārdzīvot nepatikšanas, dziedināt, ārstēt, ir astrālie spēki, kuri dod spēkus astrālajā apgabalā. Gan vieni, gan otri “ielādējas” caur Augstāko Es kā spēki virs tā, ko tu esi atnesis un izstrādājis. Ir iesvētīšanas arī mentālajā līmenī.

Tātad tie, kas pagaidām nav savienoti ar Augstāko Es, nevar pieņemt iniciāciju?

Var, bet daļēji. Viņi pieņem tikai to, kas viņiem var noderēt uz šodienu, tas ir, to daļu, kuru viņi spēs pieņemt.

Vispār visas iniciācijas tā norit. Nevar cilvēks pieņemt to, ko pagaidām nespēj saglabāt. Nevar viņš aktivizēt tās iespējas, kurām nav aktīvu nesēju. Nevar viņš izjust tās enerģijas, kuru līmenī viņam nav aktivizētu nesēju, kuri pieņem astrālos, mentālos, budhiālos vai atmiskos spēkus un darbības programmas.

Tas ir, vajag aktivizēt ķermeņus šajos līmeņos?

Pilnīgi pareizi. Nevis tikai ķermeņus, bet arī aktivizēt apzinātību šo ķermeņu līmenī.

Es tagad izaugu līdz mentālā ķermeņa līmenim? Tā arī ir mentālā ķermeņa aktivizācija?

Pilnīgi pareizi.

Jautājumu uzdeva lasītāji: kas tas ir – “dzīvot mentālajā līmenī”?

Tas nozīmē, ka tavs mentālais Augstākais Es sāks saskaņot savas darbības ar tavējām. Tas ir, saskaņa tad arī ir saskaņošanās. Tu vari just un runāt ar savu mentālo aspektu mentālajā līmenī.

Es saprotu, ka dvēseles astrālais aspekts ir tuvāks zemes aspektam, jeb mentālais tāpat ieiet zemes interešu visos sīkumos?

Nē, protams. Tajos līmeņos nav fiziskā ķermeņa, un visas jūsu zemes dzīves detaļas izlemjat jūs paši. No Augšas mēs varam tikai ieteikt, mierināt un uzmundrināt. Mums situācija ir redzama nedaudz citā veidā, tāpēc ka mums viss liekas sīks un bērnišķīgs, ieskaitot to, ko jūs saucat par nāvi.

Daži jautā par to, ko izvēlēties, ko ēst, kurp iet strādāt – ar svārstu. Kādā līmenī nāk atbilde?

Pamatā trešās dimensijas apziņas un zemapziņas līmenī.

Bet vai tad tas nav Augstākā Es darbs?

Augstākais Es tāpat var piedalīties tajā, bet viņam ir svarīgi galvenie darba virzieni, prioritātes, uzdevumi. Tāpat jums var palīdzēt arī mentālais aspekts, jo tu taču mēģini šajā līmenī palīdzēt cilvēkam tikt skaidrībā ar uzdevumu.

Kādā mērā tas izdodas?

Bieži tu trāpi precīzi, un tad cilvēks pats to apstiprina. Cilvēks arī pats var jautāt un tikt skaidrībā par galvenajiem dzīves virzieniem. Intuīcija – tā tad arī ir dvēseles vadība. Cilvēks nav pieradināts uzticēties intuīcijai vai nedzird to.

Kāpēc nav pieradināts, ko izdarīt, lai to pamodinātu?

Jūs zināt ko vajag darīt, un tas vienkārši ir ieradums klausīties visus, izņemot sevi.

Reizēm es saduros ar to, ka dvēsele ir pretrunā ar apakšējo aspektu vai ved cilvēku pa vecam, teiksim, uz zemām vibrācijām, pievelk zemas dvēseles un tml.

Mēs jau runājām, ka visas apziņas un ķermeņi ir galvenie. Nav nenozīmīgāku vai otršķirīgu. Jūs zināt prioritāro attīstības virzienu, kuru mums deva Radītājs. Ja jūs saprotat, ka dvēsele velk jūs lejup, bet to ir daudz vieglāk izdarīt nekā pacelties, tad varat vadīt sevi fiziskajā līmenī un nepieļaut nolaišanos. Tā tad arī ir tā apzinātība, kurā mēs jūs vedam VISOS DVĒSELES PLĀNOS – fiziskajā, astrālajā, mentālajā.

Apzinieties savas iekšējās un ārējās vēlēšanās un izvediet visu saprāta gaismā. Noslīpējiet sevi, apslīpējiet sevi, attīriet sevi.

Man gribētos precizēt. Kad es rakstu “mīlēt sevi”, tad daži palabo mani – mīlēt savu Dievišķo Es. Bet es mīlu sevi visos dvēseles līmeņos – fiziskajā, astrālajā, mentālajā.

Tu pati atbildēji uz jautājumu. Nav nedievišķu es, Tēvs ir klātesošs visos Esamības Plānos. Un fizisko līmeni nemaziniet, bet, otrādi, sāciet apzināties, ka tas ir VIENLĪDZĪGS pēc nozīmes un satura, bet reizēm arī pēc būtības bagātāks par visiem citiem plāniem. Protams, atbrīvošanās no materiālā ķermeņa dod jums dažas priekšrocības, taču arī atņem jums dažas iespējas, par kurām mēs vienkārši pārstājam nožēlot, kā jūs esat pārstājuši nožēlot, ka nelidojat. Visur ir savas vērtības. Jūs ir pieradinājušas reliģiskās dogmas, ka jūs esat zemi un primitīvi. Nu, kas attiecas uz jūsu fizisko aspektu, tas tā arī ir. Fiziskajā plānā eksistē arī primitīvākas saprāta un apziņas formas, un ko, viņām jālien uz vēdera to priekšā, kas stāv augstāk pēc saprāta? Un cilvēks ir daudzdimensionāla būtne un stāv augstāk pēc saprāta – arī jūs paši.

Vienmēr jūtiet savas paša vērtības. Skatieties, cik godājami ir augstākie dzīvnieki... delfīni, tīģeri, ziloņi... valzirgi, vaļi, ērgļi... vai tiešām jums nav jābūt Cilvēka, pat paša dumjākā un nožēlojamākā, dievišķības sajūtas?

Viss ir radīts ar milzīgu pārapzināšanās, pāraudzināšanās, jutīguma un vēlēšanos rezervi. Tas ir ieslēgts kambarī kā grabažas. Visi jūsu spēki ir klātesoši katrā, vajag tikai tos dabūt rokā un pieņemt. Uzģērbt kā apģērbu.

Lūk, arī Kosmisko Dzimtu spēki ir katra ieguvums, bet nevaram pieņemt: nezinām par to, nav vēlēšanās, sapratnes, sajūtas. Daži arī pēc spēku pieņemšanas neizmanto tos – neapzinās velti.

Tāpēc ka nestājas sakaros vai nedzird Augstākos Es?

Visbiežāk viņi nejūtas cienīgi apspriesties vai dzirdēt Augstākos Es.

Dažreiz Augstākā Es vietā virs cilvēka stāv pelēkais saimnieks un čukst Augstākā Es vietā. Mēdz būt, ka pat tumša būtība okupē sahasraru, un cilvēks domā, ka tas ir Kristus, tas ir Dievs. “Es ar Dievu runāju.”

Jā, tā mēdz būt. Bet priekš kam ir visas jūsu grāmatas, zināšanas, prakses, konsultācijas un dziedniecība? Priekš tam, lai palīdzētu aizvākt visus tumšos piesūcekņus un pieslēgumus. Priekš savu spēku un cieņas apzināšanās un pieņemšanas. Lai atnestu labumu citiem.

Cilvēks – tas skan lepni. Vai šī frāze jums neliekas pārspīlēta? Lepnums šajā gadījumā ir vienkārši tas, kas jūs paceļ, teiksim, līdz ērgļa vai tīģera līmenim. Nav nedievišķu radījumu, un katrs ir sava Radītāja cienīgs. Radītājs radīja katru būtni tādu, lai viņa radītu pasaulēs labumu.

Kādu labumu rada tās būtnes, kuras parazitē un citām?

Viņas izmitinās tur, kur tiek radītas iespējas, un tie, kas rada ķermeņus, fiksē to. Tie ir nelabklājības marķieri. Tās ir pārrēķināšanās un kļūdas. Ne viss taču tiek radīts tā, lai tas uzreiz kļūtu ideāls. Jūs arī uzlabojat savu stāvokli, ar katru paaudzi jūs dzīvojat ilgāk. Jūs piemērojaties, un mēs ņemam vērā šīs mutācijas, palīdzot jums apzināties to cēloņus un pastiprināt jūsu imunitāti. Tu pieņēmi sīriusiešu Dzimtas spēku. Kā tu to sajuti?

Kā vērtību, dziļas zināšanas un vienkārši augstas morālās īpašības – godīgumu, taisnprātīgumu, atklātību un miermīlību. Spēju daudz strādāt, ceļa apzinātību. Vienā vārdā, it kā būtu pastiprinājušās manas pašas labākās īpašības.

Tā arī ir. Ar katru spēku pieņemšanu jūs kļūstat arvien atvērtāki un vairāk apzinošies. Tas viss ir cilvēka labumam. Viņš pieņem to, kam ir piemērots un ko var pieņemt.

(Daudz reižu mēs ar Vladimiru esam izgājuši Ceremonijas Spēka pieņemšanā no dažāda veida Būtībām. Tas bija gan Arkaimā, gan Anapā, gan Urālu kalnos, semināros utt. Ir kam pieņemt, un ir kam atdot, un pieņemam.)

Un tā, tu vari dot Dzimtas Spēkus arī citiem. Dari to uzmanīgi. Nesastrādā negatīvu karmu. Ceru, tu spēsi tikt skaidrībā, kam tos vajag pieņemt un kas vēl tikai tuvojas tam, lai kļūtu par to iemantotāju. Viss savā laikā.

Paldies Tev, Irek! Visu sapratu un būšu akurāta.

 

Zemes dzimtu spēks – kas tas ir?

12.08.13.

Tas ir mans pirmais jautājums – par zemes dzimtu – māmiņas un tēta – spēku. Kas tas ir par spēku? Kā tas tiek nodots? Kādi ir tā trūkumi un priekšrocības?

Zemes dzimtas garīgais spēks attiecas uz zemes iespējām – dziedniecību, pravietošanu u.c. Tā ir pēc vibrācijām diezgan zema programma, kura dod iespēju mantot ne tikai priekšrocības, bet arī ģenētiskus trūkumus.

Ir pazīstama frāze – “ģēniju bērnos daba atpūšas”. Cik tā ir patiesa?

Tas ir kārtējais mīts, kam jūs sen esat darījuši galu. Bērni vienā un tai pašā ģimenē – vieni var būt pilnīgi invalīdi un pat miroņi, un tai pat laikā citi – sekmīgi profesionāļi un veselīgi cilvēki. Gan vieni, gan otri manto vienus un tos pašu zemes gēnus. Tie ir ķermeņi, radīti konkrētiem gadījumiem.

Tomēr man gribas atklāt šo noslēpumu. Kāpēc vienā ģimenē ir dažādi fiziskie ķermeņi? Kādu lomu te spēlē iedzimtība?

Ir gēni, kuri nodod rases, nacionalitātes, rakstura, ārienes u.c. pazīmes. Un ir gēni, imprints, kuri iepriekš nosaka tālāko aptuveno attīstību – konkrētā cilvēka priekšrocības un vājumus, viņa priekšrokas, intereses par noteiktu darbības jomu, viņa gaumi un uzdevumu. Visi cilvēki ir atnākuši ar noteiktu uzdevumu – attīstīt kaut ko jaunu, turpināt attīstību, papildināt savas iezīmes, noslīpēt raksturu un talantus, audzināt spēkus un viedumu u.c. Dabiski, ir iespējami gadījumi, kad jūs atgriežaties tajā pašā ģimenē, kurā jau esat inkarnējušies, taču tas nav likums.

Tai pat laikā jūsu Fiziskais Ķermenis netiek būvēts tukšā vietā, viņš dzimst mātei un tēvam, kuru gēni piedalās jaunā ķermeņa radīšanā.

Piedalās radīšanā... Kas vēl piedalās jaunā gatavā fiziskā ķermeņa, kurā mēs atrodamies, programmu radīšanā?

Tā ir Liela Radītāju, kuri ir specializējušies tajā, Kompānija. Šeit ir daudz speciālistu, kuri rada programmu, ar kuru bioloģiskais ķermenis attīstīsies un ko viņš atnesīs pārējiem. Mēs taču neaizmirstam, ka mēs kalpojam cits citam. Bioloģiskais ķermenis var patstāvīgi dzīvot uz planētas, taču labāk, ja viņš ir nesaraujami saistīts ar dvēseles astrālajām un mentālajām projekcijām, tas ir, viņš tiks paņemts apritē (ritenī), kuru izdzīvo dvēsele.

Var primitīvi noilustrēt ar datorprogrammu: programma ir radīta un var būt datorā, vai jūs to izmantojat, vai nē. Ja jūs to izmantojat, jūs ar to nodzīvojat kaut kādu sava laika daudzumu. Jūs radāt kaut ko jaunu, balstoties uz viņu, jūs esat pateicīgi programmas radītājiem pat ko, ko jūs esat spējuši RADĪT, balstoties uz šo programmu.

Un tā, jūsu fiziskā, astrālā un mentālā zemes daļa spēlē starpnieka lomu dvēseles pieredzes vākšanā un pārveidošanā, “izstrādāšanā”.

Mēs runājam par “dalību”, “likteni”, “dzimtas mantojumu”, ‘dzimtas karmu” u.c. Mēs zinām to, ka bieži mātes un vecmāmiņas liktenis atkārtojas meitas liktenī.

Nu, atcerēsimies, ar kādu mērķi tu izvēlējies savu fizisko ķermeni. Tu gāji uz misiju un izvēlējies to vietu un ķermeni, kur šī misija tiks sekmīgi izpildīta, tas ir, kur ir vairāk izredžu to izpildīt. Dvēsele zina savu uzdevumu. Viņai vajag to izpildīt. Viņa izvēlas ķermeni, ar kuru viņai būs vairāk izredžu izpildīt to, kādēļ inkarnējās. Nav īpašas nozīmes dzimumam, ģimenei, nozīme ir RAKSTURAM, tam, cik tas ir enerģisks vai neuzņēmīgs. Vecāki arī dod uzstādījumu – audzināšana, strādīguma vai slinkuma, gribas vai rakstura vājuma, inteliģences, kultūras, pamatu un ieradumu u.c. piemērs. Ja jūs visu dzīvi esat iztikušas bez vīrieša ģimenē, tad jums ir radies pamats, ka var mierīgāk dzīvot arī viena. Vīrietis ienes mājā nekārtību, troksni un sliktus ieradumus. Vai jūs meklēsiet vīrieti? Vai jūs atradīsiet tādu kluso? Vai jums ir vajadzīgs kluss? Katru gadījumu var aplūkot atsevišķi. Ir līdzīgi gadījumi, taču galvenokārt tā ir audzināšana un personīgā karma.

Parunāsim par to, kā personīgā karma savienojas ar ķermeņa karmu.

Ķermenim nav karmas. Viņš pirmoreiz ir atnācis uz planētu, kāda viņam karma? Dvēselei ir karma. Tā tad arī tiek izspēlēta kā pa notīm fiziskajā plānā. Mēs jau vairākkārt esam pasvītrojuši, ka bez dvēseles personīgās karmas citas nav. Dvēsele izdzīvo inkarnācijas, kļūstot arvien izvēlīgāka, arvien viedāka, pieredzējusi. Viņa izvēlas (un viņai palīdz izvēlēties Vedošie) kārtējo zemes dzīves vijumu. Viņa ietilpst ģimenē un dzimtā. Tās bieži ir cita ar citu pavisam nesaistītas ģimenes un dzimtas. Šeit viņa noslīpē tās sevis daļas, kuras prasa izstrādi līdz galam, piemēram, mācīties mīlēt, domāt, sapņot, iztēloties un just. Mācās arī ķermenis – iegūst kā “bioloģiska instrumenta” pieredzi, tā arī pats sāk domāt un apjēgt dzīves grūtības. Viņš kļūst arvien patstāvīgāks. Viņam ir pašam savs saprāts, kurš VED cilvēku uz planētas. Jo mēs taču jau runājām, cik bieži cilvēks nedzird savus mēģinājumus no augšas – virzīt, mierināt, pamācīt un nelaist. Tātad cilvēks lielāko dzīves daļu dzīvo tīri ar savu zemes saprātu. Tieši tādu saprātu mēs tagad lolojam, audzinām, attīstām, lai pārvērstu zemes ķermeņus pilnīgākos, ar saikni ar augstākajiem astrālajiem un mentālajiem aspektiem. Zeme iziet no šīs programmas, tā kā pāriet uz astrālo plānu, un visas dvēseles, kuras nebūs izgājušas (līdz pilnīgai pabeigšanai) fiziskās dzīves pieredzi, izies to citā vietā.

Mēs ieejam fiziskajā ķermenī. Bet kur pie tam atrodas astrālais aspekts? Ko sadara mentālais aspekts? Kāda ir viņu loma mūsu zemes liktenī?

Vairumā gadījumā saikne ar augstākajām daļām pazūd bērnībā. Ja mazulis vēl atceras to, no kurienes ir atnācis (dvēsele vel daļēji atrodas augstākajos plānos), tad, dvēselei un ķermenim cieši savienojoties, viņš visu aizmirst.

Kāpēc?

Lai atbalstītu mazuli, viņam ir noteikta aizbildniecība. Viņa Glabātāji palīdz viņam nodibināt saiknes šajā pasaulē un nostiprināties dzīvē. Viņi atrodas tajā plānā, kur viņam pagaidām ir pieeja – ir saikne ar astrālo aspektu. Tāpēc viņš saņem no šī plāna informāciju. Kā likums, tāda saikne pārtrūkst tajā vecumā, kad viņš sāk būt atbildīgs par savu rīcību, saņem sodus un norēķinās patstāvīgi.

Tas ir, iestājas karmiskā atbildība?

Tā iestājas daudz vēlāk.

Kādā vecumā?

Tas ir atkarīgs no daudziem apstākļiem. Jo visas dvēseles taču ir dažādas. Dažreiz karma tiek izspēlēta ļoti agrā jaunībā, dažreiz vecumā. Tas ir atkarīgs no daudz kā...

Atgriezīsimies pie tā sauktās “dzimtas karmas”. Pa televizoru redzu, kā burvji un burves noņem “dzimtas lāstu”. Mani interesē, kāda atkarība no dzimtas ir cilvēkam? Ko viņš manto? Ir taču šis lāsts, ja reiz to noņem?

Dzimtas spēks un dzimtas vājums ir zemes piesaistes. Dabiski, kad cilvēks piedzimst noteiktā dzimtā, viņam nevar nebūt dzimtas pazīmju. Un, ja šīs pazīmes (programmas) ir traucētas vai izkropļotas ar burvestību, maģiju, tad viņš ar savu dzīvi ieiet šajās programmās un dzīvo ar tām.

Kurā līmenī strādā šie izkropļojumi?

Pirmās, otrās čakras līmenī.

Tas ir, tie ir saistīti ar fizisko dzīvi un savstarpējām attiecībām? Cilvēks nevar nodibināt normālas attiecības?

Ja cilvēks ir attīstīts tikai līdz otrajai, trešajai čakrai, bet tādu ir vairākums, tad – jā.

Bet ja cilvēks ir aizgājis uz augstākajām čakrām un aktivizējis augstākos ķermeņus?

Tad tādas programmas arvien mazāk traucē cilvēkam. Viņš šajā ceļā izdziedinās un atjaunojas. Ko ir izdarījis viens cilvēks, to var novākt cits. Visi izkropļojumi likvidējas ar laiku, paaugstinot vibrācijas, atstrādājot visus uzdevumus, uzstādītus inkarnācijā.

Un, kad visi uzdevumi (karma) ir pabeigti, tad ko tālāk?

Parasti cilvēks aiziet, ja viņa uzdevumi nav saistīti ar garīgo attīstību. Teiksim, viņš vēl nav attīstīts tādā pakāpē, lai būtu par to skaidrībā, jeb viņu ir tādā mērā aizvēruši, ka viņam šajā dzīvē neizlauzties pie gaismas.

Bet citā gadījumā?

Viņam tiek dots tik uzdevumu, cik viņš var izpildīt. Un, ja viņš izpilda, tad, kamēr viņš var, viņš kalpo. Tā viņš sastrādā jau labo karmu, kuru viņam ieskaitīs visos trijos plānos.

Un tā, zemes dzimtu spēks – kas tas ir?

Tas ir spēks – fiziskais, garīgais un intelektuālais. Tā ir attīstības programma zemes plānā. Tā tai pat laikā ir jūsu izvēle – iet pa to vai pa citu taku. Ir uzdevums, un ir arī zemes intereses. Teiksim, uzdevums – iemācīties mīlēt, bet intereses – kļūt mātei, apprecēties, kļūt par zinātnieku, iemīlēt bērnu, vīrieti, vecus cilvēkus utt.

Uzdevums – saglabāt dabu un dzīvot uz planētas, bet intereses – kļūt pa mežzini, puķkopi, strādāt lauksaimniecībā, ekoloģiskos uzņēmumos, iet uz mežu un kalniem atpūsties, ceļot utt.

Ar ko var nodarboties tie, kam uzdevums ir attīstīt saprātu un apziņu?

Viņi var darīt visu uz pasaules, saprotot, apzinoties, ka pie tam viņi mīl, audzina sevi, attīrās un dara visu iespējamo pārējo labklājībai un attīstībai. Tas ir augšupcelšanās projekts. Tā ir pēdējā izvēle. Tā ir aiziešana un atvadīšanās no planētas. Vairāk šeit nebūs ko darīt tādai attīstītai apziņai, ja nu vienīgi jūs atnāksiet no augšas par garīgu pravieti, skolotāju vai svēto.

 

Pievienots 13.08.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/sili-kosmicheskich-rodov

Tulkoja Jānis Oppe