Es tāda tīra un gaiša...

Es tāda tīra un gaiša, bet iekšienē - pārsteigums

05.05.2013. g., autors Tatjana, Kovdoras pilsēta

13 05 08 2

Dārgie Gaismas Darbinieki! Gribu padalīties ar jums informācijā, kura, iespējams, daudziem palīdzēs nopietnāk un apzinātāk attiekties pret grupveida darbu. Lūdzu neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus un attiekties pret šo informāciju ar sapratni. Nevienu negribu apsūdzēt vai aizvainot. Mēs mācāmies strādāt ar Zemi un patiesi gribam palīdzēt Zemei un cilvēcei iziet Augšupcelšanos maigi un harmoniski. Sakiet dārgie, kāds skaits Gaismas Darbinieku grupveida darbā var teikt: “Es apzinos un zinu par 100%, kā pareizi vajag izdarīt šo darbu?” Jeb: “Es apzinos un zinu, kādas sekas būs pēc šī darba izpildīšanas?” Es domāju, ka neliels, un es neesmu izņēmums.

Viss sākās ar to, ka meditācijas laikā man skaidri tika parādīta bilde: es ieraudzīju sevi pa pusei kā cilvēku, pa pusei kā kukaini. Piekrītiet, ka bilde ir ne pārāk patīkama. Es ātri sevi atjaunoju, taču nepatīkama sajūta palika. Aizdomājos, ko ar to man grib pateikt? No kurienes tas? Jo es taču ne vienu gadu vien eju ar pilnu Ticību Dievam Tēvam un Dievietei Mātei, un nav tāda spēka, kurš spēs mani aizvest no šī Ceļa.

Man atnāca vēstkopa no Natālijas Koteļņikovas vietnes, kur tiek piedāvāts iziet personīgu konsultāciju tiešsaistē. Domāju, ka ar Natāliju nevajag iepazīstināt. Un kāpēc nē? – es nodomāju un izmantoju šo piedāvājumu.

Tikšanās reizē es izstāstīju par savu puskukaiņa-puscilvēka redzējumu un palūdzu Natāliju paskatīties mani. Noskaidrojās, ka manis iekšienē, pašā centrā, ir kaut kas tumšs. Sākumā Natālija nodomāja, ka tā ir būtība, taču tā izrādījās... klints, pie kam klints smaile iet caur manu sirds centru uz zemākām čakrām. Es “sēžu” tāda tīra un gaiša, bet iekšienē – pārsteigums.

Natālija piesauca Ercenģeli Mihaēlu, mani ievietoja kokonā ar dimanta enerģiju un nocēla no klints. Ar mani viss ir labi: esmu kokonā, ar milzīga atvieglojuma sajūtu. Bet te parādījās cita problēma: tikko kā mani nocēla, klints ātri sāka milzīgā ātrumā augt, kā platumā, tā arī augstumā. Bet klints – tā ir otrā dimensija. Es, izrādās, ar savu ķermeni esmu atturējusi viņas augšanu! Tikko kā mani aizvāca, viņa sāka augt neticamā ātrumā.

Milzīga pateicība Natālijai par viņas redzējumu un palīdzību: atnāca tumši un gaiši milzīgi Eņģeļi, kuri izdarīja savu darbu, tumšie aizvāca klinti uz savu līmeni, gaišie stabilizēja šo ne vienkāršo situāciju.

Sākām noskaidrot, no kurienes radies tāds apstāklis? Noskaidrojās, kas tās ir sekas mūsu darbam Turcijā “Navi Vārtu Aizvēršana”. Zelve, darbs uz plato: Tumsas pārkodēšana Gaismā caur septiņdesmit sešiem Svētajiem Metatrona un Jēzus vārdiem, kuri “pārtaisa” Ādama Kadmona matricu. Redzams, tur ne viss izgāja gludi, jebkurā gadījumā priekš manis. Mēs mācāmies, tā arī ir pieredze.

Mīlestība un Ticība palīdzēja man noturēties šajā pavisam ne vienkāršajā priekš manis periodā. Sarežģīti ir noturēties balansā, kad viena tevis puse var pacelties uz augstu līmeni, bet otra atrodas otrajā dimensijā. Nodzisa kaislība dzīvot, aizgāja prieks, pilna nesaprašana, kas ar mani notiek? Lūdzu, “nepiemēriet” sev manu situāciju un novāciet bailes, kurā tās ir sakustējušās.

Dārgie, strādāt grupā, palīdzēt Zemei – tas ir brīnišķīgi, bet vajag vēl skaidri apzināties, ko dari. Braukt strādāt ar Zemi pēc sirds pavēlējuma arī ir labi, taču ir vērts apspriesties ar savu Dvēseli, A. Es un Skolotāju. Priekšā ir vēl daudz darba, un strādāt vajag!

Beigās šoreiz mani gaidīja patīkams pārsteigums: atnāca Sanats Kumara, veica mīlestības un maiguma pilnu Ugunīgo Iesvētīšanu. Es pacēlos uz citu līmeni un saņēmu jaunu kosmisko Vārdu. Pieņemiet no manis Mīlestību un Pateicību, dārgie Sanat Kumara un Natālija!

Mīlestību un Pateicību visiem Gaismas Darbiniekiem par tīro un patieso vēlēšanos palīdzēt caur sevi – visiem!

Tatjana, Kovdora.

 

Gaismas Darbinieki, domājiet, pirms strādājat

07.05.13. Natālija Koteļņikova

13 05 08 3Gribu vērsties ar lūgumu pie visiem Gaismas Darbiniekiem: domājiet, pirms strādājat, vai jūs strādājat grupā vai mājās, individuāli. Domājiet par to, KO UN KĀ jūs tagad gatavojaties darīt smalkajā plānā. Jūs bieži attiecaties bērnišķīgi, paļāvīgi pret to nevienkāršo informāciju, kura ir piepildījusi internetu un presi. Jums pagaidām ir maz zināšanu, nav izstrādāta sajūta, lai atšķirtu informācijas vai būtību, ar kurām jūs strādājat, vibrāciju plāna augstumu. Es vairākas reizes esmu mēģinājusi noskaidrot konsultācijās vai krēslā, redzot bēdīgo rezultātu cilvēka smalkajā struktūrā, kādas prakses viņš (viņa) ir veicis ar grupu? Atbilde parasti ir nepārliecinoša: “neatceros”, “bet es nesaprotu”, “kā pateica, tā arī izdarīju”, “no žurnāla izlasījām” utt. “Strādāju ar Gaismu... nu, ar to, nezinu, ar kādu... Ar pašu augstāko, galvenāko un augstāk...”

– Ko jūs darījāt, kā veicāt praksi? Divos vārdos izstāstiet, lūdzu.

– Nu, man vajag sagatavoties, palasīt... Es tā nevarēšu izstāstīt...

Dārgie Gaismas Darbinieki, es saprotu, ka jūs mācaties. Bet kāds taču vada jūsu praktiskās nodarbības, kāds taču var paskaidrot, ko un kādēļ. Ja vadītājs arī pats nesaprot, vai tad ir vērts veikt darbu?

Jūs, redzams, nestādāties priekšā, ka smalkajiem ķermeņiem ir vēl sarežģītāka uzbūve kā fiziskajiem, un viņus tieši tāpat var sabojāt, padarot sev kaitējumu ar savu infantilismu un neizvēlīgumu. Es vēlreiz gribu atkārtot, ka ne visas prakses ir no gaismas, ticiet, es jau tā esmu saskatījusies bezgalīgas paļāvības upurus, ka man kļūst sāpīgi par jums, mani dārgie kolēģi. Tādi cilvēki bieži izskatās satīti tīklā, drāšu iežogojumā, viņiem ir uzliktas pelēkas mices, noslēdzošas saprātu, viņos iekšienē ir tik daudz visa kā... reizēm viņi ir pieslēgti būtībām ne no gaismas. Tagad, lūk, ieraudzīju Gaismas Darbinieku, uzsēdinātu uz klints...Kaut kad internetā izlasīju par “dziedinošo enerģiju” no “Krajona” – dzelteni zaļā krāsā – skumju, noguruma un... pūžņu krāsā.

Saprotiet, ka jūsu neizvēlīgums ir pa rokai pelēkajiem un tumšajiem, kuri visai sekmīgi tiek galā ar savu uzdevumu – “turēt un nelaist”! Iespējams, tāda noturēšana pat nāk par labu Visiem, lai jūs “nesadarītu lietas”, kamēr nesaprotat. Bet tas, ka jūs ciešat, – nu piedodiet, paši “lienat”, nesaprotot, kādēļ un kā.

Ir noteiktas garīgās grupas, kurās valda pelēka astrālā būtība, sēdoša uz “vadītāja” galvas, kura uzdodas par “Kristu”, “Jēzu”, “Radītāju” utt. Man ir nācies burtiski pa atomam “raut laukā” tādus cilvēkus no pinekļiem, kurus uzliek Pelēkā Būtība visai grupai. Šī Saprātīgā attīstītā Būtība parasti ir vadītāja Saimnieks, un viņai ir barošanās kanāli katrā cilvēkā, ietilpstošā grupā. Reizēm Saimnieks stāv virs galvas vai uz pleciem, un viņa augums dažreiz pārsniedz cilvēka augumu.

Pelēkie var pieslēgties caur pelēko “čenelingu” lasīšanu, kā mēs pieslēdzamies Krajonam vai Sanatam Kumaram caur čenelingu ar viņiem lasīšanu. Mēs dzīvojam pasaulē, kur nav sterilitātes, citu pārpilnības vidū. Par viņu skaitu un daudzveidību mēs pat nenojaušam. Mēs pagaidām vienkārši saucam viņus vispārinoši: pelēkie, tumšie, gaišie... Faktiski viņi visi ir dažādi, pat ieejoši vienotajā kolektīvajā apziņā. Un ne visi no viņiem ir draudzīgi noskaņoti. Tas nenozīmē, ka nevajag iziet uz citu apziņas līmeni un sēdēt, paslēpjoties “aiz sava aizslietņa”, tāpēc ka ir bbbbail...

Mēs izaugam līdz nākošajiem apziņas pakāpieniem jeb līmeņiem un sākam tādas būtības pārvaldīt, tas ir, varam nepieļaut uzbrukumu, izvadīt būtību no sava apjoma, ievest karmisko kārtību vai piesaukt palīdzību. Mums ir visi tāda veida instrumenti. Un atnāks vēl arī jauni, esmu pārliecināta. Mēs paši tos izgudrosim un uzbūvēsim. Mēs kļūstam redzoši arvien labāk un labāk.

Ja, teiksim, jūs lietojat zāles, jūs taču noteikti iedziļināsieties, kas un pret ko, kādas kontrindikācijas ir u.c. Ja jūs gribat nopirkt kaut ko reklamētu, jūs taču domājat, kādēļ jums tas un kā tas uz jums iedarbosies. Bet kā tad jūs varat noniecināt tādu pašu pārdomātu iepazīšanos ar “gaismas praksēm”, kuras tiek piedāvātas pārpilnībā? Kādēļ? un kā? – tiem ir jābūt jūsu jautājumiem pašam sev, jūsu Augstākajam Es, Skolotājiem, un, ja jūsu intuīcija saka priekšā, ka šeit ne viss ir saprotams, tad vajag noskaidrot pie autoriem, kāpēc viņi ir izvēlējušies tādu darbības veidu.

Teiksim, tagad jau daudziem no jums ir Planetārā Logosa apziņa. Bet kāpēc mēs nestrādājam ar planētu no šī sava apziņas līmeņa? Kāpēc mēs turpinām izlikties par fiziskiem maziem cilvēciņiem, ar tādiem nelieliem smadzenēm un saprātu, ja strādājam planetārajā līmenī? Šajā fiziskajā līmenī mēs manifestējam? Nu gandrīz nekā. Nu vismaz smalkajā plānā no tādas fiziskās apziņas mēs maz ko spēsim sasniegt. Un starp cilvēka mentālo plānu un astrālo stāv aizsegs, lai ne visas tāda maza cilvēka domas iemiesotos (nedod Dievs!).

Kad jūs paceļaties uz savu planetāro aspektu (un katrs no mums jau ir planetārās hierarhijas loceklis), tad no šejienes jūs ieraudzīsiet kaut ko nozīmīgāku, interesantāku un globālāku. Jūs ieraudzīsiet, kas patiesībā ir uz planētas, un kā nav. Un jums neko nevajadzēs pierādīt vai pārliecināt jūs par kaut ko. Jūs arī paši visu ieraudzīsiet. Vienkārši vairums no jums negrib izaugt lielāki un NEGRIB REDZĒT, un tas ir apbrīnojami. Tas ir, viņi redz, taču netic sev Lielajam, viņi DZIRD, taču netic savam Augstākajam Es, saka, ka to “es pats izdomāju”.

Protams, ir arī tādi varianti, kad kanāla ar Augstāko Es vēl nav, un cilvēks pagaidām vienkārši pieraksta savas domas. Taču arī tas ir interesanti, tāpēc ka vairums no jums vienkārši NEAPZINĀS SAVAS DOMAS. Tāpēc vienkārši domu pieraksts meditatīvā stāvoklī vēl nevienam nav kaitējis.

Pēc bloku attīrīšanas un visu smalko daļu apgaismošanas jūs piesaucat savu Augstāko Es un cenšaties pie tam “aizvākt galvu”. Jūs rakstāt ABSOLŪTI visas savas domas, pat atsevišķus vārdus... mehāniski... Bet pēc tam jūs varat pārlasīt un izanalizēt to, kas ir iznācis. Lai tas būtu viens teikums, pāris rindiņas, bet... kāda ir domas kvalitāte? Vai jūs varat par to padomāt parastajā domāšanas stāvoklī?

Kā jūs gribat iniciēt saikni ar Augstāko Es, ja pat pēc sevis attīrīšanas un Centrālā Kanāla uzbūvēšanas negribat sastrādāt kanālu ar Augstāko Es? Vairumam no jums ir nepieciešamas zināmas pūles, pacietība, zinātkāre un saprašana, bet citādi, kā jūs gribat kļūt apskaidroti? Ir, protams, arī tie, kam apskaidrība iestājas pēkšņi, taču tie ir daži, ticiet. Bet mums ir vajadzīga APSKAIDROTU CILVĒKU RASE, tas ir mūsu kosmiskais mērķis, tas ir Tēva-Radītāja sapnis, un mēs visi pie tā ejam, tiesa, ne īpaši iedziļinoties visās šī ceļa detaļās.

Es aicinu uz skrupulozumu un visu procesu, kurus mums piedāvā veikt tie vai citi autori, sapratni. Kādi ierobežojumi ir autoram? Cik lielā mērā viņš pats pārvalda to, par ko raksta? Mums ir galva jeb mēs viņu neesam pieraduši izmantot? Mēs pieņemam čenelingus caur sirdi, pēc tam apzināmies, tas ir, pārtulkojam domas enerģijas vārdos savā galvā ar labo puslodi, bet ar kreiso puslodi lasām un analizējam pēc tam, kad esam beiguši rakstīt. Un šeit kreisā puslode ir neaizstājama.

Iemācieties noteikt pelēkumu pēc enerģijām, kuras nāk no teksta, pēc teksta jēgas, pēc prasībām, kuras jūs pēkšņi pieņemat. Mūsu īstie Skolotāji nekad nepieprasa, viņi var tikai dot padomu. Viņi nedos jums pavēles, norādījumus, viņi var, protams, jūs pabārt, taču ar lielu mīlestību un žēlsirdību. Un vienmēr pie tam no teksta nāks beznosacījuma mīlestība un piedošana, pat ja nav vārda “mīlestība” tekstā. Kad jūsu kanālā atnāk Augstākais Es vai dvēsele, tad gan asaras plūst, gan sirds trīs, un prieks un maigums tiek sajusts papilnam. Taču tas ir tikai pirmajās reizēs. Pēc tam kanāls kļūst par darba kanālu, un jūsu Augstākais Es tiecas pacelt jūsu apziņu vēl augstāk, uz jūsu nākošo aspektu.

Jūs esat izauguši uz gaismu, taču pie tam ir izaugusi arī jūsu atbildība. Jūs esat izauguši, un esiet tik labi saprast to, ko jūs radāt. Kļūstiet par apzinošamies radītājiem. Ir jums savdabīga radīšanas Karma, un, ja jūs esat bezatbildīgi un naivi kā putnēns, tad priekš jums var atrasties arī “klija”. Un, ja jūs radāt “kas trāpās”, tad bieži “trāpa” jums pašiem, lūk, tādu seku veidā. Raksiet man par tādām lietām, lai mēs mācītos no mūsu Gaismas Ģimenes kļūdām. Lai šīs zināšanas palīdz mums būt tālredzīgiem, pārdomājušiem, saprotošiem un uzmanīgiem.

 

Par Luciferu

Lucifers kā mūsu eksperimenta vadītājs ir aizgājis no planētas, un viņa vibrācijas atrodas ļoti, ļoti augstu. Visdrīzāk viņš ir kļuvis nepieejams daudziem cilvēkiem, kuriem ir ne pārāk augsts kanāls. Informācijas aktualitāte par viņu ir aizgājusi, un es pat tagad nestāstu par viņu detaļās semināros.

Kad es rakstīju šo rakstu, es uzdūros “čenelingam” ar Luciferu internetā. Viņš bija tik nelīdzīgs tam, kas bija mūsu saziņā, ka es piesaucu šo Luciferu un ieraudzīju melnu monstru – apmēram tādu, kā viņu attēlo melnajās vietnēs. Un tā, ir radīts melnā Lucifera egregors, iespējams, tas bija arī tad, kad es ar viņu sarunājos. Taču es neiegāju tumšajās astrālajās zonās, bet tagad, kad esmu savienojusies ar Debesu Tēvu, kļuvusi par Visu, Kas Ir, sajūtu visus vibrāciju slāņus.

Mans padoms visiem Lucifera cienītājiem: lūdzu, apstājieties saziņā ar viņu, tāpēc ka ir iespēja pakļūt zem šī tumšā egregoriskā kanāla. Lucifers apsolīja atgriezties, kā atgriezās uz planētu Sanats Kumara. Tad jūs turpināsiet saziņu ar savu mīļoto Skolotāju.

 

Kā iziet uz astrālo, mentālo un nākošajiem vibrāciju plāniem

13 05 08 4Kā iziet uz astrālo, mentālo un nākošajiem vibrāciju plāniem jeb realitātēm? Ieeja tajos NEvar būt attēlā, žurnālā, uz sienas vai ap jums.

Pirmais variants: jūs domās “augat” augšup gar savu sutratmu un izejat uz nākošo plānu caur savu Augstāko Es. Pie tam jūs paplašināties uz visām pusēm (paplašināt apziņu) un it kā kļūstat par nākošo “matriošku”. Jūs varat just arī dažādus plānus, strādāt tajos, tikai izejot uz savu šī plāna augstāko aspektu.

Otrais variants: jūs varat iziet uz jebkuru plānu caur sakrālo sirds telpu.

Trešais variants, līdzīgs pirmajam. Jūs varat konsultējoties pacelties pa cita cilvēka sutratmu, izejot uz viņa nākošajiem plāniem, pie tam jūs sajutīsiet, ka arī paši šajā brīdī paceļaties pa vibrācijām.

Pāreja uz Akašas Hronikām: Iesācējiem ir Lindas Houvas[1] lūgšana: Pietiek sastrādāt sakaru kanālu ar Hronikām, un jūs spēsiet pēc tam tur nokļūt bez lūgšanas. Pārējiem: sēdieties liftā, kurš jūs PACEĻ pa vibrāciju apakšplāniem uz 7. stāvu. Tālāk jūs nonākat Hronikās.

Saruna ar Karmisko Padomi: Piesaukt Karmisko Padomi un pēc tam apspriesties ar viņu, jautāt, sūdzēties utt.

Ir Kosmisko Policistu Reglaments. Darbs ar to ir līdzīgs darbam ar Karmisko Padomi.

Ir vietas, kur dvēsele atpūšas – lemūriešu Tempļi, Kūrorti, Dvēseles Templis, Dvēseles Ģimene u.c. Ieeja šajās vietās arī ir caur savu Augstāko Es un Dvēseles aspektu...

Vienā vārdā, tā vienmēr ir kustība stingri augšup, vertikāli augšup, ja jūs neinteresē sava otrā dimensija vai pirmā.

Ir sastopami nelaimīgie, kuri nevar atgriezties no meditācijas, tāpēc ka ir izgājuši nezin kur astrālajā plānā. Un tādus ārstē jums zināmā vietā. Lai atgrieztos atpakaļ, jums ir iemīts ceļš – tas ir jūsu centrālais sakaru kanāls ar jūsu augstākajiem aspektiem – sutratmas serdeņa enerģija.

 

Sakrālā sirds telpa

13 05 08 5Sakrālā sirds telpa atrodas krūšu centrā. Tā ir Cilvēka Daudzdimensionālā centrālais punkts fiziskajā ķermenī. Šeit mēs ne tikai varam pacelties uz jebkuru visu vibrāciju telpu, bet tā ir arī Debesu Tēva Klātbūtnes vieta, šeit atrodas nedegošā Tēva Daļiņa, kuru Viņš deva mums, radot savu Monādi. Šeit mēs varam iziet uz jebkuru daudzdimensionalitātes telpu, ieskaitot Visu, Kas Ir.

No pašas definīcijas izriet, ka šī vieta ir sakrāla, tas ir, svēta. Nevienam nav ieejas viņā, nevienam nav tiesību tur ieiet. Ne ar vienu, izņemot pašus mīļākos, mēs šeit nesavienojamies, nevienu neaicinām. Šeit ir klātesošs Viss, kas attiecas uz jūsu dzīvēm, ne tikai cilvēka ķermenī, bet arī daudzos citos izskatos, kuri atrodas šeit samadhi stāvoklī. Šeit jūs varat dziedināt savu fizisko un savus smalkos ķermeņus. Šeit atrodas jūsu pateicības zāle tiem Skolotājiem un Dieviem, kuriem jūs kalpojāt senos laikos. Šeit ir jūsu Spēku un Sidhu atrašanās vieta. Šeit jūs varat saņemt Iesvētīšanas. Šeit ir tā realitāte, kurā jūs atrodaties tagad. Jūs varat ar savu jaunradi izmainīt šo realitāti tieši sakrālajā sirds telpā.

Nekādā gadījumā nepiesauciet un neaiciniet uz savu svēto altāri – sakrālo sirds telpu – uz augstāko plānu nepacēlušos cilvēkus, īpaši tos, kas miruši, nav aizgājuši Gaismā un palikuši “apkārt klīstošie”. Klaidoņi parasti ir tie, kas baidās aiziet neticības, baiļu, noziegumu vai alkoholisma, narkomānijas iemeslu dēļ. Saikne ar neaizgājušajām dvēselēm dod jums ļoti zemas vibrācijas un sagrauj cilvēku. Nekrotiskās saiknes veicina cilvēka vājināšanos un slimības. Caur klaidoņa apakšējo astrālo kanālu jūs varat tikt pakļauti neaicinātu “viesu” uzbrukumiem. Ja jums nepieciešams nosūtīt uz gaismu tādu cilvēku, palikušu pēc nāves kā klaidonis vai spoks, piesauciet speciālu komandu, kuras pieņem tādus “bijušos cilvēkus” un izdziedina viņus, kā arī Ercenģeļus, kuri var to izdarīt. Pie tam jūs paliksiet tīri.

Mēs zinām, cik grūti ir aizvākt no sakrālās sirds tos, kas tur ir klātesoši mūsu kļūdas dēļ. Ercenģelis Mihaēls palīdzēs jums aizvākt nekrotiskās saiknes, ja jūs tās esat nodibinājuši tā vai cita iemesla dēļ. Piesauciet Viņu un vienkārši palūdziet aizvākt savas saiknes ar aizgājušajiem uz citu pasauli, ja tās jums ir.

Mūsu Sanata Kumaras Skolā jūs varat iemācīties ļoti vienkāršu veidu, kā ieiet sakrālajā sirds telpā – caur astrālo torsionu lauku.

Savienosim mūsu gaismas prakses ar mīlestību. Mīlestība ir pats galvenais spēks un milzīga varenība. Lai atnāk Debesu Tēvs katrā sirdī un lai palīdz mums tikt galā ar planetārajiem uzdevumiem!

 

Pievienots 08.05.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/ya-takaya-chistaya-i-svetlaya

Tulkoja Jānis Oppe


 

[1] Linda Howe (angliski); Линда Хау (krieviski) (Tulk. piezīme)