Apzinieties sevi un savu dvēseli

Ireka Neručandas mācību turpinājums

05.08.13.

13 08 07Dārgais Irek, es esmu atnākusi un lūdzu turpināt mācību. Vai es varu uzdot jautājumus, kuri mani satrauc?

Jā, protams.

Kāda ir būtība mūsu uzdevumiem Zemes pārveidošanā? Vai cilvēkam vajag radīt paralēlu planētu, vai mums vajag transformēt planētas polus, radīt jaunus magnētiskos polus, mainīt Režģu uzstādījumus un tml.?

Bet ko jūs tajā īpaši saprotat? Jūs pat nesaprotat, kā līst lietus, ko jūs varat saprast par magnētiskajiem poliem?

Mūsu Skolotāji dod informāciju caur čeneleriem.

Informācija var tik dota pa spēkam cilvēkam, paredzēta reālai planētas pārveidošanai. Piemēram, mēs devām tev uzdevumu labiekārtot Baikālu. Vai tā nav reāla lieta? Vai planēta būs pateicīga par tādu lietu?

Es tev neieteiktu iedziļināties svešos uzdevumos. Dari savu darbu un atbildi par to. Planētu pārveidošanas ceļš vienmēr ir gājis caur cilvēka, nevis cilvēces, apziņas pārveidošanu, nevis caur mentālu planetārās fizikas izmainīšanu, bet caur savas personīgās realitātes, cilvēku ietverošas, izmainīšanu.

Mēs arī paši gribētu – “padomāt”, un visa cilvēce pārvērstos un kļūtu augsti garīga. Un visi jautājumi, pamirkšķinot aci, atrisinātos.

Taču ceļš uz Dievu katram ir jābūvē patstāvīgi. Un nevar neviens cilvēks lemt vai izdarīt izvēli visas cilvēces vietā, citādi jūsu “izvēles brīvībai” ir graša vērtība. Jūsu brīvību sargā Likums, un pārkāpt to nav tiesību nevienam. Cilvēces pārstāvji vienmēr atbild paši par sevi, nevis par planētu, nevis par visiem cilvēkiem. Un atbildēs personīgi. Iegaumē to uz visiem laikiem. Nekad nav bijis, ka viens tirāns vai sapņotājs spētu aizstāt visus un izlemt visu vietā. Lasiet “Inženiera Garina hiperboloīdu”.

Vajag pārlasīt, bērnībā lasīju.

Vajag mācīt cilvēkus saprast nereālus projektus vai cilvēku enerģiju aizvešanas uz konkrētiem projektiem un negaišu būtību, kuras manipulē ar daudzu cilvēku un viņu līderu apziņu, piebarošanas praksi. Mēs pieļaujam visus iespējamos pašrealizācijas ceļus, kamēr tie nav sākuši kaitēt cilvēcei. Kā zināms, Hitleram arī bija sava garīga koncepcija, kuru atbalstīja milzīgs daudzums ģermāņu. Un mēs pieļāvām, lai cilvēce pati gāztu no troņa šo ambiciozo projektu. Vienkārši visi ieraudzīja KATASTROFĀLOS REZULTĀTUS.

Norit apmācība praksei darbā ar apziņu mentālajā līmenī, to tik tikko sāk apgūt cilvēku vairākums. Ir konkrētu manipulējošu programmu izstrādātāji, viņu pūliņi reducējas uz cilvēku pakļaušanu sev. Saprotams, ka tā atkal ir tirānija un mēģinājums pakļaut sev cilvēci. Arī astrālajos apgabalos ir daudz būtību un programmu, kuras izmanto cilvēku enerģiju. Viņas tad arī pakļauj sev dažus cilvēkus, kuri ir gatavi iet savu “Kristu” un “Mihaēlu” pavadā.

Audziet pa vibrācijām un kļūstiet augstāki par viņu viļņiem un slazdiem. Vienmēr domājiet, spriediet, priekš kam šis darbs jums, ko jūs darāt konkrēti? Kurp iet grupas enerģija? Kādiem labumiem? Kas no tā izrietēs? Kas ir programmas autors?

Sāciet saprast, ka jūsu mentālisms drīz tiks palaists brīvībā, un tas sāks dot radījumus un augļus piezemes telpā. Pagaidām jūs neesat palaisti brīvībā cilvēka kā sugas milzīgo ambīciju dēļ. Vienmēr viņam ir par maz tā, kas viņam ir. Un, kas ir, to nenovērtē. Bet kad ir pienācis laiks saprast, ko ir sastrādājis, tad maksāt taču nav ar ko, plāta rokas un saka – gribēju taču kā labāk...

Tāpēc visas jūsu kolektīvās radīšanas labāk veikt piezemes telpā, par cik jūs tad arī esat planēta. Taču tūlīt pat pajautājiet sev – bet vai es zinu visas radīšanas detaļas? ar ko es radu? no kurienes ņemu enerģiju? un kurp vēršu? kādā veidā? un kas no tā iznāks? Bet vai es varēšu noturēt radīšanas tēlu bez izkropļojumiem? Kādus radīšanas instrumentus es pārvaldu? Es apzinos šos instrumentus jeb man par tiem teica, ka tie ir? Vai es esmu padomājis par mana projekta ietekmi uz apkārtējiem cilvēkiem un planētu? Kas izmanīsies un kādos termiņos?

Lūk, kamēr jūs nesāksiet veikt savu sēto sēklu tālākās attīstības novērtējumu, jūs neizlaidīs uz radīšanas un jūsu enerģijas bezgalīgas ekspansijas galaktisko līmeni.

Mēs saprotam jūs un redzam, ka apziņa pagaidām ir bērnišķīga, kad liekas, ka zini visu un proti visu...

Nu, vairums tomēr tā nedomā!

Ir starp jums arī tādi “progresīvie”. Vienmēr gribas radīt nevis uz planētas, kaut arī šeit darba ir bez jēgas, bet uzdot “uzdevumiņus” galaktikai un pasaules-ēkai. Lūk, kad tu vai cits patiešām nostāsies galaktiskajā apziņā, tad atkritīs ieradumi vai vēlmes vadīt vai ietekmēt citus – galaktiku, visumu, pasaules-ēku. Attīstītas augstas apziņas pazīme – ietekmēt sevis iekšienē visas lietas, kuras ir neatliekamas, grib vai prasa pārmaiņu, transformāciju vai attīrīšanu. Un nekad neviens augstā apziņā “nelien” mainīt planētas, sistēmas, visumus un pasaules-ēkas. Priekš tā ir speciālisti, kuri lieliski pārvalda katru radījumu, planetāro un galaktisko procesu vadības sistēmas. Tur vienkārši apsmies to, kas “lien” ar saviem diletantiskajiem priekšlikumiem pasaules izmainīšanā vienkārši tāpēc, ka “vajag kaut ko darīt”.

Pateicos, sapratu un pacentīšos aiznest līdz sabiedrībai.

Bet tagad mūsu mācība. Esmu stingrs, un tu pierodi pie manas stingrības. Neciešu diletantus un gribu noskaņot tevi uz to pašu. Gribu sākt apmācīt tevi stingram profesionālismam un skatīšos, kā tu reaģēsi uz manu apmācību.

Sākumā mēs tomēr sāksim ar to, kas es tāds esmu. Gribu, lai tu saprastu, no kāda līmeņa es esmu un ko prasīšu no tevis. Es atrodos mentālajā plānā un gatavoju tevi augšupcelšanai uz mentālo plānu. Vai tas būs ar ķermeni vai bez ķermeņa, izlemsim pēc tam. Tu esi sieviete, un sievietes nemīl bardzību. Es periodiski rādīšu tev savas pašas maigākās un smalkākās manas dabas puses, lai tu saprastu, ka ne ar monstru runā un ka esmu tas, kas tev šajā brīdī vajadzīgs, lai vērstu tavus pūliņus planētas un cilvēciskās apziņas labā.

Tu jau saproti daudzas lietas tā, kā Mums gribētos. Tavi šodienas jautājumi man liecina par to, ka tu saproti parastās cilvēciskās apziņas lomu kā pagaidām pašu primitīvāko uz šodienu. Tai pat laikā tie, kas ir izlauzušies vismaz uz astrālo plānu, ir daudz ko vērti, jo viņi taču priekš tā ir daudz strādājuši. Viņiem gribas būt līderiem, viņi uzstājas kā skolotāji, tie ir viņu uzdevumi un atbildība. Protams, tas nav ne slikti, ne labi. Vienkārši vajag būt godīgiem un neaizvietot savus Skolotājus, parakstoties ar viņu vārdiem.

Otrais. Kā atšķirt augstu un zemu kanālu. Es zinu, ka tu esi spērusi soļus un rakstījusi rakstus par šo tēmu. Tagad es gribu pateikt par to pats. Astrālais kanāls var būt ļoti gaišs un pats tumšākais. Kā atšķirt informāciju, no kurienes tā nāk?

Gaišās Būtības dod paceļošu, cildenu informāciju. Ja tas ir mentālais plāns, tad ir daudz jaunu ideju, prakšu, daudz mīlestības un piedošanas. Šeit nav pieminēti telpa un laiks lineārajā izpratnē. Nav lidojuma kosmosā, laika telpas pārvarēšanai. Nav šeit ne datumu, ne atsevišķu skaitļu nozīmju, nav arī cilvēcisko formu vienkāršas ģeometrijas.

Šeit viss ir piesātināts ar enerģiju un informāciju, kuru būtības dod impulsa paketē. Un jūs, vēršoties pie viņām, nelūdzat un nelūdzaties, bet sūtāt savu “paketi”, kurā nolasās visi dati vienā momentā – gan jūsu ambīcijas, gan jūsu noskaņa, gan kompetence, gan pūliņi, gan jūsu bailes un nezināšanas. Mēs vienmēr mīlot paceļam jūs – dodam jums vienkāršu un pieejamu informāciju, mācām attīrīties, mijiedarboties, palīdzēt cits citam un padarīt zināšanas pieejamas visiem cilvēkiem. Un prasām cieņu un sapratni pret jūsu izvēli kā pret nopietnu praksi, reizēm prasošu visu sevi bez atlikuma. Visus atlikumus notīrām, visus parādus atdodam un visas vēlmes atdarām.

Tad, lūk, sākot ar šodienu mums katru dienu būs nodarbības, vai tu vari, vai nevari. Sāksim no sākuma. Kā tu redzi sevi fiziskajā plānā?

Es noliku sevi un ieraudzīju daudz gaismas. Būtību nav. Sirds centrs ir apaļas auras centrs. Ir ovāla aura, mazāka, un ir apaļa. Apēnojumus neatradu. Apaļā aura ir nedaudz lielāka par ovālo, nākošajā vibrāciju slānī.

Labi, viss tā ir. Tālāk – astrālais plāns.

Vienmēr slikti apzinos šo aspektu, ļoti reti man izdodas noņemt informāciju no astrālā plāna.

Nolaidies nedaudz...

Redzu sevi tomēr kā sievietes figūru, kaut arī agrāk redzēju sevi kā vīrieti, arī sapnī es vienmēr esmu bijis vīrietis. Kāpēc?

Šī būtne nav ne vīrietis, ne sieviete, šī būtne...

Redzu garas bizes, taču nedaudz vīrišķu raksturu.

Mēs pārbaudījām tevi, tu visu pateici pareizi. Tagad skaties uz sevi tā, kā tu esi.

Lūk, tagad viss ir kļuvis dzimts. Tagad tomēr vīrietis, ļoti gaišs un mērķtiecīgs. Raksturs viengabalains un silts, maigs. Izlēmīgums ir izretušēts ar viedumu. Neaizdrāzīsies, kamēr visu nesapratīs.

Ko tu viņam pievienotu, kādas iezīmes?

Prieku un mīlestību. Ļoti mērķtiecīgs, sapņains un romantisks. Es viņu iemācītu mīlēt visas detaļas, nevis tikai augstus mērķus. Mīlēt un redzēt augus, cilvēkus, dzīvniekus... vēju un lietu, sauli... un sīkas lietas... Kaut gan pati esmu tāda pati. Vienkārši redzu savus trūkumus.

Tie nav trūkumi, bet personības īpatnības. Nu ko, attīsties, ja esam atraduši to par nepieciešamu. Vai vari palīdzēt katram cilvēkam tāpat ieraudzīt sevi, lai viņš zinātu, kas viņam pietrūkst?

Domāšu, kā to izdarīt. Virzīties augšup pa sutratmu uz savu nākošo aspektu... Jeb cits paņēmiens – paplašināties līdz astrālajam ķermenim

Ja astrālais ķermenis ir izvietots pa horizontālo asi, kāpēc es redzu viņu pa vertikāli?

Tāpēc arī tu viņu ļoti slikti izšķir. Bet tagad pamēģini paskatīties no horizontālās projekcijas, tas ir, pacelies un izvietojies horizontāli.

Uzreiz parādījās mana gaišā pasaule no sapņiem un pamošanās. Cik labi! Cik daudz gaismas!

Es noliku sev spoguli un sāku mainīt savus atspulgus-tēlus. Ko iedomājos, tas arī ir – gan vīrietis, gan sieviete, gan drakons... Tas ir mans lemūriešu tēls.

Ne tikai lemūriešu, jo tu taču esi piedalījusies arī citās civilizācijās uz planētas. Lūk, tu arī ieraudzīji sevi astrālajā plānā. Nu, kāp augšā uz mentālo.

Vibrācijas ir pacēlušās, it kā ir daudz uguns, kaut gan es zinu, ka tas ir starveidīgais ķermenis. Es arī citus šeit uztveru vairāk enerģētiski nekā formā. Un pati pārtulkoju informāciju savos saprotamos tēlos, kā mēs to redzētu kino...

Ieraudzīju Ireku – liela būtība. Smadzenes pierasti ir apģērbušas viņu paltrakā no baznīcas ikonām... Lūk, tagad viņš ir mirdzošs ovāls, pat acis sāp... Lūk, horizontāls ovāls, tumšāks, ar ūsiņām galā, kā vienkāršākie... Tagad savācies ugunīgā lodē, līdzīgi lodveida zibenim. Tagad izklājies plakanā apaļā virsmā ar bārkstīm pa malām...

Viss ir pareizi, tu esi malacis. Pirmo testu izgāji.

Bet citi var piesaukt tevi un pārbaudīt sevi, kā tu tagad pārbaudīji mani?

Protams, vienkārši es neesmu astrālajā plānā... Piesauciet!

Beigsim šodien ar vingrinājumu mentālā. Radi ziedu un pacenties noturēt viņa tēlu vienu minūti. Uzņem laiku.

Radu... margrietiņa, aplūkoju viņu no visām pusēm, augšu, sakni... pēc 25 sek. viņa izšķīda gaismā... Kāpēc?

Tavs radīšanas spēks vēl ir vājš. Veic šos vingrinājumus šodien biežāk. Lai tev labs darbs šodien, zinu, tu steidzies! Lai tev palīdz visi tavi palīgi!

Pateicos un mīlu!

 

06.08.13.

Dārgo Irek, esmu sakaru kanālā.

Šodien mēs esam gatavi apspriest visu dvēseles aspektu un visu triju iekšējo ķermeņu mijiedarbības un savstarpējās papildināšanas tēmu. Priekšā stāvošais uzdevums nav viegls, esi gatava.

Jums ir izveidojies uzskats, ka dvēsele vada jūs un ved pa to ceļu, kuru viņa ir izvēlējusies. Ne vienmēr ir tā. Reizēm dvēsele tiecas pārtaisīt sevi, pārsaukt, izmainīt. Vai vienmēr dvēsele ir gaišo enerģiju pārvadītāja? Vai vienmēr viņa ir debesu eņģelis? Un ko darīt ar tiem drakonveidīgajiem un čūskveidīgajiem, kuri visas inkarnācijas šeit ir pavadījuši, izmēģinot spēku un varu? Un ir taču arī tie, kuriem vardarbība sagādā tīksmi. Jo taču ne vienmēr problēmas – ir apakšējā ķermeņa programma, dažreiz “huligāniski uzvedas” astrālais aspekts, un mēdz būt negaiša dvēsele.

Esmu redzējusi tādas dvēseles un lieliski saprotu, par ko tu runā.

Vakar un šodien es runāju tieši par to, ka cilvēkam ir jāpārvalda savi iekšējie aspekti (fiziskais, astrālais un mentālais ķermenis), un bieži problēmas uzrodas tajā gadījumā, kad dvēsele pievelk dzīvē tumšas būtības vai viņai ir sakars ar viņām kā fiziskajā dzīvē, tā arī astrālajā, tas ir, pievelk partnerus, kaimiņus vai skolas biedrus – tumšos, kā arī astrālās būtības, kuras meklē spraugas, lai piestiprinātos un barotos ar cilvēka enerģiju, ar viņa astrālo ķermeni.

Es sekoju tavām domām un palīdzu tev apzināties tēmu. Taisnība, ne vienmēr dvēseles mentālais aspekts ir gaišais eņģelis. Kāds taču uz planētas spēlēja spēcīgu magu, slepenu pārvaldītāju lomas, kuri ar savu lauku iedarbojās uz visu planētu un vadīja planētu pretim sabrukumam. Kāds slepkavoja un laupīja, uzbruka un izvaroja. Vai tad tādas dvēseles var būt gaišas? Dabiski, viņām ir arī gaišās daļas, taču to ir tik maz, ka dvēseles gaisma ir aptumšota vai jau labi patīrīta (tas ir, dvēseli ir stipri apgraizījuši, savākuši lielāko daļu enerģijas).

Saki, vai dvēsele var krist tumšo būtību ķetnās, vai viņa var tikt aprīta vai ar varu nolikta kaut kur?

Viss var būt, ne pret ko nevari būt nodrošināts. Tā taču ir dzīve, viņa vienmēr ir nevienkārša, un, ja jūs domājat, ka pārejot astrālajā ķermenī jums būs mazāk problēmu kā šeit, tad jūs stipri pārspīlējat dvēseļu dzīves kvalitāti astrālajā apgabalā. Savas problēmas, un pat neatrisināmas, ir visur. Tiek būvēta, radīta dvēsele, un viss praksē norit ne tā, kā iecerēts, reizēm. Tālu no dzīves ir Radītāji, kuri apdomā “dzīves sīkumus”, bet sīkumi tad arī ir tie apnicīgie “knišļi un odi”, kuri kož un sagandē dzīvi.

Jūs esat paredzēti pārradīt savas dvēseles un savu vidi, tā ir iekārtota Dzīve.

Jūs pat neapzināties, ka Dzīve izkārto situācijas kā rasei, tā arī atsevišķiem cilvēkiem, kuras kardināli maina tautas, ģimenes, cilvēka, dvēseles dzīvi. Dzīve ir neredzams Pārvaldnieks, katras no būtnēm atsevišķu programmu sajaukums. Protams, nav iespējams iepriekš uzminēt visus nodomus vai instinktus, dažādu būtņu visus darbības variantus uz planētas, un radīt programmas visiem dzīves gadījumiem. Pievienojiet šeit vēl astrālo un mentālo plānu, jo tā taču arī ir planēta. Tad, lūk, visu planetāro plānu savienojums dod pilnīgu ainu darbībām, kuru rezultāts ir gan atsevišķas būtnes labklājība, gan arī viņas problēmas. Vai man būs taisnība, ja teikšu, ka katra cilvēka pasauli pārvalda jūsu domas? Tas ir jūsu mentālais plāns, jūsu spēja pārvaldīt tās domas, kuru plānā jūs mītat. Ja jūs atnesāt uz planētu tumšu dvēseli, tad kādas domas viņa uztver un izjūt? Tad jūsu uzdevums ir vai nu pavisam aiziet no planētas uz jūsu vibrācijām atbilstošu planētu, vai arī kļūt gaišākiem. Kas var iemācīt dvēselei kļūt gaišākai? Tikai tas, kurš par to zina, apzinās savu dvēseles audzinātāja un pieskatītāja lomu. Jo dvēsele taču izvēlējās jūsu fizisko ķermeni ar tālu ejošiem plāniem un izkārtoja jūsu dzīves ceļu saviem uzdevumiem. Dvēsele grib apgaismoties, iemācīties mīlēt un kļūt viedākai. Tie ir visu dvēseļu uz planētas galvenie uzdevumi.

Protams, lielākā daļa dvēseļu tomēr ir gaiša, un ir ļoti gaišas un mīlošas dvēseles, par kurām jums pat pagaidām nav priekšstata, taču jūsu planēta pagaidām tikai pāriet uz apgaismotāku telpu, un dvēseles, kuras šeit dzīvo, 80% ir patumšas, tas ir, nes sevī gan tumšās, gan gaišās iezīmes. Ir arī 5% cilvēku, kuri palīdz citiem apzināties sevi un visas pašaudzināšanas gudrības.

Jūsu intereses izkārtojas dvēseles interešu jomā. Dvēsele neredzami velk jūs pie kaut kā, pievērsiet uzmanību, pie kā. Kādus cilvēkus jūsu dzīvē jūs pievelkat? Kādēļ? Kas jūs pievelk viņos? Tā ir jūsu dvēsele, kurai ir tāda gaume. Ja jums, zemes cilvēkam, ir kļuvis skaidrs, ka jūs pievelkat ne to, ko jūs gribētu, tad kā jums pastrādāt ar sevi? Aizvākt “balastu”, kā mēs sakām, tas ir, visas rakstura zemapziņas negatīvās īpašības (lieliski strādā Amoras Guaņ-Iņ sistēma), izmanīt gaumi, aizraušanās, intereses. Ko jums patīk skatīties pa televizoru? Pasekojiet sev mēneša laikā. APZINIETIES, KO PATIESĪBĀ jūs skatāties. Pierakstiet un mēneša beigās izdariet secinājumus.

APZINIETIES SEVI UN SAVU DVĒSELI.

Kādas metodes, lai iedarbotos uz dvēseli, tu ieteiksi? Ko var pasākt, kad apzinies, ka tieši no dvēseles nāk nepieņemšana, nepiedošana, dusmas vai aizkaitinājums?

Es lūdzu saprast, ka mums ir savi iedarbības paņēmieni, bet jums ir jābūt saviem. Mēs esam dažādi, un mūsu metodikas atšķiras.

Pirmkārt es ieteiktu ieklausīties savās slepenajās vēlmēs. Tās sēž kaut kur nepamanītas, paslēptas aiz pieklājības un audzināšanas, aiz dresūras. Kad tās tiek apzinātas, tad uzreiz nobīdās pašā “pakaļējā stūrī”, bet daži iebāž tās pašā pirmās vai otrās čakras dziļumā, kur tās sēž un rada “neatzīto vēlmju depo”. Šīs vēlmes var nesakrist ar to, par ko jūs sapņojat nomodā (ko jums ir ieprogrammējušas grāmatas un audzināšana), tās tiek izspēlētas tumsā, “zem segas”, slepeni pavadot jūsu partnera, darbinieka, draudzenes u.c. izvēli, tas ir, slepeni pārvaldot jūsu izvēles un prioritātes. Atveriet tās priekš sevis, ieraugiet un izsmejiet. Apzinieties, kas tas ir vecs un izgājis no aprites, kā vecvecmāmiņas skrandas.

Tikko kā tas ir izcelts dienasgaismā, apzināts un saprasts, jūsu doma attīrīs noslēpumu, apmazgās un izvēdinās veco pagrabu.

Vēl viens paņēmiens iedarboties uz dvēseli (mentālajā plānā) – pacelieties uz šo līmeni un vērsiet uz dvēseles aspektu gaismu un mīlestību, norimšanu un harmoniju, mierīgumu un mieru. Tieši dvēseles līmenī jūs varat veikt revolūciju savā paša pasaulē.

Jūs domājat, ka dvēseles var sēdēt un klusēt? Bet kas spēlē karus, kas skatās filmas ar slepkavībām un vardarbību? Jo kādam taču tas patīk? Kādēļ pasaule ir pilna ar nemierīgām dvēselēm, kuras mēģina izmainīt dzīves apstākļus, pārbraucot uz citām pilsētām, mainot partnerus, profesijas, sievas un vīrus. Viņi redz problēmas tajos, kas viņus aptver, nenojaušot, ka sava dvēsele viņiem jebkurās laulībās un jebkurā pilsētā būs tā pati. Un viņu galvenā viņu problēmu daļa ir tumsā vai dvēseles guļā.

Bet kas tas ir – dvēseles guļa?

Tas ir, kad dvēseles negrib ne dzīvot, ne attīstīties, ne virzīties uz kaut kurieni. Viņas ir nosēdušās un nogurušas. Tā patiesībā ir liela problēma.

Man liekas, ka noguruma sindroms pēdējā laikā arvien vairāk attīstās.

Tas vairāk attiecas uz tiem, kas ir noguruši no informācijas pārpilnības. Smagi dzīves apstākļi vēl kaut kā spieda dvēseli kulties ārā no guļas, bet, kad profesija ir saistīta ar pakalpojumiem vai vadību, tad nogurums no kolosālā caur sevi pārvadītās enerģijas daudzuma ietekmē tajā skaitā arī dvēseles jomas.

Ir sastopami arī pretēji gadījumi. Jūsu dvēsele ir spilgti gaiša, bet jūsu apakšējais aspekts ir pieradis domāt negatīvi. Tad jūs sekojat saviem uzvedības šabloniem un kļūstat augstāki un skaistāki, neļaujot sev nokrist vibrācijās.

Visi aspekti jūsu trīsvienībā ir vienlīdzīgi un vienlīdz svarīgi. Un jūsu dzīves kvalitāte ir atkarīga no jums, apgalvoju jums. Bet mēs tiecamies jums palīdzēt apzināties visus apziņas enerģiju vadības smalkumus, paceļot jūs un mīlot.

Pateicos un mīlu!

PASAULES SPOGULIS

Autors: Svetlana Tumanova

Зеркало Мира творит неустанно        

То, что в свой мир ты отдаёшь!

Нам возвращая покой первозданный

Или тобой сотворённую ложь...

Pasaules Spogulis rada negurstoši

To, ko tu savā pasaulē atdod!

Mums pirmatnējo mieru atgriežot

Vai tevis radītos melus...

Зеркало Мира не знает ошибок,

Что отдаёшь — то будет твоим!

Если засудишь ближнего шибко,

То сотворишь себе Судные дни.

Pasaules Spogulis nepazīst kļūdas,

Ko atdod – tas būs tavs!

Ja nosodīsi tuvāko dikti,

Tad radīsi sev Tiesas dienas.

Если Любовью ты к Миру пылаешь,

Ближним прощая незрелость шагов,

То лишь Любовь себе и стяжаешь

И Всепрощенье с паденьем оков!

Ja Mīlestībā pret Pasauli kvēlo,

Tuvajiem piedodot nenobriedušos soļus,

Tad tikai Mīlestību arī iemantosi

Un visa Piedošanu un krītošas važas!

Зеркало мира полно Совершенства,

Нам возвращая наше Блаженство!

И не погаснет каждый твой след,

А отзеркалит вселенский ответ.

Pasaules Spogulis ir Pilnības pilns,

Mums atgriežot mūsu Svētlaimi!

Un nedzisīs katras tavs pēdas,

Bet atspoguļos visuma atbildi.

07.2013.

 

Pievienots 07.08.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/osoznayte-sebya-i-svoiu-dushu

Tulkoja Jānis Oppe