Amora Guaņ-Iņ

13 08 04 01

Amora Guaņ-Iņ

Mūsu ceļojums ASV šī gada jūlijā noslēdzās Mountšastas pilsētiņā slavenā Šastas kalna tuvumā. Runā, ka kalna nosaukums cēlies no krievu vārda Счастье[1], tas ar laiku reducējies uz anglisko izrunu. Mountšasta patiesi ir ASV garīgais centrs, šeit daudz attīstītu skolotāju vada savas nodarbības, atbrauc garīgas grupas un augstu enerģiju vientuļi mīļotāji. Vairāki veikali uz galvenās ielas ir veltīti garīgiem atribūtiem: šeit tiek pārdotas grāmatas, kristāli, galvaskausi, akmens un metāliski biķeri, dažādi piederumi ceremonijām, krāsaini akmeņi un rotas no tiem, gleznas un portreti un daudz citu “pilnīgi nepieciešamu” lietiņu.

Mēs bijām ieplānojuši tikties ar slaveno rakstnieci Amoru Guaņ-Iņ, kura dzīvoja šajā pilsētiņā. Šeit Amorai ir savs veikaliņš uz galvenās ielas, “Dolphin Star”, kur tiek pārdotas viņas grāmatas un diski, kā arī viss augstāk uzskaitītais.

13 08 04 02

Amoras Guaņ-Iņ Veikals

Taču, kad mēs atnācām uz veikalu, tad uzzinājām, ka divas nedēļas līdz mūsu atbraukšanai Amora ir gājusi bojā automobiļu katastrofā. Bet pirms četrām dienām ir bijis vakars, veltīts Amoras piemiņai – selebration.

13 08 04 03

 Veikala “Dolphin Star” darbinieki pastāstīja mums, ka Amoras vairs nav šajā pasaulē. Mēs apraudājāmies, apkampāmies ar viņiem un paskumām... Viņi uzaicināja mūsu grupu uz rakstnieces piemiņas vakara nodarbību, kuru novadīja Amoras Guaņ-Iņ mācekle no Japānas un nofotografējās ar mums, jau parastajā lieliskajā nosakņojumā.

13 08 04 05

Mūsu grupa guva lielu apmierinājumu no karmiskās attīrīšanās un apziņas transformācijas prakses, kuru novadīja japāņu pasniedzēja. Jurijs Zuikovs lieliski sinhroni pārtulkoja mums visu nodarbību, par ko viņam milzīga pateicība. Mēs sajutām lielas enerģijas un labu darbu, noritējušu smalkajos ķermeņos.

13 08 04 06

Mēs visi sajutām, ka Amora bija mūsu lokā. Viņa uzmanīgi izpētīja katru no mums, bet pēc tam vēroja visu nodarbību. Viņas enerģijas nevarēja nepamanīt. Lūk, tā mēs arī iepazināmies ar amerikāņu ezotērisko autoru un skolotāju – pēc viņas aiziešanas.

Mūsu Sanata Kumaras Skola izmanto daudz prakšu no četrām Amoras grāmatām, ar tām ir piesātināta manu semināru programma. Un mēs labi saprotam, cik nenovērtējams ir bijis ieguldījums planētas augšupcelšanās lietā, atnests caur šī lieliskā garīgā skolotāja-rakstnieka-čenelera – Amoras Guaņ-Iņ un, kā mēs redzējām, vienkārša un nebagāta cilvēka – grāmatām un praksēm.

Atmiņa par Amoru Guaņ-Iņ uz visiem laikiem ir mūsu sirdīs, bet zināšanas un prakses, dotas caur viņu, vēl ļoti ilgi būs aktuālas un pielietojamas garīgajā attīrīšanā, dziedināšanā un apziņas pacelšanā uz garu.

13 08 04 07

Pēc nodarbībām. Amora skatās uz mums...

 13 08 04 08

Veikalā “Dolphin Star”

13 08 04 09

Veikalā “Dolphin Star”

13 08 04 10

Veikalā “Dolphin Star”

 

Pievienots 04.08.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/amora-guan-in

Tulkoja Jānis Oppe


[1]Счастье” – Laime (Tulk. piezīme)