Ceturtā reportāža no ASV

06.07.13.

Fotogalerija

Mēs beidzām savu iepriekšējo reportāžu ar to, ka mēs pabijām pie Piramidālā ezera. Tagad mēs atrodamies Mountšastas pilsētiņā. 4. jūlijā ASV svinīgi tika atzīmēta Neatkarības diena. Tā ir svētku diena, kad visi iedzīvotāji iznāk galvenajās ielās un līksmojas. Agri no rīta norisinājās 5 jūdžu maratona skrējiens, kurā piedalījās gan vecs, gan jauns. Pēc tam pa galveno ielu nogāja teatralizēta procesija uz dažādām kravas mašīnām, izrotātām, kā tik ļauj fantāzija. Šajā dienā mēs arī pagājām pa ielām, iegājām veikaliņos. Šeit ir ļoti daudz ezotērisku veikaliņu, kur tiek pārdoti kristāli, galvaskausi, dažādi rotājumi, atribūti, spalviņas un tml. rituālu un ceremoniju veikšanai. Ir iespaids, ka šeit ir ASV garīgās dzīves centrs. Mēs atradām arī Amoras Guaņ-Iņ, ar kuru mēs šeit gribējām satikties, veikalu. Ar lielu nožēlu mēs uzzinājām, ka viņa ir gājusi bojā autokatastrofā pirms divām nedēļām. Mēs tikai par 4 dienām nokavējām viņas piemiņas dienu. Rīt mēs ejam uz nodarbībām, kuras rīko šajā veikaliņā viņas palīgi.

Vakaru mēs pavadījām uz ezera, kur atzīmējām Neatkarības Dienu un paskatījāmies svētku salūtu.

Tagad sīkāk par vulkānu Šasta. Mēs uzkāpām kalnā, ne virsotnē, taču diezgan augstu, līdz ledājiem. Šasta ir stratovulkāns Kaskāžu kalnu sistēmā Kalifornijas štatā. Tā augstums ir 4 317 m. Sajūtams ļoti liels augstums, elpošana ir apgrūtināta, taču garastāvoklis ir lielisks un paaugstināts. Šastas enerģijas ir harmoniskas, mierīgas un līdzsvarotas. Mums uz kalna bija ļoti komfortabli, un mūs pārpildīja mīlestības un maiguma jūtas.

Mēs veicām tur jaunu enerģētisku darbu, saistītu ar visu aktivizēto punktu un portālu savienošanu vienotā struktūrā. Mēs bijām šīs struktūras centrā, tas ļāva aktivizēt visu struktūru un piepildīt viņu ar jaunu apziņu un jaunām enerģijām.

Vakarā vairāki cilvēki apmeklēja radošu tikšanos ar ārpuszemes gaismas galvaskausu, kuru uzdevums ir savienot cilvēces saprātu un sirdi, glabātāju. Viņa stāstīja par tikšanos ar citplanētieti zemes cilvēka ķermenī, kurš ietekmējis viņas tālāko dzīvi.

06.07.13.

Šodien mūsu ceļojums turpinājās ļoti interesantā vietā. Mēs pabijām karstos sēra avotos – Nacionālajā parkā Lassen-Volkanik. Ģeotermiskā aktivitāte Lassen-Pik apkaimē ir pārstāvēta ar dubļu katliem, karstiem sēra avotiem. Avotu temperatūra sasniedz 163ºC, un avotu pirmatklājējs bija iebrucis augsnē un nonācis verdošā ūdenī. Viņš pazaudēja kāju, taču atklāja visiem šo unikālo vietu. Mēs pateicamies ASV valdībai, ka viņa ir padarījusi šo vietu par visas pasaules tūristu ieguvumu. Ap avotiem ir uztaisītas laipas un uzstādīti nožogojumi, tāpēc ka geizeru zeme ir ļoti mīksta un čagana.

Bez tam, mēs pabijām pie diviem burvīgiem ezeriem, Helēnas ezera un Smaragda ezera. Tie ir ledāju izcelsmes, ūdens ir ļoti tīrs un kristālisks.

Ceļš pie sēra avotiem nebija tik vienkāršs, un mēs bijām liecinieki, kā viena sieviete uz takas salauza kāju. Pie viņas ieradās glābēji ar medicīnisko aprīkojumu un nestuvēm. Pēc kāda laika ieradās glābšanas helikopters, piezemējoties uz vienas no klintīm.

Vakarā mēs gaidām tikšanos ar Matišu, vīrieti no Havaju salām, kurš strādā ar delfīniem. Viņš veiks ar mums meditāciju un pastāstīs par savu jaunradi.

 

Pievienots 09.07.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/chetvertiy-reportazh-iz-ssha

Tulkoja Jānis Oppe