Reportāža №2

29.06.13.

Fotogalerija

Turpinām mūsu reportāžu par ceļojumu pa ASV. Šodien bija tik piesātināta diena, ka to pilnībā var skaitīt par trīs dienām. No rīta mēs uzkāpām kalna Mono Rock virsotnē, 2050 m augstumā. No tās paveras plaša panorāma uz visu Sjerranevadas kalnu grēdu un apkaimi.

Cik labi, ka kalns ir aprīkots ar pakāpieniem un margām. Tā ir stāva kaila granīta klints ar apbrīnojamām enerģijām. Šeit mums bija spēcīga meditācija – savienošanās ar lemūriešu aspektiem, kuri bija šajā kontinentā (Amerikā). Mēs aktivizējām kristālu kalna virsotnē, kurš no Lemūrijas laikiem gaidīja mūsu atnākšanu. Meditācija beidzās ar to, ka mūsu daļiņas palika šajā kristālā, lai dziedinātu visus cilvēkus, kuri atnāks uz šo virsotni. Jāsaka, ka šīs virsotnes apmeklētība ir ļoti augsta, un ar pilnām tiesībām šo kalnu tagad var saukt par dziedinošu.

Pēc kalna apmeklēšanās mēs sēdāmies šatlā (autobusā) un devāmies uz alpu pļavām, kuras saucas Crescent Meadow. Mēs bijām satriekti, kā vietējie reindžeri apsargā dabu. Ieeja uz pļavām un uz teritoriju ar sekvojām ir slēgta, uz pļavām var skatīties tikai no takas. Pļavas ir piepildītas ar ziedošu zāļu aromātu, ir daudz putnu un sīku dzīvnieku. Mēs atkal saskārāmies ar sekvojām.

Mēs apmetāmies atpūsties uz klintīm, kuras palikušas pēc ledāja. Šeit pie mums vērsās dvēseles, kuras nebija aizgājušas kopš senas planetāras katastrofas laikiem. Mēs pacēlām viņas uz to vietu, kurp viņām bija jāatnāk, un telpu, atbrīvojušos no viņu klātbūtnes, piepildījām ar gaismu un mīlestību.

Pēc tam mēs braucām uz alu Crystal cave. Ala, slavena visā pasaulē, satriec iztēli jebkuram, iegājušam zem šīm gigantiskajām velvēm. Tās milzīgās zāles ir piepildītas ar stalaktītiem un stalagmītiem, mežģīņveida notecējumiem, sīkiem un lieliem kristāliem. Mēs uzreiz sajutām šī neparastā brīnuma senās enerģijas. Dabas apakšzemes pils-tempļa grandiozitātes sajūta, pazemes ūdens, tekošs pa marmora gultni, lāses, tekošas lejup no stalaktītiem, absolūts klusums un tumsa – tas viss piepildīja mūs ar burvīgām emocijām. Domāju, ka tas ilgi paliks atmiņā mājās.

Pēc tam mēs braucām uz Gigantisko mežu uz noslēdzošo atvadu meditāciju ar sekvojām. Mēs atvadījāmies no burvīgajiem sekvoju gariem. Katram no mums bija personiska meditācija, katrs nostiprināja personiskās attiecības ar gigantu augstajām ugunīgajām enerģijām.

Rīt mēs caur Lasvegasu braucam uz Nacionālo parku “Nāves ieleja”. Visus jokus sakarā ar Lasvegasu un Nāves ieleju pieņemam, un gaidiet mūsu nākošo reportāžu.

 

Pievienots 01.07.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/reportazh-o-puteshestvii-po-ssha

Tulkoja Jānis Oppe